>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
I 24,8K

iti

Użytkownik
Nadal-Djokovic (6-4 6-3 2-6 7-5).
Nie do konca rozumiem Twoj punkt widzenia w tym fragmencie, gdzie piszesz o &quot;odpaleniu&quot;. Nadal wygral dwa pierwsze sety, Djokovic wygral trzeciego, w 4 secie Djokovic byl breaka do przodu (bylo bodajze 2-1 w gemach dla Djokovica i serw Serba - mozesz dokladnie sprawdzic), a Nadal najpierw odlamal na 2-2, a pozniej przelamal raz jeszcze pod koniec seta, prowadzac 6-5. Jak widzisz Serb byl do przodu w 4 secie, a Nadal nie dosc, ze odrobil breaka to jeszcze zdarzyl na koniec seta roznica breaka wygrac.
Uscislajac fakty to jak Novak wygral trzeciego seta i wskoczyl na swoj poziom to zdazyl przelamac Nadala na *2-1 czy tam *3-2, ale wtedy zaczelo padac i po powrocie na kort Novak juz nie zdazyl odnalezc rytmu. Gdyby od trzeciego seta mecz toczyl sie bez przerw to mysle, ze juz rok temu Novak zgarnalby RG.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Z całym szacunkiem, niekonsekwencja rzucająca się w oczy. Argument straty seta nie jest argumentem przeciwko Nadalowi, ale już okazuje się, że przeciwko Novakowi jest. Pomijam sedno czy to ma znaczenie czy nie (w sensie te straty seta). Jednakże oba cytaty wykazują Twoją niekonsekwencję i subiektywność sporą w ocenie dwóch graczy przez pryzmat właśnie wcześniejszych pojedynków. No offence, oczywiście ????
Tak, ale wcześniej napisałem, ze Nadal miał takie wpadki, a mimo wszystko wygrywał, poza tym bardzo często zaczyna turnieje w kiepskim stylu. Poza tym mówił, ze był zdenerwowany i nie lubi grać przy niskich temperaturach( clay jest wolniejszy, gorzej nadać rotacje). Natomiast straty Novaka są oznaka przeciętnej gry.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Cóż no, dziwi mnie trochę to faworyzowanie Rafy w tym meczu, Oglądałem Nole z Haasem, i myślę, że w tej dyspozycji pokona Nadala. Świetnie przede wszystkim serwuje, oprócz oddanych dwóch gemów w 3 secie, to wszystkie pozostałe wygrał do 0 lub do 15!
Rafa owszem zmiótł Stana, ale chyba rzeczywiście ma spory patent na grających jednoręczny backhand, nie umniejszając mu oczywiście.
Ja jednak uważam tutaj serba za faworyta, jakoś bardziej mnie przekonuję jego gra w tym turnieju.
Kurs warty grania moim zdaniem. Nole 2,30.
W drugim meczu natomiast raczej skłaniałbym się w stronę Davida, jest na pewno bardziej regularny, większą presja będzie na Tsondze, a głowę ma gorącą.
Nawierzchnia też raczej po stronie Hiszpana, lepiej się na pewno porusza po korcie.
Ferrer 1,66
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Djokovic N. (Srb)-Nadal R. (Esp)Typ: Total Games Under (40.5) 2.10 Paddy Power⛔
W tym meczu postanowiłem nie skupiać się na tym kto zwycięży ale nad przebiegiem spotkania- nie zanosi się na długi mecz Nadal jak wiadomo jest świetny na mączce RG to najważniejsze trofeum dla niego Spina się totalnie na tą impreze i niewątpliwie ma już ułożony plan na ten mecz Spotyka się z Diokiem ktroty od jakiegoś czasu prezentował sie lepiej od Nadala znają sie jak łyse konie .Moze to być dominacja jednego z nich w tym meczu Buki też cos prZeczuwają że nie bedzie to długo trwać dla widowiska oczywiscie niech trwa jak najdłuzej ale dla zakładu poniżej 40.5 to w sam raz ???? Nie dodaje statystyk ani faworyzowania obu tenisistów ich plusów i minusów Wszystko zostało napisane ???? POWODZENIA
Ferrer D. (Esp)-Tsonga J-W. (Fra)Typ: set beting 3:0 win Ferrer 4.33 Paddy Power✅
Tu w tym meczu widze zdecydowanego faworyta jest nim Hiszpan nie widze szansy w o becnym etapie gry oraz ich formy dla Tsongi.Ktoś powie jak to Tsong sie prezentuje znakomicie pokonał federera 3:0 owszem pokonał go bo Federer to cień samego siebie .Nie bede ukrywał że lubie Tsonge i stać go na wiele ale trafił na najwiękrzego walczaka w obecnym sezonie który przegrał z Nadalem po Zaciętych meczach i nie wiele mu brakło do zwycięstwa z nim ..Dla mnie ten koleś zaliczył ogromny skok umiejętności do tego by wygrać RG .Tego mu życze ???? Pozdrawiam!!
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Co do meczu Tsongi to uwazam go za faworyta spotkania. Jego gra podoba mi sie od samego poczatku. To co pokazal w meczu z Federerem to klasa sama w sobie. Możecie mowic ze Federer bez formy itp. ale przy tak dobrze grajacym Tsondze nic by niezrobil. Jak podtrzyma forme to stawiam go w roli faworyta. Dodam jeszcze ze publicznosc bedzie go dopingowac, co powinna dac Francuzowi wiekszego kompa. Napewno bedzie chcial sie pokazac jak z najlepszej strony w swojej ojczyznie.
Co do meczu Nadala z Djokovicem to trudno tu wytypowac zwyciesce. Szanse typuje jako 50:50. A ze kurs lepszy na Djokovica to gram na niego. Mozna mowic ze pogoda slaba, ze pilki ciezkie ale zaliczam te argumenty do tych bardziej detalicznych, ktore mnie osobiscie nieprzekonuja. Mam jednak nadzieje ze Djokovic pokaze klase i pokona Nadala ;)
PIERWSZY TYP:
Tsonga @ 2,35 Sportingbet
Djokovic @ 2,25 Sportingbet
AKO: 5,28
DRUGI TYP:
Tsonga +1,5 seta @ 1,7
Sportingbet
Djokovic +1,5 seta @ 1,465 Sportingbet
AKO: 2,49
Hahaha. Rozśmieszyłeś mnie tym stwierdzeniem że Tsonga to co zagrał z Ferdkiem to klasa sama w sobie. Trzeba mieć łeb by tak pisać człowieku ty ogólnie oglądałeś ten mecz? Federer popełnił ile z 60 niewymuszonych błędów.Widać było że Federer ma już swoje lata i ma dość ile on będzie wygrywał? Albo druga opcja miał jakiś poważny problem a nie że Tsonga zagrał coś dobrego, co widziałeś że zagrał? Bo ja widziałem jak tylko przebijał a Federer wyrzucał.Nie boję się stwierdzenia że z takim Federerem jak grał Tsonga wygrałby nawet Janowicz.Śmieszą mnie takie błędne analizy
Bo jak można wypisywać takie głupoty.
A teraz kilka argumentów do tego że David Ferrer to wygra i to być może na luzie.
Jak zawsze z kim by nie grał David jest zmotywowany i gra do samego końca.Od bardzo dawna obserwuje tego gracza i Hiszpanowi należy się mało powiedziane finał a w końcu wygranie wielkiego Szlema.David trzyma formę zawsze gra swoje może nie należy do tych co ładują po 30 asów na mecz ale jeśli chodzi o wymiany to on jest mistrzem widać że ma wyczucie potrafi kilka piłek zagrać co do cm w linie na rozrzucenie.Gdyby Tsonga jeszcze serwował jak Isner czy Raonic to jeszcze być może byłaby drobna szansa ale nie Tsonga także nie należy do petardowców.
Jeszcze dodam że Tsonga nie należy zbytnio do chudzielców i gdy Ferrer będzie rozrzucał go po Korcie to jak myślicie jak będzie wyglądał Francuz po 1h:grin:eek:n go zabije kondycyjnie.
Davidowi ten Finał się należy a kto wie może i cały Turniej.Tsonga prócz słabego Federera który widocznie było widać że od samego początku spieszył się na samolot nikogo wielkiego nie pokonał na tym turnieju.
David Ferrer 1 1.66 ------&gt; Dla mnie to PREZENT od Buków.

Djoko-Nadal.
Tutaj trochę bałbym się o stwierdzenie że ktoś jest faworytem.Tutaj chyba najlepszą opcją jest Over gemowy i gra na Live.Nola jak i Rafa grają dobrze na tym turnieju widać że Nadal praktycznie wrócił do swojej optymalnej formy.Jak dla mnie mecz na pewno nie skończy się w 3 setach i over 41.5 to także jak dla mnie Prezent od Buków.
Over 41.5
 
midq 677

midq

Użytkownik
Gdyby Tsonga jeszcze serwował jak Isner czy Raonic to jeszcze być może byłaby drobna szansa ale nie Tsonga także nie należy do petardowców.
Tutaj się nie mogę z tobą zgodzić, serwis Tsongi jest jego wielkim atutem a serwisy po 220/230kmh to już według mnie są petardy, nie wiem od jakiej prędkości zaczynają się u ciebie. Nie neguję reszty analizy, Ferrer ma wszystko, żeby awansować dzisiaj do finału, jednak ja liczę, że Tsonga niesiony dobrymi wynikami i wsparciem publiczności zagra swój najlepszy tenis i wygra dzisiaj z Ferrerem.
Tsonga @ 2,31 pinnacle


Meczu Djoka z Nadalem nie ruszam, liczę na wielkie widowisko ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ferrer - Tsonga

kurs: 2 bet-at-home

Nie ma co się długo rozpisywać nad walorami obu zawodników. Każdy wie jak gra Hiszpan i Francuz. Oglądałem ich praktycznie wszystkie mecze w obecnym RG i zdecydowania stawiam na Tsongę. Świetna forma, serwis, wymiany na wysokim poziomie i Ferrer swoim przebijaniem nic nie zrobi. Swoje gemy Tsonga będzie wygrywał serwisami a Dawid takiego atutu nie ma i na pewno będzie przełamany. 1/2 RG to i tak świetny wynik jak na takiego przebijaka, ale teraz jest bez szans. Tsonga wygra na luzie.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Hahaha. Rozśmieszyłeś mnie tym stwierdzeniem że Tsonga to co zagrał z Ferdkiem to klasa sama w sobie. Trzeba mieć łeb by tak pisać człowieku ty ogólnie oglądałeś ten mecz? Federer popełnił ile z 60 niewymuszonych błędów.Widać było że Federer ma już swoje lata i ma dość ile on będzie wygrywał? Albo druga opcja miał jakiś poważny problem a nie że Tsonga zagrał coś dobrego, co widziałeś że zagrał? Bo ja widziałem jak tylko przebijał a Federer wyrzucał.Nie boję się stwierdzenia że z takim Federerem jak grał Tsonga wygrałby nawet Janowicz.Śmieszą mnie takie błędne analizy
Bo jak można wypisywać takie głupoty.
Ok. Zgodze sie ze przesadzile z tym klasa sama w sobie. Zabardzo subiektywna ocena z mojej strony, ale chyba niechcesz mi powiedziec ze Tsonga zagral zly mecz. Zgodze sie ze Federer jest w slabej formie ale Tsonga potrafil to wykorzystac. Zagral dobry mecz, pewny siebie, serwis mu siedzil (75% 1serwisu, 81% pkt po 1 serwisie). I nie zgodze sie z toba ze serwis u Tsongi to nie atut. Uwazam odwrotnie!! Popelniles tutaj blad w swojej analizie, co mnie tez osobiscie smieszy!! ;)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Hahaha. Rozśmieszyłeś mnie tym stwierdzeniem że Tsonga to co zagrał z Ferdkiem to klasa sama w sobie. Trzeba mieć łeb by tak pisać człowieku ty ogólnie oglądałeś ten mecz? Federer popełnił ile z 60 niewymuszonych błędów.
Przestać się napinać, bo Ci żyłka pęknie. Federer miał w tym spotkaniu 34 UE, więc do 60 trochę daleko a przypomnijmy, że były tylko 3 sety. Jeżeli Ty sądzisz, że Tsonga nie zagrał znakomitego spotkania, to albo utopiłeś dużą kasę na Federerze i wrzucasz teraz jakieś pseudo wypowiedzi, albo masz jakąś inną definicję pojęcia &#39;dobrej gry&#39;.
Tsonga zagrał swoje ostatnie spotkanie bardzo dobrze. Widać, że jest w świetnej formie i Ferrerowi nie będzie łatwo, ba śmiem nawet stwierdzić, że Tsonga może wygrać, dlatego sam pogram coś albo w jego kierunku, albo over. Dwaj bardzo dobrzy tenisiści, więc powinien być zacięty pojedynek.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Novak Djokovic ₋ Rafael Nadal
Osobiście uważam, że przed tym spotkaniem nie należy brać pod uwagę tego, że Nadal stracił seta z Brandsem i Klizansem oraz tego, że bliski był przegrania partii z Fogninim. Nie należy również brać pod uwagę tego, że Djoković stracił gema z Kohlschreiber, czy miał ciężkie przeprawy z Goffinem i Haasem. Krótko mówiąc w tym wypadku poprzednie spotkania nie mają tutaj żadnego znaczenia.
Obaj zawodnicy grali ze sobą wielokrotnie, dlatego raczej nie ma mowy o tym zaskoczeniu, co więc będzie miało znaczenie w tym pojedynku? Według mnie dyspozycja dnia oraz kondycja. Tutaj według mnie przewagę może mieć Serb. Chyba każdy wie, że Nadal jeszcze nie tak dawno zmagał się z kontuzją, która na dość długi okres wyeliminowała go z gry. Teraz niby wszystko wygląda ok, ale należy brać to pod uwagę szczególnie w takim meczu jak z Djokoviciem, gdzie o zwycięstwie może decydować gra na przewagi w 5 secie. Tutaj akurat przypomina mi się finał z Australian Open z 2012 roku, kiedy to po niesamowitym spotkaniu Djoković wygrał 3:2 w setach a w decydującym 7:5.
Bukmacherzy wystawiając kursy na ten mecz zapewne sugerowali się tym, że jest to French Open, korty ziemne czyli królestwo Rafy Nadala, który długi czas nie był tutaj pokonany aż przyszedł 2009 roku i porażka z Robinem Soderlingiem (rok później Nadal wygrał z tym rywalem 3:0 w finale). Wcześniej w latach 2005-2008 Nadal w Paryżu nie zaznał porażki, zresztą i po meczu z Soderligiem takowej również do tej pory jeszcze nie zaznał.
Czy Djoković będzie drugim zawodnikiem w historii, który pokona Nadala na Roland Garros? Według mnie szansę na to ma. Wiadomo, gramy na &quot;mączce&quot; ale przypomnę niedawny finał w Monte-Carlo i zwycięstwo Serba 61 76(1). Ponadto należy pamiętać, że przed 2012 rokiem i 3 zwycięstwami Nadala na &quot;mączce&quot; z Djokoviciem wcześniej Hiszpan nie mógł pokonać Serba w 7 kolejnych spotkaniach.
Podsumowując, mimo iż faworytem w tym spotkaniu jest Nadal uważam, że Djoković wcale nie stoi na straconej pozycji. Jeżeli będzie to w miarę długi mecz to szansę Serba będą rosły. Moim zdaniem czeka nas dzisiaj znakomity mecz, być może nawet 5setowy, który jednak na swoją korzyść rozstrzygnie Serb.
Typuję:
@ Novak Djoković win (2.37 William Hill)
@ Novak Djoković win first set ( 2,10 William Hill)
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Novak Djokovic (SRB) – Rafael Nadal (ESP)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Więcej niż 38,5 @ 1.50 bwin ✅ 4-6 6-3 1-6 7-6 7-9
Ile będzie asów serwisowych w meczu?
Typ: Over 7 aces in match @ 2.10 bwin ✅ 11

Rzeczywiście w przedwczesnym finale ciężko wytypować faworyta i ja nawet nie będę próbował. Łatwo za to przewidzieć jak ten mecz będzie wyglądał. Obaj przyzwyczaili nas do zaciętych pojedynków i tak powinno być i dzisiaj, nieprawdopodobne jest, by ten mecz zakończył się w trzech setach. Po niewielkich zawirowaniach we wczesnych rundach, wydaje się, że obaj mistrzowie wrócili już na właściwą ścieżkę, bo w ostatnich meczach już można było zauważyć symptomy powrotu do dawnej formy. Spodziewam się kolejnego zaciętego boju na wyniszczenie, który może decydować się w 5 setach, a w takim scenariuszu linia overu powinna być z łatwością przekroczona. Ale chyba nawet ciekawszym typem wydaje mi się over na liczbę asów w tym meczu. Obaj zaskoczyli w tym elemencie w ostatnich meczach, zwłaszcza Djoko poszalał (11 asów), ale też Rafa lepiej niż zwykle (5). Obaj też w całym turnieju świetnie trafiają pierwszym serwisem (Rafa 76%, Djoko 70%), a przecież najłatwiej zaliczyć asa z pierwszego podania. Oczywiście w przypadku asów ważne też jest kto stoi po drugiej stronie siatki, a dzisiaj będą to najlepsi returnerzy w tourze, ale moim zdaniem linia i tak jest zdecydowanie zaniżona. Osiem asów na obu graczy to naprawdę nie jest dużo, tym bardziej, że dzisiaj panowie powinni mieć zdecydowanie więcej okazji do serwowania niż w ostatnich łatwych i krótkich meczach. Moim zdaniem typ wart uwagi, zwłaszcza po tak dobrym kursie.
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Przestać się napinać, bo Ci żyłka pęknie. Federer miał w tym spotkaniu 34 UE, więc do 60 trochę daleko a przypomnijmy, że były tylko 3 sety. Jeżeli Ty sądzisz, że Tsonga nie zagrał znakomitego spotkania, to albo utopiłeś dużą kasę na Federerze i wrzucasz teraz jakieś pseudo wypowiedzi, albo masz jakąś inną definicję pojęcia &#39;dobrej gry&#39;.
Tsonga zagrał swoje ostatnie spotkanie bardzo dobrze. Widać, że jest w świetnej formie i Ferrerowi nie będzie łatwo, ba śmiem nawet stwierdzić, że Tsonga może wygrać, dlatego sam pogram coś albo w jego kierunku, albo over. Dwaj bardzo dobrzy tenisiści, więc powinien być zacięty pojedynek.
Nie napinam się, i nie wtopiłem na Ferdku. A oglądałeś choćby 1-2 mecze Ferrera? Jeśli chodzi o serwis może ja to zle sprecyzowałem bardziej chodziło mi o to że Tsonga nie ma tego serwisu regularnego. Przecież jeśli chodzi o wymiany to Ferrer ma znaczną przewagę i każdy doskonale o tym wie.Jeśli chodzi o te 34 błędy to uważasz że to mało jak na 3 sety?.
Ja nie wiem co wy oglądacie nie wnikam ale patrząc na ostatnie mecze Ferrera i Tsongi to wg mnie Ferrer dziś ma znaczną przewagę. Nie piszcie że publiczność wygra z Ferrerem bo to już nie tylko jeśli śmieszne a żenujące.
Ale poczekajmy do rozstrzygnięcia;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP French Open
???? Ferrer D. - Tsonga J-W.
Ferrer D. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10

Obaj gracze nie stracili na tym turnieju jeszcze nawet seta, ale czuję w kościach, że to właśnie David Ferrer awansuje do finału Wielkiego Szlema. Hiszpana uważam za najbardziej ambitnego i walczącego gracza w tourze, a w półfinale na swojej ulubionej nawierzchni da z siebie pewnie 200% by awansować po raz pierwszy do samego finału. Roger Federer jego tenisowa zmora z którym ma bilans porażek do zwycięstw 15:0 odpadł już z turnieju. Teraz przed Davidem Ferrerem stoi wielka szansa awansu do dalszej rundy turnieju, bo z Tsongą będzie mu łatwiej grać. Wygrał z nim już 3 razy i tylko raz przegrał. Federer gdy przyśpieszał podczas meczu to Francuz się gubił i tracił punkty, ale to co wyprawiał na korcie Szwajcar to tenisowa żenada. Ja się nabrałem na jego formę i teraz żałuję, Roger zagrał bardzo słabe spotkanie, a błędy raziły po oczach. Francuz oczywiście przed własną publicznością będzie groźny bo jest w świetnej formie, ale przeciwko takiemu defensorowi który dobiega do każdej piłki i nie robi takich błędów jak Roger to wtedy będzie mu niezwykle trudno wygrać to spotkanie. Ferrer zabiega Tsongę. Vamos David!
Wynik: 6:1 7:6(3) 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Hahaha. Rozśmieszyłeś mnie tym stwierdzeniem że Tsonga to co zagrał z Ferdkiem to klasa sama w sobie. Trzeba mieć łeb by tak pisać człowieku ty ogólnie oglądałeś ten mecz? Federer popełnił ile z 60 niewymuszonych błędów.Widać było że Federer ma już swoje lata i ma dość ile on będzie wygrywał? Albo druga opcja miał jakiś poważny problem a nie że Tsonga zagrał coś dobrego, co widziałeś że zagrał? Bo ja widziałem jak tylko przebijał a Federer wyrzucał.Nie boję się stwierdzenia że z takim Federerem jak grał Tsonga wygrałby nawet Janowicz.Śmieszą mnie takie błędne analizy
Bo jak można wypisywać takie głupoty.
No kolego troche teraz przesadziles. Tak sie sklada, że ogladalem bardzo dokladnie caly mecz Tsongi z Federerem i zupelnie sie nie zgadzam z Twoim komentarzem. Owszem Federer gral tenis jak na niego slaby, ale Tsonga fizycznie absolutnie dominowal. Jak by nie patrzec wygranie 3:0 z Rogerem to jest wyczyn i Tsonga zagral swietne spotkanie. Nie znasz powiedzenia, ze gra sie jak przeciwnik pozwala ?
Uwazasz, ze Tsonga tylko przebijal ?! Chlopie ogladales chyba inny mecz ! Gral agresywny i bardzo dokładny tenis. Jak mozna pisac takie rzeczy w ogole...
Jestem prawie pewien, ze dzis Tsonga odprawi Ferrera. Wiecej obiektywizmu, a nie komentarze pod typ.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Tsongi z Ferrerem to faworyt dla mnie jak i dla buków jest Ferrer który prezentuje się znakomicie nie przegrywając ani jednego seta fakt rywali według mnie nie miał zbyt wymagających ale z pewnością taki Robredo czy Anderson seta mogli urwać a mimo wszystko przegrali do zera. Tsonga to jak dla mnie największa niespodzianka na plus tego turnieju bo nigdy nie grał jakoś super na clayu a tu rozprawił się z Ferdkiem do 0 ale czy to ma jakieś znaczenie w tym SF według mnie nie. Ferrer jest o wiele regularniejszy od Francuza i tym właśnie aspektem wygra ten mecz oczywiście nie wykluczam niespodzianki ale po takim kursie lekko w stronę Ferrera chyba warto pograć choć ja postoję z boku.
Tutaj nie do końca się z Tobą zgodzę. Wymęczony Robredo nie miał praktycznie żadnych szans z Ferrerem. Zwróć uwagę ile czasu/gemów przed tym spotkaniem spędzili na korcie Robredo a ile Ferrer.
Anderson też jakimś super zagrożeniem nie jest, więc dla Ferrera to będzie najtrudniejszy mecz, jak i dla Tsongi zresztą.
Wiele osób wspomina tutaj o H2H, czy tym, że Tsonga nie jest specem od mączki. Ja tam jednak widzę coś, co u Tsongi bardzo dawno nie widziałem na żadnej powierzchni - regularność. Wydaje się pewniejszy siebie, lepiej serwuje i regularnie gra, bez jakiś większych przestojów.
Dla mnie osobiście lekko ponad 1.60 to zdecydowanie za mało by grać Ferrera. Poczekam więc na live, lub over przed meczem, jest jeszcze troszkę na zastanowienie się.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: French Open
Spotkanie: Novak Djokovic - Rafa Nadal
Typ: Zwycięzca pierwszego seta - Djokovic
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Data (i godz):06.06.3013, 13.00
Analiza:
Jak dobrze wiemy z ostatnich spotkań ,że Nadal często źle wchodzi w spotkanie i to dla mnie główna przyczyna grania tego typu. Oczywiście także jestem przekonany co do tego ,że to Serb okaże się w ostatetczności lepszy w tym spotkaniu ,ale żeby tak się stało bardzo ważny będzie pierwszy set , który w głównej roli dopiero otworzy to spotkanie ,ale może mieć główne znaczenie w tym meczu , psychicznie myślę ,że obaj są w dobrej formie , fizycznie również , spotkanie na pewno będzie stało na wysokim poziomie tenisowym, duża ilość długich wymian zapewne , tak przypuszczam. Djokovic dotychczas stracił tylko jednego seta , także pierwszego , Nadal stracił 2 sety oba pierwsze , pózniej dopiero się rozkręcał i ogrywał rywali w sposób dziecinnie prosty , również z Fogninim mógł stracić pierwszego seta ,ale nie wykorzystał swojej szansy Włoch. Oczekuje od tego spotkania ,że jednak nie potoczy się w sposób bardzo prosty i myślę ,że przynajmniej 4 sety zobaczymy ,lecz ten pierwszy jakże ważny(w sumie każdy z setów jest ważny) trafi w ręcę Djokovica , który rozpocznie ten mecz z chłodniejszą głową i lepszą dyspozycją , a także liczę na to ,że to on osiągnie wkońcu sukces na tej nawierzchni.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Zapowiadaja sie ciekawe mecze polfinalowe. Mecz Nadala z Djokovicem obejrze dla czystej przyjemnosci. Papierowym faworytem jest Nadal, maczka to jego swiat, po kontuzji wrocil do wysokiej formy, ale do Nadala, ktory wygrywal wszystko i kazdym jeszcze duzo brakuje. Djokovic pokazal, ze mozna wygrac z Nadalem (Monte Carlo). Trzymam kciuki za Rafe! NO BET
Drugi mecz to z kolei nieporozumienie pod wzgledem.. kursow. 1.66 na Ferrera na maczce? Na Ferrera, ktory jest w zyciowej formie? Prezent!! Myslalem, ze bedzie maksymalnie 1.30-1.35 a tu taka niespodzianka. Tsonga gra dobry turniej, wlasna publicznosc go niesie. Dzisiaj niestety dla niego pozegna sie z turniejem. Nie widze argumentow, ktorymi moglby zaskoczyc znakomitego w defensywie Hiszpana. Ferrer ma zimna glowe, walczy do samego konca. H2H 3:1 (w tym zwyciestwo na maczce oraz dwa ostatnie spotkania) dla Ferrera. Nic dodac nic ujac. Nie ma innej opcji jak pewne zwyciestwo Davida.
Ferrer - Tsonga 1 1.66 ComeOn ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 5

bobsonponte

Użytkownik
Moim zdaniem jednak Jo może spalić się psychicznie wielka szansa dzisiaj stoi przed nim i wielka góra na którą ciężko będzie się wspiąć , nie będę się rozpisywał o graczach bo każdy wie i zna ich na wylot , best of 3 Jo mógłby dać radę ale best of 5 z tak ambitnym, regularnym i biegajacym do wszystkiego Ferrerem może być za dużo dla Jo , zimna głowa również na korzyść hiszpana , nie wydaje mi się żeby u Jo wszystko funkcjonowało rewelacyjnie a tylko taka gra pozwoli mu awansować do finału
David Ferrer - Jo Tsonga 1 (1,7 Unibet)
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Roland Garros, godz 16:15
Ferrer D (-3 gemy AH) - Tsonga J.-W
TYP: 1
KURS: 2,03
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16:15 rozpocznie się ciekawe spotkanie w tenisie a dokładniej w turnieju Rolanda Garrosa w ATP a zmierzą się ze sobą Ferrer z Tsongą. Faworytem jest Hiszpan lecz kursy są dość ciekawe i uważam że warto zagrać.
David w rankingu znajduje się na 5 pozycji z dorobkiem 6740 punktów. Hiszpan w tym turnieju jest w bardzo dobrej formie. W pierwszej rundzie zmierzył się z Matosevic i wygrał w trzech setach a rywalowi oddał jedynie 11 gemów. W drugiej rundzie zmierzył się z Montanes i również w 3 setach pokonał swojego rywala. W trzeciej rundzie zmierzył się z Lopezem i wygrał 3:0. W 4 rundzie zmierzył się z Andersonem i wygrał pewnie 3:0. W ćwierćfinale już czekał na niego zdecydowanie lepszy rywal od wcześniejszych lecz pewnie go pokonał wygrywając 3:0 i oddając Robredo 4 gemy !!! a więc jak widzimy w znakomitej formie w tym turnieju jest. Uważam że finał powinien być bo po takiej grze musi być finał.
Natomiast jego rywal w rankingu znajduje się na 8 pozycji z dorobkiem 3795 punktów. W tym turnieju jest rozstawiony z numerem 6. W pierwszej rundzie wygrał on dość pewnie bo 3:0 z zawodnikiem Bedene i oddał rywalowi 7 gemów. W drugiej rundzie pokonał on zawodnika Nieminena również 3:0 ale tamten mecz był bardziej wyrównany od poprzedniego. W trzeciej rundzie zmierzył się z zawodnikiem Chardym i dość łatwo ograł swojego rywala pozwalając mu na ugranie 8 gemów. W 4 rundzie zmierzył się z zawodnikiem Troickim gdzie wygrał 3:0 i oddał 9 gemów. W ćwierćfinale pokonał Federera 3:0 ale jak wiemy Roger już nie jest tym samym graczem formę ma słabą więc można było się spodziewać że Roger przegra lecz sensacja była.
Moim zdaniem Hiszpan ten mecz wygra i warto postawić handicap gemowy lub setowy.​
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Ja przychylałbym się w stronę Tsongi w tym meczu. W końcu Francuz pokazuje swoje lepsze oblicze, wszystko funkcjonuje tak jak powinno, dobry serwis, FH, poruszanie się po korcie. Ważne też, że jest bardziej regularny, nie psuje aż tak dużo, chociaż błędy szczególnie przy BH się zdarzają, Jo wygląda tak jakby mu nogi zostawały z tyłu, a ciałem wychodziłby poza oś poziomą stopy. Jednak jego gra jest coraz lepsza, widać że dobrze mu się tu gra i w aktualnej formie myślę, że Ferrera może odprawić. Wszyscy pamiętamy jak Tsonga grał w 2008 roku przed kontuzją, myślę, że jest teraz w równie dobrej dyspozycji i może tutaj namieszać. Trzymam kciuki za Francuza, bo potrafi bardzo dużo i cenię go wyżej niż Davida, z całym szacunkiem do Pitbulla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom