>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
P 29

przem_l

Użytkownik
Djokovic - Haas ⛔
Typ: over 35,5 gemów
Kurs: 1,833
Sportingbet
Widze ze większość z nas widzi tytaj mecz powyzej 3 setow. Ja tez tak ten mecz widze. Uawzam ze Haas w tym turniej naprawde gra dobrze. Jest w wysokiej formie i mysle ze minimum jednego seta urwie Serbowi. H2H 4:3 na korzysc Djokovica. Jak Kohlschreiber urwal seta to i w wysokiej formie Haas da rade ????
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dzisiaj wiadomo, że opłaca się grać w obu męskich meczach +2,5s w kierunku skazywanych na porażkę⛔. Haas jest w stanie ugrać seta z Novakiem, który doskonale pamięta jakie dostał baty w Miami od weterana z Niemiec. Stanislas z kolei gra naprawdę klasę na clayu w tym roku, martwić może tylko dyspozycja po tej wojence z Rysiem Gasquetem, ale wydaje mi się, że o pierwszego seta spokojnie może zawalczyć patrząc na to, co Rafa pokazuje w pierwszych partiach na tegorocznym RG. Serdecznie będę kibicował obu underdogom. Zarówno Stan jak i Tommy zasłużyli na spektakularny sukces i życzę sobie i Wam, aby choć jeden z nich wygrał i namieszał w układzie finałowym ????

e: jednak zdecydowana dominacja Tytanów!
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Djokovic - Haas DW: 3:0 Expekt 1.75 ✅
Ja z kolei widzę u Niemca zdecydowany regres formy. Po świetnych występach w USA wyraźnie spuścił z tonu. Wszyscy mówią o rewelacyjnej grze Haasa na RG, ale ja tego kompletnie nie widze. W pierwszej i drugiej rundzie miał słabiutkich rywali, więc nie ma co się rozpisywac, po prostu zrobił swoje. Później przyszedł mecz z Isnerem, wygrany w męczarniach i w końcu łatwe zwycięstwo nad Youzhym. Ten mecz chyba wielu uznało za pokaz siły Niemca, a tak w cale nie jest. Youzhny nawet przez chwile nie był w stanie grac na przyzwoitym poziomie. Każdy kto oglądał ten mecz wie ,że Rosjanin grał tragicznie. Mimo to Haas zarówno w meczu z Isnerem jak i Youzhnym wyrzucał jak na siebie mnóstwo piłek. Dlatego myślę, że Djoko, który od początku siada na rywalu nie da szans Niemcowi i zakończy mecz w 3 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nie jestem specem od tenisa ale w przypadku Wawrinki jego problemów z udem to nie grałbym żadnych hc w jego stronę. Tym bardziej że H2H z niczego się nie wzięło. Rafa póki co gra słabo na RG. Ale czy jest to spowodowane jego formą czy też lżejszym podejściem do meczu ... Ciężko powiedzieć. Będzie to wiadome po dzisiejszym spotkaniu.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Ja przy meczu Djokovicia z Haasem zabawię sie w psychologa. Czy Haas o cos tutaj jeszcze gra? W wieku 35 lat doszedł najdalej na Roland Garros w swojej karierze. Dla niego to już jest sukces i myślę, ze na tym moze poprzestac. Oczywiście wszędzie bedzie mówił jaka to szansę nie widzi, ale tak w głębi to on juz zrobił tutaj swoje i jak źle się to wszystko bedzie układało, a najprawdopodobniej będzie, to Haas nie będzie latał z językiem na brodzie, zeby walczyc na całego.

A Djokovic? On nie jest idiotą i widzie, ze na tym turnieju jest spora szansa na wygranie i skopletowanie karierowego wielkiego szlema. Rafa nie jest w wysokiej formie i Djokovic będzie miał spore szanse na pokonanie go. Disiaj juz cwiercfinał wiec raczej Novakowi bedzie zależało na szybkim zakończeniu meczu, aby siły zostawic na półfinał. Djokovic w moim mniemaniu wyjdzie mocno skoncentrowany i może pozamiatac Haasa w 3 setach.

Djokovic 3:0 1.93@Unibet

Inaczej to widze w meczu Nadala z Wawrinką. Stas m uper sezon gra swietnie, on tutaj bedzie walczył, bo on ma o co walczyc. Kurs na Nadala jest zdecydowanie zanizony. Jak dalej bedzie posyłał tyle piłek w aut i w pół kortu, to Wawrinka nie stoi na straconej pozycji. Nawet serwis jakoś szczególnie nie pomaga Hiszpanowi i naprawę taki smieszny kurs na Nadala, z szok.

Dużo się pisze na temat slabego pierwszego seta Nadala. Jest troche inaczej. Problemy Nadala w pierwszym secie nie biora sie raczej z nierozgrzania tylko z tego, ze na tym etaie jego rywale jeszcze o cos walczyli. Brands spuch w połowie drugiego, zdecydowanie mniej biegał, bo nie wytrzymał kondycyjnie i psychicznie, podobnie było z Klizanem. Meczu z Fogninim nie widziałem wiec nic nie mówię, ale z Nishikorim było podbnie. Na początku Japończyk swietnie sie prezentował i miał swoje szanse na początku meczu. Lecz od przełamania zgasł, obraził sie na wszystko do okoła i ***** a nie walczył.

dzisiał prawdziwy test dla Nadala. Wawrinka ma zdecydowanie wszystko co potrzeba, aby ugrac tutaj nie tylko seta, ale i cos wiecej. Wazne bedzie jego nastawienie psychiczne Jak zobacze w drugim czy w trzecim secie, że Stas rezygnuje to bede kontrował. Bo on tez ma wymówkę jak cos do tego meczu. W końcu grał ostatnio ponad 4 godziny i brał medical time. Ale dopóki będzie blisko Nadala to będzie walczył na całego i seta wtedy urwac zdecydowanie ma szanse. Po takim kursie zdecydowanie w to wchodzę.

Wawrinka +2.5s 2.38@Pinnacle
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
dzisiał prawdziwy test dla Nadala. Wawrinka ma zdecydowanie wszystko co potrzeba, aby ugrac tutaj nie tylko seta, ale i cos wiecej. Wazne bedzie jego nastawienie psychiczne Jak zobacze w drugim czy w trzecim secie, że Stas rezygnuje to bede kontrował. Bo on tez ma wymówkę jak cos do tego meczu. W końcu grał ostatnio ponad 4 godziny i brał medical time. Ale dopóki będzie blisko Nadala to będzie walczył na całego i seta wtedy urwac zdecydowanie ma szanse. Po takim kursie zdecydowanie w to wchodzę. Wawrinka +2.5s 2.38@Pinnacle
Zgadzam się z Twoim typem, oglądałem 3 mecze Nadala w obecnym RG i zdecydowanie nie zachwyca. Ma duże przestoje (jak na niego) i serwis średni (bywało lepiej). Wawrinka może jakieś problemy zdrowotne miał, ale gdyby były poważne to przy stanie 0:2 z Gasquet powinien olać sprawę i się pakować a on grał coraz lepiej. Obstawiam 3:1 lub 3:2 dla Hiszpana, set dla Staśka powinien wpaść na luzie ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Wawrinka ma na pewno wieksze szanse ugrac seta z Nadalem niz Niemiec z Djoko, przy porownywalnych kursach wybralbym zdecydowanie Wawrinke.
Dobrym typem moze byc Wawrinka win 1st [email protected] tutaj bedzie mial najwieksze szanse, bo Nadal moze dlugo wchodzic w mecz i stracic jakies glupie przelamanie. W drugim secie tez bedzie szansa, ale uwazam, ze juz mniejsza, z 2:0 Szwajcar juz sie nie podniesie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Djokovic -8,5 gema @ 3,14 Pinnaclesports
Pora na poważne przetarcie przed półfinałowym meczem z Nadalem, innego scenariusza niż pojedynek Serba z Hiszpanem w tym etapie turnieju sobie nie wyobrażam.
Mimo całej sympatii dla Rafy, uważam, że to właśnie Nole wygra ten turniej i mam wszelkie podstawy żeby tak twierdzić, ale nie o tym teraz.


Haas to dosyć wiekowy tenisista, lekko mówiąc. Może i przeżywa drugą młodość, rozgrywa najlepszy sezon od kilku dobrych lat, ale w tym momencie jedzie na oparach. Mecze w turniejach wielkiego szlema gra się do 3 wygranych partii, nie ma opcji żeby Niemiec nie odczuwał zmęczenia.
Mecz z Isnerem kosztował go wiele energii. Z Jużnym postawił wszystko na jedną kartę skutkiem czego było patrząc na wynik gładkie, trzysetowe zwycięstwo.

Nole z kondycją problemów nie ma. Zmierza po pierwszy w karierze tytuł na kortach Rolanda Garrosa. Dotychczasowe pojedynki wygrywał gładko, nie forsując się oszczędzał siły na dalsze konfrontacje. Mecz z Haasem będzie kluczowy. Jeśli trochę się pomęczy, pobudzi organizm, bo mecz z Rafą będzie decydował o wszystkim.
Przy tej klasie zawodnika bardzo ważny jest rytm gry, na tym poziomie najdrobniejsze szczegóły decydują o losach rywalizacji. Taki handicap ze zmęczonym staruszkiem jest jak najbardziej realny.

W tym roku Nole ma największe jak do tej pory szanse na końcowy triumf. 2 lata temu w połówce ograł go Federer, rok temu Rafa szedł jak burza, a jedynego seta którego stracił w turnieju, stracił dopiero w finale z Djokerem. W tym sezonie Hiszpan gra bardzo dobry tenis, ale do najwyższej formy sporo mu brakuje. Korzystny układ drabinki dla Serba, Haas w ćwierćfinale to taki dobry trening, Rafa ma Wawrinkę na rozkładzie co jest sporym utrudnieniem. Nole nabrał pokory przez ostatnie 2 sezony, na pewno przyciśnie w meczu z Niemcem, aby zregenerować się przed &#39;przedwczesnym finałem&#39;.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Półfinał FO: Novak Djoković - Rafael Nadal
Jutro czwartek, w którym przeżyjemy (mam nadzieję, że bez uszczerbku na zdrowiu) stękania Azarenki i Szarapowej oraz tupanie nóżkami Sereny w reakcji na niekończące się przebijanki Errani. Po czwartku piątek, a w piątek czeka tenisowa uczta.
Dwóch gigantów mączki w półfinale. Szczyt szczytów. Dwóch graczy, którzy wygrali 10 z ostatnich 12 finałów Wielkiego Szlema. John Rambo kontra Terminator. Batman vs Superman. Tusk kontra Kaczyński. Święta Bożego Narodzenia vs Wielkanoc.
(tutaj pompatyczna muzyka, fanfary i Tomasz Knapik tubalnym głosem zapowiadający mecz)
Pół tenisowego świata bedzie z zapartym tchem czekać na to starcie, mecz turnieju w Paryżu, a być może mecz całego roku. Brama, której przejście otworzy Serbowi drogę do triumfu we wszystkich Wielkich Szlemach w 2013 roku. Jednocześnie szansa dla Hiszpana na pobicie rekordu rekordów i wygranie po raz ósmy jednego Szlema.
Djoković awansuje do finału @ 2,63 (StanJames) ⛔ Novak pokazał więcej niż się bukmacherzy po nim spodziewali, ale brawo Rafael!
Djoković doskonale wie jak grać z Nadalem, wygrał jeden z najważniejszych meczów w ostatnim czasie pod względem kondycji mentalnej, czyli finał w Monte Carlo. Później poluzował sobie, pozwalając przeciwnikom na co chciał, stawiał sam siebie pod ścianą, by żelazną konsekwencją znów kierować mecz na swoje tory. W Paryżu oddał tylko jednego seta, przypuszczalnie dla świętego spokoju i mniejszej presji.
Jednocześnie nie uważam Rafę za gasnącą gwiazdę, którą Djoker pokona grając z jedną ręką w kieszeni i skacząc na jednej nodze. Nadal zgubił dwa sety w ostatnich 2 tygodniach, pod względem dyspozycji psychomotorycznej prezentuje się świetnie (choć trzeba przyznać, że dawniej bywał czasami bardziej niezawodny) i oczywiście JEST w stanie wygrać RG. Ale w półfinale czeka najtrudniejszy przeciwnik z możliwych.

I... jedna prośba: niech mi nikt mi tu nie sieje powątpiewań, że ten mecz to no-bet!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Rolland Garros 2013
Półfinał

Djokovic - Nadal 1 @2.61
Pinnacle


To moj glowny bet tego turnieju. Wiedzialem od poczatku, ze do tego meczu dojdzie i ze bede stawial na Serba. Kieruje sie glownie statystyka H2H. Od momentu kiedy Djokovic zmienil i znaczaco poprawil swoja gre, czyli od poczatku 2011 roku widzialem wszystkie mecze tych panow i Hiszpan zwyciezyl raz. Tu przed rokiem, w Paryzu, w meczu, ktory, jesli dobrze pamietam, byl przerywany dwukrotnie z powodu deszczu. Moim zdaniem to byl glowny powod porazki Novaka, bo jego sila tkwi w tym, ze Rafa z czasem nakreca jego gre. Djoko przyzwyczaja sie do spinow Nadala i sprowadza go do skrajnej defensywy w wiekszosci wymian. Kazdy ich mecz tak wygladal, a mimo to wciaz sa ludzie, ktorzy nie wyciagneli wnioskow z tych spotkan - oddsmakerzy.

Na koniec jeszcze to co napisalem w tym temacie jeszcze przed turniejem (nie wiedzialem wowczas, ze panowie spotkaja sie juz w polfinale).
Jezeli chodzi o Djokovicia to widze, ze od poczatku nr1 rankingu jest przez typerow niedoceniany. Moim zdaniem, na nim bedzie mozna zarobic, a zwlaszcza jesli dojdzie do finalu i trafi na Nadala. Nie trzeba mnie przekonywac, wystarczy mi ich niedawne spotkanie w finale Monte Carlo, zeby stwierdzic, ze Djoko nadal ma patent na Rafe. Hiszpan juz wtedy mial go zmiesc z kortu. &quot;Specjalisci&quot; z dzialu tenisowego wrzucali wszystkie swoje pieniadze na Rafe, a skonczylo sie 6:2 7:6 dla Serba. Mysle, ze zarowno zwyciestwo, jak i wszystkie handicapy dodatnie w kierunku Djoka beda do pogrania w przypadku ewentualnego finalu tych dwoch panow.
 
B 5

bobsonponte

Użytkownik
Witam
no i zapewne jak wszyscy się spodziewali czeka nas starcie tytanow i przedwczesny final w tegorocznym French Open ..

Moim zdaniem nadchodzi zmiana na tronie Paryskich Kortów ..
Djoker niema kompleksu Rafy i nie przegrywa pojedynków już w szatni jak wiekszość jego przeciwników , nie stoi 1,5 metra za końcową linią i nie czeka
aż piłki po zagraniach Nadala odbiją się na wysokość 2 metrów i nie musi odgrywać piłek z nad wysokośći barków , wchodzi w kort i zaraz po koźle odgrywa .
Bądźmy szczerzy grali ze sobą miesiąc temu na tej samej nawierzchni i mecz był od poczatku prowadzony pdo dyktando jednego zawodnika .
Co mogło się zmienić w takim okresie ? To że jeszcze jak wcześniej ludzie dyskutowali o kontuzji kostki Novaka a teraz problem znikł po kontuzji nie widać
już żadnego śladu .. Osobiście nie widzę żadnej poprawy w grze Rafy od turnieju w Monte Carlo i myślę że jak Nole dał radę go pokonać na kortach w Monte Carlo
to tutaj też może to zrobić . Swiderki nadala nie robia na Novaku takiego wrażenia ponieważ tak jak pisałem już wyżej Novak wchodzi w kort dużo częściej niż
wszyscy inni przeciwnicy Rafaela i nie pozwala tej piłce się tak wysoko odbić . Novak nie będzie oddawał tylu darmowych pukntów co dotychczasowi przeciwnicy.
dyskponuje lepszym serwisem a jego bh po lini to najlepsze uderzenie w tourze .. Jest niezwykle pewny siebie czego ostatnio mnie brakuje u nadala , fantastycznie
gra wtedy kiedy tego potrzebuje i w tzn Big Pointsach ..
Novak wie jak grać z nadalem a chyba niemiał jeszcze nigdy aż takiej motywacji żeby Wygrać (smierc jego pierwszej trenerki Jeleny Gencic ) to dla Niej pragnie
tego najbardziej , dodatkowo na mecze z nadalem potrafi wskoczyć na swój najwyższy poziom a chyba niema nic piękniejszego niż ogranie wielkiego mistrza wg
wielu najwybitniejszego gracza na tej nawierzchni w histrorii tej dyscypliny w turnieju wielkiego szlema na kortach ROlanda Garrosa
Zdaję sobie sprawę że Novak też nie prezentuje najwyższej formy ale nie można od chłopaka wymagać żeby grał cały czas jak w 2011 r ale wydaje mi się że
formie w której jest obecnie wystarczy na awans do finału i późniejszy triumf .

Wg mnie Rafael Nadal prezentuje nie więcej niż 70 procent tego WIelkiego Rafaela który wygrywał w paryżu aż 7 krotnie .
jak na siebie popełnia bardzo dużą ilość niewymuszonych błędów , serwuje słabo i gra zbyt pasywnie .
W mojej opinie z taka grą niema szans na wygranie poraz 8 na paryskich kortach .
Jak novak od początku wyjdzie skoncentrowany a podejrzewam że niema prawa być inaczej to set dla Rafaela Nadala może być maksymalnie do ugrania
Jako że przed turniejem zagrałem grubiej na wygrana Novaka to chciałbym zagrać zakład na półfinal
Novak Djokovic - Rafael Nadal
Zakład Djokovic -1,5 seta
bukmacher ?
kurs ?
Nie potrafię znaleźć takiego zakładu jak ktoś widział proszę o pomoc
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Llodra/Mahut - Zeballos/Cuevas 1 Expekt 1.7 ✅
Staram się nie grac debli, ale tutaj przy takim kursie grzechem było by tego nie zagrac. Wiadomo, niesieni dopingiem Francuzi są bardzo groźni, na pewno umiejetności po ich stronie. Zeb/Cue nie mieli zbyt wymagającej drabiki, wszystkie mecze wygrywali na styku. Natomiast Llodra/Mahut pokonali już naprawde solidne pary ( Mirny/Tecau czy Lopez/Granollers). Jestem naprawde mile zaskoczony kursem. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Rafael Nadal
Typ: 2
Kurs: 1,64 (BetFair)
Wynik: ✅ 2-3
Musiałby być naprawdę dobry kurs, żebym się odważył zagrać przeciwko Rafie na mączce (w tym przypadku przynajmniej 3,50 - a już na pewno bym odpuścił granie Nadala po mniej niż 1,4), nawet jeśli stanie numer jeden rankingu po drugiej stronie siatki i ten, który z nim wygrał w Monte-Carlo. Nadal może nie gra w tym roku fenomenalnie, ale podczas RG widać wyraźnie poprawę z meczu na mecz, przede wszystkim jeśli chodzi o regularność. Już nie pozwala sobie na chwile słabości. Szkoda, że tak mało piłek wygrywa podaniem, ale i tak z łatwością zdobywa punkty (dzisiaj Wawrinka chyba tylko raz go przełamał). Djokovic zaserwuje o wiele więcej asów, za to mimo to też powinien dawać się łamać częściej i ostatecznie przegrać ten mecz. W sumie żaden z nich nie jest w szczytowej formie (zwykle takiej potrzebował Novak, żeby wygrać z Rafą, przede wszystkim na mączce - albo potrzebował Nadala w dużo gorszej formie), ale wygra king of clay, tak być musi (szkoda, że to nie finał), choć może mu to chwilę zająć. Ciśniem grubo. Jak Nadal przegra pierwszego seta, na pewno dorzucę na niego i to niemało, znam siebie i znam powroty Rafaela. Niech się dzieje co chce. Do trzech setów będzie Novakowi o wiele trudniej niż do dwóch.
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Kieruje sie glownie statystyka H2H. Od momentu kiedy Djokovic zmienil i znaczaco poprawil swoja gre, czyli od poczatku 2011 roku widzialem wszystkie mecze tych panow i Hiszpan zwyciezyl raz.
Nie ma co wspominać roku 2011, bo Serb nie gra już tak wyśmienicie jak wtedy, Nadal też gra inaczej. W 2011 roku H2H 6:0 dla Djoka, w 2012 3:1 dla Nadala (czyli Hiszpan zwyciężył 3 razy a nie tylko raz). Wg mnie nie ma żadnego sensu stawiania czegokolwiek ani na kogokolwiek w tym meczu, wszystko może się w nim zdarzyć. Można znaleźć argumenty na wygraną Serba (pewnie większość na niego postawi), ale większość też stawiała na wygranie seta przez Wawrinke albo nawet meczu, a dzisiaj Rafa go zmiótł z kortu. Pewnie ktoś napisze, że Wawrinka to nie ta sama liga co Djokovic, ale można tu przypomnieć ich spotkanie z AO 13&#39; i męczarnie Serba. Oczywiście każdy turniej, każdy mecz jest inny i nie można ich do siebie porównywać w ten sposób, ale wg mnie jedyny mecz, który będzie warto jeszcze zagrać to finał, a w nim oczywiście na wygraną Djoka/Nadala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Djokovic Novak - Nadal Rafael @ 2.65
Było podczas tegorocznego RG kilka na prawdę fajnych typów, ale na ten bet czekałem od początku turnieju. Kursy cudowne, grałbym na Novaka wszystko powyżej 1.30. Co ja wam tu mogę powiedzieć na temat tego spotkania? Nadal nie ma w nim żadnych szans. Pisałem o Nadalu przed RG i w poprzedzających turniejach, więc przytoczę tamte posty:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/french-open-13-turniej-glowny-mezczyzn-92322-4.html#post3634572
Co do typu na zwycięstwo Nadal na Rolland Garros po śmiesznym kursie, który pojawiał się na wcześniejszych stronach, to chyba żartujcie, że można coś takiego zagrać i Nadal nie ma prawa wygrać tego turnieju. Hiszpan jest w tragicznej formie. A co do kursów to poczekajcie sobie do półfinału z Djokovicem i gdy Nadal będzie przegrywał 0:2 to będziecie mieli wtedy kursy 5.00 lub 10.00 a najwyższe będzie mieli przy meczowej dla Serba i jak chcecie to wtedy sobie pograjcie, bo po komicznym 1.7 czy ile tam macie to jest ostry żart.
Nadal jest w bardzo słabej formie.
W skrócie liczba prostych błędów jest kosmicznie wysoka. Błąd goni błąd i ogólnie tragedia. Co też warto zaznaczyć serwis, który już w pewnym punkcie kariery Nadal był już na na prawdę wysokim poziomie, teraz znowu jest dość kiepskim uderzeniem i rywale mają cała masę szans na przełamanie Hiszpana.

http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-rzym-12-19-05-2013-a-91671-6.html#post3609175
Nadal zaczął ten sezon z opóźnieniem, powrócił po długiej przerwie spowodowanej urazem. Nie zaczął jakoś nadzwyczajnie, ale sukcesywnie jego forma rosła, aż do wspomnianego Indian Wells, gdzie zagrał bardzo dobry turniej, który wygrał, ale od tego czasu jego form a jest na równi pochyłej w dół. Przez ostatnie 3 turnieje to popełnił tyle strasznie prostych błędów, co nie popełnił przez cały sezon będąc w najwyższej formie. Ktoś pewnie zaraz powie, że przecież Nadal wygrał te 2 turnieje, a w 1 był w finale i przegrał z Djokovicem, więc niby wszystko spoko, ale spójrzmy na grę nie na wyniki, a ta jest bardzo słaba. Djokovic zagrał dobry finał, ale Nadal zagrał dużo poniżej oczekiwań. A co było wcześniej? Prowadzenie z Tsonga 6:3 5:2 i wygranie seta dopiero w tiebreaku. Kto to widział, aby Nadal w formie wypuścił w meczu takie prowadzenie? Takie rzeczy się nie zdarzają. Wcześniej prawie porażka z Dimitrovem. Okey Bułgar jest utalentowany, ale to ciągle tylko młody utalentowany gracz, który nie powinien zagrozić Nadalowi na calu, na jego ulubionym turnieju. A on prawie ograł Hiszpana. W Barcelonie brak jakiegokolwiek wymagającego rywala. W Madrycie powinien zostać wywalony z turnieju w ćwierćfinale przez Ferrara, jak Ferrer przegrał ten mecz to chyba on sam tylko wie. Nadal był w tym meczu bezradny jak dziecko, Ferrer niszczył go jak jakiegoś podrzędnego juniora. No, ale mogąc mieć piłki meczowe narobił w pieluchę i jak najszybciej oddał mecz, chcąc szybko pozbyć się smrodu. Teraz Nadal trafia na rywala, który po pierwsze ma całą masę atutów w swoim ręku, a po drugie nie boi się grać o zwycięstwo, tak, jak co poniektórzy.
Na RG wszystkie słabości i tragiczna forma Nadala tylko się potwierdziły. Kiedy Nadal stracił tyle gemów i setów w drodze do półfinału RG? Przecież to tragedia jak on się tu męczył ze swoimi przeciwnikami jak i sam ze swoją grą. Za przeciwników miał takich lepszych średniaków, ale gracze ciągle kilometry za czołówką i z takimi Nadal na clayu, a szczególnie w Paryżu nigdy nie miał problemów, a teraz ledwo wygrywa mecze. Tak jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć przegranie seta z Brandsem, który świetnie serwował i wszystko trafiał, to przegranie seta z Klizanem to kompromitacja. Fognini gdyby miał chłodniejszą głowę też ugrałby seta. Co zagrali Nishikori i Wawrinka to brak komentarza. I chyba tylko dzięki tym 2 łatwym zwycięstwom mamy dzisiaj taki wysoki kurs. Bo gra Nadal to tragedia. Zaczynając od serwisu, który jest bardzo słaby i służy tylko jako wprowadzenie piłki do gry, return też nie daje żadnej przewagi w punkcie. A ilość prostych błędów w wymianach jest po prostu ogromna. i nie wiem co bardziej dziwi, czy to, że popełnia takie błędy w prostych sytuacjach, gdzie ma dużo czasu na uderzenie, czy, że robi to w kontrach, w których w najlepszych latach był bezbłędny, a teraz do drugie takie zagranie ląduje w siatce. Z taką grą z Djokovicem to on nie ma czego szukać. Grali w tym sezonie w Monaco i Nadal dostał taki łomot, że aż przykro było patrzeć na Hiszpana. Coś o Djokovicu? Co tu dużo mówić klasa sama w sobie. Świetna forma, kolejne rundy pokonywane na wielkim luzie. Każdy mecz pod pełną kontrolą. Z meczu na mecz coraz pewniejsza gra. Aż przyjemnie się ogląda takie Serba. Novak bija Nadala w każdym elemencie. Serwis na jego korzyść, return też na jego korzyść, regularność też na jego korzyść, moc w ofensywie też na jego korzyść, mniejsza ilość błędów tez na jego korzyść, defensywa też na jego korzyść. Wszystko na jego korzyść. Dominacja Djokovica nad Nadalem jest ogromna, w tej chwili dzieli ich przepaść. Także innego wyniku niż pewne zwycięstwo Novaka w tym meczu być nie może. Grramy ten mecze bardzo bardzo grubo.
Do pewniaka na win, można dorzucić jeszcze takie propozycje jak Djokovic -1,5 seta po 3.50 i Djokovic 3:0 po 9.46. Value w ***j
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Tak tak Majestro, przegrana seta z Klizanem to kompromitacja ale już wtopiony set z Kolbą na mączce to nic? Zresztą nie ma sensu wytykać wszystkich perełek, jesteś jedną wielką prowokacją od dawna.
Djoko v Nadal over 39,5 @1,68 Pinek ✅
Kurs przyjemny, bet wydaje się pewny. Nadal rozkręca się z meczu na mecz. Nole momentami chimeryczny jak na niego. Obaj nie są w życiowej formie. Linia 39,5 do przekroczenia spokojnie w 4 setach. Nie ma sensu wymieniać po kolei atutów obu Panów bo większość je zna. Mam wrażenie, że Rafa się rozkręca, Djoko mnie do końca nie przekonuje. Za mniejszy hajs puszczę 3-2 dla króla mączki, over w masełko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Wg mnie nie ma żadnego sensu stawiania czegokolwiek ani na kogokolwiek w tym meczu, wszystko może się w nim zdarzyć.
(...)
ale wg mnie jedyny mecz, który będzie warto jeszcze zagrać to finał, a w nim oczywiście na wygraną Djoka/Nadala.
No i znów no-bet wraca jak bumerang. Mamy rozumieć, że jeśli proporcje kursów na zawodników są niższe niż 3:1 to jednocześnie są niewarte grania, bo &quot;wszystko może się zdarzyć&quot; ??
Czyli żeby postawić cokolwiek przed finałem i nie trząść się jak galareta trzeba zagrać na Williams jutro? No, chyba, że Errani postawi się jak Kuzniecowa, to lepiej odpuścić i poczekać na I rundę Wimbledonu i bezpieczne kursy z zakresu 1,001-1,100? Tam już nie wszystko jest możliwe.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Djokovic Novak - Nadal Rafael @ 2.65

Było podczas tegorocznego RG kilka na prawdę fajnych typów, ale na ten bet czekałem od początku turnieju. Kursy cudowne, grałbym na Novaka wszystko powyżej 1.30. Co ja wam tu mogę powiedzieć na temat tego spotkania? Nadal nie ma w nim żadnych szans. Pisałem o Nadalu przed RG i w poprzedzających turniejach, więc przytoczę tamte posty:

http://forum.bukmacherskie.com/f152/french-open-13-turniej-glowny-mezczyzn-92322-4.html#post3634572

Co do typu na zwycięstwo Nadal na Rolland Garros po śmiesznym kursie, który pojawiał się na wcześniejszych stronach, to chyba żartujcie, że można coś takiego zagrać i Nadal nie ma prawa wygrać tego turnieju. Hiszpan jest w tragicznej formie. A co do kursów to poczekajcie sobie do półfinału z Djokovicem i gdy Nadal będzie przegrywał 0:2 to będziecie mieli wtedy kursy 5.00 lub 10.00 a najwyższe będzie mieli przy meczowej dla Serba i jak chcecie to wtedy sobie pograjcie, bo po komicznym 1.7 czy ile tam macie to jest ostry żart.
Nadal jest w bardzo słabej formie.
W skrócie liczba prostych błędów jest kosmicznie wysoka. Błąd goni błąd i ogólnie tragedia. Co też warto zaznaczyć serwis, który już w pewnym punkcie kariery Nadal był już na na prawdę wysokim poziomie, teraz znowu jest dość kiepskim uderzeniem i rywale mają cała masę szans na przełamanie Hiszpana.


http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-rzym-12-19-05-2013-a-91671-6.html#post3609175

Nadal zaczął ten sezon z opóźnieniem, powrócił po długiej przerwie spowodowanej urazem. Nie zaczął jakoś nadzwyczajnie, ale sukcesywnie jego forma rosła, aż do wspomnianego Indian Wells, gdzie zagrał bardzo dobry turniej, który wygrał, ale od tego czasu jego form a jest na równi pochyłej w dół. Przez ostatnie 3 turnieje to popełnił tyle strasznie prostych błędów, co nie popełnił przez cały sezon będąc w najwyższej formie. Ktoś pewnie zaraz powie, że przecież Nadal wygrał te 2 turnieje, a w 1 był w finale i przegrał z Djokovicem, więc niby wszystko spoko, ale spójrzmy na grę nie na wyniki, a ta jest bardzo słaba. Djokovic zagrał dobry finał, ale Nadal zagrał dużo poniżej oczekiwań. A co było wcześniej? Prowadzenie z Tsonga 6:3 5:2 i wygranie seta dopiero w tiebreaku. Kto to widział, aby Nadal w formie wypuścił w meczu takie prowadzenie? Takie rzeczy się nie zdarzają. Wcześniej prawie porażka z Dimitrovem. Okey Bułgar jest utalentowany, ale to ciągle tylko młody utalentowany gracz, który nie powinien zagrozić Nadalowi na calu, na jego ulubionym turnieju. A on prawie ograł Hiszpana. W Barcelonie brak jakiegokolwiek wymagającego rywala. W Madrycie powinien zostać wywalony z turnieju w ćwierćfinale przez Ferrara, jak Ferrer przegrał ten mecz to chyba on sam tylko wie. Nadal był w tym meczu bezradny jak dziecko, Ferrer niszczył go jak jakiegoś podrzędnego juniora. No, ale mogąc mieć piłki meczowe narobił w pieluchę i jak najszybciej oddał mecz, chcąc szybko pozbyć się smrodu. Teraz Nadal trafia na rywala, który po pierwsze ma całą masę atutów w swoim ręku, a po drugie nie boi się grać o zwycięstwo, tak, jak co poniektórzy.

Na RG wszystkie słabości i tragiczna forma Nadala tylko się potwierdziły. Kiedy Nadal stracił tyle gemów i setów w drodze do półfinału RG? Przecież to tragedia jak on się tu męczył ze swoimi przeciwnikami jak i sam ze swoją grą. Za przeciwników miał takich lepszych średniaków, ale gracze ciągle kilometry za czołówką i z takimi Nadal na clayu, a szczególnie w Paryżu nigdy nie miał problemów, a teraz ledwo wygrywa mecze. Tak jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć przegranie seta z Brandsem, który świetnie serwował i wszystko trafiał, to przegranie seta z Klizanem to kompromitacja. Fognini gdyby miał chłodniejszą głowę też ugrałby seta. Co zagrali Nishikori i Wawrinka to brak komentarza. I chyba tylko dzięki tym 2 łatwym zwycięstwom mamy dzisiaj taki wysoki kurs. Bo gra Nadal to tragedia. Zaczynając od serwisu, który jest bardzo słaby i służy tylko jako wprowadzenie piłki do gry, return też nie daje żadnej przewagi w punkcie. A ilość prostych błędów w wymianach jest po prostu ogromna. i nie wiem co bardziej dziwi, czy to, że popełnia takie błędy w prostych sytuacjach, gdzie ma dużo czasu na uderzenie, czy, że robi to w kontrach, w których w najlepszych latach był bezbłędny, a teraz do drugie takie zagranie ląduje w siatce. Z taką grą z Djokovicem to on nie ma czego szukać. Grali w tym sezonie w Monaco i Nadal dostał taki łomot, że aż przykro było patrzeć na Hiszpana. Coś o Djokovicu? Co tu dużo mówić klasa sama w sobie. Świetna forma, kolejne rundy pokonywane na wielkim luzie. Każdy mecz pod pełną kontrolą. Z meczu na mecz coraz pewniejsza gra. Aż przyjemnie się ogląda takie Serba. Novak bija Nadala w każdym elemencie. Serwis na jego korzyść, return też na jego korzyść, regularność też na jego korzyść, moc w ofensywie też na jego korzyść, mniejsza ilość błędów tez na jego korzyść, defensywa też na jego korzyść. Wszystko na jego korzyść. Dominacja Djokovica nad Nadalem jest ogromna, w tej chwili dzieli ich przepaść. Także innego wyniku niż pewne zwycięstwo Novaka w tym meczu być nie może. Grramy ten mecze bardzo bardzo grubo.
Do pewniaka na win, można dorzucić jeszcze takie propozycje jak Djokovic -1,5 seta po 3.50 i Djokovic 3:0 po 9.46. Value w ***j

Totalnie Cie nie rozumiem. Na początku turnieju pisales o tym typie - spoko, ale dzis po tym co z Wawrinka zrobil Nadal, ciagle twardo stoisz przy tym, ze Djokovic wygra? Bo?! Bo Rafa nie rozjezdzal wszystkich po 3-0? ???? W dodatku te teksty w stylu &quot;dajcie na niego jak Serb bedzie mial pilke meczowa&quot; sa zalosne. 3-0 dla Djokovicia? Nie ma opcji. Dla mnie w tym meczu trudno wskazac jednostronnego faworyta (rok temu wszystko bylo jasne), ale Nadal gra coraz lepiej i nie zdziwie sie jak to wygra. Nie gram na Hiszpana bo mam juz jego wygrana w turnieju (nie uwazam zeby kurs 2,00 na to zdarzenie to byl smiech ???? ). Zwycięzca tego meczu wygra RG, wiec kurs 2,00 na Nadala to perelka ???? . Mimo wszystko uwazam, że wieksze szasne ma Nadal i bede mu kibicowal, ale oczywiscie nie jestem tak odwazny (albo bezmyslny) jak Ty, zeby pisac, ze Djoka na bank nie wygra, bo to nie jest oczywiste.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
N. Djokovic/R. Nadal - over 40.5 @ 1.787 (Pinnacle) ✅ 4:6, 6:3, 1:6, 7:6 (7:3), 7:9
Widze spore poruszenie a propo tego meczu. Nie dziwie sie jednak, w koncu tak naprawde bedzie to &quot;final&quot;, gdyz obojetne kto wygra ten mecz, wygra najprawdopodobniej rowniez final z Davidem Ferrerem badz tez Tsonga (typuje Hiszpana, strone wczesniej jest moj typ).
Coz mozna powiedziec o obydwoch zawodnikach? Krol maczki kontra nr 1 rankingu atp, wiec dziac sie musi. I bedzie sie dzialo, a juz napewno w ilosci setow powyzej 3. Swietnie serwujacy Djokovic kontra swietnie returnujacy Nadal (nie umniejszajac returnowi Serba, ktory rowniez jest znakomity).
Ich ostatniego spotkania nie biore pod uwage, niektorzy tak samo brali pod uwage ostatni mecz Dimitrova z Novakiem, a jak sie skonczylo kazdy widzial.
Sporo osob twierdzi, ze Nadal jest bez formy etc, ale wg mnie wlasnie teraz zaczal sie rozkrecac. Ktos wspomnial ze mecz z Wawrinka moze miec wlasnie takie oblicze, jakie mial, poprzez fakt ze Nadal w koncu sie obudzil i zaczal grac na serio, a rezultat byl jaki byl - po prostu zdmuchnal go z kortu. Ma swiadomosc, ze jest faworytem do wygrania calego RG i bedzie bronil tronu krola maczki zostawiajac flaki na korcie. Dodam rowniez, ze ten mecz ten ma spore znaczenie dla mnie, gdyz rok temu ogladalem final RG w wykonaniu obydwoch Panow, i byl to bodajze jeden z pierwszych meczow tenisowych ktore ogladalem (z przerwami z tego co pamietam przez deszcz). Djokovic wtedy obudzil sie dopiero w trzecim secie, lecz czwarty set juz nie pozostawil zludzen kto byl lepszy.
Biorac pod uwage fakt, ze obecnie Nadal jest w gorszej formie niz wtedy, Serba stac na urwanie 2 setow. I po cichu taki wynik typuje, 3:2 dla Hiszpana, ale jako typ podaje over gemowy. Linia jest co prawda dosc wysoka, ale w tym meczu powinna zostac przekroczona bez wiekszych problemow.
Teraz widze, ze Pezio typuje tak jak ja.
---Podsumowanie dotychczasowe RG---
R. Bautista Agut vs G. Muller - 2 @ 4.46 ⛔
S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2,27 ✅
P. Carreno-Busta vs R. Federer - 1 @ 12.25 ⛔
A. Dolgopolov vs D. Tursunov - 2 @ 4.45 ✅
C. Berlocq vs J. Isner - 2 @ 2.04 ✅
A. Ramos vs J. Janowicz - 2 @ 1.72 ✅
N. Mahut/J. Tipsarevic - over 36 @ 2.07 ⛔
F. Verdasco/J. Tipsarevic - over 39.5 @ 2.02 ✅
S. Wawrinka/J. Janowicz - over 37.5 @ 1.781 ✅
G. Simon vs R. Federer - 2 (-2,5 sets) @ 1.556 ⛔
D. Ferrer vs J-W. Tsonga - 1 @ 1.68 ✅
N. Djokovic/R. Nadal - over 40.5 @ 1.787 ✅
 
R 4

ronin7677

Użytkownik
Zdecydowanie popieram typ użytkownika LubieKebab. Nadal mimo ostatniej porażki z Djokovicem jest faworytem tego spotkania. Hiszpan z każdym kolejnym meczem wchodzi na coraz lepszy poziom i momenty rozluźnienia w jego grze w mojej opinii wynikają ze słabości jaką prezentują jego rywale. Dzisiaj Wawrinka nie miał żadnych złudzeń (tradycyjnie w meczach z Nadalem). Uważam również, że jeśli Rafa wygra pierwszego lub drugiego seta to na przestrzeni czasu będzie zyskiwał coraz większą przewagę nad Novakiem. Każdy ma oczywiście swój rozum, ale mówienie o &quot;grubej grze&quot; w takim meczu to gigantyczne ryzyko i spore niedomówienie. W meczu takich geniuszy wszystko może się wydarzyć, jednak osobiście obstawiam mecz w stronę Rafy, skala 5/10... tak dla ciekawszego oglądania ;)
Ferrer- Tsonga typ: 2 bet365 kurs: 2,20
Świetna, pewna gra Ferrera. H2H dla Hiszpana, więc dlaczego Tsonga? Zmiana trenera w obozie Francuza odmieniła obraz tego gracza. Jego obecny szkoleniowiec mocno stawia na kwestie przygotowania fizycznego co oczywiście bardzo pozytywnie odbija się w grze Jo-Wilfrieda. Francuz wygrywając ten mecz potwierdzi swój geniusz jaki pokazywał już od najmłodszych juniorskich lat. Potencjał Francuza jest naprawdę wielki i dlatego stawiam na jego wygraną z Davidem. Jutro niesiony przez paryską publicznośc awansuje do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom