>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FREE BET Jetbull

O 0

odil007

Użytkownik
Tak, łączna suma depozytów musi wynosić minimum 20 Euro, czyli jak nigdy nie wpłacałeś do nich to musi to być depozyt 20E.
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Witam wszystkich.
A czy mozna pozakladac konta na wszystkich czlonkow rodziny i czatować na HH? nie moge tego znalesc w regulaminie?
pozdr!
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam wszystkich.
A czy mozna pozakladac konta na wszystkich czlonkow rodziny i czatować na HH? nie moge tego znalesc w regulaminie?
pozdr!
nie możesz, jak z jednego IP założysz kilka kont to Cię zablokują od razu..

multikontowiec ????
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Zdrowy, mam dwa konta z tego samego IP , ale oczywiscie adresy inne i wszystko działa jak złoto

pozatym jak wspomniaelm nie ma tego w regulaminie , chyba ze przeoczylem ????
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
żal mi takich osób ... robić się wam nieuki nie chce i myślicie że zarobicie na zakładaniu tysiąca konto ! i przez takich żałosnych ludzi coraz mniej promocji !????
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
żal mi takich osób ... robić się wam nieuki nie chce i myślicie że zarobicie na zakładaniu tysiąca konto ! i przez takich żałosnych ludzi coraz mniej promocji !????
Nie tylko mniej propocji, ale żeby wypłate zrobić, to 100 skanów dowodu trzeba robić, żenada panowie!
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Ja na betfair nawet mialem taka przykra sytuacje ze powiedzieli mi ze boja sie wyplacic Polakowi 4000zl. A wygralem te pieniadze na bukmacherce z wlasnego wkladu. Kazali mi przesylac skany dowodow przez 2 tygodnie.. W koncu przegralem wszystkie pieniadze i 20 godzin pozniej...... powiedzieli ze moje dane sa wiarygodne i moge wyplacac swobodnie kase. To mnie tak wkur***o ze nie wiem.. Specjalnie czekali az przerzne wszystko cepy jedne. Od tej pory trzymam sie od nich z daleka i nigdy nic im nie wplace
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ja na betfair nawet mialem taka przykra sytuacje ze powiedzieli mi ze boja sie wyplacic Polakowi 4000zl. A wygralem te pieniadze na bukmacherce z wlasnego wkladu. Kazali mi przesylac skany dowodow przez 2 tygodnie.. W koncu przegralem wszystkie pieniadze i 20 godzin pozniej...... powiedzieli ze moje dane sa wiarygodne i moge wyplacac swobodnie kase. To mnie tak wkur***o ze nie wiem.. Specjalnie czekali az przerzne wszystko cepy jedne. Od tej pory trzymam sie od nich z daleka i nigdy nic im nie wplace
Trzeba było czekać , ale hazard pociągnął cię i teraz na buka zganiasz :zoltakartka:
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Mialem czekac do usranej smierci?
trzeba bylo nie zakladac 15 kont to nie mialbys problemu z wyplata skromnych 4tys:-D Gram od kilkunastu lat i jeszcze sie nie zdazylo zeby gdzies mi nie chcieli wyplacic , no moze poza Betclikiem na przelomie roku ???? ale to wiadomo kase na lokate wlozyli glosna sprawa byla
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Facet gram powaznie i nie jestem jak coponiektorzy na tym forum dzieckiem neostrady co to zaklada 20 kont na jednym buku. A co do betclicka to strona jak najbardziej wyplacalna i nigdy nie mialem z nimi problemu. Po raz pierwszy spotkalem sie z czyms takim zeby wyplata zostala zrealizowana i zaksiegowana na MB w ciagu pol godziny od zlecenia wyplaty. Wielki plus dla nich
 
Do góry Bottom