>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fuksiarz.pl, opinie.

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Weźcie mnie nie rozśmieszajcie z poważnymi ludźmi którzy grają w ziemniakach 😅 jak ktoś ma łeb na karku to tam gra tylko jakieś błędy. A ten argument, że można grać bez podatku od 3 spotkań na kuponie to już w ogóle śmiech. Ktoś kto zarabia na tym to nie gra 3 meczy na kuponie. Pozdro
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Weźcie mnie nie rozśmieszajcie z poważnymi ludźmi którzy grają w ziemniakach 😅 jak ktoś ma łeb na karku to tam gra tylko jakieś błędy. A ten argument, że można grać bez podatku od 3 spotkań na kuponie to już w ogóle śmiech. Ktoś kto zarabia na tym to nie gra 3 meczy na kuponie. Pozdro
Dokladnie. Tak samo te smieszne bonus. Na co to komu? Ja chce miec dobra oferte a nie bonusy. Azjany to podstawa. I do tego oferta pre i live na ligi typu Vietnam, Nikaragua, Honduras itp. To sie liczy dla gracza ktorzy chca wygrywac a nie dac sie ogrywac.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Weźcie mnie nie rozśmieszajcie z poważnymi ludźmi którzy grają w ziemniakach 😅 jak ktoś ma łeb na karku to tam gra tylko jakieś błędy. A ten argument, że można grać bez podatku od 3 spotkań na kuponie to już w ogóle śmiech. Ktoś kto zarabia na tym to nie gra 3 meczy na kuponie. Pozdro
masz jakiekolwiek pojecie na temat co piszesz? czy to tylko Twoj wymysl i trzymasz sie tego sztywno?
Moglbym wkleic mase kuponow glownie z sts, fortuny i totolotka gdzie da sie pograc mase value/bledow/zamienionych kursow itp
I wg Ciebie jestem zwyczajnym grajkiem?
Gram kupe lat, ziemniaki zawsze dawaly zarobic i dadza zarobic, owszem, gre opieram na roznych programach, na graniu value powyzej 30-40% jak nie lepiej, ale tak jak wspomnialem ktos kto podchodzi do tego profesjonalnie to i ziemniaka ogra z palcem w dupie
Wiadomo, ze sielanka sie skonczyla, z roku na rok jest coraz gorzej, limity itp itd, ale dla chcacego nic trudnego
Oczywiscie nie popieram gry zwyczajnych betow pod info bo to nie ma sensu z tym zlodziejskim podatkiem.
Tak czy siak jest gro ludzi co twierdzi, ze amatorka gra w naziemnych , a sami nic w tej branzy konkretnego nie osiagneli i takie sa dyskusje na tego typu forach
Jest tu pare osob co wie o czym pisze i mogliby pewnie potwierdzic jesliby tylko chcieli, ale czym mniej piszesz tym lepiej dla waskiej grupy wiec nie dziwi mnie taki spokoj w tego typu dyskusjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Potrafisz czytać ze zrozumieniem? W ziemniaku można grać tylko i wyłącznie BŁĘDY buka! Pokaż tą masę kuponów pogromco fortuny 😅
Każdy kto gra w ziemniaku jakiekolwiek ako bez błędu buka jest zwyczajnym frajerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Nie do końca się zgodzę, jak kumasz 3 ligi w dół Pl to takie stsy i fortunki i tak dadzą Ci siano bo jadą typowo po tabeli i nie kumają kto z kim tańczy, wchodzą taśmy 3 mecze po kursach ako 15+ i płaczą. Na singlu też ich czasami można walnąć, szczególnie jak wala niszę live na gole drużyn, gdzie nawet zielony nie daje tego w ofercie, albo nie daje Bts-a jak leszcze grają z faworytem w takiej np. drugiej lidze Kataru. Wszystko można wykorzystać, najgorzej walić teorię pod siebie i szydzić z innych.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nadal jesteśmy w tym samym miejscu, czyli można tam grać tylko błędy bukmacherów. Nigdy w życiu normalnych typów bo to tak jak byś portfel na ławce zostawił i później patrzył jak ktoś go sobie bierze.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
czyli kazdy niedoszacowany kurs wystawiony przez bukmachera jest bledem?

edit; w ziemniakach duzo latwiej owczy ped zrobic.

edit; a wtedy robisz klasycznego balzaca xd nie wiem czy w rzeczywistosci sie to tak nazywa xd ale chodzi o zasade dzialania i grasz swoje kursy baaa nawet nie musisz robic balzaca wystarczy poczekac az inni zrobia go za ciebie, bo proporcje zagraniczni/ziemniaki sie zmienily przez ostatnie lata. sa tego minusy, ale sa tez plusy jak wieksze oddzialywanie owczego pedu.

edit3; grasz swoje kursy i takie tam

edit4; klasyczny balzac polega na tym, ze grasz bledy, ale nie bukmachera a innych osob... czy jakos tak xd po prostu zabierasz im pieniadze xd
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
czyli kazdy niedoszacowany kurs wystawiony przez bukmachera jest bledem?

edit; w ziemniakach duzo latwiej owczy ped zrobic.

edit; a wtedy robisz klasycznego balzaca xd nie wiem czy w rzeczywistosci sie to tak nazywa xd ale chodzi o zasade dzialania i grasz swoje kursy baaa nawet nie musisz robic balzaca wystarczy poczekac az inni zrobia go za ciebie, bo proporcje zagraniczni/ziemniaki sie zmienily przez ostatnie lata. sa tego minusy, ale sa tez plusy jak wieksze oddzialywanie owczego pedu.

edit3; grasz swoje kursy i takie tam

edit4; klasyczny balzac polega na tym, ze grasz bledy, ale nie bukmachera a innych osob... czy jakos tak xd po prostu zabierasz im pieniadze xd
Mowa o typowych bledach a nie niedoszacowanych kursach. Np zamiast handi - 4,5 buk wystawi +4,5. Albo zamiast kursu @1,1 buk wystawi @1,8. To tylko ostatnie przyklady z sts. Takich bledow idzie wylapac kilka w miesiacu na pl bukach i jest to darmowy pieniadz. Oczywiscie, jak wrzuci sie to gdzies na grupe i zagra to masa osob to buk robi zwrot. Ale jak gramy to w grupie kilku osob to zawsze jest rozliczane wedlug wyniku meczu. Do tego jak grasz niszowe ligi i idzie ustawka/masowka to buki zagraniczne robia bloki meczu a Polskie trzymaja mecz otwarty jeszcze przez kilka minut i mozna go pograc. I tylko do takiego grania PL buki sie wlasnie nadaja. Jakies pojedyncze mecze. A do gry na codzien sa buki bez podatku. Zapewne o to chodzi koledze Gzjjir ktory ma widze takie samo podejscie jak ja:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 0

tasiorro1

Użytkownik
Czy ktoś skorzystał z wczorajszej "promocji"? Treść sms-a brzmiała: "Już dziś gra Liga Mistrzów! Obstaw mecz Realu Madryt z Chelsea na fuksiarz.pl i nie martw się o wynik. Zwracamy 50% stawki do 200 zł za nietrafiony zakład. Dzięki Early Payout rozliczymy Twój zakład jako wygrany przy 2 golach przewagi!". Tak brzmi kropka w kropkę sms. Jak to rozumieć? Na zdrowy rozum promocja skierowana konkretnie pod mecz Realu z Chelsea. Co się okazuje?

Odpowiedź z działu supportu: "

SMS, który otrzymałeś jest reklamą naszych dwóch promocji - Cashback bez końca oraz Early Payout. W przypadku przegranego zakładu, możesz otrzymać Cashback w wysokości zależnej od liczby zdarzeń na kuponie - więcej szczegółów oraz tabelę zwrotów znajdziesz tutaj: https://fuksiarz.pl/cashback-bez-konca

Natomiast w przypadku, gdy drużyna którą typujesz na wygraną osiągnie dwie bramki przewagi, rozliczymy Twój zakład jako wygrany bez względu na końcowy wynik. Więcej informacji o Early Payout znajdziesz na stronie: https://fuksiarz.pl/early-payout

Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków, informacje w SMSie zostały podane w znacznym uproszczeniu. Cieszymy się, że piszesz po więcej szczegółów i życzymy dużych wygranych!


Moim zdaniem jest to ewidentne zrobienie graczy w balona!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czy ktoś skorzystał z wczorajszej "promocji"? Treść sms-a brzmiała: "Już dziś gra Liga Mistrzów! Obstaw mecz Realu Madryt z Chelsea na fuksiarz.pl i nie martw się o wynik. Zwracamy 50% stawki do 200 zł za nietrafiony zakład. Dzięki Early Payout rozliczymy Twój zakład jako wygrany przy 2 golach przewagi!". Tak brzmi kropka w kropkę sms. Jak to rozumieć? Na zdrowy rozum promocja skierowana konkretnie pod mecz Realu z Chelsea. Co się okazuje?

Odpowiedź z działu supportu: "

SMS, który otrzymałeś jest reklamą naszych dwóch promocji - Cashback bez końca oraz Early Payout. W przypadku przegranego zakładu, możesz otrzymać Cashback w wysokości zależnej od liczby zdarzeń na kuponie - więcej szczegółów oraz tabelę zwrotów znajdziesz tutaj: https://fuksiarz.pl/cashback-bez-konca

Natomiast w przypadku, gdy drużyna którą typujesz na wygraną osiągnie dwie bramki przewagi, rozliczymy Twój zakład jako wygrany bez względu na końcowy wynik. Więcej informacji o Early Payout znajdziesz na stronie: https://fuksiarz.pl/early-payout

Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków, informacje w SMSie zostały podane w znacznym uproszczeniu. Cieszymy się, że piszesz po więcej szczegółów i życzymy dużych wygranych!


Moim zdaniem jest to ewidentne zrobienie graczy w balona!
Po otrzymaniu smsa napisalem do nich żeby podeslali mi regulamin tego bonusu.
Niestety wprowadzili graczy w błąd treścią smsa , gdyż chodziło o ich standardowy bonus Cashback bez końca
"
Hej,

To promocja Cashback bez końca, a jej szczegóły znajdziesz tutaj https://fuksiarz.pl/cashback-bez-konca

Pozdrawiamy,
Fuksiarz.pl"

"
W SMSie mamy ograniczoną liczbę znaków, dlatego ciężko opisać obszernie całą promocję.
Ale dzięki za to spostrzeżenie, na przyszłość będziemy starać się opisywać nasze promocje jak najbardziej klarownie ;)"
 
psychol32 421,9K

psychol32

Użytkownik
Założyłem konto. Dzisiaj zagrałem pierwszy zakład za 100 zł. Drugi próbowałem zagrać taki sam to trafił do ręcznej akceptacji i został odrzucony. Jakiś nieśmieszny żart.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
T
Założyłem konto. Dzisiaj zagrałem pierwszy zakład za 100 zł. Drugi próbowałem zagrać taki sam to trafił do ręcznej akceptacji i został odrzucony. Jakiś nieśmieszny żart.
To jeszcze lepiej jak w superbecie😂 bo tam dopiero po 8 czy 10 zakladach wszystko do akceptacjii mi szlo. No i oczywscie obnizka kursow. To co pograles?
 
K 40

kolo1212

Użytkownik
Generalnie jak dla mnie fuksiarz jest slabą firma - nie warta uwagi. Slabe kursy/promocje. Jak sie chce cos zagrac to nawet przy 10 PLN jest reczna weryfikacja kuponu ..
 
psychol32 421,9K

psychol32

Użytkownik
Ja tam założyłem konto w środę, a wczoraj już wszystko wypłaciłem i im dziękuję. Z bonusa nie korzystałem bo się nie opłaca (jest tak beznadziejny że nie wiem w jaki sposób miałbym go wykorzystać). Myślałem że coś tam pogram bo we wszystkich polskich i większości zagranicznych konta polimitowane. Podziękowałem bo siatki na igrzyskach za 100 nie chcieli przyjąć a mniejsze stawki do weryfikacji wysyłają. Do tego kursy porażka.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja tam założyłem konto w środę, a wczoraj już wszystko wypłaciłem i im dziękuję. Z bonusa nie korzystałem bo się nie opłaca (jest tak beznadziejny że nie wiem w jaki sposób miałbym go wykorzystać). Myślałem że coś tam pogram bo we wszystkich polskich i większości zagranicznych konta polimitowane. Podziękowałem bo siatki na igrzyskach za 100 nie chcieli przyjąć a mniejsze stawki do weryfikacji wysyłają. Do tego kursy porażka.
Beznadziejny bonus ? Jesli tam grales to bonus od 1 depo jest bardzo dobrym rozwiązaniem, no chyba ze grasz bardzo małymi stawkami to wtedy rzeczywiscie mija się to z celem
 
psychol32 421,9K

psychol32

Użytkownik
To napisz mi na czym te dobre rozwiązanie polega. Bo mi się wydaje że on jest dobry dla tych którzy grają małymi stawkami. Żeby dostać maksymalny bonus 500 zł trzeba zagrać bodajże za 1137 zł. Trzeba też zagrać minimum dwa zdarzenia. Jak wybierzesz większe kursy to płacisz dodatkowy podatek bo wygrana przekroczy 2280. Jak zagrasz minimalne kursy jakie wymagają to się nie opłaca ryzykować dla tych 500 zł. Gorszego bonusa nie widziałem.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
To napisz mi na czym te dobre rozwiązanie polega? Bo mi się wydaje że on jest dobry dla tych którzy grają małymi stawkami. Żeby dostać maksymalny bonus 500 zł trzeba zagrać bodajże za 1137 zł. Trzeba też zagrać minimum dwa zdarzenia. Jak wybierzesz większe kursy to płacisz dodatkowy podatek bo wygrana przekroczy 2280. Jak zagrasz minimalne jakie wymagają to się nie opłaca ryzykować dla tych 500 zł. Gorszego bonusa nie widziałem.
Widac , że slabo to wszystko ogarniasz. Grasz sobie dubla za przykładowo 800zl po łącznym kursie ok 2.00-3.00. Wejdzie kasa Twoja, nie wejdzie masz zwrot 376zl , który mozesz od razu wyplacic.
Skoro grywales tam, to masz zabezpieczenie 1. zakładu do blisko 50% stawki
 
psychol32 421,9K

psychol32

Użytkownik
Widac , że slabo to wszystko ogarniasz. Grasz sobie dubla za przykładowo 800zl po łącznym kursie ok 2.00-3.00. Wejdzie kasa Twoja, nie wejdzie masz zwrot 376zl , który mozesz od razu wyplacic.
Skoro grywales tam, to masz zabezpieczenie 1. zakładu do blisko 50% stawki
To chyba Ty nie ogarniasz. Jak mi ktoś daje bonus to po to bym grał duży kurs za sporo stawkę bo niczym nie ryzykuję a nie grać za 800 by wygrać 1500 czy 2 koła. Tak to mogę grać normalnie.
 
Do góry Bottom