>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Forumowe Łapu Capu

robbn 23

robbn

Użytkownik
Real ma to do siebie, że jak znajdzie pogromcę, to dostaje baty na wyjeździe i u siebie. Tak było z Barceloną i tak powinno być z Borussią. Co ciekawe, obie drużyny zaczynają się na literę B. Być może dla niektórych to bzdura, ale jak ktoś ma pojęcie o numerologii, ten nie przejdzie obok tego faktu obojętnie.
:cool:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
chociaz wydaje mi sie, ze Del Potro odposcil ten mecz i juz szykuje sie na AO...
nie wiedziałem, śmiać się czy płakać - więc zrobiłem to i to ????
jeśli ktoś jest deko wtajemniczony w tenis, też może się uśmiechnąć przez to ????
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Dla mnie valuebet to tak jak mowie kurs powyzej 2.0 w zakladzie dwudrogowym na zawodnika ktory jest faworytem. Daje taki przyklad bo jest bo jest najlatwiejszy do zobrazowania. A czym jest wg. ciebie?
Jesli buk ma taka marze ze daje 1.85-1.85 a dajesz zawodnikom rowne szanse i kursy sa 1.75-1.95 to 1.95 na dwojke nie jest valuebetem
:cool:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Uważacie, że Deyna był gwiazdą?
Skoro po każdym meczu tłum odprowadzał Kazika pod jego dom, żeby nic mu się nie stało to chyba można nazwać go gwiazdą tamtych czasów, co. Pomimo, że nie miał cech celebryckich i był nieśmiały.
Ale dałeś... ????
Przecież Deyna mieszkał na ulicy Bagno i nie chodził z Łazienkowskiej piechotą , bo najpierw jeździł taksówkami lub podwozili go zmotoryzowani koledzy , a następnie swoimi samochodami - więc jaki to tłum miał go odprowadzać ???
nie czerpię w tej kwestii wiedzy z książek lecz ze wspomnień.
To masz zero wiedzy o Deynie i Warszawie jego czasów!
Ok, przekonałeś mnie.
Nawet jeżeli Fabik10 ma tyle lat, że jest to hipotetycznie możliwe - to jednak nie w roku 1979 , gdyż po Mundialu&#39;78 ( w czasie którego ci jego kibice powybijali mu kamieniami szyby w oknach ) Deyna wyjechał na jesieni do Anglii grać w Man.City
@Fabik10 , skoro pamiętasz z autopsji Deynę do jesieni 1978 - to jakim do wyjazdu jeździł samochodem i jaki miał na nim numer rejestracyjny?
@Fabik10 , wobec tego że jak głosi znane powiedzenie &quot;g**** wiesz i w dupie byłeś&quot; - to Ci kolego podpowiem abyś i Ty wiedział cokolwiek o Kaziu Deynie:

na Mundialu&#39;74 reprezentanci Polski dostali ofertę dużych upustów cenowych od firmy BMW i kilku zawodników z niej skorzystało ( następnie występując do władz o zwolnienie ich od płacenia cła wwozowego ) , tak więc Deyna od 1974 roku do wyjazdu z Polski miał zielone BMW i na nim załatwił sobie numer: WM 1974
~~~
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jakby te fajerwerki z całego świata zliczyć to pewnie przez rok mogłoby spokojnie nie być głodu w Afryce. :-|
Nie p*****, tyle kasy tam wpompowano, a jak było ch**** tak jest.
Acha. Czyli doszliśmy do bardzo mądrego wniosku, że nie warto im więcej pomagać. To co im dają te wszystkie Unicefy to jest 1% tego co jest tam potrzebne. Więc p***** to teraz Ty, w dodatku o czymś o czym nie masz pojęcia
Warto im pomagać, nie przeczę, ale nie warto po prostu [...]
...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jestem w nba od 94 i to na ostro a nalogowo od 96. Pamietam pierwszy sezon Ivera 96 i jak kazdy nim sie jaral. W 97 organizowalem zaklady prywatne nba. A na finalach nba 98 rok zarobilem troche bo zalozylem sie na dw 4-2 wiec mi tu.....
....no:razz:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
niecałe dwa sety przeciętnego meczu oczami dextera,

Chardy +2,5 zamyka kupon... ciekawe czy podoła
Chardy 1-3 --&gt; *5-3 i oddaje do 0 ????
i jazda

nadzieja dla Chardy&#39;ego to TB ...
Lopez trzyma podanie bezbłędnie w tym secie, a Francuz przy swoim troszkę kaleczy ...
szkoda tego *5/3 w I secie, bo +2,5 można by w zasadzie plusować ... a tak
Chardy
idź pan w*uj .... oddaje na 5/7* (ładnie i grzecznie 4 piłeczki pod rząd) .... to teraz albo TB albo wygrywa, w co wątpię ...
to *5/3 w I secie zaważyło o +/-, myślę, że warto grać Lopeza po 1,6, swoje gemy gładziutko, a przy podaniu jeremiego zawsze cos powalczy ...

run 0-8... brawo, ciekawe do ilu dociągnie ...
Chardy daje dupy po całości
df co gem, brak I podania... kto złapał Lopeza po 1,6 na początku seta, zaraz powinien liczyć cash

jeremi
jeremi padaka 2df w gemie
po hc i kuponie .... run 2-16

się w***wiłem przez tego pajaca ....
wygrał seta, mógł wyżej, potem mógł dociągnąć do TB +2,5 papa
niech skreczuje jeremi jedyna nadzieja ...
3/31 ... to jego wyczyn w returnie ostatni no to będzie łamał Lopeza

znowu zapożyczony typ... Giraldo chodził po głowie ... heh szkoda gadać
dla mnie

1,1 Lopez ... 10% lokata
Chardy 30-15* i nic dalej nie wynika ...
jeremi mnie naprawdę wkurzył ... pajac jeden
return na poziomie 4/35, problemy nawet z drugim podaniem Hiszpana (Lopez 21 asów, to pierwszego nie czepiam się)
Chardy +2,5
no to dzisiaj 6*/7 - zwrot za Medinę ...
Jeremi powinien na luzie pokryć ten hc mając *5/3 (oddał do 0), *5/6 w II secie (oddaje do 15)
no cóż, potwierdza się dla mnie jedno, że obecność Francuza w TOP 40 to jednak za wysokie progi

może chociaż ktoś złapał Lopeza po 1,6 jak proponowałem
Jeremy Chardy dziękuje .... wystarczyło nie dać kompletnie dupy

(cały II i III set zero zagrożenia dla podania Lopeza)

mega mnie wk**wił ... pajac
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Jak mnie irytuje Tipsa samym swoim bytem to głowa mała, Hewitt zagrał punkt, piłka zatrzymała się na siatce i spadła na pole Serba, Lleyton go przeprosił ( i w normalnych okolicznosciach jest koniec rozmowy ) a Janko się podCENZUROWAŁ i zaczął krzyczec cos do trybun, CENZURA ;| Życzę z całego serducha Hewittowi wygranej, tymbardziej że zależy mu strasznie, robi co może. Wzruszający ten mecz dobra ( Hewitt ) ze złem ( Tipsa ) :smile:
Zło się odrodziło, jak feniks z popiołów :sad: 3*-0 -&gt; 5-5
ziombel ma lwie serce jak kangur
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Mecz: Sacramento Kings - Washington Wizards
Typ: Sacramento
Kurs: 1,57

Buk: Betsson
Zgadzam się z DWill&#39;em że mecz bez faworyta , Sacramento z Cleveland dostosowali sie do poziomu gry gości i była to typowa strzelanina (rzucanina:smile ???? . Dziś zagrają z bardziej wymagającym przeciwnikiem i uważam że tez się do nich dostosują i ten mecz wygrają. W Sacramento poległ Boston , NYK czy też Portland dlaczego Washington mieliby wywieźć stąd punkty ? Cousins w stosunku do początku sezonu zrobił ogromne postępy , zaczął grać z zespołem i to wychodzi wszystkim na korzyść. Uważam że Nene nie powstrzyma DeMarcusa i to on w tym meczu zrobi różnice.
:confused::?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
31.
Andreas Seppi (ITA) - Marin Cilic (CRO)
Marin Cilic (CRO) -4
1.94
stawka: 20zł
wygrana: 38,86zł
Seppi odpadł już z debla, teraz może skupić wszystkie swoje siły na singla bo rywala ma do przejścia. Włoch pokazał w poprzedniej rundzie, że może odwrócić losy meczu z Istominem, teraz jest na fali i może pokonać Cilica. Chorwat nawet nie wystartował w deblu, jak widać nie jest pewien swojej formy. W poprzednich rundach miał łatwych rywali więc nie mógł wejść w rytm meczowy, teraz też w sumie nie musi, bo Andreas szybko go odprawi do domu.​
A jakby się wydawało, że pomyłka, to odpowiedzi na uwagę, że jest to nielogiczne :
Nie pisałem tej analizy pod nikogo, po prostu opisałem dany mecz i później wywnioskowałem z niej jaki typ obstawić. Jak widać ja w niej widzę coś innego skoro tak uważasz. :wink:
Przecież nikt wam nie każe czytać analizy jak jej nie rozumiecie, możecie tylko patrzeć na typy. :wink:
Widzi więcej od zwykłych ludzi najwidoczniej :]
 
Do góry Bottom