>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nadal - Ferrer 3:0 1.72 3/10✅
David Ferrer - solidny ale ten facet jest nudny i nie ma nic w sobie aby wygrał tego Szlema. Nic kompletnie. Przebijacz bez błysku, ktory moze go zaprowadzic na szczyt. Facet zawsze bedzie za tym top 3. Ogolnie sezon sredni, malo dobrych turniejow. Niczego nie wygral, nawet na cegle.
H2H z Rafa 4-19 (byly jeszcze dwie pokazówki u Arabów).
Na cegle: 16-1, jedyna wygrana Ferrera w 2004 roku!
Kilka setów wygrał ale nie sadze aby tym razem rowniez to nastapilo, nic wskazuje na taki przebieg meczu. Nadal moze troche zmecozny bedzie ale jutro odpoczywa przeciez. Ferrer pewnie poszuka jakiegos momentu slabszej gry Rafy ale cos czuje, ze final bedzie spokojne 3-0. Kto wygral w meczu Rafa - Nole bierze RG i to na pelnym luzie.
Straszny nieobiektywny typ wszedł, Lionel załapie depreche.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
zeby tylko Rafa zabardzo sie nie podpalil i zeby go nerwy nie zjadly poniewaz to bedzie historyczny moment jesli wygra 8 RG, tego sie obawiam tylko.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Nadal - Ferrer 3:0 1.72 3/10
David Ferrer - solidny ale ten facet jest nudny i nie ma nic w sobie aby wygrał tego Szlema. Nic kompletnie. Przebijacz bez błysku, ktory moze go zaprowadzic na szczyt. Facet zawsze bedzie za tym top 3. Ogolnie sezon sredni, malo dobrych turniejow. Niczego nie wygral, nawet na cegle.
H2H z Rafa 4-19 (byly jeszcze dwie pokazówki u Arabów).
Na cegle: 16-1, jedyna wygrana Ferrera w 2004 roku!
Kilka setów wygrał ale nie sadze aby tym razem rowniez to nastapilo, nic wskazuje na taki przebieg meczu. Nadal moze troche zmecozny bedzie ale jutro odpoczywa przeciez. Ferrer pewnie poszuka jakiegos momentu slabszej gry Rafy ale cos czuje, ze final bedzie spokojne 3-0. Kto wygral w meczu Rafa - Nole bierze RG i to na pelnym luzie.
Przykre, że jak na moderatora analiza trochę mało obiektywna. Ferrer gra jeden z najlepszych sezonów w karierze, poza nieudanymi wystepami w Barcelonie i Indian Wells, wszystkie inne to przynajmniej 1/4 finału. To słabe wyniki? Już w styczniu wygrany turniej w Auckland, półfinał Austrailan Open, wygrany turniej na mączce w Buenos Aires z bardzo dobrą obsadą - pokonał Nalbandiana, Fogniniego, Robredo i Wawrinkę. To chyba nie są ogórki? Potem finał w Acapulco, gdzie Nadal go zniszczył. Ferrer zagrał w finale Mastersa w Miami, gdzie miał piłkę meczową z Murrayem. Słabo? Na French Open stracił bodajże najmniej gemów, żadnego seta. Ferrer jest w świetnej formie w Paryżu. Wspaniale biega, jest fighterem, skoro toczył takie zacięte mecze z Nadalem w Madrycie i Rzymie, to czemu nie miałby wygrać seta we Francji ? Skoro gra jeszcze lepiej niż na tamtych kortach. Oczywiście Paryż to królestwo Nadala i ja nie wątpię, że Rafa to wygra, tylko zastanawiam się czy faktycznie zwycięstwo w trzech setach jest tak oczywiste... Prędzej bym się spodziewał wyniku 3-1 dla Rafaela. Często przeglądam ten dział i naprawdę dziwie się jak niewiele osób potrafi obiektywnie ocenić mecz. Co się działo z prognozami na mecz Djokovic-Nadal, to głowa mała. Nadal gra tragicznie, a Djokovic co to nie on, wynik każdy zna. Oczywiście zaraz będzie pisanie, że miał 4-2 w piątym secie i został oszukany, ale tak nie było. Weźcie też pod uwagę, że w czwartym secie to Nadal dwa razy serwował na mecz i to spotkanie w 4 setach się powinno skończyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ferrer David - Nadal Rafa / Ferrer wygra przynajmniej jednego seta (1.85)
Po dzisiejszym meczu, jasno można stwierdzić, że Ferrer, to nie tylko niesamowity walczak, na korcie, ale jaką również posiada psychikę. Kiedy przegrywał 3:0 w drugim secie, nie spodziewałem się, że odwróci tak te losy tego spotkania, że jeszcze tego seta ugra. Umiejętnie, powolutku wykańczał dzisiaj gospodarza turnieju, a w finale po drugiej stronie siatki, piekielny Rafa. Który rok temu zdobył szlema w Paryżu. Idę w kroku, wygranie seta chociażby jednego, dla Davida, chociażby dlatego, że to będzie finał Hiszpański, dwóch przyjaciół, którzy się bardzo dobrze znają. Z pewnością będą chcieli pograć ze sobą dłużej, a Rafa, w wybitnej formie nie jest.. Choć dzisiaj Nole, miał go na widelcu, to niestety wyszło jak wyszło. W Rzymie i Madrycie, Ferrer urwał seta Nadalowi, dlaczego by teraz tego nie powtórzyć? Ostatecznie nawet bym go nie skreślał, ale chyba każdy zna potencjał Nadala.. więc mimo tego Dawid, jednego seta raczej powinien ogarnąć.. Powiem więcej, jestem na 90% tego pewny..
- Bwin !
 
W 66

warchlak

Użytkownik
To, że David ma kondycje, że jest walczakiem, że nie popełnia błędów to są fakty i argumenty, ale w meczach z zawodnikami innymi niż Rafa. To się nadaje do napisania w starciu z Tsongą, czy jakimś np Isnerem/Haasem itd. Tak naprawdę to Ferrer na tym turnieju jeszcze z nikim poważnym nie wygrał, więc polecam trochę mniej tych optymizmów odnośnie świetnej formy na tych kortach. Tsonga wczorał przegrał sam ze sobą, owszem nie umniejszam dobrej gry Hiszpana, bo to on prowokował swoją regularną grą Tsongę do błędów, ale Nadal to nie Tsonga... Pozostali przeciwnicy Ferrera to zawodnicy z którymi jego porażka byłaby sensacją. Także ja osobiście doceniam dobrą dyspozycję Davida, ale tak prawdę pisząc to pierwszy poważny sprawdzian będzie jutro.
Dlaczego Ferrer nie ma szans wygrać z Nadalem? Bo ma tragiczny serwis, z którego returnowaniem taki gracz jak Nadal nie ma problemów i atut własnego podania jest niwelowany bardzo poważnie. Ponadto atuty takie jak kondycja, czy sprawność fizyczna które dają mu przewagę nad większością graczy są bezużyteczne w starciu z Rafą. David będzie walczył, będzie biegał do wszystkich piłek itd, ale Rafa będzie robił to samo tyle że z lepszym skutkiem. Wygranie seta przez Davida w Madrycie i Rzymie są fajne, pozwalają wierzyć, że David zagrozi Rafie, ale tak raczej nie będzie. Jednak turnieje atp1000 to nie to samo co RG. Rafa wyjdzie do tego meczu na poważnie, wyjdzie z podobnym nastawieniem jak na Wawrinke (który wg wielu też był w wielkiej formie i miał być zagrożeniem).
Przy słabym podaniu Ferrera w którymś z setów może wystąpić duży pogrom w stylu 6-1, także jakieś handicapy ujemne na Rafe są jak najbardziej do gry, bo nawet jakby David przez przypadek wygrał seta (choć w to nie wierzę), to w pozostałych 3 Rafa powinien gromić.
rok temu na RG Nadal - Ferrer 6-2, 6-2, 6-1. Wiem, to było dawno, teraz David jest w formie, Rafa po kontuzji... Jakie to ma znaczenie? Obaj do klepania ogórków nie potrzebują formy, obaj w poważnym starciu zagrają podobnie jak zwykle. Typy na to, że David wygra seta, czy mecz to raczej szukanie czegoś dziwnego w tym starciu. Jakiejś dekoncentracji Rafy, czy też jakiegoś przestoju. Bez jaj, jakby Rafa grał z kimś z serwisem to okej, jedno przełamanie i może stracić seta, ale Davida to on może przecież odłamać...

Nadal -7,5 - Ferrer 2.18 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przykre, że jak na moderatora analiza trochę mało obiektywna.
A jak nie na moderatora to byloby obiektywnie? :]
Moim celem nie jest pisanie obiektywnych analiz tylko subiektywnych aby przedstawic swoje zdanie. Kazde zdanie kazdego czlowieka jest subiektywne, nieitkorzy mają manie na punktie obiektywnosci, a chyba sami nie wiedza co to znaczy.
Jesli np. nie lubisz muzyki popowej, a Madonna nagra płyte na mega wysokim poziomie to znajac sie na muzyce możesz uslyszec, ze jest dopracowana, ciekawa i wysokiej jakosci. Powiesz wtedy, ze Tobie sie nie podoba bo nie sluchasz popu ale doceniasz pace bo jest taka jak podalam wyzej. To mozna nazwac jakims takobiektywizmem. Jesli chcesz napisac analiza na buka to powinno Cie interesowac tylko subiektywne zdanie Twoje i ewentualnie typerow ktorych cenisz.
Ponadto w def. masz rownowage miedzy emocjami a racjonalizmem. Nie lacza mnie z Rafa ani wiezi emocjonalne, ani rodzinne, ani nie jest moim kochankiem. Wrecz go nie lubie. Ferrer jest mi obojetny, po prostu nie ma szans wiec to pisze. Takze kolejne pudlo.
Zresztą bardzoc zesto stawia sie na kogos bo zle gral w poprzedniej rundzie czy turnieju, no to jest bazowanie na aktualnej formie, a normalnie dany gracz mze byc ogolnie lepszy i miec dobry ranking, to tez wgCiebie bedzie malo obiektywne?
I tak mozna pisac i pisac, atakowanie kogos za niby brak obiektywizmu to najwieksza glupota na forum. Chyba, ze sie wie, ze fanatyk Chelsea pisze, ze The Blues pokonaja MU 5-0 bo jest ktos fanem i takie ma zyczenie.
I ostatnia sprawa. Tenis charakteryzuje sie rowniez tym, ze trzeba patrzec kto z kim gra i ocenic styl oraz mozliwosci. Pisalam prze turniejem, ze z Nadalem moze wygrac:
a) bombardier typu Gulbis, Brands czy ktos taki (kiedys Soda chociazby - ogolnie male szanse ale to jest zagrozenie bo Rafa miewa z takimi problemy, i mial z Lotyszem w Rzymie ale tu przez 2 sety z Danielem).
b) Djokovic.
Oba warunki spełnił i teraz wg mnie prosta droga do wygranej. Moge tak myslec czy nie? Bo moze bedzie dla Ciebie nieobiektywne, no trudno... musisz sie z tym pogodzic, ze ktos ma inne zdanie panie wladco.
Rafa 3:0.
PS. Dajmy sie kazdemu wypowiedziec, niech kazdy napisze swoje wlasnie zdanie czyli sukiektywne oprate na wlasnym mysleniu. Potem mozna to sobie zebrac, przeczytac i zagrac lub nie. Na tym polega - zbior opinii roznych ludzi, z roznym spojzeniem. Inaczej takie cos nie ma sensu. Jeden Napisze 3-0 inny go pojedzie ze nie obiektywny, drugi napisze Ferrer wygra seta, ktos doda, ze nieobiektywny bo kibicuje Davidowi i jaki sens ma dyskusja na tym poziomie? Masz zdanie to finale to je wyraz, a drugiej osobie daj myslec jak chce.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
R. Nadal vs D. Ferrer - 1 (-6,5) @ 1,70 (Pinnacle) ✅ 6:3, 6:2, 6:3
Nadszedl czas na ostatni typ w tym wspanialym turnieju. Przychylam sie do typu Warchlaka. Mimo calej sympatii do Davida, zaszedl juz i tak bardzo daleko - z Rafa nie ma wiekszych szans. Jednak dw 3:0 bym nie typowal, gdyz ich ostatnie mecze pokazuja, ze David &quot;nauczyl sie&quot; grac z Rafa. Skoro jest w takiej formie i tak glodny zwyciestwa, nie jest niemozliwe urwanie seta przez niego. Ciezko jednak uwierzyc, zeby byl to mocno przegrany set przez Rafe, a rozdrazniony Nadal nastepnego powinien juz wygrac gladko, pokrywajac handicap. Napewno bedzie sporo wymian, ale z wiekszosci Rafael powinien wychodzic zwyciesko, tym samym zapewniajac sobie kolejny puchar do kolekcji.
---Podsumowanie RG---
R. Bautista Agut vs G. Muller - 2 @ 4.46 ⛔
S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2,27 ✅
P. Carreno-Busta vs R. Federer - 1 @ 12.25 ⛔
A. Dolgopolov vs D. Tursunov - 2 @ 4.45 ✅
C. Berlocq vs J. Isner - 2 @ 2.04 ✅
A. Ramos vs J. Janowicz - 2 @ 1.72 ✅
N. Mahut/J. Tipsarevic - over 36 @ 2.07 ⛔
F. Verdasco/J. Tipsarevic - over 39.5 @ 2.02 ✅
S. Wawrinka/J. Janowicz - over 37.5 @ 1.781 ✅
G. Simon vs R. Federer - 2 (-2,5 sets) @ 1.556 ⛔
D. Ferrer vs J-W. Tsonga - 1 @ 1.68 ✅
N. Djokovic/R. Nadal - over 40.5 @ 1.787 ✅
R. Nadal vs D. Ferrer - 1 (-6,5) @ 1,70 ✅
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Fakt Faktem David wczoraj nic ciekawego nie pokazał ale po co miał się wysilać jak rywal sam mu mecz wygrywał? Wcześniejsze mecze Ferrera wyglądały nieco inaczej niż ten półfinałowy. I myślę że jutro pokaże coś lepszego.Jeszcze odwołam się do wczorajszego półfinału to co zagrał Tsonga to porażka on nie powinien ogólnie dojść do tego półfinału , i teraz także macie odpowiedz w jakiej dyspozycji musiałbyć Federer iż Tsonga wygrał z nim 3-0. Wygrałby wczoraj Tsonga z Ferrerem ale musieliby przedłużyć Jeszcze Kort.
Jutro Finał Nadal-Ferrer i bardzo dobrze że Ferrer bo gdyby to był Tsonga szybki mecz 6-0 6-1 6-1 dla Rafy.David na pewno powalczy Nadal z Djoko nie serwował aż tak dobrze więc jeśli tak samo będzie z Davidem to David Powalczy myslę że seta spokojnie urwie Rafie.
 
wilfried 5

wilfried

Użytkownik
Jeśli chodzi o Tsongę to doszedł tak daleko głównie dzięki przychylnej drabince jednak trzeba powiedzieć , że do tej pory na korcie był bardzo skoncentrowany , nie podpalał się i z Federerem zagrał naprawdę dobry mecz. Jo ma umiejętności , jednak niestety głowa szwankuje u niego jak u Ryśka Gasqueta i wątpie by kiedykolwiek wygrał jakiegoś Szlema. Nie mniej już nie raz pokazał z Djokoviciem i innymi z czołówki , że grać potrafi i jest niezły na wymianie. Gdyby popracował z psychologiem kto wie może by wskoczył do big4.
Odnośnie meczu Nadal - Ferrer uważam , że zwycięzca może być tylko jeden. Rafa najtrudniejszą przeszkodę już pokonał. Ten handicap -6,5 gema wydaje się rozsądny, gdyż właśnie nawet przy stracie seta przez &#39;&#39;Króla Mączki&#39;&#39; będzie do pokrycia. Nadal pokazał , że to miejsce jest wyjątkowe dla niego i gra tutaj wyjątkowo. Z roku na rok coraz ciężej wygrywa mu się ten turniej jednak David Ferrer nie ma takich argumentów jak Novak Djoković by przeciwstawić się Nadalowi na tak długim dystansie. Owszem Ferrer jest świetny na wymianach jednak ten serwis jego nie należy do topowych. Jest podobny do serwisu Rafaela - bardziej stawia na kierunek i rotację niż na siłę uderzenia w związku z czym zdecydowana większość akcji rozstrzygnie się na wymianie.
Od dyspozycji Nadala jutro zależeć będzie ile setów zostanie rozegranych w tym meczu. David Ferrer to gracz światowego formatu jednak Nadal z Djokoviciem w chwili obecnej górują nad resztą umiejętnościam znacząco , również w aspekcie wytrzymałości - śmiem twierdzić , że Nadal jest bardziej wytrzymały od Ferrera.
Z jednej strony szkoda , że Nadal z Djokiem nie spotkali się w finale z drugiej jednak strony David Ferrer bardzo dobrze gra na tej nawierzchni i swoją grą przez tyle sezonów zasłużył sobie by właśnie na mączce mieć możliwość zagrania w finale.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rafael Nadal - David Ferrer
Typ: 1 (-7)
Kurs: 1,95 (Pinnacle)
Wynik: ✅ 6-3 6-2 6-3

Grali ze sobą mnóstwo razy. Gdy się spotykali podczas RG (zawsze przed finałem), to szybciutko lepszy z Hiszpanów odprawiał swojego starszego rodaka. H2H na mączce to 16-1 i nie ma w tym najmniejszego przypadku. Obaj to defensorzy, ale David sobie nie radzi w spotkaniach z Nadalem. Najlepszy przykład to Acapulco w tym roku, kiedy to Rafa był krótko po swoim odpoczynku od tenisa, grał średni turniej, a w finale ograł Ferrera 6-0 6-2 (kurs na win Nadala podchodził pod 1,50!, co potwierdza, że był wtedy cieniem swojej optymalnej formy). Potem grali ze sobą w Madrycie (kurs już 1,10 na Nadala) i 4-6 7-6(3) 6-0 (Ferrer miał swoje szanse, ale je zmarnował i trzeci set pozostał formalnością) i Rzymie (kurs ok. 1,15 na R.N.) i było 6-4 4-6 6-2, ale nie spodziewam się jutro tak korzystnego wyniczku dla Davida. Nawet jakby Ferrerowi wyszedł jakiś set i go wygrał 6-4/7-5/7-6, to Nadal jest w stanie zadbać o to handi. Żeby wygrać z tą maszyną na mączce, trzeba mieć broń. Ferrer nie wybiega zwycięstwa. Taką broń ma w tej chwili tylko Novak Djokovic, który przegrał z nim wczoraj, więc nic nie jest w stanie odebrać Rafie tytułu. Zaklepał go sobie wczorajszym triumfem. Widzi mi się tu gładki mecz, niczym Ferrer z Tsongą w dniu wczorajszym - tylko, że tam Francuz miał grubo ponad 50 UE, a tutaj Nadal sam sobie weźmie mecz i ósmy tytuł French Open w karierze, z pewnością nie ostatni.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja wiem,że król mączki jest jeden i jestem prawie pewien że Rafa to jutro wygra.Ale czy tak gładko żeby pokryć jakiś wysokie handi gemowe? No nie wiem.Pomijam w tym momencie fakt że obaj są w świetnej formie,Rafa się rozkręcał z każdą kolejną rundą,a David cały czas gra świetnie.Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na dwa majowe pojedynki tych panów,które są dla mnie wykładnią tego jak może wyglądać mecz między nimi.
17.05.Rzym: Nadal wygrywa 6:4,4:6,6:2...Ale 3 razy traci swój serwis,a Ferrer miał 16 okazji na przełamanie!
10.05.Madryt: Nadal wygrywa 4:6,7:6,6:0...Ale 5 razy traci swój serwis,a Ferrer miał 11 okazji na przełamanie!
Oczywiście Rafa łamał go częściej w tych meczach i dlatego je wygrał.Jednak jak widać Ferrer potrafi odbierać Nadalowi serwis i w meczu do 3 setów będzie miał tych okazji sporo według mnie.Dlatego liczę na ugranie seta przez Davida i proponuję typ:

Nadal-Ferrer: Over 3,5 seta @2,08 Unibet⛔⛔ Jednak pachołek może najwyżej czyścić buty Królowi Mączki..
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Jak dla mnie Over gemowy 34,5 to jest miodzio. Zapewne linie podskoczą ale na dzień dzisiejszy 34,5 to jest dobra Linia nawet gdyby była 35,5 to jeszcze nieźle.
To jest Finał a wiadomo jak to nie raz w Finale bywa mecz jest grany pod publikę nie piszę że nadal i Ferrer sie umówią by ten mecz wyglądał ładnie bo wiadomo tu stawka jest wysoka.Ale wątpię by ten finał się skończył aż tak Szybko np 6-2 6-2 6-3. W meczu mogę być TB jeśli David wygra 1 seta to ta linia 34,5 to na luzie pokryje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
mecz jest grany pod publikę
W 100% się nie zgadzam i KAZDY zawodnik zaprzeczy. Final pod publikę? Final to cheć wygrania za wszelką cene, to nie jest boks i liczy się ilośc rund i reklamy w przerwie zeby cos robic pod media i publicznosc bo jedna runda i kazdy bedzie zawiedzony. Od gry pod publike sa pokazowki.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Jak dla mnie Over gemowy 34,5 to jest miodzio. Zapewne linie podskoczą ale na dzień dzisiejszy 34,5 to jest dobra Linia nawet gdyby była 35,5 to jeszcze nieźle.
To jest Finał a wiadomo jak to nie raz w Finale bywa mecz jest grany pod publikę nie piszę że nadal i Ferrer sie umówią by ten mecz wyglądał ładnie bo wiadomo tu stawka jest wysoka.Ale wątpię by ten finał się skończył aż tak Szybko np 6-2 6-2 6-3. W meczu mogę być TB jeśli David wygra 1 seta to ta linia 34,5 to na luzie pokryje.
stary ale pierniczysz, naprawde ja masz taki rzeczy pisac to lepiej sie juz nie udzilaj sie na tym forum bo sam sobie ublizasz albo jestes poporstu chory umyslowy w tym wypadku Ci wybaczam, Final to final i nikt sie w nim nie ustawia zeby grac pod publike ale z tym dowaliles, masakra, sorry za pisownie
nie przeklinamy jeszcze raz bedzie kartka - rox
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Moim celem nie jest pisanie obiektywnych analiz tylko subiektywnych aby przedstawic swoje zdanie. Kazde zdanie kazdego czlowieka jest subiektywne, nieitkorzy mają manie na punktie obiektywnosci, a chyba sami nie wiedza co to znaczy.
Oczywiście, że możesz mieć własne zdanie, nie oczekuje od Ciebie, żebyś myślała tak jak ja. Ale jeśli już coś piszesz, to nie zakłamuj rzeczywistości. Chociażby to zdanie
Ogolnie sezon sredni, malo dobrych turniejow. Niczego nie wygral, nawet na cegle.
Piszesz po prostu nieprawdę, bo Ferrer wygrał na cegle w Buenos Aires. Ogólnie 2 wygrane turnieje i 3 finały to słabe wyniki? Każdy ma prawo do własnej opinii, ale dla własnej analizy nie powinno się zniekształcać faktów i tylko o to mi chodzi. Ale już po raz któryś zauważyłem, że w ogóle nie przyjmujesz do siebie krytyki i uważasz, że jesteś najlepsza. No cóż...
Co do samego typu napisałem - według mnie Rafa powinien spokojnie wygrać, zresztą wspominałem o tym już wcześniej, jednak czy to będzie w trzech setach trudno powiedzieć.
kompletne glupoty wypisujesz ale ja toleruje i szanuje Twoje zdanie wiec zostań przy swoim - rox
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
tak ogolnie to ferrer odstaje od pierwszej trojki i to duzo, strasznie nie podoba mi sie jego ternnis , nie ma zadego polotu w jego grze, potrafi tylko przebijac i przebijac, ale jak widac na ogorkow ktorzy zajmuja miejsce ponizej pierwszej 10 wystarcza. Ferrer nigdy nic wielkiego nie osiagnie bo to typowy przebijacz ktory czeka na blad przeciwnika. nie ma mocy zeby konczyc szybko wymiany, do tego jest kurduplem i ma salby serwis. takie jest moje zdanie
 
S 6

serenowy

Użytkownik
stary ale pierniczysz, naprawde ja masz taki rzeczy pisac to lepiej sie juz nie udzilaj sie na tym forum bo sam sobie ublizasz albo jestes poporstu chory umyslowy w tym wypadku Ci wybaczam, Final to final i nikt sie w nim nie ustawia zeby grac pod publike ale z tym dowaliles, masakra, sorry za pisownie

nie przeklinamy jeszcze raz bedzie kartka - rox

napisałbym ci coś ale nie będę ryzykował kartką.

Jedynie co ci napisze to, to że umysłowo chory to chyba ty jesteś, albo wszystkich w domu nie masz. Czy ja napisałem że mecz będzie wyglądał że się umówią by był na poziomie finału? Wspomniałem jedynie iż nie raz finały tak wyglądają i nie ująłem tego iż będzie over bo się umówią tylko że Ferrer może powalczyć.

Rox, A czy dany zawodnik ci to powie wprost? Masz przykład Finały w Koszykówce ile to razy było tak że mecz nie kończył się szybkim 3-0 bo wiadomo choć 1 dodatkowy mecz to dodatkowa kasa i nie mów mi że w takich przypadkach tak nie jest.Wiadomo jest że Nadal nie przegra pierwszego seta myśląc że i tak wygra ale gdy Nadal będzie wygrywał 2-0 i będzie widział że rywal jest po za jego zasięgiem może się nie co rozluźnić.

Może to źle ująłem ale nie miałem na myśli na pewno że Nadal będzie grał pod publikę.

tak ogolnie to ferrer odstaje od pierwszej trojki i to duzo, strasznie nie podoba mi sie jego ternnis , nie ma zadego polotu w jego grze, potrafi tylko przebijac i przebijac, ale jak widac na ogorkow ktorzy zajmuja miejsce ponizej pierwszej 10 wystarcza. Ferrer nigdy nic wielkiego nie osiagnie bo to typowy przebijacz ktory czeka na blad przeciwnika. nie ma mocy zeby konczyc szybko wymiany, do tego jest kurduplem i ma salby serwis. takie jest moje zdanie

Ty to ładnie musiałeś wtopić na Kondze jak grał z Ferrerem że tak mu ubliżasz.
Człowieku opanuj się bo on już więcej osiągną niż ty przez całe swoje marne życie.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nie znam się na tenisie na tyle dobrze żeby typować jednak przeglądając ofertę wpadł mi jeden typ. Przede wszystkim myślę, że Nadal rozprawi się z Ferrerem w trzech setach. Fakt, w dwóch ostatnich spotkaniach David urywał seta Rafie jednak myślę, że mimo wszystko jutro nie da rady. Nie będę się rozpisywał o walorach jednego i drugiego bo każdy je zna jednak osobiście wydaje mi się (po tym co zobaczyłem w półfinałach), że Nadal wybiega ten mecz. Myślę, że Ferrer nie ma tyle mocnego i kończącego uderzenia żeby zrobić Nadalowi krzywdę. W meczu z Djokoviciem Rafa dochodził do nieprawdopodobnych piłek, odbierał chyba 95% z tego co teoretycznie było nie do wyjęcia. A jak wiadomo &quot;Pitbull&quot; odstaje od wielkiej czwórki, a od Novaka i Rafy nawet bardzo. Dlatego myślę, że zamiast dokładnego wyniku 3:0 po 1,72 warto pograć under setowy po lepszym kursie :
Poniżej 3,5 seta @ 1,90 ✅
bet365
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Nadal - Ferrer
Typ: Nadal -9 @3.99 ✅ ✅ ✅
Pinnacle


Ja tu widze gladkie zwyciestwo Nadala. Zaskoczyl mnie swoja forma w meczu z Djokoviciem. Fakt, mecz byl zaciety do samego konca, ale warto zauwazyc, ze w 1 i 3 secie Djoko nie mial wiele do powiedzenia. Rafa byl za silny. Tylko kiedy perfekcyjnie funkcjonowal BH Djoko mogl nawiazac walke, a to ze wyciagnal az 5 setow swiadczy tylko o jego ogromnej klasie. Ale wracajac do Ferrera, nie ma tak swietnego BH jak Djoko, nie ma nawet dobrego BH, to uderzenie to wrecz jego slabosc. FH ma rowniez gorszy od Novaka, jak i serwis.

Jak tylko Rafa zagra swoj tenis, wyjdzie tak nakrecony jak w polfinale to Ferrerowi ciezko bedzie zdobyc kazdy pojedynczy punkt, nie mowiac juz o gemie.

e: Pieniadze lezaly na ulicy... Ciekawe czy ktos skorzystal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Ferrer +2,5 seta - Nadal @ 2,00 Unibet
Rafa spędził na korcie ponad 17 godzin, Ferrer trochę więcej niż 10, to tak jakby Nadal rozegrał o 2 lub 3 spotkania dodatkowo. Wiem jak dobrze kondycyjnie przygotowany jest Hiszpan, ale nie można oczekiwać od niego cudów.
Dzisiaj na swoim oficjalnym profilu na fejsbuku Rafa napisał, że lekarze odradzają mu występ w Halle. Na pewno jest bliski kontuzji, a niedługo Wimbledon.
Ferrer zagra jutro w pierwszym wielkoszlemowym finale w karierze, ma tym samym szansę na pierwszy tytuł, ale obawiam się, że zwycięsko z tej rywalizacji nie wyjdzie. Ugranie seta jest jak najbardziej w zasięgu starszego z Hiszpanów i opieram się tu głównie na statystykach czasu spędzonego na korcie.
Nadal biegał o wiele więcej, trafiał na przeciwników, którzy, lekko mówiąc, rozruszali go trochę. Ferrer ze swoją równą grą potrafi wykorzystać momenty słabości przeciwników, a taki ze strony Nadala na pewno nadejdzie i to nie jeden.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom