>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
10/10
Link do powyższego cytatu:
http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/czeslaw-lang-wlosi-sa-pod-wrazeniem-tour-de-pologne/gqgls

Jak myślicie, co tak naprawdę oznaczały trzy palce skierowane do Pana Czesia? Moje propozycje:
- Trzeciego etapu byśmy już nie wytrzymali psychicznie!
- Czesiu, zabieraj te swoje balony, raz dwa trzy!
- Kufa, Czesiu, tylko trzy kamery?!
- Zamawiamy kolejne trzy edycje Tour de Pologne! Super ubaw!
- Trzy tysiące balonów na trasie. Rekord Czesław, rekord!!!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, El. LE
Spotkanie: Randers -Kazan
Typ:2
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet365
Analiza:
Swoją analizę zacznę od zespołu z Danii a mianowicie Randers jest to zespół który jeszcze niedawno grał w 1 lidze duńskiej, zespół w tamtym sezonie zajął 3 miejsce w tabeli ale dość szczęśliwie bo liga w tamtym roku była bardzo wyrównana i różnice w ostatniej kolejce ligi duńskiej były minimalne, ze tak naprawdę wszystko Rozstrzygało się w ostatniej kolejce. Randers to nie jest jakiś bogaty i utytułowany klub w Danii, zdecydowanie ustępuje np. FC Kopenhadze czy Nordsjelland. W tamtym sezonie z tego co pamiętam taki zespół jak Aarhus nie awansował nawet do 3 rundy przegrywając z jakimś gruzińskim klubem u siebie 1-2. Ogólnie patrząc na wyniki reprezentacji tego kraju(porażka 4-0 z Armenia w El. MŚ) coś się z tą piłka dzieje nie dobrze w Danii. Rubin z kolei gra ostatnio bardzo dobrze pewnie wyeliminował Jagodine a w lidze jeszcze nie doznał porażki i obecnie znajduje się na 7 miejscu. Jeśli chodzi o abstynencje to nie doszukałem się żadnych u Rosjan. Patrząc na te wszystkie czynniki kurs 1,7 jest bardzo zachęcający.
No gdzie u Ruskich abstynentów szukać:!::?:????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
**** ( męski członek, nie chciałem cenzurować - jestem wściekły ) by to strzelił, Turnosev set... Zajebista lokata na Isnera, nie ma to tamto...
Płakusiaj, biedactwo moje ????

Jak płaczesz to potem powinni Ci te wygrane brać, serio ????
Obstaw kiedyś chociaż za jedną łódkę - wtedy podyskutujemy :cool:


Na Isnera poszło ferrari, moja JEDYNA wyspa na oceanie spokojnym i 3 domki jednorodzinne, to ciężko Mad3Rs żeby człowiek się nie gorszył ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Argentyńczyk potrzebuje na pewno odpoczynku bo takie granie co tydzień skończy się wynikiem jak u Andersona (poniżej taka ciekawostka, granie tydzień w tydzień gdzie indziej tak się kończy jak na mapce)


czyli gładką porażką. Przed US Open trzeba dobrze rozplanować terminarz i z jakiegoś turnieju najlepiej wypadałoby zrezygnować.


Tylko jest jeden mały problem: Ty zaznaczyłeś Waszyngton (stan) a turniej odbywał się w stolicy, czyli D.C, który leży na wschodzie ;) Czyli pomyliłeś się o jakieś 3000km i 3 strefy czasowe ????

To tyle w kwestii wprowadzania w błąd innych userów.

Pozdrawiam ????
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Ta nasza reprezentacja to pomyłka libero sobie stoi gdzieś na końcu zero odbioru piłka leci to ona sie rzuca ale i tak trafi piłka w parkiet przecież my gramy w 5iatke. Ustawienie fatalne, jak my atakujemy to ktoś zawsze jest w odbiorze u Niemców a u nas to porażka jakaś ruda paskuda stoi na końcu ciągle ją pokazują a ***** robi. A komentatorzy to paranoja gra tam jakas Margareta Kozuch a oni czytają jako Małgorzata Korzuch co to Polka czy volksdojcz? Ja nie wiem czy u nas nie ma siatkarek dobrych tak mnie wnerwia ta paskuda ruda ***** gra a Kaczor to zero pomysłu...
mnie to rozbawiło, taki poziom jak &quot;znawcy z onetu&quot; co sie wypowiadaja w kazdym sporcie, czy pod kazdym wydarzeniem, koemntarz domeczu ktory trwa od 20 minut, czyli no wiadomo juz wynik z góry znany w koncu w siatkowke gra sie do 1 wygranego seta, a Polki graja ustawieniem jakim graja (przyjmują praktycznie we dwie) oczywiscie znawca jestdobrze doinformowany w tej kwestii ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
tenis złoooooooooo

Ok,Almagro zamykał kupon i jak zwykle oddał mecz bez walki. Tym królom to już się nawet w tysięcznikach nie chce grać bo srają kasą
Już nawet 14 w rankingu przyjeżdża po wpisowe i do domu. A te władze im walą i walą tego siana jak koniom. Tylko się pytam za co? W pierwszych rundach powinno być bez kasy i git,a taki cygan przyjedzie,odbije 2 razy rakietą,ma wyjebane a i tak wyjedzie zadowolony bo w portfelu grubo.
Jeszcze raz wrócę do kwestii finansów. Moim zdaniem,za przegranie meczu w I R nie powinno się dostawać kasy,bo przyjeżdżają i za to,że wyjdą na kort i czy tam ugrają gema czy piłkę czy za to,że w ogolę się pokaża na korcie dostają kase.
Wsiadam na rower i zapieprzam 5km do toto-mixa,aby zagrać za jakie 500zł snookera od Asi,bo buki internetowe wyzerowane przez sprzedajny tenis
Gonzalez przegrał. W tych challengerach to goście mają wy......ne nawet w 1/4 albo 1/2. Smiech
Kazdy ma wyjebane. Im wala taka kapuche za to,ze wyjda na kort czyli wpisowe ) glowa mala. Czlowiek przez 5 lat tego nie zarobi co te cwoki za pokaz swojej glupoty i odpuszczanie meczow.
W tensie to tylko wielkie szlemy. Tam wiadomo,ze kazdy gra na maxa.
Ten tenis to jakas patologia. Z 5 lat temu to siadalo wszystko.a teraz to jeden cyrk goni drugi. Jednemu sie nie chce,bo na start portflel pelny i woli swira z siebie zrobic na korcie, drugi ma wyjebane bo mysli ze w tym turnieju to i tak daleko nie zajde,dostane 20 tysi dolarow to lepiej juz sprzedam mecz,rodzina u bukow postawi wszystkie moje eurasy,dolarasy i zarobie 10 razy tyle,a i tak slepe wladze nic mi nie zrobia,trzecia lapie okres na korcie i po wygraniu pierwszego seta 6-1 nastepne dwa przegrywa do zera. Jak tu przewidziec cokolwiek? Nieco sie da bo to ze Monaco dzisiaj odprawi niemote Melzera to bylo pewne
Wsszyscy obstawiaja a w tym tenisie to nie ma szans na udowodnienie. Chyba jedna z niewielu dyscyplin gdzie wykryc to jest mega trudno
No wlasnie i potem sie dziwie ze kurde jaja na maxa. Z reszta dzisiaj sporo poczytalem o ustawkach w tenisie i wiem. Juz na patrzac na afere z Davydenko bo kazdy i on sam wie ze mecz z Polski ustawil, nawet i wladze wiedza ale udowodnic sie nie da. Idac dalej pamietny Mecz Wozniacki z Kremer 1-0 5-0 i krecz, oferowanie Djokowicowi 200tys za przegranie meczu gdzie za win w calym tur bylo 150tys. Czy tez jaja z KOellerem- ten to byl prze kozak to co on odpierdalal na korcie to niesamowita historia.
poczekam jeszcze do USO. Jak tam sie nie uda co wiecej zarobic to ide juz zdecydowanie w strone pokera. Ostatnio zarobilem 25tys to polowe przegralem na zasranym tenisie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
PRZED MECZEM:
???? Fleming C./Murray A. - Peya A./Soares B.
Fleming C./Murray A. ::: 1,83 ::: Bet365 ::: 10/10
Postawiłem dom, auto, żonę, wziąłem kredyt w Providencie i na Vivus, wszystko w jeden mecz. Schodząc na ziemie to jednak trzeba przyznać szczerze, że skoro już Fleming z Murrayem znaleźli się w finale debla to go prawdopodobnie wygrają. Murray tu robi piekielną różnicę choć nie jest to typowy deblista to jednak umiejętności mu na pewno nie brak. Rozbili debel Nestora z Lindstedtem (który wyeliminował Brayanów), Stepanka z Paesem, Benneteau J. z Zimonjic N. i Rojer J./Qureshi A. U. H. Pokonali prawie same najlepsze deblowe pary na świecie. Nic dodać nić ując. Rywale trochę się pomęczyli przez turniej tracąc sety, to jednak grali z gorszymi deblami i jakoś ciężko mi w to uwierzyć będzie, że Murray z Flemingiem przegrają w finale. Moim zdaniem bardzo pewne spotkanie.
PO MECZU:
Wynik: 4:6 (4)6:7 ⛔ Nie ma nic ;)
i pomeczowa &#39;minimalizacja strat&#39;
Fleming C./Murray A. ::: 1,83 ::: Bet365 ::: 3/10
#karnetNaŁapuCapu
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie wiem czy mogę to wkleić, bo to z innego forum. Mnie rozbawiło, bo to naprawdę jakaś wyższa matematyka.
60% meczów Cerro Porteno u siebie kończy sie overem 2.5
50% meczów Sol de America na wyjeździe kończy sie overem 2.5
Matematycznie daje nam to 110% , nie ma bata , że to nie wejdzie
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
dokładnie chcialem wlasnie to tutaj zamieścić ????
najlepsze chyba sa te posty:
Do tej pory zyskałem ok. 268€ i teraz w tej progresji jak na razie straciłem 2222,20€ ale teraz jak postawie za 20k i wygram to będę ponad 500€ na plusie.
Za 6 razem to już na pewno trafię. A jak nie to wtedy to odrobie grając kurs 2.00 za 22222,20€ nie można mieć tyle pecha.
Postawiłem u kilku buków ten sam mecz. Kursy wahały się od 1.25 do 1.35 i kurcze nie weszło. Jak to możliwe? 200k już nie postawie, bo nie mam tyle a niech to. Kończę z bukmacherką raz na zawsze.
skąd biorą takich trolli ? ????
 
Do góry Bottom