>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ile razy trzeba powtarzac, zeby hasło podawac w formie zagadki/rebusu ??
Czemu sie mnie czepiasz a nie tego gościa który sie prosi o hasło? daje człowiek hasło i jeszcze źle. Nie podałem w formie zagadki i co, obcokrajowcy będą grać w turnieju dla finów? spoko, na przyszłosć jeśli jeszcze znajde jakieś hasło to podam w formie łamigłówki...
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Sory ale nie wiedziałem gdzie to napisać.Czy ktoś kto jest zapisany do tego turnieju o 02:00 a wie że nie będzie grał mógłby mi oddać swoją miejscówke tzn wypisał się a ja bym się zapisał.Wielka prośba :mrgreen: .Pisać tutaj na PW bądź gg
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
poker heaven affilate freeroll
hasło: (wedle życzenia bedzie rebus)
miast po angielsku bez ostatniej litery(3 litery)+tam gdzie wkładamy płyty do kompa CD.... (3 litery)+herbata reklamowana w telewizji z takim dziadkie i wnuczkiem, tylko że po pierwszym a dodajemy jeszcze r (5 liter)......

Czy teraz hasło wygląda lepiej?





agrasmortic czytane od tyłu to hasło....


za dwie godziny też jest polski freeroll na titan poker o 250$
także na titanie o 21.05 jest jeuxenligne $100 hasło to: stodol (zamiast sto odpowiadająca mu liczba)




pzrypomina również o dzisiejszych 2 turniejach na paddy power pokwer o 5000$. haseł nei koduje bo są ogólnie dostępne (nawet na stronie PPP)

flush poker : flush231
online gambler : ogamb371

dla świętego spokoju troche je zakodowałem :p wyrzućcie jedynke z obu haseł i będzie luz :]



i na martins poker sa dzisiaj dwa turki. Jeden jak zwykle o 19 o 200 ereł a o 20:30 jest turek o pińćset ereł
 
J 0

jelonek

Użytkownik
MAzaq,

Cześć
Ten tur na Cake to jest dla wszystkich czy tylko dla nowych graczy, i ile mniej więcej może grać?

PS: Kurna chciałem PW wysłać żeby nie śmiecić ale coś nie wyszło :oops:
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Dla przypomnienia ruszyly zapisy do poker inside player FR na CD
haslo picash
zoatalo jakies 100 miejsc

jutro na DMH poker tur bez hasla o 500$
zwykle ok 400 osob w tym duzo sitoutow

belgian FR o 200$ na uni
haslo leterme ale nie wiem czy polakom tam cos wyplaca
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Kupa :;/: Zwyczajowe hasło (cdceleb2) do CDPoker 1000$ Freeroll&#39;a nie startuje a zapisy trwają. Tym razem nieźle je ukryli ;)

Na pocieszenie dla cierpliwych:
Paddypowerpoker.com --&gt; Total Poker Freeroll 5000$ (1500 miejsc 80 płatnych w tym pierwsze 1250$) 16 września o 22 naszego czasu. Zapisy już trwają. Pass: tpoker45 (sprawdzone). Nie koduję bo to info z innego polskiego forum --&gt; podał user Haz$. :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom