>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Forumowe Łapu Capu

K 358

koeman66

Użytkownik
Cytat:
Napisał Wanderlei -&gt;

I jak zwykle czuć we wpisach sympatie do Polskiej Borussii :d
Nie trawię tego zespołu tylko dla tego że polaczki sie pompują i podniecaja bo gra tam pseudo napastnik o nazwisku Lewandowski.
PSG grało lige zawodnicy grali w reprezentacjach a potrafili wygrać ligowy mecz jak i w lidze mistrzów ???? tak samo Juventus więc jakiekolwiek rozkminki o odpuszczaniu są tak samo śmieszne jak ten klubik z Dortmundu.
Co z tego że Szachtar nie grał meczu o stawkę ?
To nie jest klub z Polski że tak sie będą tłumaczyć jak nasi przed meczami eliminacyjnymi do europejskich pucharów.
Szachtar tego meczu u siebie nie przegra.Mało kto w Doniecku wygrywa więc czemu dziś ma wygrac Dortmund?? Bo Szachtar nie grał meczu o stawke ?? Dobre !


Stare z lutego... Osobnik posadzal mnie o stawianie w/g sympatii, a sam kieruje sie sympatiami, nienawisciami i innymi glupotami. Pseudo napastnik Lewandowski ostatnio strzelil cztery brameczki Realowi Madryt...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
PS Masz może na dysku jakieś moje posty z 2007 roku? Chciałem oprawić w ramkę ????
-----------------------------
Swego czasu założyłem konto u bukmachera na dane mojej ex-dziewczyny, oczywiście za jej zgodą - dla każdego nowego użytkownika bukmacher oferował bonus powitalny, z czego skorzystałem. ostatnio zauważyłem, że ów bukmacher zaoferował mi kolejny bonus, podwojenie wpłaty, z czego również skorzystałem i wygrałem ponad 1000 zł. żeby wypłacić te pieniądze, musiałem przejść weryfikację tożsamości - bukmacher zażyczył sobie kopii dowodu osobistego, o co tę dziewczynę poprosiłem. niestety - jej nowy chłopak szantażował mnie, że muszę mu dać dane do konta, inaczej pójdzie na policję. dane dałem, ale... wcześniej postawiłem na mecz, który nie miał prawa &quot;wejść&quot; - czyli de facto przegrałem te pieniądze, żeby ów chłopak nie mógł sobie ich wypłacić. na co on zapowiedział, że jutro sprawa ląduje na policji. to nieobliczalny świr, więc pewnie jak powiedział, tak zrobi.
proszę powiedzieć, jakie ewentualne sankcje grożą mi za tę, dość dziwną, sytuację? dodam tylko, że mam konto u tego bukmachera na kilka innych osób, dysponuję ich kopiami dowodów, o czym one oczywiście wiedzą i są tego świadome. jestem osobą pełnoletnią.
???? ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
wasze sprawy wyglądają na to że Moneybookers jest uczulone na &quot;nadmierne&quot; korzystanie z tego zwrotu gotówkowego, domyślam się że przelewy robiłaś sobie bez uprzedniego &quot;wyczyszczenia&quot; przeglądarki wiec ludzie z MB wiedzieli że agatka to ta sama osoba, która przelewy wysyłała z tych innych prywatnych kont...
Qtas z Ciebie. Nie wiem o czym dokładnie mówisz, ale tylko ja korzystam z mojego komputera. Nikt więcej. Nic nie chciałam wyciągnąć tylko skorzystać z promocji, ale masz rację, bo jesteś polaczek, a do obsługi polskich użytkowników pewnie zatrudnili innych podobnych Tobie polaczków
nie ma jak cięta riposta ????
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Pany macie jakiś sprawdzony sposób na kaca no nie daje rady z nim walczyć od samego rana
nie piliśmy sami :
Kursy nie powalają, ale jak w dziewice - wchodzimy powoli. Dimitrov wiadomo, klasa.
Robredo pyknał go z przysłowiowym palcem w dupie.
Tak jak cypryjska gospodarka pogrązyła się w kryzysie, tak samo Marcos
Jutro Dimitrov - przyszła rakieta nr 1 na swiecie rozjedzie Bagietę jak przydrożnego jeża
Pozdro dla normalnych.
:mrgreen:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dzisiaj o godzinie 21 Jerzy Janowicz powalczy ze Szwjcarem Rogerem Federerem. Oczywiście faworytem tutaj jest Szwajcar ale Jerzyk pewnie powalczy ale czy mu się uda to szczerze powiem że w to nie wierzę.

Obaj zawodnicy występują we Włoszech w miejscowości Roma. Pula nagród jest bardzo wysoka a więc każdy z zawodników chciałby wygrać ten turniej.

Teraz napiszę może coś więcej na temat zawodników. Szwajcar w rankingu ATP znajduje się na 3 pozycji z dorobkiem 7760 punktów. Pochodzi on ze Szwajcarii. A więc jak widać jest w formie a przecież pokonał Simona i Srarace.
Miazga...
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy, godzina 20:30
Spotkanie: Siena - Milan
Typ: Milan
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o 20:30 w lidze włoskiej koszykówki, mecz Siena - Milan. Faworytem są gospodarzem, i myślę że wygrają i szczerze to na to liczę, ale jest to mecz który zamyka mi kupon, więc chcę się podeprzeć nie wygra Siena, to chociaż analiza będzie trafiona, chyba że Siena wygra po dogrywce ale na to nie liczę. Jest to rywalizacja Play Offs, dzisiejsi goście wygrywają w tej rywalizacji 3:2, każda z drużyn wygrała mecze u siebie Siena dwa zwycięstwa, a Milan jako że sezon zasadniczy zakończył wyżej to zaczynał rywalizację u siebie na parkiecie. Siena naprawdę mocna, ale u siebie na wyjeździe wręcz kaleczy, u siebie ostatnie 11 meczy to 7 zwycięstw oraz 4 porażki. Z czego trzeba powiedzieć że większość z tych spotkań to mecze w Eurolidze mi.n z Barceloną czy też triumfatorem całej Euroligi. Goście to z kolei Armani Milano, są oni bardzo groźni u siebie, na wyjeździe już nie prezentują tak wysokiego poziomu, ostatnie 11 meczów wyjazdowych tej ekipy to: 6 zwycięstw, oraz 5 porażek, w Eurolidze bardzo szybko zakończyli rywalizację nie wychodząc nawet z grupy. Na dodatek przewaga Sieny to swój parkiet, ostatnie 5 meczów Sieny na własnym terenie z Milanem to 4 zwycięstwa, oraz 1 porażka. Jak widzimy wszystko przemawia za Sieną, ja z kolei tutaj na forum dał na Milan, bowiem na kuponie mam na Sienę by nie być stratnym, a jak wiemy nie takie niespodzianki w koszykówce miały miejsce.
Przezorny ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
]

smieszne te ost porownanie,to akurat przypadek,tzn James na boisku,kolejny ceglarz Bosh nie trafia 4 dunkow,Wade na parkiecie,Allen rzuca 3 trojki z rzedu ...a te procenciki to wiesz,,..4-8,5-10 niby te 50 procent jest,przy 20 rzutach mialby z ta gra pewnie 30
a Ty przeczytaj na wikipedi co to jest ironia...4 dunki nalezy rozumiec jak 4 czyste pozycje,lepszych juz nie ma
????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Molpl ja grubo wjechalem i to bez maselka w Ivanovic 2-0 dw 3.5 ako
Tutaj to sama amatorka się wypowiada typu radomiaki davy itp
Odnośnie Kuzy zamiast 2-0 bo spadło na 3.2 pogralem -3.5 gema za 3.15 kursy spadly po moich wpisach. Śledzą mnie ? I wybrałem -3.5 gema za 3.15 może siądzie

Pozdro dla kumatych
Dodam, że napisane po ugraniu seta przez Kerber ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
R.Nadal - K.Nishikori 2 (+9,5) @1.8

Nadal gra slabo w tym roku na RG stracone sety z Brandsem i Klizanem do tego slaby mecz z Fogninim ... Kei gra rowno solidnie w wymianach moze niema mocnego serwisu ale bardzo dobrze rotacyjny co sprawia spore problemy w odebraniu handi jest duze wystarczy 3x 3-6 do tego Nadal ma dzis urodziny pewnie zapil morde i szalu dzis nie bedzie w jego wykonaniu
nie ma to jak konstruktywna analiza ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Granie na Koreę dzisiaj to straszna głupota.Dzisiaj zagrają bez Sung-Min Moon, Gang-Joo Lee, Hak-Min Kim, Sang-Ha, Jae-Duk Seo, Yo-Han. Większość z nich to kluczowi gracze. Do kanady natomiast wraca wspomniany Schmitt. Dla mnie nie ma już tutaj co kalkulować po prostu Kanada 1,35 8/10 Kanada -1,5 - 1,65 5/10 Zagrane w Betgun
Skąd takie info ?
Z Korei - dokładnie to od znajomego Koreańczyka, który ostro zaatakował na Kanadę dzisiaj.
???? ludzie to mają wyobraźnię
 
Do góry Bottom