>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
S 55

stacho27

Użytkownik
Wysłałem im screena z mb, skan dowodu z 2 stron i prawka, zobaczymy jaki bedzie odzew z ich strony mam nadzieje że kaskę wypłacą bo 575 euro na drodze nie leży
 
B 8

bubson_

Użytkownik
bo wysłałem skany ;) i spytalem czemu moje konto jest zablokowane i czy mogliby mi odblokowac. A oni wyglada na to ze mnie olali.
 
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
Wysłałem im screena z mb, skan dowodu z 2 stron i prawka, zobaczymy jaki bedzie odzew z ich strony mam nadzieje że kaskę wypłacą bo 575 euro na drodze nie leży
ja podobnie wczoraj wyslalem to co chcieli, trzeba czekac.......


a i pamietaj, że należy sie 75E tzw. &#39;forumowego&#39; :jezora: ;)
 
S 55

stacho27

Użytkownik
ja podobnie wczoraj wyslalem to co chcieli, trzeba czekac.......

a i pamietaj, że należy sie 75E tzw. &#39;forumowego&#39; :jezora: ;)
Jak wypłacą to zaprszam całe forum na wódkę ;)
Ja niby konta zablokowanego nie mam ale nie zlecam jeszcze wypłaty skoro napisali że dadzą znać kiedy wypłaty zostaną wznowione, zobaczymy
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Jak wypłacą to zaprszam całe forum na wódkę ;)

Ja niby konta zablokowanego nie mam ale nie zlecam jeszcze wypłaty skoro napisali że dadzą znać kiedy wypłaty zostaną wznowione, zobaczymy
Jesli chodzi o czekanie to zależy jakie granice ma Twoja cierpliwosc bo ja dostalem maila od nich ze moze to zajac nawet kilka tygodni. Dla mnie to jest smiech troche ale z drugiej strony podziekujmy dzieciom neostrady i kazdy wie o czym tutaj mowie ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
czasami na takich kasynach trzeba długo czekać ???? uzbrójcie się lepiej w cierpliwość , to może wypłacą po jakimś tam czasie.
no nie wiadomo co teraz bedzie bo ci co zlecili na poczatku dostali kase a pewnie jak z pfgames obaczili ze duzo ludzi wybiera kase z tego bonusa to pewnie zakonczyli promo i ciekawe jak postapia z tymi co zlecili wyplate
 
D 319

defox

Użytkownik
We would like to keep you posted about what is happening. We are still investigating and controlling all new player&#39;s registration in order to sort out all double accounts. Thank you to all of you who have responded to our mails.
We ask you to be patient related to the claimed withdrawals. We have thousands of accounts to go through. We anticipate to finalize the control within next Tuesday. In the meantime we ask you to check that you have met the campaign&#39;s rules for achieving real money payouts. The bonus you received had to be wagered 25 times in onr go i.e. if you won €5, your bonus would be €15 and your wagering requirement €15X25=€375
Many of the new accounts are open and you can play by despositing money. If you select to continue playing, ensure yourself that you have only one account registered. Any order for withdrawal will be checked agaist deposit, given personal details, and your IP. Closed and/or not verified accounts will remain closed till next Tuesday.
Please, do not forwarded anymore mails to support regarding this issue. When we are finished, we will inform by mailing all. In advance thank you very much.
 
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
normalnie postapia - jako profesjonalna firma zamkna lewe konta dzieci, a wyplaca kase zweryfikowanym uzytkownikom.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Powysyłali nowe maile, być może do następnego wtorku się uwiną z weryfikacją, pojawiły się nowe warunki czyli np. gdy wygraliście 5 euro to bonus = 15 euro x 25 = 375 obrotu. Support prosi o nie pisanie ani jednego maila w tej sprawie ! więc jak ktoś jest takim debilem, że to zrobi to niech się nie zdziwi jak mu w ogóle nawet po wysłaniu skanów nie odblokują konta, tyle ode mnie eLO
PS: tak nie wiem co z tym obrotem albo wygrana x 25 , bo te 5 przeliczone na 15 to nie wiem skąd się wzięło
 
B 8

bubson_

Użytkownik
Czyli wie ktos jak to bedzie z tym bonusme, bo nie bardzo rozumiem ile teraz bede miał i czy musze to jeszcze obracac? ;&gt;
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Według nich są 2 opcje nie wiem, która z nich jest prawdziwa ale nie piszcie w tej sprawie tylko czekajcie przynajmniej do wtorku
Opcja 1 : wygrana w kasynie x 3 i potem x 25
Opcja 2: wygrana w kasynie x 25
innych opcji nie ma, proponuje zawiesić temat do wtorku , unikniemy zbędnych dywagacji i rozpalania dziecięcej radości.
 
D 319

defox

Użytkownik
Myślę, że jak ktoś przegrał bonus albo chce wypłacić wszystko ponad to nie ma sie o co martwić..
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
No dokładnie bo kasa z bonusu nie przechodziła do normalnego konta , dopóki się nie ugrało bonusu albo nie wypłaciło wszystkiego ponad bonus , więc to co ponad bonus przelaliście do głównego konta to nie powinno podlegać teraz obrotowi dodatkowemu, ale zobaczymy bo jeśli dużo osób coś ugrało to będą robić jakieś obroty żeby jak najmniej osób wypłaciło.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem. Jak z tych spinów ugrałem 17E i potem w kasynie zrobiłem jeszcze +20E i potem przegrałem bonus (zostało mi 20E w cashierze) to ma jeszcze to 20E obrócić 25x?? Jesli tak to coś tu jest nie tak bo przecież wcześniej niektórym wypłacali kase bez obrotu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom