>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
S 55

stacho27

Użytkownik
Dokładnie, nie wrzucajcie wszystkich ludzi do jednego wora! Niepotrzebnie obrażanie uczciwych, którym tak samo zablokowali konto tak jak tym co pozakładali na kota psa itp. Ja też wciąż czekam, mam nadzieje że dadzą dziś znać przynajmniej jak długo mamy jeszcze czekać
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Obawiam się że kolega szpicel robi sobie z nas jaja żeby zlecić wypłate i żeby poblokowali nam konta, uwierzę jak zobacze screen.
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Być może w nocy coś przyjdzie, poczekajmy do rana, jak nie to jutro warto byłoby się im przypomnieć co w sprawie naszych wypłat
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Być może w nocy coś przyjdzie, poczekajmy do rana, jak nie to jutro warto byłoby się im przypomnieć co w sprawie naszych wypłat
a kto wam powiedział,że do wtorku ja nigdzie nie doczytałem się,że do wtorku dadzą znać
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
We have thousands of accounts to go through. We anticipate to finalize the control within next Tuesday.
tak napisali kilka dni temu
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
We have thousands of accounts to go through. We anticipate to finalize the control within next Tuesday.
tak napisali kilka dni temu
aha no to sorry zwracam honor,chyba nie doczytałem :spokodfhgfh:
 
M 0

mejlo

Użytkownik
Nie wiem czy oni po prostu nas tym przekładaniem nie zbywają...a może po prostu przedłużyło się trochę śledztwo? Jak dzisiaj żadne wiadomość nie dojdzie to jutro napisze do supportu i się spytam o co chodzi.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Nie wiem czy oni po prostu nas tym przekładaniem nie zbywają...a może po prostu przedłużyło się trochę śledztwo? Jak dzisiaj żadne wiadomość nie dojdzie to jutro napisze do supportu i się spytam o co chodzi.
moze lepiej nie pytaj, bo zapatysz i przewaznie jak to jest w takich sytucjach pewnie cie albo zbanuja,poczekaj moze jeszcze lepiej
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
ja zapytałem grzecznie wczoraj rano i najwyraźniej mają mnie w d...!
i nawet od 4 dni mam wypłate w cashierze i nic... chyba o nas zapomnieli, bo czytając to co napisali, to powinni się z nami &quot;rozliczyć&quot; przed wtorkiem.
Jakby mieli tam telefon to bym tam zadzwonił i pogadał, a tak to nic...
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
ja zapytałem grzecznie wczoraj rano i najwyraźniej mają mnie w d...!
i nawet od 4 dni mam wypłate w cashierze i nic... chyba o nas zapomnieli, bo czytając to co napisali, to powinni się z nami &quot;rozliczyć&quot; przed wtorkiem.
Jakby mieli tam telefon to bym tam zadzwonił i pogadał, a tak to nic...
mi się wydaje,że szukają na nas jakiś haczyków tak abyśmy nie mogli wypłacić
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
jeśli coś wpłaciłeś i Ci zabiorą to możesz ich nazwac złodziejami... a tak to przecież ich kasa, jakby nie patrzeć ???? tylko, ze jesli nie wypłacą, to napewno nie podziała to dobrze na ich reklamę, reputację... także sam rozumiesz ???? poczekamy - zobaczymy ???? ale nie powiem, ze to an co czekam, też by mi się przydało ????
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
No ja właśnie wpłaciłem :/ Co ciekawe wpłaciłem 20E i chcę wypłacić 20E a oni trzymają tą kasę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom