>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Forumowe Łapu Capu

groven 2,2K

groven

Forum VIP
NAWET TUSK SIĘ UŚMIAŁ..

Hiszpania dla takiego Tahiti to poziom kosmiczny. Nawet grając z Valdesem czy Reiną w polu i tak by ich Hiszpanie roznieśli w pył grając na 20 % możliwości. Dlatego kto zagra u Hiszpanów to akurat nie ma najmniejszego znaczenia.
Tragedia.. Tego się nie da oglądać.. Białoruś nie gra w koszykówkę, ale w jakieś &quot;zbij mnie po kolanach, a ja rzucę piłkę w aut&quot;. Kurs 1.38.. Szkoda gadać. To już lepiej dać im widły i do gnoju posłać.. Tak słabo grającej drużyny nie widziałem..
Real lepszy ale ogolnie mecz slaby, jak na final niby najlepszej ligi w Europie to poziom wrecz ZENUJACY.
No i Pudzian nam przegrał. Według mnie przegrał dlatego,że chciał jak najszybciej skończyć walkę i trochę go zlekceważył.
Szkot mnie nie przekonuje na chwilę obecną. Gra pierwszy turniej od tej swojej pseudo kontuzji i wg mnie brakuje mu energii i werwy.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
????

dzisiaj na pozycji lewego obrońcy w Tahiti zagra Norek89
Na bramce EloPeja.
Wcale że nie bo Kuchcik mi przysłał mms&#39;a z Florydy-EloPeja czyści baseny u Bosha.
W &quot;napadzie&quot; Krzysztofix i Kuchcik.
Wilqu ofensywny pomocnik
a Prof na ławie, bo za cienki w uszach jest na pierwszy skład
odpowiedzialny za morale itd Dexter....
ciekawe kto na masera

o Gystlik lubi męskie dupy
Damianho91 odpowiedzialny za taktykę i sprawy mentalne, w końcu prekursor słowa &quot;pusiak&quot; :grin:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Zgadza się, ale Cavani nic z Napoli nie zdobył i nie był chyba wybierany ani razu najlepszym zawodnikiem Serie A, chociaż wiadomo że Bundesliga jest o wiele słabsza niż Serie A więc zobaczymy co pokaże po transferze do lepszej ligi.

-------------------------------------------------
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
-------------------------------------------------
Jak jeździł Kubica to wyścigi oglądało po kilkanaście milionów, teraz chyba średnia jest poniżej miliona.
zapomniałeś dodać, że na świecie*
F1 na świecie jest popularniejsza od tenisa...
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Wielki dzień polskiego sportu, wielki dzień polskiego tenisa
Wydarzenie dziejowe i coś nieprawdopodobnego - polak w półfinale wielkiego szlema na trawie !!!
Fibak w końcu został odesłany do lamusa...

Chyle czoła przed Jerzym i jego rodzicami !!! Zwłaszcza ojcem!!!
Andre, props :mrgreen:.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stanowczo odradzam obstawiać tenis. Głównie ze względu na niskie kursy na faworytów które są zbite do poziomu nieopłacalności. Nie oszukujmy się na większą część spotkań kursy wachają się od 1,02 do max 1,4 na faworyta i od 1,7 na niefaworyta. Takimi kursami nic się nie zdziała bo trzeba wrzucić ze 3 spotkania żeby chociaż to ako 2 się nazbierało a nie zawsze jest tak że wszystkie trzy spotkania wejdą. Według mnie tenis to najszybsza droga do bankructwa.

omg
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wpadł mi w oko jeden typ na pojedynek Stefana Bradla z Caiem Crutchlowem.Niemiec Jedzie z pole position Wielko Brytańczyk z 5 pozycji.I dlaczego kurs na pierszego to 2.
Nie znam się prawie wogóle na MOTOGP ale komentatorzy mówili że Niemiec jedzie tutaj dobrze i dysponuje dobrym autem.Choć oglądałem tamten wyścig i Cai pojechał tam wspaniale ładnie wyprzedzał zawodników i też dyspnuje dobrym autem.
...
 
nas 78

nas

Użytkownik
Originally Posted by Klaro -&gt;
Tak sobie myślę że może dobrym pomysłem byłoby jakby na forum zrobili oddzielny dział z tzw. &quot;przeczuciami&quot; bo napewno każdemu zdarzało się takie coś że podświadomie coś mu mówiło żeby nie stawiać na konkretnego zawodnika albo drużynę jak np. mi żeby nie stawiać dzisiaj na HJK. Co wy o tym myślicie?
:cool:
 
Do góry Bottom