>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FREE BET Jetbull

djarek18 0

djarek18

Użytkownik
witam ja mam na koncie 0,6 Zł nie mozna tego pstawic a pamietam ze kiedys stawiałem za 0.5 nawet. Wiecie cos moze w tym temacie.pozdro
 
S 2

stevie

Użytkownik
Mam pytanie:
Czy jak sie juz otrzyma owy bonus 100euro (oczywiscie po uprzednio wplacie 100) to jesli sie wygra to mozna wyplacac tzw &#39;gorke&#39; ? Czy dopiero 1 wyplate mozna dokonac po wykonaniu calego obrotu?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
brałem wczoraj bonusa z hh, a teraz wchodze i pisze że nast. bonus mogę dostać już dziś, ktoś juz probowal dzień po dniu wziasc ten bonus, czy to pic na wode co jest napisane?
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
brałem wczoraj bonusa z hh, a teraz wchodze i pisze że nast. bonus mogę dostać już dziś, ktoś juz probowal dzień po dniu wziasc ten bonus, czy to pic na wode co jest napisane?
Maja jakies bledy. Czyli jesli nastepnym razem bedziesz chcial kliknac w budzik przed uplywem calego tygodnia , nie dostaniesz 4zl.
 
S 0

sentinel

Użytkownik
Masz przecież drugi temat dotyczący tego bukmachera .......... i tam ludzie dają znać ,że jest HH. Ale dziś podpowiem Ci. Było HH rano
 
travism 190

travism

Forum VIP
ponowie ???? jak jest HH na jetbull to trzeba kliknac myszka w zegarek w lewy gornym rogu po uslyszeniu dzwonka ? czy jak to jest ;&gt;
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Panowie przepraszam że się wtrącam z nie tematem, ale mam pytanie:
Przy wypłacie trzeba przesłać dowód, i jest atak opcja:
-Twoje wpłaty nie stanowią minimalnej kwoty.
Całkowita suma wpłacona na Jetbull musi stanowić co najmniej minimalną kwotę. 20 EUR

CZYLI NAJPIERW TRZEBA WPŁACIĆ 20 Euro przed wypłatą??
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Panowie przepraszam że się wtrącam z nie tematem, ale mam pytanie:
Przy wypłacie trzeba przesłać dowód, i jest atak opcja:
-Twoje wpłaty nie stanowią minimalnej kwoty.
Całkowita suma wpłacona na Jetbull musi stanowić co najmniej minimalną kwotę. 20 EUR
CZYLI NAJPIERW TRZEBA WPŁACIĆ 20 Euro przed wypłatą??
Tak , aby móc wypłacić musisz przesłać im skan dowodu osobistego , oraz musisz dokonać depozytu w wysokości 20 Euro. Ja jak wypłacałem kiedyś musiałem 76 złotych wpłacić.
 
Do góry Bottom