>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Nie byłbym tak krytyczny wobec Wawrinki. Sam spodziewałem się gładkiego 3:0, ale jednak pojawiło się rozluźnienie i stracił seta. Podsumowując mecze pierwszej rundy, to faworyci nie grali na 100% i mieli swoje przygody + trochę się oszczędzali. Gładko nie było u większości gwiazd: Nadal z Brandsem miał ciężki początek, Djoko dziś mimo 3:0 też nie grał dobrze i musiał grać TB, Almagro stracił seta z Austriakiem, Haas TB z Rufinem, ... Kubot stracił seta i musi walczyć o wygraną (;)

Pierwsze koty za płoty, Wawrinka nadal jest w grze i nie wycofuję się ze stwierdzenia, że to obecnie jeden z najgroźniejszych graczy na mączce i mam nadzieję, że doczekamy się jego starcia z Janowiczem w 1/16.
 
prof 11,4K

prof

Użytkownik
U Baghdathisa sie nic nie zmienilo. Tragiczna psychyika to jego znak firmowy.Prowadzil pewnie 1-0 w setach w drugim mial 4-2 break point na podwojne przelamanie i nagle wszystko sie posypalo. Tie break dobrze zaczal od przelamania a potem przewalil 7 pilek z rzedu. W 3 secie 3-2 40-0 8 bp przegrywa gema , przegrywa wlasne podanie i nadszedl deszcz. Cypryjczyk jest juz w bardzo ciezkiej sytuacji iz taka psychika niema bata aby sie podniosl. Mogl spokojnie prowadzic 2-0 w setach i wyjsc jutro pozytywnie nakrecony na dokonczenie meczu a tak to jest lekko mowiac w ciemnej dupie.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Pierwsze koty za płoty, Wawrinka nadal jest w grze i nie wycofuję się ze stwierdzenia, że to obecnie jeden z najgroźniejszych graczy na mączce i mam nadzieję, że doczekamy się jego starcia z Janowiczem w 1/16.
Dlatego właśnie napisałem, że gdy tylko przyśpieszał, to Holender nic nie mógł zrobić. Przez cały mecz miałem wrażenie, że gdyby tylko zechciał, to mógłby zmieść de Bakkera z kortu, ale brakło mu koncentracji. Wiadomo umiejętności ma wielkie, ale słabo u niego z grą na najwyższym poziomie przez dłuższy okres czasu, miejmy nadzieję, że Jerzyk to wykorzysta ;)
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Benneteau v Kamke (+6) @1,97 / Kamke @3,4 Marathinbet

Value jest. Benek na mączce nie błyszczy. Ogólnie podciągnął bym go pod zawodników chimerycznych, bardzo nieobliczalnych. Poważny kandydat do grona pusiaków. Julek w 1r zagrał bardzo dobre spotkanie z Berankisem, Kamke z kolei sporo błędów. Liczę, że jutro będzie odwrotnie. Czuję tu jak fix walkę Niemca. Nie będę lał wody, ściemniał, h2h 3/0 Francuz ale gładko nie wygrywał. Tobiasz potrafi narzucić swój styl, ma fajny forhend. Berankis mocno powalczył więc tym bardziej będący w niezłej dyspozycji Niemiec ma szansę coś ugrać.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Podsumowując powoli dzisiejszy dzień rzuca się w oczy typ, który na pewno zagrało dużo osób czyli 3-0 Stasia Wawrinki. Miało być lekko, gładko i przyjemnie i tak było do połowy 3 seta. Wtedy Szwajcar nie wiadomo czemu dał się łatwo odłamać i zaczął pajacować na korcie. Przez cały mecz było widać u niego brak koncentracji, sporo wyrzucanych piłek, ale kiedy tylko przyśpieszał, to Holender nie wiedział za bardzo co ma zrobić.
słowa te zdają się potwierdzać to co pisałem :
Wawrinka - De Bakker 1,07 7,80
Faworyt jest jeden, zdecydowany i to nie ulega wątpliwości. Przy czym, Stachu, udowodnił w zeszłym roku, a także i dwa lata temu, że z tym jego dominowaniem na korcie z słabszym rywalem różnie bywa. I tak w 2011 roku mecz z Gensse rozpoczął się od sensacyjnego zwycięstwa Francuza w pierwszym secie, kolejne trzy padły łupem Szwajcara. Rok temu było znacznie bardziej nerwowo. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, Wawrinka prowadził 2-0 z Cipollą i wydawało się, że będzie to mecz bez historii z łatwym zwycięstwem zdecydowanego faworyta. Nic bardziej mylnego. Flavio zdołał odrobić straty i doprowadzić do wyrównania. W decydującym 5 secie wszystko wróciło do normy i Stachu ostatecznie wygrał 3-2. W drugiej rundzie, ponownie kursy na Wawrinkę bardzo niskie, a dwa pierwsze sety z Andujarem stały na wyrównanym poziomie, w tym jeden padł łupem Hiszpana i byliśmy świadkami 4-setówki.
Wiadomo jakim potencjałem dysponuje Wawrinka, ale z drugiej strony jak bywa &quot;niezrównoważony poziomem&quot;
Dlatego rozważam opcję: 4 sety 3,60 lub 5 setów 8,00 Fortuna
Co sądzicie?
Zatem stary, dobry, Stachu, z &quot;kłopotami&quot;, ale gra dalej

na jutro zaciekawił mnie kolejny typ przeciwko kolejnemu zdecydowanemu faworytowi
Tsonga vs Nieminen 1,14 4,77
Nieminen uzyskuje bardzo dobre wyniki na mączce w tym roku. Ten świeżo upieczony finalista z Dusseldorfu ma za sobą także na rozkładzie Raonica, Del Potro i tym samym 1/4 Monte Carlo, z którego odpadł po porażce z Djoko. W Bukareszcie był w stanie napsuć krwi innemu Francuzowi, Simonowi. Uważam, że przy tych wynikach Fina, Tsonga nie spakuje go gładko 3-0. Tsonga podobnie jak Wawrinka &quot;święty&quot; nie jest. Przed rokiem był w stanie tracić seta z Kuznetsovem w pierwszej rundzie czy Stebe w drugiej.
ilość setów 4 2,90 lub 5 setów 4,00 Fortuna
co sądzicie?
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Co sadzicie o potyczce Kyrgios Nick z Cilic Marin, czy ten mlody Kyrgios da rade ugrac seta? ze Stepankiem wygral 3x po 7:6 bez przełaman, Cilic natomiast gladko pokonal Petzschnera (6:1,6:2,6:3) a na bet365 jest ciekawa oferta na powyzej 3.5 seta po kursie 2,37.
Pozdrawiam ;)
Do usuniecia
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Co sadzicie o potyczce Kyrgios Nick z Cilic Marin, czy ten mlody Kyrgios da rade ugrac seta? ze Stepankiem wygral 3x po 7:6 bez przełaman, Cilic natomiast gladko pokonal Petzschnera (6:1,6:2,6:3) a na bet365 jest ciekawa oferta na powyzej 3.5 seta po kursie 2,37.
Pozdrawiam ;)
Tsonga vs Nieminen 1,14 4,77
Nieminen uzyskuje bardzo dobre wyniki na mączce w tym roku. Ten świeżo upieczony finalista z Dusseldorfu ma za sobą także na rozkładzie Raonica, Del Potro i tym samym 1/4 Monte Carlo, z którego odpadł po porażce z Djoko. W Bukareszcie był w stanie napsuć krwi innemu Francuzowi, Simonowi. Uważam, że przy tych wynikach Fina, Tsonga nie spakuje go gładko 3-0. Tsonga podobnie jak Wawrinka &quot;święty&quot; nie jest. Przed rokiem był w stanie tracić seta z Kuznetsovem w pierwszej rundzie czy Stebe w drugiej.
ilość setów 4 2,90 lub 5 setów 4,00 Fortuna
co sądzicie?
Jesli o to chodzi to patrze i nie widze pojedynku obu Panow na Clayu, wiec moze byc ciekawie, tymbardziej ze bardzo czesto toczyli wyrownane pojedynki tylko jedno mnie zastanawia. Na ile Nieminema stac w tym turnieju... chodzi dokladnie o zmeczenie. Final w Dusseldorfie, 5 setowy pojedynek z Mathieu... Chlop ma 32 lata wiec daje mu max ze ugra 1 seta jeszcze to tak 6/10.. Tsonga swierzutki praktycznie
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Typ głównie opieram na zmęczeniu Monfilsa, bo potencjał i umiejętności obaj mają bardzo duże.
Zapomniałeś o jednej podstawowej rzeczy. Monfils nigdy się nie męczy :p Z Gaelem jest tak, że im więcej biega tym więcej ma sił. Francuz jest takim atletą, że spokojnie wytrzyma taką dawkę spotkań. To dopiero druga runda i myślę, że zmęczenie nie da o sobie znać. Wynik spotkania uważam jednak za otwarty, ale nie ma co bazować na zmęczeniu Monfilsa ????
 
S 7

stoki

Użytkownik
Zapomniałeś o jednej podstawowej rzeczy. Monfils nigdy się nie męczy :p Z Gaelem jest tak, że im więcej biega tym więcej ma sił. Francuz jest takim atletą, że spokojnie wytrzyma taką dawkę spotkań. To dopiero druga runda i myślę, że zmęczenie nie da o sobie znać. Wynik spotkania uważam jednak za otwarty, ale nie ma co bazować na zmęczeniu Monfilsa ????
Monfils nigdy się nie męczy ? Uznam to za jakiś żart ???? Dodatkowo im więcej biega tym więcej ma sił? Matko....ale bzdury.????
Przytoczę kilka długich meczów Gela z wielkich szlemów: Australian Open 2013 wygrał 3:2 w drugiej rundzie i w 3 przegrał 3:2, AO 2012 wygrał 3:1 w 2 rundzie i w 3 przegrał 3:2, 2011 US OPEN odpadł w 2 rundzie 3:2, Wimbledon wygrał w 2 rundzie 3:1 i w 3 przegrał 3:1, RG wygrał w 4 rundzie 3:2 i w ćwierćfinale przegrał 3:0, AO w 1 rundzie wygrał 3:1 w drugiej 3:1 i przegrał w trzeciej 3:0. Dalej szukać już nie trzeba.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Raonic vs Llodra- 3:0 kurs:2,00⛔ 3:1

Myślę,że zwycięstwo Milosa w trzech setach jest całkiem możliwe.Llodra na mączce nie jest tak groźny jak na hardzie.Korty w Paryżu są dość szybkie,więc jeśli Raonicowi będzie dobrze siedział serwis Francuzowi będzie ciężko o ewentualne przełamania.Do tej pory obaj panowie raz spotkali się na clay&#39;u i górą po trzech setach był wtedy Kanadyjczyk.Spotkanie to odbyło się w 2011r. podczas turnieju w Monte Carlo.Milos od tamtego czasu zdecydowanie też poprawił poruszanie się po korcie,a to powinno jutro ułatwić mu przeprawę z Francuzem.Jeśli chodzi o ten rok obaj tenisiści mają zbliżony bilans na mączce,z tym,że Llodra nie ma na rozkładzie nikogo szczególnego,a przegrał m.in. z następnym rywalem Jurka Janowicza,Robinem Haase.Kurs dobry,można próbować.

????Federer vs Dev Varman-Poniżej 28,5 kurs:1,80✅

Tutaj znowu próbuje trafić w under gemowy.Po niepowodzeniu z Rafą liczę na to,że Roger stanie na wysokości zadania i nie da ugrać rywalowi więcej niż dziesięć gemów.Wszystko przemawia za Szwajcarem,a Dev Varman nie ma na pewno tak dobrego serwisu jak Daniel Brands,co pomogłoby mu trochę przy wygrywaniu własnych gemów serwisowych.Kurs na zwycięstwo Federera w trzech setach mizerny,więc 1,80 jest jak najbardziej zadawalające.
Popieram również typ zaproponowany przez @Pezio na handicap gemowy w stronę Kamke.Niemiec powinien jutro powalczyć,a kto wie może pokusi się o zwycięstwo.????Kamke +5,5 kurs:1,80✅
Bukmacher:STS
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Monfils to taki gość, który choćby oddychał rękawami to i tak będzie walczyć do końca. Z Berdychem pokazał, że jest dobrze przygotowany na RG, dodatkowo publika po jego stronie, która go przecież uwielbia. Nie powiedziałbym, że wygra ten mecz, ale jestem przekonany co do tego, że jego zmęczenie nie będzie aż tak widoczne, na tym nie opierałbym typu. Gael w ostatnim secie prezentował się lepiej niż Berdych pod względem kondycji, biegał, robił doślizgi, pracował na nogach jakby to był 3 set. Ten człowiek słynie z tego, że walczy o każdą piłkę jak o życie i Gulbis na pewno łatwo mieć nie będzie. Kierowałbym się w stronę overa, 4 sety bardzo prawdopodobne, a obydwaj też potrafią świetnie serwować, także całkiem możliwe TB.
Powyżej 39,5 gemów - Pinnacle @1.78 ✅

@ ROBINHO
Uważałbym na to 3:0 dla Rao. Misiek pokazał kawałek dobrego tenisa z Darcisem, bardzo dobra dyspozycja serwisowa, FH też funkcjonuje jak należy. Do tego mistrzowskie krycie siatki. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie jego atuty funkcjonują na bardzo wysokich obrotach i myślę, że Kanadyjczyk może stracić seta. Pierwsza runda z Malissem zakończona wynikiem 3:1, a Xavier specjalistą od mączki zdecydowanie nie jest. Tutaj Milos będzie miał zdecydowanie ciężej, Llodra jeszcze jest w stanie zaskoczyć. Zresztą teraz na RG ma doskonałą szansę, bo widać że forma jest, dodatkowo wsparcie publiczności, ugranie choćby jednego seta jest w zasięgu ręki Francuza, także proponowałbym raczej lżejszą stawkę na ten typ, pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
blads 187

blads

Użytkownik
Bo sie nie męczy...tutaj nie o zmęczenie się rozchodzi, tylko o to czy się Gaelowi nie odnowi jakaś kontuzja, bądź nie zacznie go boleć coś nowego. Jak dla mnie warto stawiać na Monfilsa. Gra u siebie a to duży atut dla niego, uwielbia się popisywać, uwielbia kiedy publika wiwatuje na każde jego zagranie. Pajacowanie swoją drogą, tylko że on tym pajacowaniem potrafi wygrywać mecze. O typowe zmęczenie bym się nie przejmował bo tak jak pisze GameSetMatch on się nie męczy, a im więcej tego to dostaje większego kopa. Jeżeli jest w pełni zdrowy to wytrzyma jeszcze jeden, dwa tak długie mecze zanim zacznie go coś pobolewać. Chociaż ostatnio grał dużo i dawał radę, spisywałem go na straty z Berdychem po takiej dawce spotkań przed Rolandem, a on nie dość że grał jak nakręcony to jeszcze wygrał ten mecz. Umiejętności obojga przedstawiać nie trzeba, chociaż wyżej cenię sobie Monfilsa jeżeli jest w formie, a na to wygląda. Gulbis to dla mnie ciągle rozpieszczony synek bogatych rodziców, w tym sezonie się ogarnął i pokazuje, że talent to on ma na miarę tego co się o nim mówi. Tyle że publika na Garrosie jest specyficzna, bydło jak cholera powiem otwarcie, zwłaszcza jak grają Francuzi, moim zdaniem Gulbis może się mimo wszystko że tak powiem obsrać w decydujących i stresujących momentach spotkania. A takich widzę w tym meczu co nie miara bo panowie dysponują bardzo dobrym serwisem i spodziewam się tutaj TB. Na moje jeżeli Gael zagra na poziomie tym co prezentował w meczu z Berdychem może spokojnie powalczyć o zwycięstwo w tym meczu. Żeby nie było że na sucho to zarzucę parę typków na mecz. Kursy z Bet365
Monfils win @ 2,37 ✅
niestety bet365 nie wystawił jeszcze kursów na pozostałe zdarzenia więc tak orientacyjnie:
TB w 1 secie @ pewnie z 3,5-4 dadzą spokojnie ✅
TB w meczu @ podejrzewam że 1,5 - 1,7 w tych granicach można się spodziewać ✅
powyżej 3,5 setów @ 1,4-1.5 tutaj jak dla mnie pewniak bo w trzech setach się to spotkanie nie zamknie ✅
Betsafe ma linię 40.5 na ten mecz, myślę że spokojnie do połknięcia @ 1,87 ✅
Tak troszeczkę chaotycznie ale rano mogę nie mieć dostępu do komputera w pracy
Widzę jeszcze jeden dobry mecz na tb w meczu bądź w 1 secie. Kompletnie nie mam pojęcia jakie wystawią kursy na te zdarzenia, ale szału się nie spodziewam. Mianowicie chodzi mi o mecz Llodra- Raonic. TB w meczu ✅tutaj jak dla mnie lokata, pewnie z 1,5 nie więcej się dostanie, jeżeli będzie taki kurs to brałbym z pocałowaniem ręki, ale możliwe że nawet i 1,4 będzie maks.
TB w 1 secie ⛔ pewnie w przedziale 2,5-3 kurs się złapie. Wiadomo czym dysponuje jeden i drugi, tutaj zabawy w wymiany nie będzie, bo ani jednemu, ani drugiemu to na rękę nie będzie. Polecam naprawdę warto się zastanowić. Dodam że panowie grali ze sobą 5 razy i tylko raz nie grali tb w meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gulbis 1,60 tobet

Taki kurs to ja biore z pocałowaniem ręki. Wy tu niezłe bajki piszecie na temat Monfilsa... Wygrał z Berdychem bo ten zagrał bardzo słaby mecz, serwis nie siedział, w najważniejszych momentach popełniał głupie błedy, miał wygranego TB w 1 secie i to ustawiłoby mecz, ale zagrał w siatke mega prostą piłke, tak samo przy BP w 5 secie, proste błedy. To był ten mierny Berdych z przed kilku lat i tyle. Monfils super serwował, jutro będzie dużo cieżej, korty dużo wolniejsze itp. Gulbis to dla mnie mega koleś, w meczu z Nadalem grał na poziomie top3 nie wiem kiedy ostatnio tak przecierałem oczy z zdumienia. Koleś nie patrzy kto jest po drugiej stronie, gra swoje. Dobre podanie, dobry płaski FH, potrafi niemal wszystko. Z głową widać, że już wszystko gra. Niech zagra 70% tego z Nadalem to Gael nie ugra nawet seta. No ale jakiego Łotysza jutro zobaczymy? Ja mam nadzieje, ze tego z meczu z Nadalem, a Monfils na pewno swoje robi czyli mega walka, bieganie do każdej piłki, dobry serwis szykuje się świetny mecz jezli Francuz dotrzyma kroku...

Tsonga -1,5 1.30 unibet✅

Tsonga w 1r bez problemów ograł młodego Bedene, teraz zupełnie inny rywal. Weteran Jarko, który grał turniej przed RG, wczoraj 5 setów... chyba trochę duzo jak na takiego zawodnika? Mecz na centralnym, czyli na podwórku Tsongi, wiec nie pozwoli sobie na zabawe, nie wyobrażam sobie tam 5 setów. Tsonga gra zbyt pewnie, a Jarko ma pełno przestojów, przełamać go nie jest trudno, powinno by 3:0, max jeden set dla Fina, ale wątpie...

Dobrze wygląda Seppi✅ i Querrey.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
????Gimeno-Traver Daniel - Troicki Viktor 9/10 ✅
Typ: +3.5 seta
Kurs: 1.50
Gimeno zaskoczyl ogrywajac Monaco 3:2. Monaco to uznana marka szczegolnie na clayu. Troicki latwo miec nie bedzie a ten typ wydaje sie dosc pewnym typem . Blake potrafil 2 razy przelamac Troickiego, brakowalo tylko mocnego wlasnego serwisu ;) Gimeno jest lepszym graczem na clayu od Blake wiec czemu mialby nie wygrac seta tymbardziej ze gdy Ogladalem pojedynek Troickiego z Pella mozna bylo miec do niego spore pretensje... sporo niewymuszonych bledow z jego strony... no coz tak bywa... Wracajac do sedna kurs maly ale pewny ;)
????Donskoy Evgeny - Anderson Kevin 9/10 ⛔
Typ: Anderson wygra 3:0
Kurs: 1.66
Grałem przeciwko Donskoya w 1 rundzie i gram tez teraz. Struff sadzilem ze lepiej sobie z nim poradzi ale coz... Anderson jest juz duzo lepszym zawodnikiem od niego a Donskoy dopiero teraz we Francji wygral swoj pierwszy mecz na clayu w tym roku i zapewne ostatni na tym turnieju ;) Anderson pierwsza runde przeszedl gladko 3;0 pokonujac Marchenko, ktory moim zdaniem jest lepszy od Donskoya ???? Donskoy nie ma czego szukac w tym pojedynku. Takie moje zdanie ;)
????Seppi Andreas - Kavcic Blaz 7/10
Typ: Kavcic Blaz
Kurs: 2.75
Seppi w tym roku slabiutko na clayu, wygrana z Mayerem ledwo co po 5-setowym pojedynku. W tym roku wygral tylko 3 razy, 6 przegrywajac, Kavcic natomiast wygral 7 i 7 rowniez przegral ale przez 1 runde przeszedl mniej problemowo bo spokojnie pokonal Duckwortha 3:0. Rywal moze malo wymagajacy ale to jeszcze mlody chlopak ;) Wracajac do typu to patrzac na obecna forme jaka prezentuje Seppi nie ma innego wyjscia jak zwyciestwo Kavcica ;)
????Benneteau Julien - Kamke Tobias 8/10 ✅
Typ: +3.5 seta
Kurs: 1.61
Jeden z bardziej wyrownanych pojedynkow w 2 rundzie ;) Bennetau pokonal Berankisa 3:1 z malymi problemami natomiast Kamke meczyl sie z Lorenzi majac juz mecz w garsci... Panowie grali ze soba 3 razy. Zawsze gora byl Benneteau, ale na clayu grali raz w 2008 roku, wtedy bylo 2:1 dla Benneteau ;) Ogolnie to w 2 meczach na 3 miedzy nimi Kamke ugrywal seta to czemu nie mialby ugrac go teraz Benneteau nie pokazal sie z najlepszej strony w 1 rundzie. Zobaczymy jak bedzie wygladac 2 w jego wykonaniu.
Tyle z mojej strony na ATP na dzisiaj :p
Pozdrawiam ;)
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Przed nami 2 runda. Po pierwszej bukmacherzy wiedza juz w jakiej formie sa faworyci i widocznie odnizyli na nich kursy. Co mam zamiar wykorzystac. Mam nadzieje, ze nizej notowani zawodnicy napedza troche stracha faworytom i nie przegraja meczu juz w szatni.

Bet365 wystawil kilka ciekawych zakladow na zwyciezce pierwszego seta, ja wybralem single:
Ferrer - Montanes 2 @5.50 ⛔ 6:2
Cilic - Kyrgios 2 @5.00 ⛔ 6:4
Tsonga - Nieminen 2 @4.00 ⛔ 7:6 blisko...
Simon - Cuevas 2 @5.00 ✅ ✅ 6:7


Ferrer i Simon to typowi zawodnicy, ktorych sila tkwi w grze z glebi kortu. Rozpedzaja sie z kazdym uderzeniem, lecz na poczatku meczu ich przewaga nie jest az tak widoczna.

Tsonga i Cilic to bardzo blyskotliwi gracze potrafiacy momentami grac na bardzo wysokim poziomie. Ale rowniez zdarzaja sie im przestoje i tu wlasnie upatruje szanse dla ich przeciwnikow.

Co do dogow to towarzystwo dosc interesujace. Montanes niedawny zwyciezca z Nicei. Kyrgios w pierwszej rundzie ogral Stepanka 3:0 po trzech tie-breakach. O Nieminenie juz bylo troche napisane w tym temacie, to niewygodny rywal. O rywalu Simona, przyznam sie, nie mam pojecia, ale typ opieram glownie na slabosci Simona. W meczu z Hewittem bylo widac, ze dopoki rywal ma sile mocniej uderzyc Francuzowi gra sie nie uklada najlepiej.
Jezeli tym razem faworytom sie uda bezpiecznie wygrac swoje mecze, to nic sie nie stanie, bede probowal dalej.

Edit: ogolnie ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Gael Monfils – Ernests Gulbis
Typ: Monfils +1,5 sets
Kurs: 1,75 Bet at home


Trzeba przyznać, że Monfils nie miał szczęścia w losowaniu. II runda i drugi bardzo mocny przeciwnik, o podobnym stylu gry do Berdycha. Myślę, że akurat ten fakt może pomóż Francuzowi. Gulbis tak jak Berdych mocno serwuje i gra płasko. Z tym, że popełnia teoretycznie więcej błędów i jest mniej poukładany taktycznie.

Bukmacherzy widzą w roli faworyta Łotysza, z czym ja się kompletnie nie zgadzam. Przekonał mnie Gael w 1 rundzie swoją dobrą grą. To, że grał 2 sety więcej od swojego kolejnego rywala, nie zmienia faktu, że jest lepszym tenisistką. Będzie miał za sobą publiczność. Jeżeli dojdzie do 5. seta i ewentualnie graliby długo, to Monfilsa mogą dopaść jakieś problemy zdrowotne. Także najlepszą opcją na ten mecz jest handicap +1,5 seta.

Michael Llodra – Milos Raonic
Typ: over 38,5 gems
Kurs: 1,74 Pinnacle


Bukmacherzy dość wyraźnie faworyzują Raonicia. Moim zdaniem nie należy skreślać Llodry w tym meczu. Tak jak i Monfils będzie miał wsparcie kibiców. Jest doświadczonym i niewygodny graczem. Ma fatalny bilans z Kanadyjczykiem, bo przegrywał z nim 4 razy. Jednak w każdym z tych pojedynków nie poddał się bez walki. Ciężko powiedzieć, czy ten mecz będzie przełomowym w historii ich pojedynków, ale jestem przekonany, że Francuza przynajmniej na seta będzie stać.

Obaj posiadają niesamowite podania, do tego potrafią seryjnie wygrywać swoje gemy serwisowe. Zapewne zobaczymy wyrównane sety, które mogą kończyć się w TB. Nie sądzę, aby Raonic był w stanie wygrać 3-0. Llodra w tym sezonie gra dość równo i myślę, że jutro powinien postawić solidny opór młodemu Kanadyjczykowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Roland Garros (Francja), ziemna
Spotkanie: Gimeno-Traver D. - Troicki V.
Typ: Powyżej 3.5 setów
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Data i godzina: 29.05.2013 11:00
Analiza:
Popieram to co napisał Lucky93 i dodam jeszcze, żeTroicki Viktor jest niby zawodnikiem lepszym. Faworyzują go nawet bukmacherzy w tym spotkaniu - ale moim zdaniem nie ma co stawiać kreski na Gimeno-Traverze. Oglądałem mecz jak Gimeno pokonał Monaco, miał trudności ale jednak się udało (3:2). A w czym Troicki jest lepszy od Monaco? Niczym, zupełna różnica klas. Gimeno już kilka razy udowodnił, że może bez problemu pokonać zawodników znacznie lepszy od siebie i bardziej przygotowanych do spotkania. Daniel i Viktor są w tym samym wieku, ale moim zdaniem bardziej dysponowanym graczem jest Daniel. Na pewno urwie seta Troickiemu, o to jestem spokojny - dlatego i taki mój typ.
P.S. Zawodnicy spotkali się 2 razy, górą był Troicki. Do 3 razy sztuka ? ;) Oby. Go go go Daniel!
 
S 11

seaars

Użytkownik
Robredo T. - Sijsling I. 2 3.6 Bet-at-home
Widze w tym spotkaniu spore value. Igor w formie. Przy troche gorszej dyspozycji Robredo spokojnie moze z nim wygrac. Ostatnio swietne wyniki. Wygrana z Tipsa. Dobry serwis. Jedna wpadka na wlasne zyczenie z Nieminenem w Dusseldorfie. Dwie pilki na 3:0 w decydujacym secie. Pozniej stracil pewnosc gry i niestety w glowie przegral mecz. Jezeli psychicznie nie przegra tego meczu i bedzie pierwszy wchodzil to mecz spokojnie do wygrania. Value ogromne. Pozdrawiam
 
B 30

boher

Użytkownik
Zatem po wczorajszym dość udanym dniu jedziemy dalej ????
Granollers/Lopez (-1,5 seta) - Levinsky/Lu @1.40

Mecz powinien być szybki. Hiszpanie liczą na sukces w RG, natomiast ich przeciwnicy liczą na słabszy dzień faworytów. Levinsky i Lu rozegrali razem w deblu 4 spotkania, z których przegrali 3, wszystkie po 0:2. Na ziemi grali tylko raz w Nicei i przegrali gładko z Cabalem i Farahem. Nie traktują poważnie debla razem, zaś Granollers z Lopezem stawiają właśnie głównie na sukces na tym polu. Nie ma co się rozwodzić, bo wszystkie argumenty razem z umiejętnościami deblowymi są po stronie Hiszpanów.
Lorenzi/Starace - Ratiwatana/Ratiwatana @1.45
Kurs jest zawyżony, powinien wynosić ok. 1.30. Dlaczego? Bo:
- tajlandzcy tenisiści są w fatalnej formie, mają passę 4 porażek z rzędu w challengerach!
- omijają ziemię jak się da, grają praktycznie tylko na hardzie, są jednak poziom niżej niż ATP
- Włosi z kolei uwielbiają ziemię, mają niezłe wyniki w tym roku, wygrali turniej w Vina del Mar, gdzie potrafili pokonać Monaco/Nadala, zaś w Rzymie Del Potro/Baghdatisa.
Także mamy typowych niezłych ziemniaków kontra challengerowców nienawidzących mączki i będących w fatalnej formie. Zwycięstwo może być tylko jedne.

Popieram także w całej rozciągłości +2,5 seta na Gimeno-Travera. Powodzenia wszystkim! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Monfilis - Gulbis
over 3,5 seta (bet365)
(1.40)
Postawiłem na jednym &#39;kuponie&#39; wygraną Gulbisa, jednak nie wiedzieć czemu, wszyscy bukmacherzy podnieśli po kilkunastu minutach kurs na Łotysza o kilkanaście jednostek. Coś tu jest nie tak, ale nie wiem czemu... -mam teraz mieszane odczucia co do jednego pewniejszych typów na dzisiaj... i sądzę, że Monfilis urodzony w Paryżu tanio skóry nie sprzeda... może to wygrać ale, że Gulbis powinien to wygrać, to nie wyobrażam sobie wyniku, że któryś z nich dostaje baty 3-0, więc biorę ten typ.
p.s. wiecie może czemu wzrosły tak szybko i mocno kursy na Gulbisa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom