>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Forumowe Łapu Capu

rpg 1K

rpg

Użytkownik
????
(...)
Czyżbym stanowił zagrożenie dla dochodów totomixa, bo inni w moim wieku puszczają taśmy, lub &quot;pewniaki&quot; za duże kwoty i wszystko przegrywają, a ja coś wygrywam za małe stawki? Tego nie wiem, na razie jestem 90zł z groszami na minusie i czas pokaże. Jak nikt nie będzie chciał wydawać mi kuponów to kolegom dam by puszczali, ale wtedy poznają mój sekretny sposób, którym z nikim się nie podziele. Ewentualnie jak okaże się on taki super dobry i troche zarobie, tak, że nie będę się musiał o nic martwić (w domyśle kryzys) to udostępnie ten sposób gry na forum, niech i inni koszą buków.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
????
Chciałem sobie wymienić punkty na coś. Za dużo ich nie miałem ale starczyło na roczną prenumeratę Cosmopolitan. Kazali mi wysyłać maila do nich z potwierdzenie wybranej nagrody. Dzisiaj wbiłem na chat i taka oto rozmowa się wywiązała:
Rory: yes?

Michal: hello
Rory: hello

Michal: please 1 year cosmopolitan subscription
Rory: funny

Your party has left this session.
http://forum.bukmacherskie.com/f105/betcroc-50s-65910-2.html#post2479832
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
o pewnej gwieździe HP:
Riki to pracownik Bet365:wink:Każdy nawet początkujący psycholog to wywnioskuje z jego postów,przy jego skuteczności i graniu od rana do wieczora,zaczynając od hokeja na piasku,kończąc na overze 20,5 w Badmintonie na wózkach,nie trzeba być Szerlokiem,żeby to wyłapać:grin:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Hajdpark w pigułce ;).

lepsze to niż:
10-8 ładnie, jedziemy

ed 10-10 znowu sie daje zablokowac
ed2 10-12 no co oni robia?!
ed3 11-14 dawac gonic!
ed4 10-8 -&gt; 12-16 ????

ed5 12-16 -&gt; 20-19 ????

ed6 20-19 -&gt; 23-24 co za gamonie

ed7 20-19 -&gt; 23-25 ????????????
 
favago 69

favago

Użytkownik
mam pytanie: chodziłem sobie po toto gol klikłem e-kupon i wypełniłem mecze i klikkłem akceptuj nie rejsetrowłem sie na tej stronie ale wypełniłem kupon za ponad 500 zł ale tylko na żarty a to odrazu jakoś wysłało

NIE WIEM CO MAM ROBIC PPOOMMOOCCYY !!!! błagam !!!
???? ???? ????
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Mozi w formie ;)
Nie wiem jak oni to zrobili, ale sprzedali na pewno... Co więcej można zauważyć, że w każdej kolejnej kwarcie sprzedali po 3 punkty mniej (24:18, 24:21, 24:24, ??:???:?). Każdy poważny matematyk wie jak się skończy 4 kwarta i cały mecz... Można inwestować all in w różnicę zwycięstwa - dokładnie 6 punktów.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ortografia na forum...
Zapowiada się ciekawa walka o mistrza między klubami z Manchesteru , bo nie wieże aby inny klub jeszcze był w stanie się włączyć o walkę, dlatego uważam ze oba kluby będą iść &quot;łep w łep&quot; i gromadzić po 3 pkt. Jak będzie ? przekonamy się częściowo podczas najbliższej kolejki.
 
Do góry Bottom