>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fuksiarz.pl, opinie.

W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Coś nowego powstało, mieliście jakieś do czynienia ze świeżakiem ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Oferta powitalna - pierwszy zakład Cashback 50% do 500 pln (min. 2 zdarzenia z kursem min. 1.20) i od razu można wypłacić, ale warto zaznaczyć, że żeby otrzymać 500 zwrotu (przy przegranym zakładzie) trzeba zagrać za 1137 pln.

Śmiechu warte :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Oferta powitalna - pierwszy zakład Cashback 50% do 500 pln (min. 2 zdarzenia z kursem min. 1.20) i od razu można wypłacić, ale warto zaznaczyć, że żeby otrzymać 500 zwrotu (przy przegranym zakładzie) trzeba zagrać za 1137 pln.

Śmiechu warte :)
Jakie śmiechu warte? Świetny bonus na start. Juz 2 dni temu założyłem i zagralem pierwszy zakład
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Imo not really. Pierwszy raz spotykam się z 50% i to do 500. Na ogół buki (zarówno polskie, ale też zagraniczne) oferują 100% albo podwajają depozyt. O ile to drugie na ogół wiąże się z obrotami, to 100% zwrotu za pierwszy jest eleganckie:)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli komuś zależy na bonusach to jest to słaba oferta, a w takich bukach nikt inny nie zakłada konta.
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
Czytałem, że będą jedyni w Polsce którzy w swojej ofercie będą mieli cashback non stop. Jest to zespół specjalistów, który ma doświadczenie w zagranicznych bukach i będą bukiem cashbackowym w którym za przegrany kupon jest zwrot kasy do 50% bez żadnych obrotów ( z wybranej oferty). Ciekawy i idący trochę ''pod prąd'' buk, będą się rozwijać bo są dopiero chyba od tygodnia, warto obserwować :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Za kupon ma byc zwrot do 50%a nie 50 % a to jest różnica ;-) to tak jak z reklamami szamponów przeciwłupieżowych, ktore usuwają do 100% łupieżu albo środki bakteriobójcze, które zabijają do 100% bakterii. A da się usunąć więcej niż 100% łupieżu? :) chyba tylko indianie to potrafią xD oferta będzie na zdarzenia wybrane z oferty, więc te najbardziej zyskowne w ich analizie. Gracze są zazwyczaj pełnoletni, więc mają stałe źródło dochodów wyłączając bezrobotnych. Skoro ktoś zarabia pieniądze regularnie to również regularnie może je wydać... więc warto usidlić takiego gracza dając mu poczucie bezpieczeństwa. Będzie przegrywał mniej, bo zazwyczaj tacy gracze będą dostawać bonusy, ale będzie regularnie wracał, bo będzie miał w podświadomości zakodowane, że nie przegrywa tyle ile myśli, że przegrywa naprawdę ;-) na podobnej zasadzie działają chyba konta vip u innych bukmacherów. Ktoś tutaj pisał, że bukmacherzy to głównie marketing i kruczki prawne. Ja bym tak pomyślał gdybym był po drugiej stronie barykady ;-) konta VIP chyba też mają swoje słabe strony dla bukmachera i chyba parę osób na tym forum je wykorzystuje ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
K 27

kalarepka

Użytkownik
Tak do 50%, więc wydaje mi się, że ta oferta cashbackowa będzie całkiem spora. Śledzimy 🙂
Jak ktoś ma problem z hazardem to nie powinien nałogowo grać, to powinna być zabawa
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
Cashback do 50% nonstop widzę, że aktywny. Założyłem konto, szybka weryfikacja, przejrzysta strona.Po przesłaniu dokumentu weryfikacyjnego konta, szybka wypłata.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Póki co moje doświadczenia są pozytywne. Na plus: przejrzysty bonus, bez kręcenia - co prawda miałem maksymalną wygraną zablokowaną na 2290 zł, co aby w razie wtopy uzyskać maksymalny zwrot 500 zl zmusza nas do zagrania za 1137 zł - przy limicie maksymalnej wygranej 2290 zł stanowiło spore ograniczenie, więc nie poszalalem... może dzięki temu kupon wszedł i zasadniczo nic zwracać nie musieli (dodam, że na kuponie miałem typ z live piłka Indonezji + Anglię w eliminacjach z Polską, może łykają więcej na inne zdarzenia, a to była kwestia Indonezji); Kursy są w miarę spoko, mają fajne boosty na niektóre zdarzenia; Szybka weryfikacja - chociaż chcą cały dowód, a ustawa jasno wskazuje jakie dane są wymagane a resztę w wielu bukach można zasłonić - tutaj powołują się na ustawę antyterrorystyczna i przeciwko praniu kasy + przy pierwszej wypłacie chcą wyciąg z konta (ma to stanowić potwierdzenie, że rachunek który wpisaliśmy do wypłat należy do nas) - elektroniczny pdf w zakresie transakcji z danego dnia został przyjęty bez problemu. Wypłaty faktycznie błyskawiczne po weryfikacji. Na razie widzę to bardzo dobrze. Można łączyć live z pre.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
K 27

kalarepka

Użytkownik
Póki co moje doświadczenia są pozytywne. Na plus: przejrzysty bonus, bez kręcenia - co prawda miałem maksymalną wygraną zablokowaną na 2290 zł, co aby w razie wtopy uzyskać maksymalny zwrot 500 zl zmusza nas do zagrania za 1137 zł - przy limicie maksymalnej wygranej 2290 zł stanowiło spore ograniczenie, więc nie poszalalem... może dzięki temu kupon wszedł i zasadniczo nic zwracać nie musieli (dodam, że na kuponie miałem typ z live piłka Indonezji + Anglię w eliminacjach z Polską, może łykają więcej na inne zdarzenia, a to była kwestia Indonezji); Kursy są w miarę spoko, mają fajne boosty na niektóre zdarzenia; Szybka weryfikacja - chociaż chcą cały dowód, a ustawa jasno wskazuje jakie dane są wymagane a resztę w wielu bukach można zasłonić - tutaj powołują się na ustawę antyterrorystyczna i przeciwko praniu kasy + przy pierwszej wypłacie chcą wyciąg z konta (ma to stanowić potwierdzenie, że rachunek który wpisaliśmy do wypłat należy do nas) - elektroniczny pdf w zakresie transakcji z danego dnia został przyjęty bez problemu. Wypłaty faktycznie błyskawiczne po weryfikacji. Na razie widzę to bardzo dobrze. Można łączyć live z pre.
Też chciałem zagrać za bonus na większy kurs, trzeba mieć zweryfikowane konto.
Cashback wrócił 500 zł, mogłem odrazu wypłacić +
Szybka odpowiedź na maile , szybka weryfikacja i szybka wypłata +
Fajny Boost i Earlycashout +

Na minus jeszcze nie ma apki, czata z pomocą i nie wszystkie sporty jeszcze są czekam na e-sporty i wirtualne.

Bardzo pozytywnie to wygląda.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Na telefonie nie działa chyba ich podgląd co się dzieje w zdarzeniu, ale osobiście z tego nie korzystam. Oferta live dzisiaj była całkiem dobra, wszystko Pl z piłki było, Australia była dziwnie okrojona, bo był np. Puchar Aff, którego w większości PL buków nie ma, a nie było większości meczów 1. ligi stanu Wiktoria, która wszędzie była. Z kolei była 3 liga serbska, którą gardzi nawet zielony (wiadomo dlaczego). Jednak to co było to zdecydowanie grywalne, gole drużyn BTS-y także dało się pograć i na pewno trzeba ich obserwować i testować bo zapowiada się dobrze.
 
Do góry Bottom