>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
N 77

noobcior

Użytkownik
Viktor Troicki - Thomaz Bellucci

Ciężki mecz. Obaj bronią to trochę punktów. Serb odpadł rok temu w czwartej rundzie z Murrayem, natomiast Brazylijczyk w trzeciej z Gasquetem. Mimo to, nawierzchnia powinna być sprzymierzeńcem Bellucciego, jednakże szkoda mi ryzykować pieniędzy na takie posunięcie. Spodziewam się wyrównanego meczu, o którym będzie decydował piąty set. Przegrywali ostatnio tylko z dobrymi przeciwnikiami. Viktor wygrał wszystkie mecze w Dusseldorfie, natomiast Bellucci przegrał z gospodarzem Simonem w Nicei. Trudno wytypować faworyta, więc:

Over 38.5 @ 1.84 unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
I wie ktoś może jak rozliczą mecz Lopez-Serra w fortunie, bo specjalnie poszedlem zagrac na Serre, gdyż kiedyś rozliczali krecz jako porażka tego który skreczował, czy tak jest cały czas? Może ma ktoś takie info?
jeśli dałeś na Serre i był krecz Lopeza to wygrałeś, po takim kursie jakby wygrał cały mecz
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Tomic - Haider-Maurer (+6,5) @ 1,91
Kurs piękny, a typ wg mnie bardzo pewny. Austriak gra całkiem przyzwoicie na cegle, a dla Tomicia nie jest to nawierzchnia na której by wymiatał. Wręcz przeciwnie. Andreas spokojnie może powalczyć o dobry wynik.
Ten typ to jakaś pomyłka. Tomic tutaj odnosi bardzo łatwe zwycięstwo. To, że Austriak lubi i potrafi grać na cegle to zgoda. Ale tutaj się kończy wszystko co mogłoby za nim przemawiać. Jest to zawodnik z poziomu challangerowego. A to nie jest challanger i rywal tez nie jest z poziomu challangerowego. Tomic to duży talent, potrafi grać w tenisa i wbrew temu w co część chciałby wierzyć, potrafi on grac na clayu. Jest to bardzo uniwersalny zawodnik. Także nie przewiduję tutaj sensacji, a taką byłoby pokrycie hindi przez Austriaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 5

blizzzard

Użytkownik
Z pewniaków zawieść nie powinni Federer, Djokovic, Nalbandian
Po pierwsze, żałosne jest podawanie takich kursów (1,01, 1,01, 1,02). Po drugie nie pisz więcej już w tym dziale, bo na tenisi eprawdopodobnie się w ogóle nie znasz. Jak można być takim głupim, żeby zagrać Nalbandiana po takim kursie ? A tak właściwie, to jak można było być tak głupim, żeby wgle zagrać Nalbandiana. Przecież ten zawodnik to wrak, wygrywa tylko ze słabiakami, zero świeżości, jedna wielka tragedia. Zero returnu. POLECAM GORĄCO przy staanie 2:1 dla Ungura kurs 1,9 na niego- PEREŁKA 100% pewności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ted 10,4K

ted

Forum VIP
teraz się nie opłaca po takim kursie, natomiast przed meczem kurs 15 ośmieszał oddsmakerów, niestety nie wiem czemu nie pograłem


christopher48 // Dokładnie tak jak piszesz. Nieważne jak się ten mecz skończy, to i tak kursy przedmeczowe to była jakaś kpina. Niestety ja sobie zdałem z tego sprawę dopiero w trakcie meczu, ale to tak czasami jest.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek, R - Goffin, D 1,40⛔

Szybko bo mecz za godzine. Belg to LL, nie przeszedł kwali ale skorzystał na wycofaniu Monfilsa. Na cegle słabo, przegrał dwa mecze z Rosolem. Nie ma na rozkładzie nikogo z czołowej setki, i to się teraz na pewno nie zmieni. Radek woli szybsze korty, ale takie mecze spokojnie wygrywa. Ograł Chelle,Tomica. Goffin to nie ta liga, kurs wg mnie prezent ja tu widze jakies 1,20!
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Stepanek, R - Goffin, D 1,40

Szybko bo mecz za godzine. Belg to LL, nie przeszedł kwali ale skorzystał na wycofaniu Monfilsa. Na cegle słabo, przegrał dwa mecze z Rosolem. Nie ma na rozkładzie nikogo z czołowej setki, i to się teraz na pewno nie zmieni. Radek woli szybsze korty, ale takie mecze spokojnie wygrywa. Ograł Chelle,Tomica. Goffin to nie ta liga, kurs wg mnie prezent ja tu widze jakies 1,20!
Mecz dwóch zawodników z których jeden potrafi grać w tenisa a drugi nie. I raczej wygra ten co potrafi grać czyli Goffin. Młody Belg dobrze ułożony, bez żadnych rewelacji, ale się jak się na korcie zachowywać. Stepanek kaleczy ta dyscyplinę sportu. On nawet nie przebija piłki na druga stronę siatki, on ja przepycha w jakiś komiczny tylko sobie znany sposób. Tego się nie da oglądać. Na clayu słabo. Ostatnie wyniki tez nie napawają optymizmem. Ostatnie 3 spotkania nie licząc spotkania z amatorem Blakiem przegrał 2:1 mimo prowadzenia za każdym razem 1:0 w setach. A to tez nie wróży dobrze przed minimum 3 setowym meczem w Wielkim Szlemie. także ja nie wieże tu żadnego value w typie na Czecha i nie polecam grać tego emeryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
puchal 399

puchal

Użytkownik
R Nadal - Under (18.5)@1.4 Paddy Power 8/10 ✅
Uważam że tym kursem PP zrobił mały prezent. Jutro Nadal wygra pojedynek w trzech setach i spodziewam się wyniku 62 63 61. Nie wydaje mi się aby Włoch nawiązał równorzędną walkę tak aby doprowadzić do TB lub chociaż do stanu 55 w którymś z setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
no i nie ma zwrotu za Clementa wiec na plus!

na jutro Albert Ramos z Cilicem, obaj nie powinni miec problemow z pokonaniem przeciwnikow ostatnio ogladalem ich prawie wszystkie mecze, tak samo jak przeciwnikow, dzisiaj mocno serwujacy powygrywali swoje mecze, wiec Cilic jutro tez pogra ladnie serwisem i o zwyciestwo sie nie martwie ????


Gdzie niby nie ma zwrotu za Clementa? Wiadomo, ze tam gdzie nie ma zwrotow to zwrotu nie ma, czy chodzi o buka gdzie sa zwroty a zwrotu nie bylo?
bet365, ogolnie zwroty sa, ale dzisiaj za Clementa nie ma - bardzo dobrze, bo stawialem:p


Cilic jutro nie gra ;)
aff, faktycznie, no coz kupon poszedl w kazdym razie sie nie martwie ;)
polecam rowniez Berrera, zlapalem po kursie 1.83, a teraz jest 1.60. H2H 2:0 na korzysc Berrera, powinno byc ok.


czyli bet365 zachowal sie po raz kolejny bardzo &quot;dobroczynnie&quot; bo ja akurat mialem Bogomolova i dostalem za niego zwrot oczywiscie w tym wlasnie buku.
o prosze, tego sie nie spodziewalem ???? ! myslalem, ze jest to zrobione na zasadzie, ze sprawdzili co im sie bardziej oplaca i tak uczynili, ale w takim razie szacun! (juz wiadomo dlaczego tu gram) :d


to sie nie zdziw jutro z rana jak kaski nie bedzie ;)
sadze, ze nie bede sie musial dziwic, bo rozliczali ten mecz jakies 3-4h i wszystko jest przemyslane:p
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
no i nie ma zwrotu za Clementa wiec na plus!

na jutro Albert Ramos z Cilicem, obaj nie powinni miec problemow z pokonaniem przeciwnikow ostatnio ogladalem ich prawie wszystkie mecze, tak samo jak przeciwnikow, dzisiaj mocno serwujacy powygrywali swoje mecze, wiec Cilic jutro tez pogra ladnie serwisem i o zwyciestwo sie nie martwie ????
Gdzie niby nie ma zwrotu za Clementa? Wiadomo, ze tam gdzie nie ma zwrotow to zwrotu nie ma, czy chodzi o buka gdzie sa zwroty a zwrotu nie bylo?


bet365, ogolnie zwroty sa, ale dzisiaj za Clementa nie ma - bardzo dobrze, bo stawialem:p
czyli bet365 zachowal sie po raz kolejny bardzo &quot;dobroczynnie&quot; bo ja akurat mialem Bogomolova i dostalem za niego zwrot oczywiscie w tym wlasnie buku.


to sie nie zdziw jutro z rana jak kaski nie bedzie ;)
e nie, wlasnie o to chodzi ze bet to jest mega buk. Juz nie raz byla taka sytuacja i rozliczali mecz w obie strony z korzyscia dla jednych i drugich, bylo to bodajze chociazby w meczu dancevica z janowiczem o ile dobrze pamietam. Janowicz mial mp dancevic skreczowal ci co mieli franka dostali zwrot a ci co jurka win.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tursunov, D - Soeda, G -1.5 1,70
Rosjanin w tym sezonie nie wygrał ani jednego meczu, na cegle nigdy nie był skuteczny. Na pewno szykuje się na sezon na trawie ma tam chyba trochę punktów do obrony. Tutaj gra bo pozwala mu ranking, więc czemu nie. Sodea challanger player w czołowej 60, ma szczęscie w losowaniu może to wykorzystać. Straci max jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Rosol-Berlocq over 35,5 1,85 bwin
Nie będzie to tak łatwy mecz dla Berlocqa jak wskazują kursy.Argentyńczyka ostatnio widziałem w meczu z Soedą i jakoś specjalnie mnie nie zachwycil bym łapał się tego 1,18 na niego.Ja tutaj widzę conajmniej 4 sety a,że obaj dysponują niezłymi serwisami to over powinien siąść.Jakiś tie-break bardzo realny według mnie bo Czech solidnie potrafi miotać podaniem a Argentyńczyk też doda swoje.
Tursunov-Soeda 2 1,36 Bwin
Trochę mało na Japończyka ale powinien sobie spokojnie poradzić.Tursunov ostatnio bardzo rzadko gra,z pewnością brakuje mu ogrania a Soeda nieźle potrafi grać,widziałem go w meczu z Berlocqiem i zagrał niezłe spotkanie choć za dużo błędów popełnił,na Argentyńczyka nie starczyło ale na Rosjanina spokojnie powinno.
Lorenzi-Almagro under 29,5 1,7 Pinnacle
Nie widzę tutaj większe szans dla Włocha,ani on serwisu nie ma ani dobry w wymianach,jak dla mnie trzy krótkie sety na korzyść Hiszpana.Almagro widziałem w meczu z Bakerem i grał bardzo dobrze jak Bakerowi nie siedział serwis to przewaga bardzo widoczna na korzyść Nicolasa,jutro spodziewam się podobnego pojedynku.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
ja z kolei kiedyś w becie, miałem sytuację że debla który wtopił w 2 setach (a na niego grałem, bodajze jakas hiszpanska para kobieca przegrała z rosolska i klepac, oczywiscie o ile pamiec nie myli)rozliczyli mi jako zakład wygrany. Więc i takie cuda się zdarzają ????


christopher48 // Wszystko fajnie, ładnie, tylko wróćmy już do dyskusji dotyczącej bezpośrednio albo przynajmniej pośrednio turnieju French Open ;-) Pozdrawiam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nienawidze grac niskich kursow i tym bardziej w tenisie ale niewyobrazam sobie porazek tych zawodnikow.....
Chardy+Wawrinka+Soeda
ako wszedzie około 2,00
Chardy Francuz wiec bedzie mial kibicow po swojej stronie, na przeciwko Azjata ktory kompletnie nie ogarnia kortow ziemnych... bilans tragiczny i nie zanosi sie na jakas zmiane jutro.
Wawrinka clay lubi, forma jakby ustabilizowana, przegrywa z zawodnikami wyzej nototwanymi wiec nie ma sie co dziwic i co najwazniejsze nie zalicza wpadek. Andujar o klase slabszy , moze powalczyc w pierwszym secie ale potem nie daje mu juz szans. W kwietniu wygral 2:0 wiec nie widze powodu zeby jutro mialo sie cos zmienic.
Soeda podejmuje Tursunova ktory podobnie jak Lu kompletnie nie radzi sobie na ziemii. Fakt ze o Japonczyku mozna powiedziec to samo jednak w Dusseldorfie pokazal ze poprawil swoja gre na clayu wygrywajac z Roddickiem ( fakt ze bez formy ale jak okreslic dopiero forme Tursunova?), urwal seta mocnemu Berdychowi. Tursunova 0-5 w tym roku i rowniez nie zanosi sie na zmiane. triple jak znalazl na jutro z przyjemnym ako.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Janko Tipsarevic - Sam Querrey # 1 - 1.22 Unibet

Jakoś ciężko jest wybrać coś ciekawego z dużym kursem, a na siłę nie ma co grać. Dlatego na razie skupiam się na takich spotkaniach. Janko to światowa ósemka, który już od nie mal okołu roku pnie się w górę, aż miło. Lubię tego zawodnika i bardzo bym chciał by doszedł jak najdalej w tym roku w Rolandzie. Jest to bardzo ambitny zawodnik i typowy walczak, dla niego nie ma jakiś układów czy odpuszczania, zawsze gra, żeby wygrać. Ostatnio świetnie sobie radził w Dusseldorfie gdzie wygrał wszystkie cztery spotkania, podczas drużynowych Mistrzostw. Szczególnie na uwagę zasługuje ostatnie zwycięstwo z Berdychem, który również ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. Janko to zawodnik, który w Wielkim Szlemie jakoś nie potrafi się odnaleźć mam nadzieję, że właśnie ten turniej to zmieni. Jego rywalem będzie Querrey, za którym nie przepadam. Od zawsze Sam nie radził sobie na ziemi, wiadomo jego Amerykański hard i praktycznie nic więcej. Nie widzę tu innej opcji, niż wygrana Serba. Jest to zawodnik lepszy i tyle. Do przemyślenia DW. 3:0.

Misha Zverev(+2.5 seta)/(+1.5 seta) - Julien Benneteau # 1 - 1.36/1.85 Pinnacle/Bah

Chyba, każdy kto chociaż troszkę interesuje się tenisem słyszał o ostatniej kontuzji Benka, której nabawił się podczas turnieju w Monte Carlo. Od tamtego czasu nie grał, ani jednego spotkania. Jak udało mi się doszukać w necie, nie trenuje on jeszcze na 100%. Zverev przeszedł jak burza przez kwalifikacje. Kurs spada i to szybko w mojej ocenie Miszka jest w stanie urwać co najmniej seta, a nawet może to wygrać. Wszystko zależy od Francuza, liczę, że nie doszedł do pełni sprawności po ostatnim urazie. Jeżeli wyjdzie na kort będzie mu bardzo bardzo ciężko pokonać Niemca.


Narazie tyle, rano coś jeszcze wrzucę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom