>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FREE BET Jetbull

T 0

tigro

Użytkownik
A ja się o kilka minut spóźniłem na HH i jestem:
a) bez bonusu urodzinowego
b) bez 4zł z HH
c) bez freebeta &quot;z okazji&quot; nowego layoutu
Cóż.. ????
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Dostalem freebeta 10€ ugralem z tego 40€ i chce teraz wyplacic . probuje wyslac dokumenty wyskakuje mi blad ???? ozwolone formaty: jpg, pdf, tif, gif, png, doc, zip, rar . a format jpg.. nie wiem co jest..
 
A 37

andr_w

Użytkownik
mam mały problem otrzymałem freebeta 38zł postawiłem na Man City i wygrałem powiniennem dostać 57zł a dostałem tylko 19zł na konto.. Ktoś wie dlaczego?
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
mam mały problem otrzymałem freebeta 38zł postawiłem na Man City i wygrałem powiniennem dostać 57zł a dostałem tylko 19zł na konto.. Ktoś wie dlaczego?
Freebet to tylko czysty zysk jest ci przyznawany. Czyli mogles zaszalev bo stawki nie zwracaja ci :p
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
mam mały problem otrzymałem freebeta 38zł postawiłem na Man City i wygrałem powiniennem dostać 57zł a dostałem tylko 19zł na konto.. Ktoś wie dlaczego?


Poniewaz...........

trammm tararararaaammmmmmmmmmmm

UWAGA

to jest

FREEEEE-BETTTTT

wartosc 3beta jest odejmowana

AMEN
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
wygrałem teraz 20euro z freebeta, wpłacam 20euro, wysyłam skan dowodu i mogę wypłacić te 40e bez żadnego obracania?
ps. mogę wysłać te 20e przez MB? i potem całość czyli 40e znowu wypłacić na MB?
 
T 0

tigro

Użytkownik
No - dostałem przed chwilą 4zł ???? Jest więc sprawiedliwość ;)
Miejmy nadzieję, że nie było HH jakoś w nocy, to może jeszcze drugie 4zł załapię.
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
wygrałem teraz 20euro z freebeta, wpłacam 20euro, wysyłam skan dowodu i mogę wypłacić te 40e bez żadnego obracania?

ps. mogę wysłać te 20e przez MB? i potem całość czyli 40e znowu wypłacić na MB?

Tak mozna wyplacic bez obrotu. Kiedys po wplacie tam trzeba bylo odczekac chyba okolo 2 tygodni zeby mozna bylo wyplacic. Nie wiem jak jest teraz.
 
Do góry Bottom