>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Forumowe Łapu Capu

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
diegoforlan1:
Ten mecz to jeden wielki wałek, nie zdziwiłbym się gdyby Śląsk awansował a to z kilku względów. Po pierwsze wiadomo faza grupowa to pieniądze, jednak trzeba na to popatrzeć rzeczywistymi przesłankami a nie tym, co piszą rozmaici &quot;znawcy&quot;, że za awans do fazy grupowej tego czy innego pucharu dostanie się 10mln euro. Najlepszy przykład to Wisła Kraków z tamtego sezonu eliminacji. Media trąbiły ile to nie dostaną a w rzeczywistości &quot;zarobili&quot; niecałe 3 mln. Oczywiście mieli szansę na te 10 baniek, ale musieliby wygrać wszystkie mecze w fazie grupowej, co było niemożliwe. Wywód na ten temat dąży do tego, iż kluby dostają 1-2mln euro może więcej za sam udział a reszta za wyniki poszczególnych spotkań. Idąc dalej i odnosząc to do tego spotkania wątpię by, Helsingborg &quot;chciał&quot; awansować, ponieważ dla tej ekipy liczy się byt ligowy, na europejskie rozgrywki są po prostu za słabi, ponieważ nie mają szerokiej ławki oraz pieniędzy na nowe nabytki. Nie można teraz szwedzkiej ekipy stawiać na piedestał, tylko, dlatego, że jeden mecz udało im się wygrać i to z Polską ekipą, która nie jest w gazie. Bukmacherzy dają kursy jak dla mnie dziwne, ponieważ szwedzka drużyna nie musi tego wygrać. Hipotetycznie zakładając, przechodzą Śląsk awansują do IV fazy i nawet jak tam odpadną to faza grupowa ligi europy. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że szwedzka ekipa udźwignęłaby to wszystko, podróże, walka o pozycję w ligowej tabeli, no i przy tym składzie, oczywiście może to być objawienie, ale granie w europejskich pucharach to spore koszty, a profity mogą ich nie pokryć, Szwedzi nie są głupi. Wiedzą, że jak teraz przegrają to nikt na to nie zwróci uwagi. Skłaniam się ku temu, że będzie 3-0 dla Śląska, dogrywka, karne i wygrana polskiej ekipy, znaczy przebieg może być inny, ale cuda będą się dziać by gazety miały, o czym pisać. Śląsk zagrał ostatnio cztery kiepskie mecze, dwa z Podgoricą, jeden ze Szwedami i jeden w pucharze polski. Seria musi się zmienić i wygrana w tym spotkaniu Śląska nie powinna nikogo zdziwić, ale wiadomo, że większość sugeruje się ostatnio kiepską postawą, ale jak wygrają to będę bohaterami. Póki piłka w grze to jest możliwe wszystko, zwłaszcza w ustawionych meczach jak finał Ligi Majstrów z 2005 Liverpool – Milan 3-3, fajnie się oglądało, ale coś za dużo było w tym niemożliwego i po latach wiadomo, pokaz dla bydła kibiców. Tu zakładam podobne rozstrzygnięcie. Dodam jeszcze jedno, na konferencji przed meczem, żaden szwedzki dziennikarz nie był obecny. Druga sprawa to ta, że Śląsk zna mocne strony przeciwnika ponieważ zieloni grali jak statyści co dawało im szansę na ocenę znaczenia danych zawodników Helsingborga więc teraz powinni pokazać ile są warci. Szwedzi nie znają atutów Śląska, gdyż nic nie pokazał w pierwszym spotkaniu.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie - Everton - Manchester United
Typ - Manchester United
Kurs - 1,83
Bukmacher - Bet365
Stawiam 80% środków z konta u buka na ten mecz. Manchester tydzień temu został poprostu upokorzony. Myśle że to była dla nich dobra nauczka. Pamietajmy że to nie zwyciestwa tylko porażki uczą. Porażka 1:6 w derbach manchesteru napewno bardzo boli. Ale trzeba pamietać że jest to wielki manu! Jestem pewien że będą chcieli coś udowodnić i przejadą sie po evertonie jak walec po świeżym asfalcie! Everton znajduje się w środku tabeli i gra troche w kratke. Przegrali ostatnio z chelsea ale w ładnym stylu pokonali drużyne fulham grającą w europejskich pucharach! Manu traci już 5 punktów do city i nie może sobie pozwolić na kolejne wpadki. Dla manu zajecie innego miejsca niż pierwsze na koniec sezonu będzie wielką porażką! Tymbardziej że city graja z volverhampton(3 pkt na 99%) nie może być innego wyniku jak zwycięstwo manu.
Kiepska analiza.
Post roku jak dla mnie
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Witam Panowie.
Mam zapytanie, czy zna się ktoś z Was na tworzeniu cheatów do gier online?
Z góry dzięki za odpowiedź
albo może inaczej, potrzebuję pomocy fachowej w celu ściągnięcia jakiegoś cheatu do gry w slotomania na facebooku. Nie chodzi o zabawę dla mnie tylko w razie spięć z żoną nabiłbym jej punktów i niech siedzi i gra cisza, spokój a ja mam czas dla siebie.
Proszę kogoś o pomoc
zgodnie z sugestią
// Zniszczyłeś mnie :!: ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jeżeli Marion Bartoli jest obecnie &quot;gruba&quot;, to jak określić Kvitovą? Tłuścioch? Spaślak? Widziałeś jej fałdę na brzuchu? To nie było koło ratunkowe, tylko ołowiana obręcz do ciągnięcia na dno. Drugiej tak nikczemnie niesportowej sylwetki nie widziałem na tym turnieju. Rozmiar miseczki (makutry raczej) też robi swoje, choć to się akurat miło ogląda i nie jest decydujące (vide Serena).
Kvitova musi wziąć od Bartoli poradę, jak schudnąć o 10 kg. W baboklocowatej posturze wielkiej Kvitowvej jest zmagazynowana moc, której nie straci razem z kilogramami.
Oglądałem Kvitovą w wygranej nad Parmentier i tylko ze względu na tę komiczną nadwagę postawiłem, że Bartoli bez sadła ugra co najmniej seta, bo kipi energią, biega jak opętana i ma opracowany jakiś rytuał z machaniem rakietą - widać, że ktoś z nią pracuje i nad aspektem psychologicznym. Póki krzepa Kvitovej sprawnie wprawiała sadło w ruch, to wszystko wyglądało źle dla mojego typu. Jednak fizjologii nie da się oszukiwać długofalowo - tłuszcz zabił precyzję, pot zalał oczy i ruch zamarł.
???? ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W temacie &quot;Czy z bukmacherki da się żyć&quot;

Nie da sie, bo jak zaczeniesz juz wychodzic na swoje to buk w najlepszym wypadku nalozy limity na max. stawke itp. albo w ogole zablokuje / zamknie twoje konto :/ Pozniej mozesz kombinowac na bukach naziemnych itd az w koncu bedziesz mial bana / zakaz gry we wszystkich wyplacalnych i renomowanych bukach :]

20 minut w później zakłada temat żeby dowiedzieć się czegokolwiek o tym co napisał ????

Witam,

Mam pytanie w jakich okolicznosciach bukmacher moze nalozyc na konto gracza limity i jak to wyglada w praktyce? Czy sa to limity stawek w na single czy takze limity na kupony kombinacyjne. Czy moze sa tez limity na ilosc spotkan / obstawien?

Ktos pisal ze dostal limity za granie surebetow... czy buk moze nalozyc limity lub zablokowac konto za samo wygrywanie (bez grania progresji, surebetow itp) ??

Aha i jesli juz nalozy limity to przykladowo ile wynosi taki limit?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Czytaj opinie, analizuj. Tutaj troche opinii jest. Ja odgrywam na Nadalu dzisiejszą przegraną. Wątpię, aby Murray 3razy pod rzad miał szczęście nic nie grając, Rafa to nie byle kto i nie da mu stać w jednym miejscu jeżeli Andy będzie chciał wygrać na wstecznym. Dzisiejszy mecz Berdych&#39;a z Rafae pomimo, że był 1dnostronny to był ciekawszy od Murray - Federer.
Stawia na Nadala w finale Djokovic vs Murray ????
 
Do góry Bottom