>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

French Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Faktycznie 2.6 to nie jest zachwycający kurs...ale ... Kuznetsova kurs ok 15,oo , Penneta ok 13,00 , Ivanovic ok 5.00....Do tego przemyśl jakie bedą kursy na Age i na przeciwniczki w 1/4...można niwelować ryzyko,,,ale każdy gra jak lubi,,,
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Angelique Kerber - Flavia Pennetta
Typ: 2
Kurs: 2,64 (BetFair)
Bacznie obserwuję grę Włoszki od Rzymu i naprawdę wróciła do wysokiej formy. Pokonała tam gładko Kirilenko, Stephens, Cetkovską, przegrała w ćwierćfinale z Williams, tzn. oddała mecz gdy było 0-4 (dość pechowo tak źle zaczęła, tak naprawdę wynik za bardzo pokazuje przewagę Sereny, a aż takiej nie było). Tutaj także póki co pierwsze dwa spotkania bez większych problemów - z Hsieh i Glatch. Przekonała mnie do siebie i jestem gotów na nią postawić, nie tylko w tym meczu, ale i w kolejnych widzę jej szanse (w ćwierćfinale Ivanovic/Radwańska), zagrałem także na cały turniej po kursie ponad 100 ???? (naturalnie bez większych nadziei). Kerber duży progres wiadomo, ale mnie na clayu nie przekonuje ani trochę. Widziałem jej spotkanie z Zhang i naprawdę zero szału w przeciwieństwie do Flavii. W Romie była w półfinale, ale też nic wyjątkowego nie zaprezentowała przez cały turniej. Może to nie ma znaczenia, bo liczy się forma, dyspozycja danego dnia, szczęście itp. (szczególnie w Women&#39;s Tennis Association), ale Pennetta ma bilans na mączce 186/83, a Niemka 73/54 (w tym roku obie mają po 10/3). Różnica wyraźna i pokazuje kto tu przynajmniej teoretycznie winien być faworytem. Dla mnie najlepszy zakład na jutro. Jest sporo ciekawych spotkań, ale gdzie indziej nie widzę takiego valuebetu.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Agnieszka Radwańska awansuje do półfinału 2.60 ▶ Bwin

Nic się w tej materii w dniu dzisiejszym nie zmieniło - Angelika Kerber awansowała do 3 rundy. Kurs z 2.60 spadł na 2.25, więc ludzie ufają Agnieszce Radwańskiej. W piątek około godziny 13 pojedynek ze Svetlaną Kuznetsovą. Rywalki Agnieszki także mają między sobą trudne pojedynki.​
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
WTA hmm..na jutro panowie propozycje moje takie oto są:
Ivanovic kurs dosyc dosyc..widac ze Anna wraca powoli do formy, mam po cichu nadzieje ze na sam szczyt;) w tym turnieju wyglada swietnie, serwis, forhend bajka jak trafia to konczy...nic dodac nic ujac... Errani przeciwniczki nie rzucaja na kolana...wloszka glownie skupiona na deblu z Vinci..maja szanse wygrac turniej... wracajac do jej grania w singlu to dla mnie jej gra polega tylko na przebijaniu... Wloszka czesto potrafi oddac szybko sowje podanie na poczatku spotkania....a na przeciw bedzie Anna ktora w tej formie nie odda latwo gemow przy wlasnym podaniu... Sara moze sie bac..
Aga...duzo osob tutaj juz pisalo o Isi..po porstu Aga jest w formie..ze swietą kuzniecova stawiam na 2;0 po 1,7 trzeba brac a nawet sam mecz po 1,2 wyglada zachecająco ???? kazdy inny wynik bedzie tutaj sensacja..ale tez jej nie bd ;p
Na sam koniec Medina Garrigues... forma hiszpanki z meczu na mecz coraz to lepsza.. Martic ograla Bartoli...hmmm ale powiedzmy sobie szczerze francuzka gra pozim tenisa nie na to miejsce ktore zajmuje a na 100tne;] przeciwniczka Mediny nie gra nic rewelacyjnego...przebija i przebija na ..Medine to za malo;) win za 1,6 biore w ciemno ????
i jeszcze debelek Vesnia/ Makarova..bez komentarza..po porostu pewniaczek ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Stephens-Johansson 1 1,61 Bet365

Amerykanka ograła tutaj bez większy problemów Mattek-Sands i Makarovą,Johansson ograła Rodionovą oraz Cetkovską ale Amerykanka dużo bardziej mnie przekonuje.Przebłyski formy Stephens dało się zauważyć już w Strasbourgu gdzie doszła do SF ulegając Schiavone,Johansson &quot;odpaliła&quot; tylko na RG ale Rodionova lepszą zawodniczką nie jest a Czeszka Francuze ewidentnie leży.Nie sądze by po raz kolejny Francuzka sprawiła niespodziankę,Stephens jest lepsza i tyle.

MJMS-Cibulkova 2 1,23 Pinnacle

Zdziwko mnie wzięło jak zobaczyłem wygraną Hiszpanki z Safarovą ale cóż zdarza się,to tylko sport i w dodatku WTA ale Cebula z pewnością będzie pamiętać o wybryku Czeszki i nie da się pokonać przez Martinez-Sanchez.Kurs na podbitkę jedynie lub do grubszego grania,Cebula o klasę lepsza i wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na jej wygraną.

Kerber-Pennetta 2 2,5 Bet365

Kerber niczym Barthel nie lubi wygrywać gdy jest mocniej faworyzowana.Przykład Niemka ogrywa Li N,jest outsiderką w tym meczu,później się spotykają ponownie,Kerber jest faworytką i przegrywa.Flavia złapała niezłą formę w ostatnim czasie i zdecydowanie jest w stanie ograć Niemkę,stawiam na Włoszkę,value wg mnie.

Cibulkova/Zheng-Makarova/Vesnina 2 1,28 Bet365

Vesnina rok temu w Paryżu była w finale,tyle,że z Mirzą teraz gra z Makarovą z którą wiele turnieji już rozegrała i nieźle im to wychodzi.Cibulkova z Zheng już w R1 trzy-setówka z dużo słabszymi niż Makarova i Vesnina Fracuzkami,nie widzę ich w tym meczu.

Grandin/Uhlirova-Chan/Chan 2 1,9 Beet365

Tak samo jak Kops/Spears tak i Grandin z Uhlirovą na clau uważam za dno.Chan z Chan pare meczy już razem grały,tutaj ograły Mertens i Marosi i sądze,że są w stanie ograć Grandin z Uhlirovą imo warto.

Dellacqua/Panova-Gajdosova/Rodionova 2 1,72 Bet365

Gajdosova z Rodionovą często i gęsto ze sobą grają,doświadczenie po ich stronie,w R1 gładko ograły Bequ i Peer.Dellacqua z Panovą grają pierwsze zawody,ograły już Birnerovą z Cetkovską ale uważam je po prostu za słabsze od Gajdosovej i Rodionovej o ile Dellacqua deblistką niezłą jest o tyle Panovą nią nie jest i stawiam na faworytki bukmacherów.

Na sobotę:

Shvedova-Suarez Navarro 1 2,41 Pinnacle

Shvedova grała dzisiaj nieźle,bardzo agresywnie i to przyniosło bardzo dobry efekt w postaci gładkiej wygranej,Suarez Navarro męczyła się z Karantchevą i ja widzę value na zawodniczkę z Kazachstanu.

Kanepi-Wozniacki 2 1,62 Pinnacle

Wozniacka gra tutaj naprawdę dobrze,Kanepi trzyma fason ale według mnie na Dunkę nie starczy i po takim kursie warto na Karolinkę bo rzadko się zdarza by bukmacherzy wystawiali takie kursy na nią z zawodniczką typu Kanepi.

Errani/Vinci-Bratchikova/Gallovits 1 1,28 Bwin

Włoszki piekielnie mocne w tym sezonie a,że mączka to ich żywioł to z Bratchikovą i Gallovits powinny sobie spokojnie poradzić,na podbitkę jak znalazł.

Hlackova/Hradecka-Dekmeijere/Tanasugarn 1 1,25 BAH

Czeszki rok temu finał RG,nie odpadną z taką parą jak Dekmeijere/Tanasugarn,nie ma mowy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Medina-Martic 1,70 expekt
Hiszpanka specjalistka od clayu, Chorwatka jakos niespecjalnie. Pokonanie Prosiaczka Bartoli nie robi na mnie wrazenia. Bardziej trafiaja do mnie problemy Martic i potrzeba brania medicala. Jesli cos jej dolega z uplywem dni i turnieju moze miec powazniejsze problemy. Dzisiaj porazka w deblu bez walki. Anabel gladko rozprawila sie z Robson i Pavlovic. We wczesniejszych turniejach tez dobre wystepy. Jesli sie zepnie powinna pokonac rywalke ktora boryka sie z jakimis urazami.
Isia-Kuznetsova 4,96 pinnacle
Patrzac na h2h i ostatnie poczynania piknikowo gram na Svete. Radwanska ma swoj oryginalny styl jednak nie umie grac przeciwko niektorym zawodniczkom. Tak jest z Azarenka, tak jest z Cetkovska i tak samo jest z Kuznetsova.
Kerber-Pennetta 2,50 bet365
Tak jak powyzej. Kerber nie umie grac przeciwko Wloszce. 6-1 6-2 na poczatku roku, w zeszlym roku na clayu 6-2 6-3 dla Wloszki. Forma porownywalna, potencjal wiekszy Niemki ale akurat to ma najmniejsze znaczenie jutro. Tutaj szanse oceniam 50/50 wiec taki kursik biore z mila checia.
Stosur-Petrova+3,5
2,10
bet365
Nie spodziewam sie latwego zwyciestwa Australijki. Z Petrova ma zawsze problemy, W ostatnich ich dwoch meczach byly 3 setowki i az 4 tiebreaki. Na zwyciestwo Rosjanki nie stawiam jednak wysoko przegrac nie powinna.
 
G 92

granger

Użytkownik
Zagadza się ;) Mamy szansę na naprawdę dobry turniej, u mężczyzn Kubot ma ogromne szanse na mecz z Kubotem, natomiast u kobiet, Agnieszka na grę w 1/2 finału! Sveta to trudna rywalka, ale w tej formie Aga powinna ją ograć w dwóch setach. W kolejnej rundzie Ivanovic lub Errani, obie rozpracowane przez Agnieszkę. Oczywiście potencjalny ćwierćfinał z Kerber/Pennettą/Mediną może się wydawać ciężkim zadaniem, ale tak naprawdę to najłatwiejszy z możliwych scenariuszy (nie ma tu już żadnej tenisistki z TOP10!). Mam nadzieję, że ten turniej będzie finałem możliwości Agi na cegle i udowodni wreszcie niedowiarkom, że może być najlepsza na świecie.

W drugiej części, tej połówki drabinki również bardzo ciekawie. Azarenka powinna pewnie dojść przynajmniej do 1/4 i z tenisistek, które tam zostały tylko Stosur może zrobić jej coś złego. O ile oczywiście Sam będzie grała dalej najlepszy tenis i pokona Petrovą, bardzo niewygodną rywalkę. Liczę na Sam i na to, że wyratuje Agę od konieczności ewentualnego, traumatycznego półfinału z Białorusinkę. Wolę już Sam niż Viktorię...

Myśleliście nad Martinez-Sanchez? Uznana tenisistka na korcie ziemnym, regularna, ładny styl, Cibulkova woli szybsze korty, jest strasznie chimeryczna. 4.5?
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
AGNIESZKA RADWAŃSKA - SVETLANA KUZNETSOVA

Szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby Isia przegrała z Kuznetsovą, ale przeglądając teraz statystyki niepokoi mnie H2H. Ostatnie 5 spotkań wygrała Svetlana. H2H 9:2 dla Rosjanki. Zastanawiam się czy Kuznetsova nie będzie zawodniczką &quot;niewygodną dla Isii&quot; jak Cetkovska.
Svetlana toczyła ostatnio dość wyrównaną walkę z Azarenką - co prawda przegrała 0:2, ale różnicą tylko 3 gemów, gdy Isia przegrywała gładko z Victorią.
Spodziewam się cięższego spotkania dla Agii niż to z Venus.
Kuznetsova +4,5 2,05(Unibet) ✅
Liczba gemów - ponad 19,5 1,90(Unibet) ⛔
Wiem zaraz naskoczą na mnie malkontenci i powiedzą kto to Fibak i że gada bzdury.
To ja jako malkontent naskoczę na Ciebie - Fibak w tenisie to jest jak Jan Tomaszewski w piłce nożnej ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Medina-Martic 1,70 expekt
Hiszpanka specjalistka od clayu, Chorwatka jakos niespecjalnie. Pokonanie Prosiaczka Bartoli nie robi na mnie wrazenia. Bardziej trafiaja do mnie problemy Martic i potrzeba brania medicala. Jesli cos jej dolega z uplywem dni i turnieju moze miec powazniejsze problemy. Dzisiaj porazka w deblu bez walki. Anabel gladko rozprawila sie z Robson i Pavlovic. We wczesniejszych turniejach tez dobre wystepy. Jesli sie zepnie powinna pokonac rywalke ktora boryka sie z jakimis urazami.
Według mnie nie warto się ładować w tak niepewny mecz.Martic z dobre strony się tu pokazała,Medina niby też ale kto to jest Pavlovic i Robson?Zwłaszcza na mączce.Hiszpanka jak dla mnie słabiej w ostatnim czasie,zwłaszcza turniej w Strasburgu to pokazuje.Osobiście nic nie gram w tym meczu,ale według mnie nie warto grać Medinę,jednak życzę Ci powodzenia ;)

E: Granger Martinez Sanchez regularna?! Nie gadaj bzdur.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Angelique Kerber - Flavia Pennetta 1 @1,50 ✅
Bukmacher: Expekt | Stawka: 5/10
Kerber w drugiej połowie ubiegłego sezonu wystrzeliła z formą, o czym świadczy choćby półfinał US Open. Obecnie jest rakietą nr 10. Jej dyspozycja tenisowa jest stabilna, rzadko przegrywa z niżej notowanymi zawodniczkami. Pennetta ma predyspozycje do dobrych wyników, ale najpierw musi wrócić do pełnego zdrowia i ustabilizować formę. Przypomnę, że niedawno w Rzymie kreczowała z powodu kontuzji prawego nadgarstka. Na początku tego roku obie panie grały ze sobą w Auckland, wtedy wygrała Włoszka 2-0. Myślę, że ten wynik nie będzie miał wpływu na dzisiejszy mecz, ale na wszelki wypadek gram tylko średnia stawką. Gramy tam, gdzie krecz po pierwszej rozegranej piłce rozliczany jest jako porażka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Angelique Kerber - Flavia Pennetta
Typ: 2
Kurs: 2,64 (BetFair)
Bacznie obserwuję grę Włoszki od Rzymu i naprawdę wróciła do wysokiej formy. Pokonała tam gładko Kirilenko, Stephens, Cetkovską, przegrała w ćwierćfinale z Williams, tzn. oddała mecz gdy było 0-4 (dość pechowo tak źle zaczęła, tak naprawdę wynik za bardzo pokazuje przewagę Sereny, a aż takiej nie było). Tutaj także póki co pierwsze dwa spotkania bez większych problemów - z Hsieh i Glatch. Przekonała mnie do siebie i jestem gotów na nią postawić, nie tylko w tym meczu, ale i w kolejnych widzę jej szanse (w ćwierćfinale Ivanovic/Radwańska), zagrałem także na cały turniej po kursie ponad 100 ???? (naturalnie bez większych nadziei). Kerber duży progres wiadomo, ale mnie na clayu nie przekonuje ani trochę. Widziałem jej spotkanie z Zhang i naprawdę zero szału w przeciwieństwie do Flavii. W Romie była w półfinale, ale też nic wyjątkowego nie zaprezentowała przez cały turniej. Może to nie ma znaczenia, bo liczy się forma, dyspozycja danego dnia, szczęście itp. (szczególnie w Women&#39;s Tennis Association), ale Pennetta ma bilans na mączce 186/83, a Niemka 73/54 (w tym roku obie mają po 10/3). Różnica wyraźna i pokazuje kto tu przynajmniej teoretycznie winien być faworytem. Dla mnie najlepszy zakład na jutro. Jest sporo ciekawych spotkań, ale gdzie indziej nie widzę takiego valuebetu.
Piszesz, że Pennetta w Rzymie wróciła do wielkiej formy, ale nie napisałeś, że doznała kontuzji prawego nadgarstka w meczu z Williams. Po za tym to był turniej w jej kraju, także nie podniecałbym się tym QF.
Porównywanie bilansów meczy na mączce nie ma sensu, bo Kerber dopiero w drugiej połowie poprzedniego sezonu zaczęła grać na wysokim poziomie.
Kerber-Pennetta 2,50 bet365
Tak jak powyzej. Kerber nie umie grac przeciwko Wloszce. 6-1 6-2 na poczatku roku, w zeszlym roku na clayu 6-2 6-3 dla Wloszki. Forma porownywalna, potencjal wiekszy Niemki ale akurat to ma najmniejsze znaczenie jutro. Tutaj szanse oceniam 50/50 wiec taki kursik biore z mila checia.
Ciekawe dlaczego napisałeś tylko o 2 wygranych Pennetty, a nie napisałeś o zwycięstwie Kerber w ubiegłym roku w QF US Open. Pennetta była wtedy w bardzo dobrej formie, była faworytką tego meczu, a mimo to wygrała Niemka.
Kerber-Pennetta 2 2,5 Bet365
Kerber niczym Barthel nie lubi wygrywać gdy jest mocniej faworyzowana.Przykład Niemka ogrywa Li N,jest outsiderką w tym meczu,później się spotykają ponownie,Kerber jest faworytką i przegrywa.Flavia złapała niezłą formę w ostatnim czasie i zdecydowanie jest w stanie ograć Niemkę,stawiam na Włoszkę,value wg mnie.
W tym roku Kerber w roli mocnej faworytki przegrała tylko 2 razy. W Miami z Zheng i w Doha z Pironkova. Dlaczego twierdzisz, że nie lubi grać w roli faworytki ?
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA
Spotkanie: Martinez Sanchez(+5.5 gema) - Cibulkova
Typ: Martinez Sanchez
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle

Mecz turnieju wielkiego szlema na kortach Roland Garros pojedynek III rundy spotykają się 16 w rankingu Słowaczka Cibulkova oraz Martinez Sanchez Hiszpanka zajmująca 48 miejsce w rankingu. Ostatnio w dużo lepszej formie zdaje się być Słowaczka , która grała w dwóch ćwierćfinałach w Rzymie i Brukseli prezentując swój styl czyli przebijanie i bieganie bez końca przy małej ilości winnerów. Styl ten sprawdza się na kortach ziemnych dopóki Słowaczka nie trafi na grająca agresywnie przeciwniczkę .która potrafi skracać wymiany a taka zawodniczką jest Martinez Sanchez. Problemem jest forma Hiszpanki która w ostatnim sezonie grała dośc słabo w tym sezonie również bez rewelacji porażki w I rundach jednak wydaje się , że powoli zaczyna łapać dobrą formę . w Paryżu dwie wygrane w I rundzie męczarnie z Birnerovą 4-6 6-4 8-6 natomiast w II rundzie Hiszpanka sprawiła dużą niespodziankę pokonując Safarovą 6-4 7-5. Dlatego uważam że handi +5.5 gema po takim kursie to przesada. Jeżeli Hiszpanka zagra na swoim niezłym poziomie może spokojnie pokryć handicap a może ugrać coś więcej. tym bardziej , że bilans bezpośrednich pojedynków 2-0 dla Martinez jednak oba mecze grane na nawierzchni twardej.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
bo już nie mogę... Martinez Sanchez w meczu z Safarovą wygrała tylko dlatego że Lucia nie umiała utrzymać swojego podania. Maria nic ciekawego nie grała w tym meczu. Wykorzystała niedyspozycję przeciwniczki i jest w kolejnej rundzie. Cibulkova swoją regularnością i liniami powinna ją wyczyścić co nie zmienia faktu że +5,5 g jest ciekawym typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 127

kwoko

Użytkownik
Dla mnie lekka wygrana Cibulkovej, zapewne 2-0. M-S to juz emerytura. Nie wiem czy ogladaliscie mecz w którym wygrała z Safarovą - Lucie walczyła sama ze sobą i gdyby wygrała to byłoby plaskie 62, 63 dla niej. Nic wielkiego M-S nie pokazała - pol nogi w bandazach, zero biagania, polowa pierwszych serwisow w siatke... Technike owszem, ma, potrafila precyzyjnie uderzyc, ale sily juz nie bardzo. Za mało na Cibulkovą!
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Stephens - Johansson M. 2,59 Pinnacle

Poszła masówka na Stephens, dla mnie kurs na Francuzkę jest za wysoki, dlatego gram na Nią.
Nie ma co pisać tylko trzeba grać.


christopher48 // Następnym razem napisz jakiś argument, bo to, że kurs jest za wysoki, to każdy może napisać w swojej analizie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Agnieszka Radwańska - Svetlana Kuznetsova ⛔
Typ: Agnieszka Radwańska -4,5 gemów; @1,80
Toto-Mix


Wiadomo, że H2H jest bardzo niekorzystne dla Polki, ale to dla mnie nie ma żadnego znaczego akurat w tym przypadku, bo Radwańska od ponad pół roku gra tenis życia. Rosjanka wygrała tutaj z dwoma słabymi tenisistkami. Z Polką przegra i jestem pewien, że przynajmniej jeden z setów skończy się wysokim wynikiem na korzyść Isii, co zagwarantuje pokrycie handicapu. Polka spokojnie powinna pograć swój tenis i wtedy Kuzi zacznie popełniać coraz więcej UE. Mecz powinien się skończyć pewną wygraną faworytki.
 
C 334

copper

Użytkownik
Dokładnie. Zgadzam sie z tym. Kariera Radwańskiej nabrała przyspieszenia juz po tym jak ostatni raz grała z Kuzniecovą czyli mniej więcej od turnieju w Carlsbad kiedy pokonała w finale świetnie grającą jeszcze wtedy Zvonarevą. Zagrała wtedy fantastyczny mecz nie popełniając prawie w ogóle błędów. Nie był to przypadek ponieważ od tego momentu grała już na wyższym poziomie pokonując m.in po raz kolejny i to trzykrotnie Zvonarevą. Odnoszenie sie do h2h nie ma więc zbyt wielkiego znaczenia tym bardziej że Kuzniecova gra gorzej niż w poprzednich sezonach. Cytując dzisiejszą prase i Wojtka Fibaka w Paryżu wszyscy mówią że Agnieszka jest w stanie wygrać Rolanda Garossa. Agnieszka dała pokaz siły i nie zostawiła żadnych złudzeń byłej liderce rankingu, która urwała Polce tylko 5 gemów. Po meczu Venus powiedziała &quot;Ona grala zbyt dobrze, nie byłam w stanie się jej przeciwstawić&quot; O 4 runde zmierzy się ze starą znajomą Kuzniecową. W Paryżu jednak jeszcze o tym meczu z amerykańską gwiazdą. To zwycięstwo nad Venus ma swoją wymowę. To wielka gwiazda, każdy kibic zna jej nazwisko. A teraz dostała lekcje gry od Agnieszki. Gdzie teraz są eksperci, którzy mówili, że Isia nie wielkiego nie osiągnie w karierze? I gdzie będą, kiedy za kilka dni Polka będzie grała w połfinale - pyta Wojciech Fibak. W meczu z Venus zachwyciła cały świat ( poza niektórymi z tego forum....) I to wcale nie jest jej ostatnie słowo. Powinna sobie poradzić z Kuzniecową, a potem z Ivanovic i Kerber. W połfinale prawdopodobnie wpadnie na Azarenkę, z która w tym roku tylko przegrywa. Ale jeśli ma z nią gdzieś wygrać, to właśnie tutaj- podkreśla Fibak To, co mówię, to nie jest jakies science fiction, tylko bardzo realny scenariusz. Koniec cytatu z prasy. Wiem zaraz naskoczą na mnie malkontenci i powiedzą kto to Fibak i że gada bzdury. Ja sie jednak z nim zgadzam. Kiedys wypatrzył też i Federera jak ten był jeszcze nikim i się nim strasznie zachwycał, mówił że to będzie kiedyś niesamowity gracz, przyszły numer jeden. Tak szczerze, zastanawiałem się dlaczego on sie tak nad nim rozpływa i co w nim takiego widzi. Kibicowałem wtedy Agassiemu, Samprasowi i innym. Czas pokazał że miał racje. Kim jest dziś Federer i ile zrobił dla tenisa nikogo nie trzeba przekonywać. Dziś spodziewam sie nieco trudniejszej przeprawy niż z Venus ale tez dość łatwo wygranego meczu. Aby uniknąć ataku malkontentów dodam że spodziewam się nienajlepszej dyspozycji dnia Svety i dużej liczby niewymuszonych błedów, które nie będą spowodowane przez presje i dobrą regularną gre Agnieszki.
 
U 0

ulis

Użytkownik
Z Polką przegra i jestem pewien, że przynajmniej jeden z setów skończy się wysokim wynikiem na korzyść Isii, co zagwarantuje pokrycie handicapu.

haha komedia jest na tym waszym forum z tymi typami. Powinieneś mieć więcej respektu dla tak utytułowanej zawodniczki jak Sveta, tym bardziej że dobrze od zawsze grało się jej na FO.


christopher48 // Po pierwsze: na naszym forum jest wiele bardzo dobrych typów.

Po drugie: mam wiele respektu dla Rosjanki, ale respekt nie zawsze idzie w parze z typowaniem.

Po trzecie: zapraszam do typowania na naszym forum.

Pozdrawiam.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
haha komedia jest na tym waszym forum z tymi typami. Powinieneś mieć więcej respektu dla tak utytułowanej zawodniczki jak Sveta, tym bardziej że dobrze od zawsze grało się jej na FO.
komedią to jest jest Twój wpis ???? i nie mówie to dlatego że Agnieszka przegrała bo akurat mecz oglądałem czekając na okazje tylko mam na myśli odzywanie się jak np. faworyt forum przegra. Czemu sam czegoś nie zaproponujesz i nie naraziz się na krytykę? Najlepiej udzielać się i krytykować innych a samemu nic nie prezentować a przede wszystkim nic nie wnosić. Komedią jest Twoj wpis kolego tutaj. każdy może teoretyzować po fakcie. Ciekawe czy napisałabyś co pochwalającego gdyby np. typ wszedł. Jestem pewien że nie.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Cooper, w twoim mniemaniu, każdy kto się z tobą nie zgadza jest malkontentem i to nie świadczy dobrze o tobie. Ty jesteś przedstawicielem innej skrajności, a mianowicie jesteś w stosunku do Radwańskiej bezkrytycznym, nieobiektywnym entuzjastą. Ciężko z tobą dyskutować, bo zarzucasz, wszystkim tym, którzy się z tobą nie zgadzają leczenie kompleksów na Radwańskiej, Małyszu czy Pudzianie i zazdrość... WTF? Małysz jak zobaczył twój wpis zadzwonił do mnie i powiedział, że możesz mi skoczyć. To jest forum bukmacherskie, a nie narodowo-radykalne. Śmiałeś się z tego kto grał na Venus, ja się teraz śmieje z Ciebie, bo już widziałeś Isię z pucharem Wielkiego Szlema. Założę się, że nigdy na korcie nie byłeś, a zachowujesz się jak wielki znawca. To jest właśnie typowe dla Polaka, a nie malkontenctwo i leczenie kompleksów. I na koniec cytat z Ciebie:

Dyskutowanie ze ślepym o kolorach mija sie z celem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom