>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie, mam dylemat, nie żebym się wstydził ale po prostu nigdy tego nie robiłem, nie miałem takich problemów.. Był ktoś z was kiedyś u psychologa bo czuł że nie może sobie z czymś dać rady? Umówiłem się, gdzieś czytałem że psycholog bardzo pomaga w wyleczeniu się z toksycznej miłości... bo nie daje rady teraz, umieram powoli z dnia na dzień..
Tadeusz skuńcz już, albo potrzebujesz pomocy bo się uzależniłeś od bukmacherki i przegrywasz majątek rodziców albo zarejestruj się na jakimś portalu miłosnym bo tego się już czytać nie da. Danusia poszła do Karola no takie życie.
:grin::grin::grin:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Najlepszy kwadrans w historii Dyskusji na tematy bukmacherskie :spokodfhgfh:
Znow jsie najebalem a na 10 mam psychologa kurde ???? ???? : czemu trafilem na krolewne dziewczyne ???:;;(
Panowie prosze o pomoc !? wrocilem do treningow robie pompki od przeszlo miesiaca calkiem fajna liczbe dziennie i niepokoi mnie troche to ze lewa strona klatki piersiowej zaczyna sie calkiem fajnie formowac przy czym jest widocznie lepiej zakreslona, widoczna i wieksza od prawej czesci czy wyrowna mi sie to jakos z czasem czym to moze byc spowodowane !??
Vitoria badz nautico po gola !!
Czy jest tu moze ktos kto zajmuje sie Filatelistyka ?!
szukam dziewczyny która szuka chłopaka
podeśle ci numer takiej rozwięzłej co sie spuściła teraz ze smyczy szaleje z każdym chcesz nr? ????
Czy jest tu moze ktos kto zajmuje się szydełkowaniem ? Wzory koronek wychodzą mi krzywe.
norek a zakonnicy żadnej nie znasz?
ej kuźwa z kim jest w ciązy kasia z barw szzcescia bo widzialem ze ma dzidziusia a dawno nie ogladałem
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Pewnie że słyszałem ale gustuję w poważnych filmach. Dramaty,dramaty psychologiczne czy horrory ( psychologiczne, z doskonałą, dopracowaną fabułą,broń Boże z hektolitrami krwi, flaków itd ). Lubie filmy zapadające w pamięć o których po seansie się rozmyśla i to długie godziny,jak nie dni ????
oglądnij se jakiegoś gangbang&#39;a z Milfami.

Hit :grin:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Rosjanie w meczu ze Słowakami: 12 asów na 11 błędów z zagrywki + 8 bloków punktowych.

Rozkręcają się. Jak trafią na Serbów w półfinale to twardo gram 3:0 dla Ruskich. Odwet za tamten wałek z finału 2011.
Półfinału, Panie
Specjalnie zrobiłem błąd, żebyś mógł mnie poprawic.

I wystawiłem w tym samym momencie kurs 1.05, że pierwszym poprawiającym będzie DawidBarca.

Niech cały Świat się dowie, że jestem Dobrym Typerem!
:cool:
 
golden 0

golden

Użytkownik
Najbardziej denerwuje mnie ten komentator, który gada takie pierdoły, że aż żal go słuchać, ani słowa obiektywnie o grze Radwańskiej. Prawda jest taka, że jeśli dzisiaj Kerber lepiej wytrzymuje wymiany i po prostu robi mniej UE to Radwańska nie ma czego tutaj szukać, a jak do tej pory to próbuje grać jakieś śmieszne zagrania co 2-3 piłkę zamiast grać to co potrafi i po prostu męczyć Kerber tymi zagraniami.
coś się ostatnio kolega nerwowy zrobił
Zabił Abla to sumienie dręczy;]
????
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Nie wiem czemu to tutaj jeszcze się nie znalazło:
Widziałem Rosjan przy Hotelu Stażyńskim w Płocku około godziny 12. Dostali autokar z lat 90tych, mimo że blisko to jedzie się tam z 15 minut. Dzisiaj dość gorąco, wyglądali na podpitych, zniechęconych.

....

kurs na Polaków pewny nie ma innego zwycięscy dzisiaj niż nasi my zagramy na 100 % Rosjanie na 5 bo nie muszą wygrać mają to gdzieś chcą już być w Warszawie zwłaszcza że luksusów w PŁOCKU NIE MA


⛔
Pijani Rosjanie jechali 15 min autokarem z lat 90tych w Płocku (a w Płocku luksusów NIE MA !), a oni w takich okolicznościach ugrali mecz...ta siatkówka to nie do przewidzenia jest :grin::grin::grin:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zjadł, popił... i zrobił okład z młodych piersi :sad:...
Jestem na nowej chacie, chyba nie wypada współlokatorce proponować wspólnego prysznica w pierwszy dzień?
Wspólnie postawcie kuponik :wink:
Jej nie wypada, ale Tobie wypada skorzystać. :grin:
Bierz jak dają :grin:
Hahaha, nie no, oczywiście brak mi jaj...
A to przepraszam, nie wiedziałem że ucięli :razz: &lt;żart&gt;
to poka jej fejsbuka chociaż
Danka mi obcięła odchodząc..
Ide grać w gta...
Hahaha...rozje*ałeś :smile:.
Czyja to taka?
No właśnie kur niczyja!
dobra usuwam fote, bo jakoś głupio mi będzie jutro w jej oczy spojrzeć jak teraz pół forum fapuje :p
no w sumie koziołka by można jej odstąpić, bierz się Norek, raz się żyje #YOLO
OMFG.Wez zostaw to gta i lepiej jej jajka usmaż.
:wink: Norek ty pocieraczu :razz:
Wszyscy już ściągnęli na dyski hahahaha :grin:
Możesz usuwac.Już jest na dysku :]
Norek, zainstaluj pod prysznicem jakąś małą kamerkę i nagrywaj, a potem na forumka. Podbiję reputę!
1 Chiara Scholl Emily J. Harman v Chiara Scholl
(Mecz - Zwycięzca) 01/10/2013 Brak 1.66 Wygrana
✅

Buaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahah łaahahahahahahahahahaahahahahaahaha :grin:
Nie wierzę... kur... nie wierzę... :grin:
Zacytowanych nie usuniesz :grin:
Świat według Norka odcinek 321321
Czy Norek zdobędzie w ciągu 6 miesięcy współlokatorkę: TAK 1,40 - NIE 2,85.
Mój znajomy tak nagrywał koleżanki z mieszkania i wrzucał na neta nawet hajs z tego miał :cool:
wbijam w Nie
peffa
marża za duża powino być TAK 1,4 - NIE 2,75:cool:
To pewnie się zapatrzyłeś na Bet365, bo tam mają rzeczywiście 1,40-2,75. No ale są buki z mniejszymi marżami.
w sumie często tam gram i pewno rację masz
Całe DNTB w 1 poście. Tadeusz w roli głównej :grin:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Panowie jest ktos mocny teraz tutaj z matematyki na poziomie liceum? Pisze z piękną i wartościową Kobietą i proposiła Mnie bym jej pomogl rozwiazać zadania a Ja z matmy gląb ciemy! odwdziecze sie !

3,5 +(1/3)^3 * (2/3 * 5 - (11/23)^0))-2 * (3/5)^-1
:oops:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kwadrans temu w HP:

Cześć wszystkim. Mam poważny problem i nie wiem co zrobić mianowicie jestem dziewczyną i gram sobie od kilku lat z przerwami. Ostatnio znowu wróciłam do stawiania i tu jest problem na początku wygrywałam i tak poleciałam że na chwile obecną mam 100 zł w portfelu, zastawiony telefon w lombardzie i za 2 dni urodziny chłopaka.. Po wczorajszej porażce jestem załamana, nie pracuje uczę sie jeszcze, wiec może poradzicie mi co bym mogla stawić na dziś, naprawdę jestem zdesperowana..
 
Do góry Bottom