>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Trwa rejestracja do turnieju kwalifikacyjnego do Polish $30k Challenge. Pięć pierwszych miejsc zagra w tym turnieju 21 listopada (normalny buy-in to 50+5$). Początek dziś o 17.30 w Expekcie. Może ktoś z naszego forum wygra wejściówkę. :spokodfhgfh:
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
za 5 minut jest tur na titan o 100$ jest coś koło 200 osób

hasło to syn707 zamienić y na ó tylko nie kreskowane :]



jeszcze o 21:30 na paddy power oker jest mad mals bounty
hasełko to madmal69 bez ostatniej cyferki :]
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
$250 Dream Poker Forum Challenge
29sierpien haslo skcatsgib
nie mam tam konta wiec nie jestem pewny czy dziala
edit mozna sprubowac wpisac od tylu bickstacks, wydaje sie troche bardziej prawdopodobne ;-)

CDpoker 1wrzesnia o75$
PokerCodez.com
h: pczfirst
 
M 0

malpocholik

Użytkownik
Turniej w Everest Poker: &quot;Typowania&quot; zdobyłem hasło: bnews. Turniej rozpoczyna się jutro czyli w Środę o godzinie 13:00 od teraz można się już rejestrować. Turniej znajduje się w zakładce prywatne. Pozdro
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Turniej w Everest Poker: &quot;Typowania&quot; zdobyłem hasło: bnews. Turniej rozpoczyna się jutro czyli w Środę o godzinie 13:00 od teraz można się już rejestrować. Turniej znajduje się w zakładce prywatne. Pozdro
z tego co widze to jest on o 15-tej a nie o 13-tej a co nagród to jest napisane że można wygrać pakiet nagród wart 100$. coś wiesz więcej o tym turku?
 
M 0

malpocholik

Użytkownik
Turniej w Everest Poker: &quot;Typowania&quot; zdobyłem hasło: bnews. Turniej rozpoczyna się jutro czyli w Środę o godzinie 13:00 od teraz można się już rejestrować. Turniej znajduje się w zakładce prywatne. Pozdro
z tego co widze to jest on o 15-tej a nie o 13-tej a co nagród to jest napisane że można wygrać pakiet nagród wart 100$. coś wiesz więcej o tym turku?
U mnie jest 13:00 GMT. Z tego co słyszałem to płatne są pierwsze 3 Miejsca kolejno: 50 30 i 20 $
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Exclusive $10,000 Freeroll

Date: Sunday 2nd September

Time: 14:00 EST

Re-buys: $2 for the first 60 minutes
Add-ons: 1 at $2
Where: &quot;Multi Table Tournaments&quot; / &quot;Free Roll&quot;

PLUS, you get to play this massive freeroll in our NEW software!


DreamPoker
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Exclusive $10,000 Freeroll

Date: Sunday 2nd September

Time: 14:00 EST

Re-buys: $2 for the first 60 minutes
Add-ons: 1 at $2
Where: &quot;Multi Table Tournaments&quot; / &quot;Free Roll&quot;

PLUS, you get to play this massive freeroll in our NEW software!


DreamPoker
aprop tego turka. miał by do kogoś prośbe. Wyjeżdżamy w czwartek wieczorem i wracam w niedziele po południu i nie wiem czy będą jeszcze wolne miejsca. jak ktoś by był tak miły i sie zarejestrował na moim koncie za mnie bym był bardzo wdzięczny. prosze o kontakt na PW albo GG. dzięki z góry :]
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
dzisiaj o 13:30 na cd poker pokerJP special o 100$ ja co tydzień
hasło to jponlyj usuwamy ostatnią literke

dzisiaj na expekcie o 19-tej jest jakiś turniej dla czechów. do wygrania są 3 bilety na jakieś Krnov open o wartości 11$ każdy

hasło to pracha pisane bez jednej literki przed h
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
aprop tego turka. miał by do kogoś prośbe. Wyjeżdżamy w czwartek wieczorem i wracam w niedziele po południu i nie wiem czy będą jeszcze wolne miejsca. jak ktoś by był tak miły i sie zarejestrował na moim koncie za mnie bym był bardzo wdzięczny. prosze o kontakt na PW albo GG. dzięki z góry
bez obaw rafalec, miejsc jest 6k takz eeima sie co martiwc o miejsce, na dream gra malo osob okolo 1k
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
aprop tego turka. miał by do kogoś prośbe. Wyjeżdżamy w czwartek wieczorem i wracam w niedziele po południu i nie wiem czy będą jeszcze wolne miejsca. jak ktoś by był tak miły i sie zarejestrował na moim koncie za mnie bym był bardzo wdzięczny. prosze o kontakt na PW albo GG. dzięki z góry
bez obaw rafalec, miejsc jest 6k takz eeima sie co martiwc o miejsce, na dream gra malo osob okolo 1k
na cake poker też tak myślałem a jak wróciłęm koło 21 to już miejsc nie było... a z resztą turek się chyba o 19-tej zaczyna a nie wiem czy się na 19 wyrobie, moge być bliżej 20 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom