>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
P 29

przem_l

Użytkownik
Federer - Tsonga ✅
Typ: Tsonga
Kurs: 2,625
Sportingbet
Ogladalem mecz Federera z Simonem i Szwajcar niezachwycal. Wygral 3:2 ale pachnialo sensacja. W meczu tym myslalem ze Federer pokona gladko Simona tak jak to bylo w Rzymie, a tu prosze problemy. Widac ze Federer nie czuje sie za dobrze na clayu. Tsonga nie mial jeszcze na tym turnieju przeciwnika ktory by w jakis sposob zagrozil. Wszystkie 4 mecze wygrane gladko 3:0 (tylko Nieminem zagrozil w 1 secie gdzie byl tie-break na korzysc Tsongi). Dlatego troche ciezko powiedziec cos o Tsondze. Mysle ze duzym plusem na korzysc Tsongi jest fakt ze ma za soba publicznosc, ktora mam nadzieje poniesie go do zwyciestwa. Uwazam ze mecz bedzie zaciety, a zwyciesca zostanie wyłoniony po 5-setowym boju. W kursie tym widze wielki valuebet.
Polecam także grac na overy gemowe , +1,5 seta dla Tsongi oraz over 3,5 seta dla tych co wola grac ostrozniej
EDIT. Mile zaskoczony jestem wynikiem Tsongi. Nie zaskoczylo mnie to ze wygral tylko w jakim stylu. Federer nie wiedzial co sie dzieje, nie mial zadnych argumentow na wygranie w tym meczu. Jak Francuz podtrzyma forme to widze tutaj cichego finaliste tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Widze po awatarze, ze interesujesz sie koszykówka i niech tak zostanie bracie ???? . W ten sport sie nie mieszaj jeśli masz pisać ze over 3,5 seta w meczu Nadala z Wawrinka jest valuebetem, bo jakis laik tio łyknie. Stasiu jest podzbiorem Nadala, umie to co on tylko pare razy slabiej. W Madrycie sie spotkali i szybkie 6-2 6-4. Dla mnie Stachu tu nie musi ugrać seta a nawet wiecej nie powinien! W dzisiejszym meczu kupe sil stracil, ma problemy z udem, bral medicala pewnie teraz lezy i sra z bolu ale dla Ciebie to valuebet? Pozdro
A Ty pilka nozna i niech tez tak zostanie, a ja żużlem itd hehehehe... Wawrinka jest w życiowej formie, to co prezentuje w tym sezonie to klasa sama w sobie i świadczy o tym choćby wczorajszy mecz, gdzie się pozbierał ze stanu 0-2. Rafa jak to Rafa początek kiepski, ale będzie się rozkręcał no i jeśli oddawał sety Klizanowi, Brandsowi to czemu Wawrinka miałby nie ugrać seta? opcja godna rozważenia, bo mecz może być ciekawy ????
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Roland Garros
Spotkanie: Cuevas/Zeballos - Bednarek/Janowicz
Typ: Cuevas/Zeballos 2-0
Kurs: 2.62
Buk: Bet365
Analiza:
Bardzo dobrze uklada sie gra naszych rodakow na tegorocznym Roland Garros jesli chodzi o gre podwojna. Do cwiercfinalu awansowaly nasze 2 polskie pary deblowe: Fyrstenberg/Matkowski oraz Bednarek/Janowicz. Dzisiaj jednak moim zdaniem przygoda Bednarka z Janowiczem konczy sie na cwiercfinale. Trafili oni bowiem na barzdo dobrych claycorterow Cuevasa i Zeballosa. Obydwoje to uznana marka deblowa. Cuevas jest zwyciezca RG z 2008 roku , Zeballos polfinalista US OPEN z 2010 roku i poraz drugi na rolandzie osiaga cwiercfinal. Zeballos regularnie jest brany do druzyny deavis cup w swoim kraju. Bednarek dlugo przebijal sie do czolowki ATP i podejrzewam ze to pojedynczy zryw bo nawet na poziomie challengerow radzi sobie srednio. Dobry wynik Polakow - mozna bic gratulacje jednak oprocz pierwszej rundy nie mieli oni tak trudnych przecinikow jak Cuevas / Zeballos.
Janowicz/Bednarek pokonali: Bhutpathi/Bopanna 2-0 , Lorenzi/Starace 2-1 , Bautista/ Gimeno-Traver 2-0
Cuevas/Zeballos pokonali: Berlocq/Mayer 2-1 , Melzer/Paes 2-1 , Qureshi/Rojer 2-1.

Mimo ze z trudnosciami to widac gołym okiem kto mial trudniejsza drabinke.
Teraz utytulowanych deblistow czeka moim zdaniem najlatwiejszy mecz ktory wygraja 2-0
Maczka to specjalnosc latynosow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
solara 38

solara

Użytkownik
A Ty pilka nozna i niech tez tak zostanie, a ja żużlem itd hehehehe... Wawrinka jest w życiowej formie, to co prezentuje w tym sezonie to klasa sama w sobie i świadczy o tym choćby wczorajszy mecz, gdzie się pozbierał ze stanu 0-2. Rafa jak to Rafa początek kiepski, ale będzie się rozkręcał no i jeśli oddawał sety Klizanowi, Brandsowi to czemu Wawrinka miałby nie ugrać seta? opcja godna rozważenia, bo mecz może być ciekawy ????

Czy wy myslicie w ogole ludzie?! Ja nie neguje typu na Wawrinke +2,5 seta, ale jesli ktos najpierw strzela w kurs (bo go jeszcze nie ma) i mysli. ze bedzie 1,45 na to i jest totalnie zadowolony z tego to o czym to swiadczy? Nadal moze przegrac seta, ale jak ten Pamupus tu pisze, że to są lokaty to o ile jeszcze w meczu Federera z Tsonga to przeboleje to w tym wypadku postanowilem to napisac - tyle. I nauczcie sie czytac.

faktycznie sie nie znam ???? i pisze bzdury. 6-2 6-3 6-1 ???? nie no jednak Nadalowi nie lezy Wawrinka ???? . Pzdr dla kumatych
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Tsonga J-W. (Fra) - Federer R. (Sui)
Typ: Tiebreak w meczu: TAK
Kurs: 1,60 Sts

W ćwierćfinale Jo-Wilfried Tsonga zmierzy się z Rogerem Federerem.
Francuz w 4 meczach nie stracił ani seta a nie miał wcale łatwych rywali ( Nieminen, Chardy czy Troicki). Natomiast Szwajcarowi szło gładko do 4 rundy w której oddał Simonowi aż 2 sety. Obaj dobrze serwują i będą wygrywać własne podania. Tiebreak jak najbardziej możliwy.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Jeszcze w tych różnicach mogłeś dodać, że Nadal jest z Hiszpanii a Wawrinka z Szwajcarii no i ze jeden ma długie a drugi krótkie włosy ???? . Nie do końca wyrazilem to co uwazam - Wawrinka nie dysponuje niczym, czym moglby postraszyc Hiszpana, nie chodzi mi o forme itd, tylko o suche fakty. A są one takie, że Nadal mimo swojej nienajlepszej dyspozycji nie musi przegrac seta w meczu! JA NIE BRONIE TYPU NA 3-0 DLA HISZPANA TYLKO NEGUJE &quot;VALUEBET&quot; +2,5 SETA DLA WAWRINKI, GDYZ JEST ON BARDZIEJ NIEPRAWDOPODOBNY NIZ MOZLIWY! Oczywiscie typ mozna grac i nie jest to samobojstwo, ale ze stawka bym uwazal.
Co do wygrubienia - będzie miał jeden dzień, no chyba, że liczysz ze w dniu meczu bedzie mial luz i grał w brydza ;). Jeśli chodzi o jego dyspozycje fizyczna to juz gdzies czytalem przed meczem z Janowiczem ze Wawrinka ma problemy z krzyzem, do tego doszlo to udo i watpie zeby byl wstanie cos ugrac z Nadalem. W sensie powiem tak: na Nadal 3-0 nie gram bo to nie jest adekwatne do kursu, mozna by rzec ze valuebet na +3,5, ale nie lokata ???? . Jednak jesli Wawrinka wyjdzie nie w pelni sprawny to hc gemowe moga nie wejsc bo moze np w ostatnim secie przegrac 6-1 itd. A dzis tak naprawde ogladalismy fantastyczny mecz obu panów, jednak z Nadalem nie bedzie tak latwo o punkt. Rychu w 2 secie tak frajersko przegral swoje podanie, ze masakra. pzdr
Nie mogę przejść obojętnie obok takiej analizy... Pisałeś wcześniej negując typ usera który miał a avatarze korzykówkę, żeby zajął się typowaniem kosza... Ty masz Gerrarda więc może zajmij się typowaniem i analizowaniem piłki, bo w tenisie nic mądrego nie piszesz!!
&quot;Wawrinka nie dysponuje niczym, czym moglby postraszyc Hiszpana&quot; - jasne !! A to niby dlaczego ??? Statiu jest w swojej życiowej formie a Ty piszesz, że nie ma czym postraszyć Nadala ???? ludzie trzymajcie mnie ... Wg mnie jak najbardziej i bardzo prawdopodobny jest bet +2,5 seta na Wawrinkę, mimo że Nadal jest takim &quot;WIELKIM KRÓLEM MĄCZKI&quot; jak to niektórzy dalej namiętnie uważają!
Piszesz, że Wawrinka ma problemy z udem... Na takim długim turnieju, gdzie w zasadzie z każdym trzeba grać na maksa to bardzo normalne, że przeciążenia się zdarzają. Od czego sąlekarze odnowy bio, żeby właśnie takie przeciążenia ogarnąć. Oglądałem mecz Wawrinki z Naszym Jerzykiem i nic mu nie dolegało, grał bardzo mądrze i skutecznie, biegał bardzo dużo i starał się walczyć o każdą piłkę. Meczu z Gasqetem niestety nie widziałem, więc nie będę się wypowiadał apropo tego spotkania...
Stasiu z Nadalem też powalczy tak jak i powalczył z Djoko na AO, gdzie też wielu przecierało oczy ze zdumienia i dziwiło się jak to możliwe, że Wawrinka urywa seta Djokovicowi, ba, był bliski wyeliminowania Serba !! Na tym etapie wszystko jest możliwe i granie Nadala 3:0 po kursie 1,3-1,4 to jakieś szaleństwo -a przynajmniej bardzo spore ryzyko przy niskim kursie.
Jak dla mnie Wawrinka seta ugra i powalczy z Nadalem, jak będzie zobaczymy...
 
P 15

panasik

Użytkownik
wawrinka - nadal +2.5 @2,49 pinnacle 3/10
jest to jedyne rozsądne wyjście w tym wypadku, zobaczymy jakiego Rafę zobaczymy na korcie, jeżeli tego z 2 ostatnich spotkań, to set do wzięcia (podtrzymuje zdanie, że grał gorzej niż 2 pierwsze spotkania w turnieju)
9 spotkan wszystkie 2;0 czas na przełamanie;) nie rozpisuję się bo napisałem wyżej dużo o formie Rafy. Przed graniem czegoś więcej powstrzumuje mnie fakt, że Rafa radzi sobie z zawodnikami grającymi jednoręcznym bh.
GL
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Llodra/Mahut-Granollers/Lopez Typ 1 1,88 eFortuna 6:3 1:6 6:3 ✅✅✅ izzi ????
Szybko bo zaraz zaczynają, Francuzi w formie,wygrali z zajebistym deblem Mirny/Tecau gładkie zwycięstwo z Huey/Inglot, bardzo dobre serwisy, agresywna gra z głębi kortu,geniusz Llodry pod siatką, po drugiej stronie Hiszpanie którzy nie zachwycają w obecnym sezonie, słaba drabinka w tym turnieju, nie pokonali nikogo szczególnego dzisiaj prawdziwy sprawdzian, nie zachwycają w obecnym sezonie porażki na mączce z Marrero/Verdasco,Peya/Soares,Gonzalez/Lipsky, słaba forma Marcela w singlu, na dodatek bardzo słaby serwis Marca Lopeza który będzie agresywnie atakowany, myśle że dzisiaj skończy się ich przygoda z RG, Francuzi naprawde w mega gazie stać ich tutaj na finał, poza tym grają u siebie publiczność będzie im przychylna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Wawrinka S. wygra turniej kurs: 126 sportingbetwygra z Nadalem Kurs: 13
Wawrinka w życiowej formie, bardzo dobrze sobie radzi na tegorocznym French Open. Oglądałem wczoraj cały mecz wygrany przez niego z Gasquet&#39;em i trzeba przyznać, że obaj tenisiści zagrali na najwyższym poziomie. Nie wiem do końca na ile poważny jest uraz Wawrinki, który przeszkodził mu w drugim secie, ale jeżeli wytrzymał 5 setówkę, to po dniu odpoczynku powinno być dobrze. Nadal jak na razie wygrywa swoje mecze, ale wogóle nie przekonuje mnie swoją grą na tym turnieju. Ciężki mecz z Fogninim pokazuje, że Hiszpan nie jest w najwyższej formie. Podsumowując, polecam jutro na granie wygranej Wawrinki kurs: 13 na sportingbet, a w całym turnieju 126. Po takich kursach grzech nie spróbować!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 29

przem_l

Użytkownik
Wawrinka - Nadal ⛔
Typ: +1,5 gema w 1 secie
Kurs: 3,4
Sportingbet
Jak dobrze wiemy Nadal w tym turnieju zaczyna grać dopiero od 2 seta. W tym turnieju zawsze ma problemy w 1 secie (4:6 Brands, 4:6 Klizan, 7:6 Fognini). Tylko z Nishikorim wygral 6:4 w 1 secie ktory by nie pokryl tego zakladu. Niewiem dlaczego tak jest, byc moze spowodowane jest to pogoda do jakiej nie jest przyzwyczajony Hiszpan. Natomiast Wawrinka 1 seta przegral tylko z Gasquetem ale po tie-breaku ktory tez pokryłby ten zaklad. Myśle ze warto zaryzykowac przy takim kursie. Proponuje sie pospieszyc bo kurs chyba juz spada.
Co myslicie o tym zakladzie?
Dla osób ktore lubia troche ryzyka proponuje tez postawic na Tie-break w 1.Set @ 6,0 Sportingbet
Lecz mowie ze to troche propozycja z podwyzszonym ryzykiem jak dla mnie ????
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Djokovic - Haas (+7,5) @1.66 - Bet365 ✅
Tommy przeżywa drugą młodość, mimo tak zaawansowanego jak na tenisistę wieku gra rewelacyjnie. W poprzedniej rundzie zmiótł z kortu faworyzowanego Youhznego, nie pozostawiając mu złudzeń kto jest lepszy. W spotkaniu z Novakiem ma argumenty żeby powalczyć, jest w stanie nawet urwać seta. Novak wprawdzie podkręcił trochę tempo po ostatnich średnich występach (Madryt, Rzym) ale tak czy siak jest do ruszenia, Kohli ostatnio to pokazał urywając Novakowi seta. Linia dość wysoka, kurs jest całkiem niezły. Haas w wysokiej formie, może Serbowi zagrozić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
reeq 73

reeq

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Nadal vs. Wawrinka
Typ : over 31.5
Kurs : 1,70
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Ciekawie zapowiada sie spotkanie Ćwierćfinałowe gdzie spotkają sie moim zdaniem dwoch najlepiej grających w tym okresie tenisistow. Rafa z problemami pierwszego seta od początku turnieju przegrana z Klizhanem i Brandsem. Bardzo ciezki mecz z Foginim chociaz wynik wskazywał na latwe (3-0) . Jak oglądalem mecz Nadala z wlochem brakowalo mu wygranych piłek , ciezko mu je przychodziły. Mysle ze Rafa nie wygra Rolanda w tym roku. Stasiu zaczął sie rozpedzac. Ostatni mecz z Gasquetem był bardzo emocjonujący gdzie Szwajcar zdobyl sporo winnerow . Serwis funkcjonowal rewelacyjnie w trudnych momentach . Bukmacherzy bardzo faworyzują Nadala , mozna spokojnie za niewielką stawke zagrac na wygraną Stasia . Oglądalem finał poprzedniego turnieju szczerze mowiac Rafa zjadł Wawrinke , lecz RG to juz inna motywacja , wiecej meczy i ilosc przegranych setow. Widzialem co piszą koledzy i duzo ma zamiar stawiac +3,5 seta lub overy gemowe. Ja zagram over 31,5 sądze ze spokojnie Szwajcara stac jest urwac seta Wielkiemu Nadalowi. Spotkanie godne przeanalizowania poniewaz buki za bardzo faworyzują Rafe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Djokovic - Haas powyżej 3,5 seta po 2,00
Z jutrzejszych meczy, ten typ chyba powinien wejśćnajbardziej gładko. Tommy gra świetny tenis, na pewno się postawi serbowi, myślę, że mecz będzie długi i zacięty. Kohlschreiber nie był dużo gorszy od Novaka, potrafił nawet złamać dwa razy. Więc i Haas powinien seta przynajmniej ukraść.
8/10
 
A 22

anty87

Użytkownik
]Haas - Djokovic 1 (+2,5seta) @2
Tommy przechodzi 2 mlodosc po problemach z Isnerem odprawil gladziutko Mikhaila .... Djoko jakos swoja gra nie porywa ... jesli Kolba urywa mu seta to i Tommy da rade

Wawrinka - Nadal 1(+2,5seta) @2.1

Nadal gra slabo w tym turnieju masa glupich bledow serwis tez jakis mizerny jak na niego brak koncentracji do tego stracone sety z Brandsem Klizanem ... Staszek zameczyl runde wczesniej Ryska wiadomo kondycje ma mocna wcale nie gorsza od Rafy do tego powinien punktowac bh ...
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Zrozumcie jedną, prostą rzecz. To, że Novak, czy Rafa grają sobie falami, to że nie zniszczyli kogoś 3-0 i w setach po 6-1 to nie oznacza, że są bez formy. Obaj są na tyle mocni fizycznie, że dla nich nie ma najmniejszego problemu granie 4-5 setówek.Mogą sobie grać na pół gwizdka, a i tak wygrają. Do tej pory nie mieli najmniejszej potrzeby gry na 100%, to co zaoferowali w zupełności wystarczało na przeciwników jakich mieli.
Dlatego pisanie o tym, że Wawrinka jest w formie, że może wygrać jest śmieszne - miesiąc temu też był w formie i dostał 6-2, 6-4, coś się zmieniło? Wątpię...
Właśnie to, że ostatnio pograł lepiej to zmotywuje Hiszpana do grania na poważnie, a jak tylko Rafa wyjdzie na 100% to ze Szwajcarem nie będzie miał problemu. Ponadto to już jest ta faza turnieju, że lepiej nie grać długich spotkań i lepiej kończyć mecze szybko.
Haas wygrał z Youzhnym, Isnerem i 2 ogórami - faktycznie rewelacja. Tyle tylko, że dzisiaj jak będzie miał zagrać mecz z robotem i to tak dobrze returnującymi to wesoło nie będzie i zapewne podzieli los T.Robredo, który tak świetnie przecież grał wcześniej...

Djokovic - Haas +6,5 1.82 pinnacle
Nadal - Wawrinka +6,5 1.67 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Panowie co sadzicie dzis o deblu Peya/Soares graja oni z naszymi frytkami wczoraj dosc gladkie zwyciestwo z Dodig/Melo i wydaje sie dzis ze polska para chyba raczej im nie zagrozi awansu do polfinalu. Ostatni ich wynik w madrycie 6-4 6-0 dla Peya. Mysle rowiez o braciach Bryan. Oni rowniez uporali sie z Hiszpanami w Rzymie w 2 setach 6-4 7-5 kurs coprawda na nich nie powala ale w dubelku z Peya/Melo juz cos z tego bedzie.
Pzdr
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Bryan/Bryan - Marrero/Verdasco @4.20 Bet-at-home (6:3 6:4)
Mecz na styku, ale znowu czegoś brakło. Bryanowie na pewno wygrają RG 2013 ;)
A ja dzisiaj spróbuje zagrać przeciwko parze nr 1 na świecie. O braciach Bryan dużo pisać nie trzeba - niesamowita para, która od dawna utrzymuje się na 1 miejscu rankingu ATP. Amerykanie w każdym meczu są faworytem, także kurs nie dziwi. Ale ja zdecydowałem się zaryzykować na zwycięstwo Hiszpanów, dlaczego? Ano dlatego, że ta para zanotowała niesamowity progres i w 2 meczach między tymi parami zawsze spotkania były wyrównane. To jest debel i ciężko tutaj o dobrą analizę, bo jedno przełamanie i może być po meczu. Ale do tego wszystkiego dochodzi jeszcze chęć utarcia nosa i zasada &quot;bij mistrza&quot;, więc myślę, że przy odrobinie szczęścia Hiszpanie mogą dzisiaj sprawić niespodziankę.
Dla bardziej ostrożnych można zagrać Marrero/Verdasco (+1.5s) @2.10 Bet-at-home
Do tego bez analizy taki luźny typ:
???? Peya/Soares @1.44 Bet365 ZWROT
Śmieszne są te nasze &quot;gwiazdy&quot;. Wygrali 1 seta gładko 6:1, później zaczęły się kłopoty, 1:3 w 3 secie i krecz, żeby nie było wstydu, że przegrali na korcie. Co nie zmienia faktu, że typ by wszedł, bo prowadzenie 3:1 i pewny serwis pary Peya/Soares spokojnie wystarczyłoby na dogranie tego seta i wygranie całego meczu.
Napiszę tylko jedną rzecz - nie rozumiem sensu grania na Polską parę. Zwróćcie uwagę z kim oni grali a nie na to, że wygrywali po 2:0.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
D. Ferrer vs J-W. Tsonga - 1 @ 1.68 (Pinnacle) ✅ 6:1, 7:6 (7:3), 6:2
Juz jutro (EDIT: zostal przelozony na pojutrze) mamy pierwszy pol final, a mianowicie pare Hiszpana z gospodarzem turnieju. Zacznijmy od Davida. Pokazal sie na tym turnieju wrecz z rewelacyjnej strony, jest zdeterminowany i gra jak maszyna. Wystarczy spojrzec na mecze, ktore do tej pory rozegral: nie bylo w nich ani jednego TB, nie mowiac juz o stracie seta. Lamie swoich przeciwnikow jak szalony, a Robredo po prostu zjadl na korcie. Forma jest imponujaca. Zaluje, ze nie stawialem w tym turnieju handicapow na Davida, tak jakbym zapomnial jak wspanialym i regularnym jest graczem. Jeden z kolegow podal tutaj typ na wygranie cwiartki przez Davida, bardzo dobry typ i zaluje ze nie zagralem. No nic, trzeba wyciagac wnioski na przyszlosc. Jeden z nich jest taki, ze warto stawiac na Ferrer, bo stosunek przegranych niespodzianek, do wygranych meczow z pokrytym handicapem jest wrecz smieszny.
No ale ktos pewnie powie - wszystko co dobre szybko sie konczy. Jutro mocnym sprawdzianem dla Davida bedzie gospodarz Tsonga. No i tutaj zaczynaja sie male schody, gdyz do tej pory gra rownie fantastycznie. Nie stracil tak samo seta, ale nie lamal tez swoich przeciwnikow jak szalony, to nie w jego stylu. Napewno jedna z najwiekszych broni Tsongi jest serwis, ale tego argumentu akurat az tak mocno nie biore pod uwage - David na maczce lamie serwis manow (vide najblizszy przyklad Anderson). Tsonga jednak procz tego gra bardzo madrze i popelnia malo bledow, ale w mojej opinii nie wystarczy to jutro na Davida. 3 sety to za duzo zeby wygrac z Ferrerem w takiej formie. A fakt, ze Tsonga ogral wczoraj bardzo slabego Federera nie jest mocnym argumentem - David by tak samo zmiotl Szwajcara.
Faktem jest, ze duzo bardziej rozsadna opcja bylby over, ale linie jak i kursy sa smieszne poki co, 40 gemow to minimum, a nie sadze zeby sety byly w stylu tb czy 7:5. Wybieram wiec wariant wygranej Hiszpana.
W kursie powyzej 2,00 na Tsonge nie ma value wg mnie, bo to nie jest mecz 50:50.
---Podsumowanie dotychczasowe RG---
R. Bautista Agut vs G. Muller - 2 @ 4.46 ⛔
S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2,27 ✅
P. Carreno-Busta vs R. Federer - 1 @ 12.25 ⛔
A. Dolgopolov vs D. Tursunov - 2 @ 4.45 ✅
C. Berlocq vs J. Isner - 2 @ 2.04 ✅
A. Ramos vs J. Janowicz - 2 @ 1.72 ✅
N. Mahut/J. Tipsarevic - over 36 @ 2.07 ⛔
F. Verdasco/J. Tipsarevic - over 39.5 @ 2.02 ✅
S. Wawrinka/J. Janowicz - over 37.5 @ 1.781 ✅
G. Simon vs R. Federer - 2 (-2,5 sets) @ 1.556 ⛔
D. Ferrer vs J-W. Tsonga - 1 @ 1.68 ✅
N. Djokovic/R. Nadal - over 40.5 @ 1.787 ✅
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Zrozumcie jedną, prostą rzecz. To, że Novak, czy Rafa grają sobie falami, to że nie zniszczyli kogoś 3-0 i w setach po 6-1 to nie oznacza, że są bez formy. Obaj są na tyle mocni fizycznie, że dla nich nie ma najmniejszego problemu granie 4-5 setówek.Mogą sobie grać na pół gwizdka, a i tak wygrają. Do tej pory nie mieli najmniejszej potrzeby gry na 100%, to co zaoferowali w zupełności wystarczało na przeciwników jakich mieli.
Dlatego pisanie o tym, że Wawrinka jest w formie, że może wygrać jest śmieszne - miesiąc temu też był w formie i dostał 6-2, 6-4, coś się zmieniło? Wątpię...
Właśnie to, że ostatnio pograł lepiej to zmotywuje Hiszpana do grania na poważnie, a jak tylko Rafa wyjdzie na 100% to ze Szwajcarem nie będzie miał problemu. Ponadto to już jest ta faza turnieju, że lepiej nie grać długich spotkań i lepiej kończyć mecze szybko.
Nadal - Wawrinka +6,5 1.67 pinnacle
Nikomu tu do śmiechu nie jest ;d
Porównujesz ich spotkanie z Madrytu ? Pewnie wtedy Rafa wygrał łatwo, ale i cały turniej grał bardzo dobrze problemu mu stworzył tylko Ferrer natomiast w pozostałych pojedynkach nie pozostawiał złudzeń przeciwnikom, nie dając im praktycznie możliwości na przełamanie, natomiast w Paryżu w każdym spotkaniu ma problemy z własnym serwisem - więc na pewno to się zmieniło ... bo w np. w Madrycie chciało mu się grać na 100 % a podczas RG tylko kalkuluje i gra najmniejszym nakładem sił ???? czy też od spotkania z Nikishoriim zaczął grać pełną parą i oszczędzać siły bo to już dalsza faza turnieju ? nie to Japończyk grał fatalnie dlatego tak łatwo się skończyło ... yhym i dlatego daje się łamać jak nigdy, bo wie, że i tak wygra ???? Brawo więcej takich złotych myśli proszę ...
Wawrinka nie jest w formie takiej by wygrać z Rafą ... ? proszę Cię/Was

Nadal R. - Wawrinka S. @ 12.0

marathon
Nadal R. - Wawrinka S 1 set @ 5.50
Bet365
Nadal R. - Wawrinka S DW 2:3 @ 26.0

marathon

Jak dla mnie kursy wystawione na ten pojedynek są wręcz kosmiczne ?! Na Szwajcara win kursy oscylują koło 11.0 ?! kompletnie nie rozumiem ... Rzeczywiście bilans h2h 9-0 na korzyść Nadala, marka, renoma itd. ... ale przecież Hiszpan gra tutaj bardzo słabo jak na siebie. Jedynie &quot;wyszedł&quot; mu ostatni pojedynek z Japończykiem ale to tyle ze względu na swojego rywala, który nie zaprezentował kompletnie nic. W pozostałych 3 spotkaniach już tak łatwo nie było, Rafael często daje przełamać swój serwis analogicznie z Klizanem 4 razy czy z Foginim 3 razy to aż nie podobne do mistrza cegły.Warto też zwrócić uwagę na liczbę niewymuszonych błędów przez Hiszpana, gdzie tylko w pierwszym spotkaniu z Brandsem miał dodatni bilans wygranych do niewymuszonych to również argumentuję jego dyspozycję. Wawrinka życiowa forma, życiowy turniej i według mnie nie pozostaję tutaj bez szans, drabinkę miał dosyć mocną i w tych spotkaniach pokazywał tenis na najwyższym poziomie, bardzo dużo piłek kończących i wychodzenie z pod presji w ciężkich sytuacjach. Jeśli dziś obaj tenisiści zagrają tak jak we wcześniejszych spotkaniach turnieju - to ja nie mam pytań i widzę zwycięstwo Szwajcara.
Dlaczego warto zagrać zwycięstwo w pierwszym secie ? bo Nadal strasznie długo wchodzi w spotkanie, w każdym pojedynku na RG pierwszy set był najsłabszy z całego meczu. Pierwsze sety przegrane z Klizanem i Brandsem czy tiebreak z Foginim. W dzisiejszym pojedynku Rafa przy takim poziomie gry jak dotychczas i przy tak dużej liczbie wywalanych piłek nie będzie już miał takiego w miarę łatwego przetarcia. 10 spotkanie między sobą obu panów i czas na pierwsze zwycięstwo Stana, jak nie dziś to już więcej takiej okazji może nie dożyć.
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Novak Djokovic (SRB) – Tommy Haas (GER)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Więcej niż 32,5 @ 1.70 bwin ✅ 6-3 7-6 7-5
Czy Tommy Haas wygra przynajmniej jednego seta?
Typ: Tak @ 1.85 bwin ⛔
Liczba Minut
Typ: Over 155.5 @ 1.87 unibet ⛔ 133
Djokovic znalazł się w ćwierćfinale po swoim jak na razie najmniej przekonującym występie. Musiał wracać do meczu po przegraniu pierwszego seta, by pokonać Kohlschreibera w czterech. To zdecydowanie nie był jego najlepszy mecz w karierze, ale w tak trudnych okolicznościach (żałoba na wieść o śmierci jego pierwszej trenerki Jeleny Gencic) jak najbardziej można zrozumieć wahania formy. Najważniejsze, że swoją robotę wykonał i awansował dalej. Dzisiaj jednak Serbowi półśrodki mogą nie wystarczyć będzie potrzebował wszystkich swoich umiejętności, bo jego rywal prezentuje się w ostatnich miesiącach wyśmienicie. Haas przeżywa drugą albo i trzecią młodość i jako 35-latek właśnie osiągnął swój najlepszy wynik w karierze na paryskiej mączce. O półfinał będzie bardzo ciężko, ale moim zdaniem Niemiec ma sporo atutów, by ten mecz był ciężką przeprawą dla lidera rankingu. Przede wszystkim Haas świetnie serwuje, co przynosi mu mnóstwo łatwych punktów (77% po pierwszym i 67% po drugim serwisie), ale też sprawia, że bardzo trudno go przełamać (tylko 4 oddane breakpointy na 20 w całym turnieju). Poprzeczka dla Djoko postawiona dużo wyżej niż w meczu z Kolbą, który i tak ugrał z Serbem seta. Ofensywny styl i dobra forma Niemca powinny być dla Serba sporym wyzwaniem o czym świadczy też ich w miarę wyrównany bilans , w tym ostatni mecz w Miami wyraźnie na korzyść Haasa. Forma Djokovicia również pozostawia sporo do życzenia, w tym sezonie już tak nie dominuje, zwłaszcza na mączce, która jest jego najgorszą nawierzchnią. W Paryżu zadziwia zwłaszcza masa niewymuszonych błędów w każdym meczu (31, 26, 22, 42) ze sporym minusem w bilansie winnerów do błędów. Co jest o tyle dziwne, że w spacerkach z Pellą i Dimitrowem właściwie nic nie musiał robić, bo rywale oddawali mu za darmochę po 40-50 w meczu, co przy dwudziestu paru gemach oznacza, że Serb w prawie każdym gemie miał 2 punkty za friko. Trochę dużo tych błędów jak na „robota” jak tu go ktoś określił, dominatorem to Djoker był 2 lata temu, teraz nie pozostało po tym wiele. Moim zdaniem ten mecz ma potencjał, by przerodzić się w długą i zaciętą batalię, niewykluczone, że na pełnym dystansie i głównie na tym opierałem swoje typy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom