>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FREE BET Jetbull

roxxo 0

roxxo

Użytkownik
przeciez pisali ze dostaja ci freebety 38zl ktorzy nie odebrali tego freebeta w dniu urodzin bo pamietam dawali 38zl w dniu urodzin wiec ... :]
 
A 37

andr_w

Użytkownik
dostałem bonusik 2PLN i 38PLN. 2PLN już postawiłem i teraz pytanie do kiedy mogę użyć tego freebeta? Bo dzisiaj słaba oferta meczowa a nie chciałbym tak szybko stracić tych 38zł ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja mam konto w EURO i na głównym mam 0.27€ czyli tak jak zostawiłem pół roku temu.
Wylogowałem się ale wróciłem i chciałem sprawdzić freebet i opłaciło się ;D
Przesłać wynik na e-mail
Freebet - 10 EUR
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
hmmm....freebet ma chyba każdy przyznany co kiedys grał. Ja grałem mało, wpłaciłem bodajże 100 zł i miałem kilka freebetów wczesniej ale dzis tylko 2Euro ???? ) ale 2 meczyki poszły. Do wygrania ponad 6 E wiec czekam....pozdro
 
T 0

tigro

Użytkownik
Fracek - jestem dowodem na to, że nie każdy kto grał lub nie dostał bonu urodzinowego dostał dziś freebeta :p Dalej nic nie mam niestety.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Ja żadnych freebetów na urodziny ani teraz, ani centa złamanego ;d
ale kupon w sts siadł to nie jestem aż tak smutny;)
pozdrawiam
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Postawiłem na Arminie Bielefeld draw no bet po kursie 1.80 no i się mecz zakończył remisem, czyli zwrot ale to był freebet przecież...
Kupon rozliczony ale na koncie kasy nie ma. Wybieram jakiś zakład i mam teraz do wyboru 2 freebety: 10EUR i 4EUR ????
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
ja dostalem 5 euro freebeta i 0,01 euro na konto
ciekawe czemu daja tak rozne kwoty poszczegolnym graczom
 
H 0

heero

Użytkownik
Ja nie tylko nie mam freebeta, ale nie moge postawić 0.51 które zostało mi z HH, bo gdy potwierdzam kupon jest napisane, że nie mam pieniędzy na koncie : &lt;
 
dawidek_23r 0

dawidek_23r

Użytkownik
Odpalilem stronke, zalogowalem sie i po kilku minutach na koncie pojawilo sie 4 PLN, mimo, ze wczoraj rowniez sie logowalem to dopiero dzisiaj przyznali mi kase. U mnie nie jest to FREE BET, a jedynie zasilenie konta o 4 PLN.
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
te 4zl to hh bo jak teraz chcialem sie zalapać na hh to mialem takie cos &quot;Przykro nam, ale dzisiaj Twoje prawo do kredytu Happy Horus zostało już wyczerpane, więcej informacji - zob. warunki promocji. Proszę spróbować później.&quot;
 
Do góry Bottom