>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

French Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny 07.06.2012r. 16.00
Spotkanie: Maria Sharapova - Petra Kvitova
typ: Kvitova
kurs: 3.10
bukmacher: Pinnacle Sports

Przed nami walka o finał w kobiecym turnieju tegorocznego Roland Garros. Maria Sharapova jest tutaj w bardzo dobrej formie, co potwierdzają wyniki. Sądziłem, że Kanepi postawi jej dużo wyżej poprzeczkę i ciężko będzie Rosjance. O dziwo bardzo łatwo sobie z nią poradziła. Dzisiaj bez żadnych wątpliwości jest faworytką. Niemniej jednak ja jestem skłonny zaryzykować i postawić na Czeszkę. Ta leworęczna tenisistka również gra bardzo dobry tenis. Poza tym z Sharapovą już dwa razy wygrywała. To Maryśka dzisiaj zagra pod presją. Może nie wytrzymać mentalnie tego meczu, bo Petra potrafi narzucić trudne warunki, a Sharapova może się zagotować w środku. Kvitova mnie trochę zawiodła wczoraj, bo liczyłem na łatwiejszą przeprawę z Shvedovą. Niemniej jednak Petra zameldowała się w półfinale i mam nadzieje, że pokrzyżuje plany faworyzowanej Mari. Teoretycznie wszystko przemawia za Sharapovą. Pamiętajmy jednak, że to jest WTA. Na dodatek półfinał wielkiego szlema. Gra o dużą kasę, a jednocześnie duża presja. Kvitova już przegrała w tym roku dwa wyrównane mecze z Rosjanką, ale teraz przyszedł idealny moment, aby się odegrać. Moim zdaniem jeśli Petra zagra od początku konsekwentnie swój tenis, to Sharapova może mieć duże problemy. Tym bardziej, że Maria nie ma jakiegoś mega super podania i łatwo ją przełamać co pokazały wszystkie jej rywalki w Rzymie. Tutaj niby Maryśka gra lepiej. Jakby wyższa forma. Jednak ja jej nie mogę sobie wyobrazić w koronie RG! Nawet jeśli dzisiaj nie wyjdzie, to jeszcze jest jedna szansa na wyeliminowanie krzykaczki. Miłego oglądania!
Piszesz że Sharapova jest w bardzo dobrej formie mimo tego typujesz odwrotnie, to że Kvitova wygrała 2 razy w H2H bylo to w 2011 roku kiedy Petra ważyła z 20 kilo mniej.....
Kvitowa przegra sama ze sobą swoimi niewymuszonymi błędami. Piszesz że Sharapova nie ma super podania.. za to Kvitova to napewno ma. Jej podanie to zazwyczaj albo żałosne 2 podanie albo podwojny błąd. Tyle. nie doszukiwał bym się tu wygranej choćby 1 seta przez Kvitova. Nie wiem czy Ty wogole widziałeś jakikolwiek mecz Kvitovej w tym turnieju...

Pozdrawiam.
 
C 334

copper

Użytkownik
Stosur to bardziej przegrała niż Errani wygrała....ale gratulacje dla niej i Kebaba. Cała Stosur potrafi zagrać super a innym razem odwalić taką kaszankę....spięta jak agrafka, ruszająca się jak robot.....cięzko strawne są jej mecze jak gra tak jak dziś. Nigdy nie wiadomo co się po niej spodziewać....po prostu trzeba ją chyba omijać bo szkoda zdrowia. I niech mi nikt nie pisze że Radwańska nie wygra szlema jak taka Errani jest w finale....koniec świata. WTA jest obecnie na dramatycznym poziomie. Doceniam grę i determinacje Errani ale to moim zdaniem zawodniczka po prostu mająca określone mozliwosci i nie reprezentująca takiego poziomu by grać w finale szlema.....tylko skróty wychodzą jej rewelacyjnie, w tym jest absolutnie mistrzynią. Radwańska grająca na swoim poziomie zjadłaby ją i wypluła tylko buty....tym bardziej szkoda....
 
T 1

token1

Użytkownik
Na świeżo po obejrzeniu obu półfinałów mogę śmiało stwierdzić, że szanse Errani w finale to co najwyżej 5/95. Ciekawi mnie tylko kurs na Marię, bo jeśli by przekroczył 1.2 (w co szczerze wątpię), to byłby IMO fantastyczny bet.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik

Sara Errani - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 4,80
Bukmacher: PanBet
Cały czas trzymam się tego, że Włoszka może wygrać French Open 2012. Zacznę może jeszcze od tego, że Errani jest stworzona do kortów ziemnych, nie po to trenuje całe życie w Hiszpanii, żeby te efekty były niespodzianką, więc jak słyszę to słowo obok jej tenisistki, to mnie strzela. W 100% sobie zasłużyła na to, gdzie się znajduje, ciężką pracą. W tym roku już udowodniła to w prawie każdym meczu, nie licząc tej pieprzonej, &#39;niebieskiej&#39;, madryckiej mączki - bilans 23/1 i jedyny przegrany mecz to właśnie poprzedni z Stosur. Dzisiaj się zemściła w dobrym stylu. Gra niezwykle inteligentnie, równo, jest do bólu waleczna, rewelacyjna w defensywie, przewidywalna, potrafi zagrywać doskonałe dropshoty, a także skończyć stosunkowo mocną piłką z forehandu. Ktoś kiedyś gdzieś ją słusznie nazwał Ferrerem WTA - nie za dobre warunki fizyczne, ale wielkie serce do walki. Największą jej bolączką jest podanie, które potrafi być returnowane winnerem, ale im dłuższa wymiana, tym w większości dominuje. Żeby z nią wygrać, trzeba zagrywać naprawdę doskonałe piłki (nie do odbioru) i jednocześnie być bardzo regularnym. Shara z pewnością niejednokrotnie będzie atakować drugi serwis Włoszki, w związku z czym ta nie bez problemów będzie trzymać swoje gemy przez cały mecz, ale sama też nie będzie pewnie pilnowała swojego podania, co udowadnia niemal w każdym spotkaniu. Warto dodać info, że zapowiada się mocno wiejący wiatr, a wtedy Rosjanka ma problemy z wyrzutem piłki i robi podwójne błędy. Do tego, podobnie jak Samantha dzisiaj, powinna popełniać mnóstwo unforced errors. Dochodzi też kwestia presji - u Australijki było wyraźnie widać nerwy, Maria w finałach także się nieziemsko spina. Errani już odniosła życiowy sukces, więc teoretycznie bardziej zagra na luzie, co owocuje na jej korzyść. Niech po prostu zaprezentuje swoje, to co potrafi najlepiej, bez kombinacji, nie da się zwieść, a nie będę miał do niej najmniejszych pretensji, jeżeli przegra. Z drugiej strony, postawienie wszystkiego na jedną kartę w ważnych momentach, także może być trafnym rozwiązaniem. Zobaczymy co tam wymyśli. Nienormalne jest dla mnie AŻ TAKIE faworyzowanie Sharapovej przez bukmacherów i zapewne typujących. Czekam z uśmiechem na twarzy na zasyp analiz, który za chwilę nastąpi, wskazujących Mashe po jakimśtam 1,27. Dwa sety, trzy sety, kto górą, trudno powiedzieć, ale będzie ciężki mecz, a value jest po stronie Sary. Po raz kolejny - polecam.
Na zakończenie niesmaczny żarcik: Errani jedziesz z kur... ;)
A tutaj jakie kursy udało mi się dopaść:


Wynik: ⛔ 0-2 (3-6, 2-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
hahahahahah nie no zaraz padnę, aż nie będe patrzył w Twoje wcześniejsze typy bo to chyba oczywiste że były złe ???? , no ale powodzenia, powiedżcie mi jedną rzecz, internetowe buki wynajmują sobie pseudofachowców którzy wchodzą na najpopularniejsze fora i zapewniają o zwycięstwie zawodnika x żeby ludzie właśnie na tego x obstawiali ? Bo ten fachowiec wyżej na takiego mi wygląda i osobiście nie zaprzeczaj bo średnio mnie to interesuje. Szanse obiektwynie to 60/40 dla Rosjanki, chociaż ja osobiście twierdzę że 60/40 dla Włoszki.
Errani z tym swoim drugim podaniem może ugrać dwa gemy, a nie dwa sety ????

0% w drugim secie to chyba jakis nowy rekord.

Nie ma sie co oszukiwac włoszka jest bez szans. Każdy kurs ponad 1.20 to będzie prezent (czytaj lokata). Marysia zabije ja swoim returnem + lepszy serwis + lepsza w wymianach.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Sara Errani - Maria Sharapova - 2 @ 1.25
Para finałowa dość niespodziewana, o ile Marii tam mogliśmy się spodziewać , to już o Sarze nie można tego powiedzieć. Stawiam na Rosjankę, gdyż jest dużo bardziej urodziwą kobietą od swojej rywalki.

christopher48 // Jeśli nie napiszesz jakiegoś argumentu w stronę Rosjanki, to post zostanie usunięty. Uroda to nie jest racjonalny argument przy typowaniu. Pozdrawiam.

Ten post, to oczywiście lekka ironia z mojej strony, odnośnie faktu iż moje posty, które uważam za dość merytoryczne i w temacie, są kasowane, a niektóre &#39;analizy&#39; dalej są.
No bo analiza kto wygra, na takiej podstawie że &#39;chciałbym żeby wygrała, to będzie potencjalnie łatwiejszą przeciwniczką dla mojej faworytki&#39; uważam za równie śmieszną, co typowanie na podstawie walorów estetycznych.
Co do argumentów za Rosjanka, nie chciałbym powielać wypowiedzi innych, bo już większość zostało napisane. Od siebie dodam że Rosjanka ma mentalność zwycięscy , zawsze stara się dominować i wywierać pressing, narzucić swój styl gry. Natomiast Włoszka preferuje bardziej rozważny , defensywny tenis. W moim mniemaniu to właśnie ofensywny styl Rosjanki jest kluczem to wygrywania szlemów. Miedzy innymi trochę tego brakuje naszej Agnieszce.
pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Sharapova...1,31 Betfair.✅✅✅✅✅...i No 1 w kobiecym tenisie...na dzień dzisiejszy nie ma na nią mocnych...w sumie wiekszość napisano wyżej...
Jeżeli kogoś interesuje to można na Betfair w zakładce zwycięzca złapać jeszcze Sharapovą po 1.31.

christopher48 // Jakiś argument w stronę Rosjanki, poza tym, że nie ma na nią mocnych, byłby mile widziany w tym poście. Pozdrawiam.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Sharapova - S. Errani 2:0 (1,72)✅
bet365
Bardzo miło że Włoszka wygrała, typ był niebezpieczny albo kto jak woli nobet itp. Oczywiście nie będę teraz prawił morałów tylko dlatego że nie wypowiadałem się na jego temat przed meczem. W finale darowałbym sobie już polowanie na niespodzianki przez niektórych tylko dlatego że kurs jest atrakcyjny ponieważ szanse Włoszki na triumf są bardzo niewielkie. Oczywiście odprawiła S. Stosur ale z całym szacunkiem aby odprawić Australijkę nie potrzeba być numerem jeden przy obecnej nierównej grze S. Stosur. Coś na ten temat na pewno wie Venus Williams czy L. Hradecka. Obie pokonały Australijkę w niedalekim czasie i jak widać nie osiągnęły nowego lewelu umiejętnościowego jeżeli chodzi o gre co widać po następnych wynikach. Wyszedł im po prostu mecz, turniej i kropka. Podobnie jak z S. Errani której cały turniej układa się jak w bajce. Jak to bywa w bajkach każda się kiedyś skończy. Powód dla którego nie widzę walecznej Włoszki jako triumfatorki jest mianowicie taki że M. Sharapova może nie zabije ale pokona Włoszkę samą dyspozycją. Rosjanka rozegrała zaledwie jeden pojedynek 3 setowy i to na własne życzenie. Włoszka ma ich już trzy. Oczywiście jest dzień przerwy który jednak nie zniweluje trudów całego turnieju. Pamiętajmy że Maria Sharapova też odpoczywa. Obie tenisistki odprawiły groźne rywalki jednak tylko S. Stosur w przypadku S. Errani prezentowała w miarę &quot;turniejowy&quot; poziom. A. Ivanovic przegrała mecz sama ze sobą, S. Kuznetsova zagrała mecz &quot;sezonu&quot; z A. Radwańską po to aby z S. Errani zagrać kilka razy gorzej, A. Kerber ledwo stała momentami na korcie. Oczywiście do Marii też można się przyczepić że wymęczyła 3 sety z K. Zakopalova. Ogranie jednak będącej w formie K. Kanepi czy P. Kvitovej budzi respekt do Rosjanki nawet jeżeli Czeszka jest nieobliczalną tenisistką. Nie wierze aby S. Errani wytrzymała kolejny 3 setowy pojedynek a taki będzie jeżeli postanowi pokonać M. Sharapova która wcale w tym pojedynku przereklamowana nie jest. Return Rosjanki jest bardzo groźny i jeżeli tylko Sara nie będzie serwować na dobrym poziomie zniknie z kortu. Osobiście spodziewam się ciekawej walki mimo wszystko na korzyść Rosjanki i mimo wszystko dwóch setów. Po pierwsze podobnie jak w typie poprzednim kurs na sam win jest mały, po drugie nie sądzę aby Włoszka zagrała 3 sety, nie wierze aby pokonała Marie przy jej dyspozycji w dwóch setach zwłaszcza że pierwszy set Rosjance najsolidniej wygląda. Poza tym nie zapominajmy że Maria Sharapova to nowy numer jeden, więc powinna to udowodnić w finale.
by scotratez
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
M. Sharapova - S. Errani Typ: 1 Kurs: 1,28
M. Sharapova - S. Errani Wynik sety: 2-0 Kurs 1,8

Powiem szczerze, że dziwią mnie opinie większości osób na temat Sary Errani która zagrała na prawdę fantastyczny turniej. Dziewczyna ma na pewno wszystkie atuty przemawiające za tym, żeby w przyszłości wygrać wielkiego szlema. Niesamowity charakter, serce lwa, wola walki, na dzień dzisiejszy gdzie zawodniczki dostają tak gigantyczne pieniądze za prezentowanie tak marnego poziomu to rzadka sprawa. Solidny forhand, bardzo dobry backhand, świetna gra przy siatce, jeszcze lepsza defensywa z głębi kortu. W chwili obecnej brakuje jej tylko jednego - siły, siły, która w dużej mierze zależy od warunków fizycznych, które ona niestety ma słabe. To jest element w którym Maria Sharapova ją zniczy. W dzisiejszym meczu w drugim secie sara nie wygrała ani jednej piłki serwowanej drugim podaniem. Co prawda siedzi jej solidnie pierwszy serwis ale on też nie jest mocny, a komentatorzy eurosportu zachwycający się &#39;kikiem&#39; bądź jak kto woli &#39;kickiem&#39; nie widzieli chyba takowego na oczy. Maria prezentuje dobrą równą formę przez cały turniej, jest niesamowicie skoncentrowana i zmobilizowana - jestem przekonany, że wróciła na korty przede wszystkim po to, aby skolekcionować całego wielkiego szlema. Z całą sympatią do Sary Errani, która na pewno będę obserwował bo zrobiła świetne wrażenie z tak nakręconą Rosjanką, która bardzo poprawiła swoją grę na korcie ziemnym nie ma najmniejszych szans.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Opłacalny kurs to był na Marię 2-0, ale z Petrą. Z drugiej strony 2-0 Marii jest jeszcze do grania tak po kursie 1.8. Petra nie zagrała źle, a Sharapova i tak ją wywaliła z kortu potężnymi uderzeniami. Dawno nie widziałem Petry metr od linii końcowej, co zdarzyło się w paru akcjach z Marię. Rosjanka jest zmotywowana maksymalnie, co widać po tym, że nie ma przestojów w grze tak dużych, jak to bywało jeszcze parę miesięcy temu. Wie o, co gra, czyli liderowanie znów WTA. Plus ona marzy o przejściu do historii, a do tego potrzebuje Szlemów. Jeden raz Włoszka zrobiła mega sensację dwa lata temu, ale Errani to nie Schiavone.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No i mamy finał WTA Errani zagra z Sharapovą i w głowie przypomina mi się finał sprzed dwóch lat kiedy to Stosur grała ze Schiavone,wtedy też grała Włoszka i nie była faworytką,ba jej rywalka była zdecydowaną faworytką niczym Sharapova jutro.Z jednej strony Maryśka powinna to spokojnie wygrać ale dzisiaj oglądałem Errani w deblu i zrobiło dobre wrażenie na mnie,była bardzo regularna i grała dobrze,jeśli jutro zagra równie regularnie to Maryśka może sporo powyrzucać i tu nadarzy się okazja na zwycięstwo dla Włoszki,jak dla mnie no bet.Szczerze mówiąc żadnej z pań nie widziałem podczas singlowego turnieju RG i nie wiem czy 1,25 na Rosjankę to lokata czy ponad 4 na Errani to value ale kurs w moim przekonaniu ma Marię zaniżony,nieraz już potrafiła przegrać istotne mecze przez własne błędy,może i tym razem tak będzie,kto wie?

Trochę chaotycznie ale o tak okiem obserwatora suchych wyników ;)
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Sara Errani - Maria Sharapova betsafe Tenis - WTA - WTA French Open
Asy - handicap ( 1.5 : 0 ) , Zakład złożony na: 2 ✅ peffka

Moim zdaniem znów fajna perełka,Errani puszcza baloniki i asów nie można sie spodziewć,Maria walnie jakieś na pewno a linia handicapowa do ogarnięcia.
Sara Errani - Maria Sharapova betsafe Tenis - WTA - WTA French Open
Najszybszy serwis - Handicap ( 30.5 : 0 ) , Zakład złożony na: 1 ✅ ????

Również ciekawy zakład moim zdaniem linia spokojna,muszę przyznać że Marii udało się ostatnio zaserwować 181 km/h ponieważ pomógł jej wiatr i potem już tak szybko nie serwowała u Errani licze na jakiś jeden serwis w okolicach 155 km/h i pozamiatane
 
C 334

copper

Użytkownik
Cięzko się nie zgodzić Mr.tennispro. Sara Errani może sparaliżować swoją kolejną ofiarę. Piękna Masza zacznie walić seryjnie po autach, popełniać podwójne błędy, jej powabne długie nogi zostaną związane w supeł przez bajeczne skróty filigranowej Włoszki. Sharapova doprowadzona do flustracji nie będzie miała zbyt wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. W jednym tylko elemencie stawi czoło Errani....a będzie nim serwis. Zdecyduje się więc na opcje więcej asów Maria Sharapova kurs 1,22. Kurs podobny do tego na win Sharapovej a zdecydowanie bezpieczniejszy. Stosur zaserwowała 11 asów, Errani żadnego. We wcześniejszych pojedynkach Sharapova zawsze kilka asów miała, poza spotkaniem z Kanepi. Errani zwykle nie ma żadnego albo czasami jeden. Typ wydaje się bezpieczny.

więcej asów Sharapova 1,22
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Errani-Sharapova
suma gemów: under 20,5 (1,72) bet365

WIdze ze panowie wyzej robia Sobie jaja z Errani,wiec i ja dolacze,skoro nie straci gema to zagram bezpiecznie ponizej 21 gemow,bo jakby Masza ugrala kilka zebym czul sie bezpiecznie ;) . A tak na powaznie jesli wloszka ugra 6 gemow tak jak Kvitova to bedzie sukces. Owszem jest w zyciowej formie i nie ma presji,natomiast nie wierze w powtorke z 2010 roku,poza tym Stosur wtedy zapomniala zabrac umiejetnosci i glowy z szatni. Rosjanka takze ma zastoje w grze,ale nawet tracac Swoje gemy serwisowe jeden po drugim jest dla Mnie faworytka do wygrania 2-0 w setach.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Ja już swoją opinię wyraziłem, Włoszka jest lekceważona przez fachowców i tych wyżej. Do mojej wcześniejszej wypowiedzi dodam tylko dwa szczegóły, Sara tak samo jak Aga dobiega do wszystkiego i umiejętnie posyła piłki metr pod końcową linię najczęściej. Ta parabola lotu piłki Errarni nie należy do najprzyjemniejszych no i warto zauważyć że Sharapova doszła do finału nie pokonując żadnej dobrze spisującej się przeciwniczki, bo taką na pewno nie można nazwać Kvitovą czy Zakopalovą, z Klarą też tutaj typowaliśmy under 16,5gema, a tam troszkę mocniej wiatr zawiał i Sharapova miała mokro. Sara podobnie jak Schiavone dwa lata temu uważa dojście do finału za swoją życiówkę i presja w przeciwieństwie do Sharapovej na pewno jej nie zje, chociaż na upartego można by powiedzieć że Maria wróciła na fotel liderki rankingu WTA i z niej presja również opadła i będziemy mieli najbardziej nonszalancki finał w histroii WTA ???? . Errani to niesamowita fighterka i zrobi dziś wszystko żeby wygrać, ale może się okazać że tak jak tu mówi 90% forum zabraknie jej argumentów. Mój typ wciąż taki sam: Sara Errani wygra 3,80 bwin

ps. kursy na tegoryczny finał są bardzo podobne do ostatniego US Open, gdzie Sam sensacyjnie ograła Williams, no i spójrzcie na przebieg ubiegłorocznego RG, Sharapova gromiła by trafić na zaskakująco prezentowany poziom gry Na Li i dostać 0-2, podsumowując spodziewam się trzeciego z rzędu zwycięstwa RG zawodniczki z wyższym kursem.
 
V 8

vengo

Użytkownik
Przypomnę, że we wcześniejszym turnieju Errani dostała takie baty od Radwańskiej, że kiedy ugrała jednego gema to cieszyła się, jak dziecko na widok lizaka. Mecz zakończył się wynikiem 6:0, 6:1 dla Radwańskiej.
Mecz Errani ze Stosur to porażka tej ostatniej ze samą sobą.
Stosur, jak dla mnie po tym meczu została królową niewymuszonych błędów.
Errani nic wielkiego nie grała, wystarczyło w miarę bezpieczne przebijanie piłki.
Dzisiaj pogra sobie z grymaśną Szarapową, która też ma motywację na wygranie RG, bo tylko tego tytułu wielkiego szlema nie ma na koncie i właśnie została nr 1, a to do czegoś zobowiązuje. Jak nie będzie za dużo podwójnych Szarapowej i pierwszy serwis będzie wchodził na dobrym procencie to z Errani nic nie zostanie i tacka dla niej.

Szarapowa - Errani 1,2
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Szarapova - Errani 2 4,6
Buk: pinnacle

Finał to finał, rożnie może być. Rosjanka będzie pod presją, większość uważa, że tytuł ma już w kieszeni. Errani będzie walczyć o każdą piłkę. ostatnie 2 finały wielkoszlemowe Masza przegrała gładko, co prawda innej klasy rywalki ale zawsze...
Czuje podobną sytuacje jak finał US Open 2011 Williams - Stosur. Też faworytka była jedna, a skończyło się 2-0 dla Australijki.
To są kobiety, to jest WTA i to jest Szarapova, która w końcu może mieć słabszy mecz w tym turnieju.
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
I warto jeszcze dodać, że to jest głównie siła zagrań, jakimi Sharapova będzie raczyć Włoszkę. Bez porównania. Stosur jak pograła tym jej, pożal się Boże, forehandem to Errani wytrzymywała wymianę maksymalnie przez jeszcze jedno uderzenie.
 
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny 09.06.2012r. 15.00
Spotkanie: Maria Sharapova - Sara Errani
typ: under 18.5 gemów
kurs: 2.37
bukmacher: Pinnacle Sports

Przed nami już finał tegorocznego Roland Garros. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Maria Sharapova. Nie chciałem, aby ona tutaj triumfowała i nadal w zasadzie nie chcę. Zawsze lubiłem tą tenisistkę, ale nie pasuje mi ona do kortów ziemnych. Jej miejsce to zdecydowanie hard court i to tam powinna pokazywać swoje najlepsze atuty i notować najlepsze rezultaty. Nie sądziłem, że Maria doczłapie do finału. W Rzymie grała średni tenis. W obliczu słabego WTA jednak skład takiego finału nie dziwi. Sharapova to bowiem solidna, doświadczona tenisistka, zaś Errani dopisało szczęście. Po raz kolejny już mamy niespodziankę finałową w postaci niżej notowanej tenisistki. Sara co prawda gra w tym roku znakomicie na clayu, jednak to tenisistka z wieloma brakami. Bardzo lichy serwis i ograniczona technika. Trzeba jej jednak mocno przyklasnąć, bo pomimo trudnej drabinki i swoich ograniczonych możliwości zaszła tak daleko. W finale musi się skończyć włoski sen na paryskich kortach dla Errani. Sharapova ma zdecydowanie zbyt wiele atutów. Ona może przegrać tylko sama ze sobą. Sara nie narzuci jej z pewnością swojego stylu, bo nie ma na to argumentów. Jednak skoro Sharapova wytrzymała psychicznie mecze z Kvitovą i Kanepi - gdzie jej mowa ciała była bardzo pozytywna, to z pewnością i dzisiaj wytrzyma. Stawiam dzisiaj na gładkie 2-0 dla Maryśki i z całą pewnością nie powinna stracić więcej jak sześć gemów z włoszką. To powinien być szybki i jednostronny finał, a linia gemów nie przekroczona. Powodzenia!!

@LubieKebab powodzenia, ładne kursy złapane na Errani... to tylko sport... na dodatek WTA i finał wielkiego szlema... jeśli Maria nie wytrzyma tego w środku to jest szansa na duży zysk... ja dzisiaj jednak stawiam na Maryśkę, chociaż jakby skończyło się szybkim zwycięstwem Errani, to też bym nie płakał - gram under gemowy... jeszcze raz życzę powodzenia
@TennisFan możesz mi uwierzyć, że oglądam tenisa... co więcej sam dużo grywam... nie lubię jednak się spierać i dyskutować na temat spotkań, bo każdy ma prawo do swojej opinii i interpretacji... moim zdaniem Sharapova w Rzymie grała bardzo słabo i w Paryżu do pewnego czasu też prezentowała słaby poziom (słaby jak na nią)... co do meczu Sharapova-Kvitova moim zdaniem Petra nie zagrała słabo, miała argumenty na Rosjankę... tyle tylko, że Maria nie zagotowała się w środku (chociaż była okazja do tego) i wspaniale wyglądała pod względem mentalnym... ciągle zmotywowana i głodna sukcesu... w gwoli ścisłości Petra nie ma słabego podania - i już na pewno nie porównywałbym je do drugiego serwisu... Pozdrawiam

jeszcze takie ogólne spostrzeżenie: Łatwo jest krytykować grających underdogi i wiadomo, że niezwykle prosto jest obalić wszelkie argumenty, bo faworyt w dobrej formie to musi wygrać, ale pamiętajcie, że każdy ma prawo typować tak jak uważa i ma prawo do własnego zdania... jeśli ktoś chce stawiać na faworytów po niskim kursie to też ma prawo... po meczu nie ma się co spierać, ale pisać o wnioskach i wymieniać się doświadczeniem, a nie obrzucać błotem i spierać o rację... raz jeden ma rację, a raz drugi, bo WTA to huśtawka.

Oj niezwykle ciekawy jestem przebiegu dzisiejszego finału kobiet... Miłego oglądania i kibicowania!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mason9233 2

mason9233

Użytkownik
Maria Sharapova liczba asów -3,5 2,25 Unibet✅✅✅
Biorę to w ciemno i nie wiem kto wygra, ale Maria kilka asów zaserwuję, a Sara serwisu na asy, to nie ma.
Liczba asów 6-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom