>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
I 30,7K

iti

Użytkownik
David Marrero/Fernando Verdasco - Feliciano Lopez/Andre Sa 1 @1.50 Betclic ✅ 6-2 6-2, raptem 9 punktow przegranych w 8 gemach serwisowych
Dziwnie sa ustawione kursy na ten mecz, bo doswiadczona para Verdasco/Marrero ma przewage w kazdym aspekcie nad Lopez/Sa. Ani to nawierzchnia Felka... Zgranie, forma, doswiadczenie to wszystko jest po stronie Hiszpanow. Warto ich pobrac po takim kursie. Zdecydowanie warto. Lopez/Sa nawet we wczesniejszych rundach nie pokonali uznanych deblowych par. Mecz juz o 11 niestety, wiec radze sie spieszyc.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Haas, Tommy - Youzhny, Mikhail Brak Tie breaka w meczu 2.15 Marathonbet ✅
Mimo że we wszystkich 3 meczach Haasa jakie rozegrał w Paryżu wystąpił tie break proponuję dzisiaj zagrać na jego brak. Uważam że w tym meczu będzie dochodziło do licznych przełamań oraz breakpointów są to gracze którym serwis nie będzie przynosił dużej ilości punktów tak jak np Isnerowi czy Raonicowi. W poprzednim meczu obu panów było 13 breakpointów oraz 5 przełamań przy 2 setach. Kurs który zaoferował marathonbet jest według mnie oraz innych bukmacherów zbyt duży gdy inni bukmacherzy oferują kursy w granicach 1.7-1.9 w marathonbet mamy aż 2.15.
Tak się składa że znalazłem wyższy kurs w unibet 2.6.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
????Stanislas Wawrinka - Richard Gasquet ✅
Typ: Over 3.5 seta
Kurs: 1,40
Faworytem tego meczu jest Szwajcar, który w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze i pokazuje, że jest w stanie wejść do ścisłej czołówki światowej, ale różnice pomiędzy tymi zawodnikami jest tak niewielka. Francuz jest w Rankingu dziewiąty, Szwajcar dziesiąty, obaj operują kapitalnym jednoręcznym backhandem, obaj mają problemy z psychika. W tym sezonie obaj grają jednak dobrze. Wawrinka wygrał turniej w Oeiras i był w finale w Madrycie, Gasquet grał w finale w Miami, a w Paryżu nie stracił jeszcze seta. Powinien być to wyrównany mecz, bo nikt nie powinien tu wygrać w trzech setach.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Nadal vs Nishikori
Typ: Nishikori + 2,5s
Buk: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchhttp://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchPinnacle
Kurs: 2,82
Stawka: 5/10

Analiza:
Nadal jak dotąd w tym roku za każdym razem ma problemy w 1. secie. Z Brandsem przegrał 1 partię i przebudził się pod koniec drugiej. Z Klizanem przegrał 1 partię, ale się ogarnął w 2. secie. Z Fogninim było podobnie, bo przegrywał 4:2, a następnie 6:5 i Włoch miał podanie:p Fabio spaprał sprawę, bo spokojnie mógł ugrać tą 1 partię. Nie lubię Japończyka, ale patrząc jak łatwo przychodzą mu wygrane bez wielkiego nakładu sił i wybitnych zagrań (np mecz z Pairem) jestem zdania, że powinien ugrać seta z Hiszpanem, który dość długo się rozkręca w tegorocznym turnieju i niespodziewanie popełnia sporo UE.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Co do meczu Paire - Kei to nawet w 0,5% nie może to być żaden wyznacznik do typowania meczu z Nadalem. To był tragiczny poziom i to nie była wygrana bez wielkiego nakładu sił ... Parodia, że nic nie grający Paire cały czas trzymał się w meczu i mógł go wygrać i to pokazuje poziom Kei. Obydwaj panowie grali tam chwilami jak amatorzy, wiele razy FH który lądował w dół siatki z prostych pozycji, dużą ilość DF, breaki oddawane z niczego. Momentami było tak, że wygrywali gemy gdzie nie było żadnej piłki wygranej a same UE z obydwu stron.
Nadal w tym meczu, ma ogromną okazje pokazać pierwszy raz duży pokaz siły. Do tej pory męczył się, a dzisiaj ma możliwość dać do myślenia i pogonić Kei aż miło. Ja osobiście nie widzę cienia szansy dla Kei.
Sam osobiście tego meczu nie obstawiam, ale dla mnie wysoki win Nadal.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Oglądam ten turniej od początku, postanowiłem, że wobec tych wszystkich forumowych hejterów nie bede sie udzielal na forum, ale typ na Nishikoriego z Nadalem zmusil mnie do zmiany decycji. Granie +2,5seta na Japończyka to totalna głupota. Koleś nie ma 1,8m wzrostu i jego serwis nie jest tak silny jak w wypadku Klizana czy Brandsa. Fognini jest niesamowity na mączce (lepszy od Nishikoriego), a bez mocnego serwisu nie wygrał seta z Nadalem a z całej 4 jego przeciwników, jest najlepszy na tej nawierzchni. Dla mnie Nishikori nie ma żadnych argumentów na Nadala, który będzie wreszcie chciał pokazać, że jest w dobrej dyspozycji. Kurs na 3-0 jest słaby, więc mozna poszukac jakiegos hc w strone Nadala rzecz jasna.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Czy myslicie ze Kohlschreiber jest w stanie urwac seta Djoko?H2h 1-1 w tym wygrana Niemca 3-0 na kortach Rolanda Garrosa w 2009 roku.Drugi mecz to porazka Niemca 2-1 na Indian Wells, ale seta urwal.Mysle ze warto sprobowac w tym meczu over 3.5 seta za 2.90 (Betsson).✅✅✅
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Rolland Garros, 3.06 14:05
Wawrinka - Gasquet
typ: 1
1,75
Pinnacle
Analiza
Dzis kolejne spotkania czwartej juz rundy Rollanda Garrosa, Stansislavs Wawrinka spotka sie z Francuzem Richardem Gasquetem. W moim odczuciu to Szwajcar wyjdzie z tego spotkania jako cwiercfinalista tegorocznego turnieju. Przede wszystkim Szwajcar swietnie czuje sie na ziemi, to chyba jego najbardziej ulubiona nawierzchnia. Potwierdzaja to chocby jego wyniki z tegorocznego sezonu na ziemi. Wygral w Estoril, był w finale w Madrycie, te rezultaty robia wrazenie. Odnosze wrazenie ze Gasquet zdecydowanie lepiej czuje sie na szybszych nawierzchniach. W tym sezonie na clayu nie radzil sobie najlepiej. Dwa razy III runda w Rzymie i Monte Carlo, a w Madrycie porazka juz w pierwszym spotkaniu. Nazwiska pogromcow niepowalaja, Gimeno Traver, Janowicz i Fognini, Wawrinka to jednak conajmniej klasa wyzej na ziemi. Tu Francuz radzi sobie nieco lepiej. Jednak dzis czeka na niego prawdziwy sprawdzian jego dyspozycji. Sadze, ze moze mu nie podolac.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Tommy Haas - Michaił Jużny 1 @2.0 Sportingbet wszystko rozbija się tutaj o mecz Tomka z Isnerem i o stan kondycji Niemca. Tak jak pisałem przy okazji analizy do meczu z Isnerem tak też napiszę tutaj, Niemiec jest w kapitalnej dyspozycji i pokazał to w meczu także z Jasiem. Wiem, pewnie niektórzy się odezwą &quot;zmarnował 13 meczowych, taki jest świetny&quot; otóż chyba 11 z tych 13 meczowych Isner obronił KAPITALNYMI serwisami na stronę przewag. Każdy z tych serwisów to był albo as, albo kick taki, że Haas odbierał go pod samymi bandami na wysokości ramion. Mimo tych trudnych serwisów Tommy i tak bardzo dobrze returnował, zdobył dość dużo punktów przy serwisie Isnera, a to że podniósł się po tym jak zmarnował tyle meczowych (w tym 1 przy swoim serwisie w TB, podwójny błąd), po tym jak przegrywał w 5 secie już 1*-4 pokazuje jak wielkie ma gość JAJA. Jak pisałem, wszystko rozbija się o kondycję, jednak jestem tutaj dobrej myśli, ponieważ wymian w tym meczu nie było aż tak dużo. Owszem był to ponad 4 godzinny mecz, ale większość piłek przy serwisie Isnera wyglądało tak: albo as, albo słaby return Haasa i od razu koniec wymiany, albo kapitalny return Haasa i także koniec wymiany po 2-3 odbiciach. Przy serwisie Haasa było minimalnie więcej walki, ale także tego biegania dużo nie było, więc myślę, że przez ten dzień odpoczynku Haas odpowiednio zregenerował swoje siły, z resztą Robredo dzisiaj pokazał nam co może wyczyniać gość mający 31 lat, będący po wielu poważnych kontuzjach i grający trzecią pięcosetówkę z rzędu (i to taką z duuużą ilością wymian +10 i więcej). Jużny natomiast to Jużny. &quot;Wrażenie&quot; może robić jedynie wygrana 3-1 z Andujarem. Delbonis to nie jest jednak poziom ATP i Wielkich Szlemów, a Tipsarevic jest w ostatnim czasie po prostu TRAGICZNY, zagrał TRAGICZNY mecz z Jużnym (ah te dfy) więc nie opowiadałbym w jakiej to fantastycznej formie jest Rusek (dzisiejszy mecz to zweryfikuje, nie mówię, że nie jest po prostu tamte mecze to nie były miarodajne sprawdziany). Poza tym choćby w nie wiadomo jakiej był formie to jest tylko Jużny. Ten sam Jużny który ma na swoim koncie pewnie z 50 przegranych &quot;wygranych&quot; meczów kiedy to psychika mu się poskładała. Obaj panowie grają jednoręcznym bh, jednak to Tomek wg mnie ma pewniejszy ten element, forhendy także dość dobre, z kolei Jużny nie ma tego atutu który miał Isner czyli kapitalnego serwisu. Owszem pierwszy jest dość dobry, za to drugi już albo łatwy albo po prostu Michał pod presją będzie popełniał podwójne błędy. Kursy na to spotkanie wystawione są dobrze. Z jednej strony pięciosetówka Haasa, z drugiej Jużny który ma psychikę molestowanego dziecka, ten mecz rozegra się w tych dwóch elementach wg mnie końcem końców zwycięży Tomek, tego nam i sobie życzę. Polecam oglądać ten mecz i mecz Stasia z Rysiem i delektować się tymi pięknymi bekhendami.
trafiłem w sedno, bez spiny, ale kto stawiał na Jużnego ten za każdym razem jak będzie chciał na niego postawić powinien sobie pogrubione fragmenty przeczytać 12 razy. Oby więcej takich typów gdzie nie ma stresu ani przez minutę ;) teraz Stanisław po wygraną z Ryszardem!
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Nie radze pakować kasy w jakies handi w strone Nisikoriego. On w przeciwieństwie do Brandsa i Klizana nie ma argumentów by powalczyc z Nadalem. Polecam zagrac under 30 gemów✅. Wystarczy wynik 6:3 6:4 6:4, ale jestem mocno przekonany, że wygra jeszcze wyżej. Serwisem nic nie zdziała, a w wymianach nie ma żadnych szans. Nie sugerujcie się wynikiem z meczu z Paire, bo Japończyk gral bardzo słabo, a o Francuzie to lepiej nie mówic.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Oglądam ten turniej od początku, postanowiłem, że wobec tych wszystkich forumowych hejterów nie bede sie udzielal na forum, ale typ na Nishikoriego z Nadalem zmusil mnie do zmiany decycji. Granie +2,5seta na Japończyka to totalna głupota. Koleś nie ma 1,8m wzrostu i jego serwis nie jest tak silny jak w wypadku Klizana czy Brandsa. Fognini jest niesamowity na mączce (lepszy od Nishikoriego), a bez mocnego serwisu nie wygrał seta z Nadalem a z całej 4 jego przeciwników, jest najlepszy na tej nawierzchni. Dla mnie Nishikori nie ma żadnych argumentów na Nadala, który będzie wreszcie chciał pokazać, że jest w dobrej dyspozycji. Kurs na 3-0 jest słaby, więc mozna poszukac jakiegos hc w strone Nadala rzecz jasna.
Też oglądam ten turniej od początku i ja widzę sens w tym typie, bo Nadal dawno już nie tracił setów z taką łatwością. Brands miał mocny serwis, to fakt, ale grał też szybki, płaski FH. Klizan nie grał nic nadzwyczajnego, a jedynie przez kilkanaście minut celnie trafiał i przebijał, a i tak ugrał seta. Fognini miał seta na wyciągnięcie ręki mimo, że nie ma mocnego podania i miał słaby H2H z Hiszpanem. Typ opiera się na tym, że jak pisałem Rafa strasznie długo się rozkręca (widać, że dla niego jest za zimno) i daje rywalom sporo prezentów na wstępnym etapie meczu. Japończyk naprawdę ma potencjał i niesamowicie się porusza po korcie. Jasne, że jak Rafa odpali to będzie po sushi, ale jak dotąd ani razu nie odpalił:p

To co napisał Wacław to same stereotypy i banialuki: &quot;Nadal wygra wysoko&quot;, &quot;Kei nic nie grał z Pairem&quot;, &quot;amatorka&quot; No comment, bo chyba rzadko trzymasz rakietę w ręku.

Jest to tylko propozycja, bo jak wiadomo, większość myśli tj Wy, czyli gładkie 3:0 Nadal.

edit to Wacław: daj Boże, aby poziom mojego dysursu był tak niski jak poziom gry Nishikoriego z Pairem (przynajmniej bym wygrywał). Nie wchodzę już dalej w żadne pogadanki, bo to nie prowadzi do niczego. Swoje już napisałem... bez urazy jeśli Cię dotknąłem tą rakietą, ale nie było w tym celowej agresji, a jedynie chęć wyrażenia tego, że czasem gra się tak układa, że poziomem dopasowuje się do rywala. Moim zdaniem mecz był pod całkowitą kontolą Japończyka mimo straty seta (sam grałem na Francuza).
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
T
To co napisał Wacław to same stereotypy i banialuki: &quot;Nadal wygra wysoko&quot;, &quot;Kei nic nie grał z Pairem&quot;, &quot;amatorka&quot; No comment, bo chyba rzadko trzymasz rakietę w ręku.
Ech, widać, że poziom dyskusji u ciebie to poziom mocno zaniżony, jak poziom gry Kei z Paire ... Brak argumentów, to wiadomo agresja. Ja nie odniosłem się czy ty trzymasz rakietę czy na niej siadasz, tylko do meczu o którym wspomniałeś. Może tyś najmądrzejszy a już zapewne mądrzejszy od innych, ale wystarczy włączyć, obejrzeć i tyle. Jak ktoś ma swoje zdanie, że Nadal tu wygra wysoko to stereotyp, a taki myśliciel jak ty wymyśliłeś coś cudownego - czyż to nie banialuki ?
Ja napisałem tylko i wyłącznie o meczu Paire-Kei bo szok, że podałeś go jako przykład. Poziom tam był tragiczny, może popytaj ludzi bo kilka osób śledziło ten mecz na tym forum.
Na przyszłość, jak ktoś odnosi się do meczu a nie do twojej osoby, to staraj się chociaż zachować poziom swojego rozmówcy . Jak ktoś na ciebie nie wsiada, nie bądź jaki to nie ty i odpisz na temat meczu a nie czyjejś osoby. Tyle ode mnie. Z mojej strony koniec dyskusji .
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Nadal - Nishikori ✅
Typ: under 30 gemów
Kurs: 1,833
Sportingbet
Uważam ze mecz zakonczy sie w trzech setach na korzyść Nadal. Kei moim zdaniem nie ma zadnych argumentow na urwanie seta Hiszpanowi, a co tu dopiero mowic o jego wygranej. Nie przekonuje mnie gra Japonczyka. Kei tak jak juz wczesniej pisaliscie nie ma silnego serwisu a bez serwisa nic sie nie ugra z Nadalem
 
A 22

anty87

Użytkownik
R.Nadal - K.Nishikori 2 (+9,5) @1.8

Nadal gra slabo w tym roku na RG stracone sety z Brandsem i Klizanem do tego slaby mecz z Fogninim ... Kei gra rowno solidnie w wymianach moze niema mocnego serwisu ale bardzo dobrze rotacyjny co sprawia spore problemy w odebraniu handi jest duze wystarczy 3x 3-6 do tego Nadal ma dzis urodziny pewnie zapil morde i szalu dzis nie bedzie w jego wykonaniu
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Wawrinka S. (Sui)-Gasquet R. (Fra)
Typ: Gasquet 2.20 Paddy Power ⛔ Brawo Wawrinka

O tym meczy zostało już co nieco napisane w wiekrzosci faworytem jest Wawrinka i słusznie bo ostatnio naprawde swietnie się prezentuje utrzymuje jeden poziom i brnie od wygranej do wygranej jedynie ze scisłej czołówki mają na niego recepte ,W dzisiejszym meczy jednak postaniwiłem skierować typ w strone Ryśka w moim odczuci wygląda jego gra całkiem nieźle ma przestoje ale wspierany publicznością może dokonać dzis ważnego kroku i awanasować do kolejnej rundy .Ma na argumenty musi sie tylko wziąść w garść i powalczyć o zwycięswto .Powodzenia
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Nie wiem czy tylko ja mam problem ze zrozumieniem tego co napisałeś, czy nie w każdym razie Twoja analiza jak dla mnie nic nie wnosi.
To doprawdy wzruszajaca historia. Nie chce byc nieuprzejmy, ale rzeczywiscie trzeba bylo skopiowac pol strony tekstu i dodac swoje 3 grosze, bo pewnie swiat by sie zawalil. Mowisz, ze nie zrozumiales czegos tam... W porzadku. Ok. Ale czy nie szlo zwyczajnie przejsc obok tego, pomijajac to wszystko.
&quot;Takze ogolnie polecam wstrzymac sie z entuzjazmem w strone Rosjanina...&quot;(Youzhny-dop. autora).
Generalnie w tym poscie wyrazona byla sceptyczna postawa, co do typu na wygrana Youzhnego.
sceptyczny - mający wątpliwości, nieufny, wątpiący
Gratuluje trafnosci typu, ale idac tym tokiem to nastepnym razem zechcesz sie podzielic z nami informacja jaki masz kolor bielizny. To takie trudne przejsc nad czyms obojetnie ?
Post mozna po jakims czasie smialo wykasowac. Wczoraj wieczorem na 30 postow to wykasowania nadawalo sie jakies 24-25 !.... Ogarnijmy sie, bo nie wszystko trzeba skomentowac chyba. Chyba wiadomo o co mi chodzi tym razem.

EDIT by kubamajcher:
Piszesz że:
&quot;nie wszystko trzeba skomentowac chyba&quot; a sam udzielasz się w nic nie wnoszących do tematu odzywkach... Dla przykładu i przestrogi dla innych idzie ostrzeżenie :zoltakartka:
Buk zaplac
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Jankovic J./Paes L. - Huber L./Melo M.
Typ: 2
Kurs: 1,83
Godz: 18.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie bede owijał w bawełne dlaczego postawie na tą pare. Jankovic wlasnie za chwile zaczyna mecz singlowy , wierze że poprostu będzie zmęczona, a gra z Hampton a więc nie musi to być krótki i wygrany mecz. Znając jeszcze do tego nastawienie serbki , ona może poprostu tego mixa ,,olać&quot; (tym bardziej jeśli wygra z Hampton).
po drugiej stronie siatki Huber Melo , świetny deblista i deblistka. z tego co pamiętam to już kiedyś razem występowali w mixie. Do tego Huber odpadła już z debla kobiet , i na pewno chociaż w pocieszenie będzie chciała się pokazać jak najlepiej w mixie. w 1 rundzie Huber Melo pokonali francuską pare gospodarzy po przegraniu 1 seta , a więc pokazali że chyba jednak im zależy. wierze w taki scenariusz , a kurs przyzwoity :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Roland Garros, godz 11:00
Federer R. (-2 gemy AH) - Tsonga J.-W
TYP: 1
KURS: 1,74
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 11 (ta godzina na pewno się zmieni lecz wziąłem ją ze strony live sport) rozpocznie się najciekawsze spotkanie w tenisie a dokładniej w turnieju Rolanda Garrosa w ATP a zmierzą się ze sobą Federer z Tsongą. Faworytem jest Szwajcar lecz kursy są dość ciekawe i uważam że warto zagrać. Jak już wiemy nie jest już tym samym Federerem co kiedyś lecz uważam że na Francuza powinno to wystarczyć. Oczywiście nie ubliżam tutaj graczowi z Francji lecz uważam że jego umiejętności w tym meczu nie wystarczą aby wygrać mecz.
Roger Federer w rankingu znajduje się na 3 pozycji z dorobkiem 8000 punktów. W tym turnieju został on rozstawiony z numerem 2. A więc wysoko cenią sobie Szwajcara lecz wiemy że rozstawienie wychodzi nie z formy zawodnika lecz jego pozycji w rankingu. W tym turnieju Szwajcar dobrze sobie poczynia i w pierwszej rundzie zmierzył się z Carreno-Busta z którym gładko wygrał 3:0 i oddał rywalowi 7 gemów. W drugiej rundzie zmierzył się z zawodnikiem Devvarman i również pewnie 3:0 pokonał rywala a temu rywalowi oddał jedynie 4 gemy. Kolejny sprawdzian był już troszkę poważniejszy ponieważ w 3 rundzie spotkał się on z zawodnikiem Benneteau i chociaż wygrał 3:0 to przeciwnikowi oddał aż 12 gemów. W 4 rundzie miał moment słabości ponieważ zmierzył się z Simonem i chociaż wygrywał 1:0 w setach po kolejnych dwóch setach już przegrywał 1:2 i wydawało się że dojdzie do wielkiej niespodzianki ale wtedy znowu obudzi się wielki Roger który wygrał kolejne dwie partie i cały mecz 3:2. Ten mecz miał dwa oblicza. Po pierwsze znakomity mecz Rogera w 3 setach i znakomity mecz Simona w dwóch setach. Ale na pewno takie doświadczenie mu się przyda aby nie zapominać że z każdym trzeba grać na 100%.
Natomiast jego rywal w rankingu znajduje się na 8 pozycji z dorobkiem 3795 punktów. W tym turnieju jest rozstawiony z numerem 6. W pierwszej rundzie wygrał on dość pewnie bo 3:0 z zawodnikiem Bedene i oddał rywalowi 7 gemów. W drugiej rundzie pokonał on zawodnika Nieminena również 3:0 ale tamten mecz był bardziej wyrównany od poprzedniego. W trzeciej rundzie zmierzył się z zawodnikiem Chardym i dość łatwo ograł swojego rywala pozwalając mu na ugranie 8 gemów. W 4 rundzie zmierzył się z zawodnikiem Troickim gdzie wygrał 3:0 i oddał 9 gemów. A więc w tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze.
Powiem szczerze ten mecz zapowiada się bardzo emocjonująco i dlatego go wybrałem. Liczę na zwycięstwo Rogera i dawał bym tutaj jakąś grę na handi lecz w gemach a nie setach bo tutaj różnie może być. W ostatnim turnieju Roger wygrał z Francuzem 3:2 a jak tym razem będzie to zobaczymy jutro.​
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Powiem szczerze ten mecz zapowiada się bardzo emocjonująco i dlatego go wybrałem. Liczę na zwycięstwo Rogera i dawał bym tutaj jakąś grę na handi lecz w gemach a nie setach bo tutaj różnie może być. W ostatnim turnieju Roger wygrał z Francuzem 3:2 a jak tym razem będzie to zobaczymy jutro.​
Ogólnie dziwna ta analiza, nie wiem czy osoba, która ją pisała oglądała w ogóle mecze tych zawodników. Zamiast pisać nic nie wnoszący esej, lepiej skupić się na konkretach i tym turnieju. Ostatnio było 3:2 dla Federera, nie zdziwię się jak jutro będzie 3:0 dla Tsongi. Szwajcar bardzo nieregularny, mnóstwo psutych bardzo łatwych piłek, Tsonga będzie miał mnóstwo okazji do przełamań serwisu (swoje podanie trzyma pewnie - w 12 rozegranych setach został tylko 2 razy przełamany). Poza tym Francuz gra u siebie, kibice będą go wspierać i jak do tej pory jest wyjątkowo regularny w tym turnieju. Szwajcar nie gra już na 100%, inaczej podchodzi do meczów niż kiedyś, często odpuszcza. Tsonga na pewno nie odpuści, będzie chciał za wszelką cenę jutro wygrać i na pewno żadnego handi w stronę Federera nie warto grać.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Ogólnie dziwna ta analiza, nie wiem czy osoba, która ją pisała oglądała w ogóle mecze tych zawodników. Zamiast pisać nic nie wnoszący esej, lepiej skupić się na konkretach i tym turnieju. Ostatnio było 3:2 dla Federera, nie zdziwię się jak jutro będzie 3:0 dla Tsongi. Szwajcar bardzo nieregularny, mnóstwo psutych bardzo łatwych piłek, Tsonga będzie miał mnóstwo okazji do przełamań serwisu (swoje podanie trzyma pewnie - w 12 rozegranych setach został tylko 2 razy przełamany). Poza tym Francuz gra u siebie, kibice będą go wspierać i jak do tej pory jest wyjątkowo regularny w tym turnieju. Szwajcar nie gra już na 100%, inaczej podchodzi do meczów niż kiedyś, często odpuszcza. Tsonga na pewno nie odpuści, będzie chciał za wszelką cenę jutro wygrać i na pewno żadnego handi w stronę Federera nie warto grać.
Tekst skupmy sie na konkretach , a potem jakies dyrdymały i ani jednego porzadnego argumentu tylko same domysły i lanie wody . a teksty ze ten chce wygrac , ten nie gra na 100% , czesto odpuszcza, kibice beda go wspiera najbardziej mnie rozbawiły. Szanujmy sie . Czlowieku to jest French Open wielki szlem tu każdy daje 200% z siebie , niektórzy z kontuzjami zaciskają zeby i zostawiaja serducho na korcie. Szykuje sie bardzo wyrównany mecz i na duzo przelaman bym nie liczył. Ja osobiscie no bet . Potem post do kasacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom