>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, proszę o pisanie tylko i wyłącznie na temat promocji. Proszę także o kulturalne wypowiedzi.
Co do samej promocji, niestety zawsze znajdzie się ktoś, kto założy więcej niż jedno konto. Nie tylko w naszym kraju tak jest.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
ale to nie powod aby wszytskich wrzucac do jednego worka i obrazac takze tych uczciwych.
powiedzialem cos o Tobie kolego ? mowie ogolnie o dzieciach neo co tworza miliony kont i mysla ze cos wyplaca.

zeby nie bylo off mi rowniez cofneli wyplate i mam zamiar czekac na ich emaila z nakazem ponownej wyplaty. pozdro
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
We would like to keep you posted about what is happening. We are still investigating and controlling all new player&#39;s registration in order to sort out all double accounts. Thank you to all of you who have responded to our mails.

We ask you to be patient related to the claimed withdrawals. We have thousands of accounts to go through. We anticipate to finalize the control within next Tuesday. In the meantime we ask you to check that you have met the campaign&#39;s rules for achieving real money payouts. The bonus you received had to be wagered 25 times in onr go i.e. if you won €5, your bonus would be €15 and your wagering requirement €15X25=€375

Many of the new accounts are open and you can play by despositing money. If you select to continue playing, ensure yourself that you have only one account registered. Any order for withdrawal will be checked agaist deposit, given personal details, and your IP. Closed and/or not verified accounts will remain closed till next Tuesday.

Please, do not forwarded anymore mails to support regarding this issue. When we are finished, we will inform by mailing all. In advance thank you very much
Dostałem takiego maila
Z tego co widze nic nowego z tego nie wynika tylko ja mam takie pytanko co do tego obrotu bo sam juz nie wiem czy ja jesli wyplacalem to co ugrałem powyzej wygranej z tych spinow bede musiał obracac czy nie? Wydaje mi sie ze nie ale chce sie upewnic
Pozdro
 
M 0

mejlo

Użytkownik
Tylko żeby zaraz nie było płaczu , że komuś konto zablokowali...kazali czekać do wtorku to należy czekać!
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
jakieś nowe wieści? w sumie do północy dali sobie czas ???? może dziś się coś rozwiąże ???? ja mam cały czas konto otwarte i troche E wypłatach od 3 dni. Zobaczymy.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
I jak dostał ktoś od nich jakieś info? W sumie dzień po wysłaniu skanów odblokowali mi konto ale kazali czekać do wtorku, także ktoś coś wie?
P.S. Kurs euro jest piękny ;)
 
L 0

lupus007

Użytkownik
jak sie zakladalo konto na starego stara kota i psa to takie sa skutki...blokowac forum dla takich malolatów nikifor to zadanie do ciebie
 
B 8

bubson_

Użytkownik
jak sie zakladalo konto na starego stara kota i psa to takie sa skutki...blokowac forum dla takich malolatów nikifor to zadanie do ciebie
skoro jestes taki frajerzyna i nie wiesz dlaczego mam zablokowane konto to sie nie wypowiadaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom