>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Forumowe Łapu Capu

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po całej pisowni tego zdania nie wpadłeś na to, że kolega nie jest z Polski?
Chwałą mu za to, ze pisze po polsku.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wczorajszy typ zgodnie z przewidywaniami wszedł, a ja byłem bliski wytypowania dokładnego wyniku, pomyliłem się ledwie o kilka punktów. Dziwnie się czuję każdego dnia powtarzając tą samą kwestię ale takie są fakty i nie da się wobec nich przejść obojętnie - skuteczność 100% zachowana. Cieszy mnie niezmiernie, że coraz więcej osób docenia moją pracę która z pewnością ma wpływ na stan ich portfeli, liczę także, że osoby które mnie nieustannie atakują przekonają się, że warto grać ze mną aby być na plus.

SKUTECZNOŚĆ: 100% (6/6)

San Antonio Spurs - Denver Nuggets - under 213.5 @ 1.44 - bet365

Dzisiejszej nocy wybrałem typ z dużym kursem, aczkolwiek jestem w 150% procentach przekonany o jego powodzeniu i stawkuję go 10/10. Tym typem będzie określenie ilości punktów w meczu Spurs-Nuggets na liczbę poniżej 213.5 punkta. W mieście &quot;Świętego Antoniego&quot; leżącym w jednym z największych stanów USA a mowa oczywiście o Teksasie, dojdzie do pojedynku dwóch zupełnie różnych teamów. Na przeciwko siebie staną pewnie zmierząjące do playoffów Ostrogi (z ang. Spurs) oraz przeciętna drużyna Nuggets z Denver której wielkim sukcesem byłoby znalezienie się w playoffach. Mecz rozpocznie się o godzinie 21.30 czasu miejscowego a więc dość późno, wieczorna pora i klejące się oczka z pewnością nie sprzyjają grze w koszykówce choć na pewno nie uniemożliwiają tego. Zawodnicy będą mieli prawo być zmęczeni tymbardziej, że grają w systemie dzień po dniu. Nie jest to mecz na szczycie ani pojedynek o niewiadomo jakiej randze, Spurs zatem wyjdą z szatni wyluzowani i spokojni o wynik, nie będą forsować tempa, gdyż wkrótce czekają ich ważniejsze pojedynki. Spodziewam się zatem wolnej gry i wykorzystywania ok. 20-22 sekund na akcję rzutową. Każdy wie, że zawodnicy miejscowych Ostryg nie należą do młodzieniaszków a średnia wieku przekracza dwucyfrową liczbę, nie twierdzę, że koszykarze San Antonio są za starzy na rzucanie punktów, ale tak jak wspomniałem nie powinni forsować tempa w tym meczu tymbardziej, że jest on dla nich praktycznie wygrany. Spurs grają mecz po meczu wracając z Charlotte których pokonali różnicą ni mniej ni więcej jak 30 punktów miejcowe Koty. Z całą pewnością była z tego powodu zorganizowana jakaś imprezka, a każdy wie jak czujemy się następnego dnia, a właściwie nie my a nasza głowa. Zmęczeni mają prawo być także Denverowcy którzy aż 48 minut walczyli z w dalekim Houston z Rockets ostatecznie wygrywając. Warto także wspomnieć o kontuzjach, w Denver nie zagra słynny Rudy Fernandes, popularny Hiszpański Bizon jak mawiają na niego koledzy jest strzelbą nr. 1 jeśli chodzi i rzuty zza lini 6.5 metra. Oznacza to, że mniej będzie celnych rzutów za 3 punkty. McNuggetsy z Denver muszą mierzyć siły na zamiary, a drużyna z San Antonio w którym prawie 2% mieszkających to Polacy, z całą pewnością nie jest w ich zasięgu. Spodziewam się nudnego meczu, gry na czas zawodników z dzikiego Teksasu, przetrzymywania piłki aby nie forsować sił ale pewnie zwyciężyć w tym meczu. Ja osobiście wystawiłbym na ten mecz linię 184.5 lub ewentualnie 189.0, linia wystawiona przez bukmacherów jest śmieszna i ewidentnie pokazuje, że szczwani oddsmakerzy przeanalizowali ten mecz &quot;po łebkach&quot; pomijając najważniejsze fakty. Do usłyszenia!
Zaznaczyłem te fragmenty,w których kolega wyciąga naprawdę ważne dla meczu i jego wyniku argumenty oraz fakty;)
W ogóle cały wpis to poezja,idealna do działy łapu-capu ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik


Niemniej jednak nie zwykłem do analizowania meczów &quot;po łebkach&quot; tak jak niektóre osoby i to co najważniejsze zawsze znajdziecie w mojej analizie.

Dzisiejszej nocy NBA zorganizowało tylko 6 spotkań, a to prawdopodobnie dlatego, że tak został ułożony terminarz przedsezonowy.

Na pierwszy rzut oka, patrząc po nazwie są to drużyny słabe,

Zachęcam zatem do gry a sam uciekam pakować walizki gdyż samolot nie będzie czekał.


Chłopak nadal w formie jak widać-dedukcja niczym detektyw Monk ???? Co do ostatniego zdania,mam nadzieję że to nie bilet w jedną stronę bo już czytanie analiz tego użytkownika stało się dla mnie niemal codziennym rytuałem..
 
merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
Mecz odbędzie się w Waszyngtonie popularnie nazywanym Dystryktem Kolumbii, jednak nie chodzi oczywiście o światową stolicę kawy czyli Kolumbię (kraj leżący w Ameryce Południowej) a o inną stolicę - Stanów Zjednoczonych. Jako istotny fakt i zarazem ciekawostkę mogę powiedzieć, że oba miasta, Los Angeles i Waszyngton leżą po tej samej części USA, na niegdysiejszym &quot;Dzikim Zachodzie&quot;.
????
A jak mu moderator zwrócił uwagę żeby przestał wypisywać bzdury dotyczące geografii w swoich pseudoanalizach, postraszył administracją, lol...
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Kiedy już wydawało się, że dziś nie ma żadnego godnego typu, okazało się, że przegapiłem najciekawszy kurs w ofercie. Wczorajsza podróż samolotem trochę mnie zmęczyła, w dodatku ciężko dziś spałem, może dlatego przeoczyłem taki prezent. Do rzeczy. Dzisiejszej nocy na tapetę biorę spotkanie w Waszyngtonie, stolicy Stanów Zjednoczonych. W mieście Jerzego Waszyngtona miejscowe Czarodzieje czyli Wizards podejmą jeden z najlepszych klubów w historii NBA a mowa oczywiście o Jeziorowcach z Los Angeles czyli popularnych Lakers. Bukmacherzy w końcu poważniej podeszli do tematu, wystawiając dokładnie taki kurs jaki wystawiłbym ja na ten mecz. Widocznie zabolały ich ostatnie porażki, być może poleciały głowy, ale w końcu kurs jest taki jak być powinien.
Gościa ogólnie zna już całe forum, ale tym przebił wszystko ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Mam dwa konta. Jedno na prawdziwe dane, drugie fałszywe. Na tym drugim mam zablokowane 125zł i nie mogę wypłacić bo zostałem poproszony o przesłanie dowodu osobistego. Tego dowodu nie mogę przesłać bo konto zakładałem na fałszywe dane.
Prosiłem o zamknięcie konta to mi odpisali, że najpierw muszę im wysłać dowód tożsamości.
W zakładce Pomoc Drogą Elektroniczną -&gt;Konto/Bezpieczenstwo zauważyłem taką opcje: &quot;Otworzyłem więcej niż jedno konto Skrill (Moneybookers)&quot;
z takimi opcjami:

Czy mogę im napisać że to konto jest moim drugim założonym na MB i jest na fałszywe dane oraz że mam prośbę o przelanie środków 125zł na moje prawdziwe konto?
Ja padłem po przeczytaniu tego co jest na brązowo ..
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f66/2-kolejka-enea-speedway-ekstraligi-15-kwietnia-2012-a-75114.html#post2810895

Włókniarz - Polonia Bydgoszcz 1@1,52
Moim skromnym zdaniem Częstochowa wygra 50-40
Zamierzam obstawić duże pieniądze, ale kumpel mi teraz zamieszał w głowie i wkręca mi, że w przypadku odwołania meczu, bukmacherzy wynik spotkania losują czy coś takiego. Jak to jest na bet at home i Sportingbet ? Pieniądze które postawiłem zwracają mi, czy też są zamrożone do przyszłej daty meczu w przypadku jego przełożenia ?
ciekawe co kolega wylosował ? ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Euroo tuż tuż... zaczynają się magiczne wywody... będzie ich coraz więcej Xd
Po naszym orłach też bym się za wiele nie spodziewał 3 mecze: -otwarcia -o życie - o honor.
Ja bym wziął tylko Lewandowskiego i wystarczy.
Głowacki drewno niesamowite od lat , Perquis farbowany lis
Nigdy nie kibicowałem reprezentacji. Tym bardziej teraz
No i kończymy imprezę z Czechami. Historia kołem się toczy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bez fałszywej skromności muszę jednak przyznać ,że jak na razie jestem zdecydowanie najlepszym znawcą czarnego sportu, gdyż jako jedyny na tym forum wytypowałem prawidłowo śmieszny handicap na Unie Tarnów -16,5 stawiająć na CKM.
ElitTyper powrócił ????????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Przed walką Najman vs Burneika ciśnienie rośnie ????
Koksu to stary wyjadaka, ustawki na litwie, bitwy na dyskotekach, wiec &quot;doświadczenie&quot; ma
Na filmikach pokazuje jakieś ciosy i kopnięcia ale są żle wykonywane (pchnięcia i żle technicznie) , w dodatku sapie jak parowóz .
Stawiam na podobny scenariusz jak przy walce z Pudzianem czyli Najman skopany niczym menel pod sklepem albo samo wykluczenie
Najman to życiowy nieudacznik
Bruneika jak narazie jest mocny w gębie pokazując swoja siłe w filmikach z arbuzami...
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Petrova - Vinci

Co myslicie o tym meczu? Bilans bezposrednich meczow jest korzystny dla Petrovej 2-1 jednak te 3 mecze odbywaly sie na korcie twardym. Ktos moze cos doradzi?
Raczej ciężko będzie coś doradzić Wszechwiedzącemu:grin:
 
Do góry Bottom