>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ile razy trzeba powtarzac, zeby hasło podawac w formie zagadki/rebusu ??
Czemu sie mnie czepiasz a nie tego gościa który sie prosi o hasło? daje człowiek hasło i jeszcze źle. Nie podałem w formie zagadki i co, obcokrajowcy będą grać w turnieju dla finów? spoko, na przyszłosć jeśli jeszcze znajde jakieś hasło to podam w formie łamigłówki...
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Sory ale nie wiedziałem gdzie to napisać.Czy ktoś kto jest zapisany do tego turnieju o 02:00 a wie że nie będzie grał mógłby mi oddać swoją miejscówke tzn wypisał się a ja bym się zapisał.Wielka prośba :mrgreen: .Pisać tutaj na PW bądź gg
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
poker heaven affilate freeroll
hasło: (wedle życzenia bedzie rebus)
miast po angielsku bez ostatniej litery(3 litery)+tam gdzie wkładamy płyty do kompa CD.... (3 litery)+herbata reklamowana w telewizji z takim dziadkie i wnuczkiem, tylko że po pierwszym a dodajemy jeszcze r (5 liter)......

Czy teraz hasło wygląda lepiej?





agrasmortic czytane od tyłu to hasło....


za dwie godziny też jest polski freeroll na titan poker o 250$
także na titanie o 21.05 jest jeuxenligne $100 hasło to: stodol (zamiast sto odpowiadająca mu liczba)




pzrypomina również o dzisiejszych 2 turniejach na paddy power pokwer o 5000$. haseł nei koduje bo są ogólnie dostępne (nawet na stronie PPP)

flush poker : flush231
online gambler : ogamb371

dla świętego spokoju troche je zakodowałem :p wyrzućcie jedynke z obu haseł i będzie luz :]



i na martins poker sa dzisiaj dwa turki. Jeden jak zwykle o 19 o 200 ereł a o 20:30 jest turek o pińćset ereł
 
J 0

jelonek

Użytkownik
MAzaq,

Cześć
Ten tur na Cake to jest dla wszystkich czy tylko dla nowych graczy, i ile mniej więcej może grać?

PS: Kurna chciałem PW wysłać żeby nie śmiecić ale coś nie wyszło :oops:
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Dla przypomnienia ruszyly zapisy do poker inside player FR na CD
haslo picash
zoatalo jakies 100 miejsc

jutro na DMH poker tur bez hasla o 500$
zwykle ok 400 osob w tym duzo sitoutow

belgian FR o 200$ na uni
haslo leterme ale nie wiem czy polakom tam cos wyplaca
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Kupa :;/: Zwyczajowe hasło (cdceleb2) do CDPoker 1000$ Freeroll&#39;a nie startuje a zapisy trwają. Tym razem nieźle je ukryli ;)

Na pocieszenie dla cierpliwych:
Paddypowerpoker.com --&gt; Total Poker Freeroll 5000$ (1500 miejsc 80 płatnych w tym pierwsze 1250$) 16 września o 22 naszego czasu. Zapisy już trwają. Pass: tpoker45 (sprawdzone). Nie koduję bo to info z innego polskiego forum --&gt; podał user Haz$. :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom