>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fortuna - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ester, przede wszystkim sprawdziłem stronke fortuny i tam ewidentnie pisze ze są to punkty sprzedaży TYGODNIKA. Może sie myle i ten tygodnik jest do kupienia nie tylko w salonach FORTUNY ale mieszkam nie daleko Częstochowy i jestem prawie pewien że w Częstochowie jest tylko jedno miejsce gdzie można obstawiać zakłady w Fortunie. Ale jeżeli się mylę to przepraszam. Może ktoś jeszcze wie coś na ten temat.
W Czestochowie są 4 punkty Fortuny, gdzie mozna zawierac zaklady.
1. Plac Daszynskiego - pierwszy, najpopularniejszy bukmacher w Czestochowie
2. Wolnosci - przy lini tramwajowej, miedzy PKSem, a Lodowiskiem na Sobieskiego.
3. Wyzwolenia - na Północy niedaleko supermarketu Plus.
4. Dekabrystów - przy Wydziale Budownictwa PCZ, obok baru Grota.
Wszystko idealnie zgadza się z tym co jest napisane na stronce i każdy z Częstochowskich &#39;Punktów sprzedaży tygodnika&#39; jest najzwyklejszym w świecie &#39;Punktem wysyłania kuponów&#39; (w którym całe dnie siedzą &#39;fachowcy&#39; i w którym całe dnie śmierdzi...)
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
odbiór wygranej
witam wygrałem i mam pytanie czy moge ybrac wygrana w dowolnym punkcie foruny czy tam gdzie postawiłem zakład...???czekam na odpowiedz
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
superoferta
codzienny zestaw zdarzen o podwyzszonych kursach, z superoferty mozemy wybrac tylko 1 spotkanie i musimy go zagrac na kuponie z min. 4 innymi zdarzeniami/lacznie 5 spotkan/ lub wiecej

terno dnia to rowniez zdarzenia z podwyzszonym kursem ale mozna je grac juz w singlu, na kuponie mozemy postawic jedno zdarzenie z tej oferty

na kuponie mozna laczyc jedno zdarzenie terno z jednym z superoferty ale nalezy wtedy pamietac o trzech innych spotkaniach bo superoferta wymaga min. 5 zdarzen na kuponie

kwota od ktorej bukmacherzy naziemni naliczaja dodatkowy podatek wynosi: 2248 zł
 
ester 87

ester

Użytkownik
Do 14:30. Jak Ci zależy na czasie to nie lepiej sprawdzić na oficjalnej stornie, a nie czekać na odpowiedź na forum?
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Czy może ktoś z Was szczegółowo objaśnić mi , na czym polega tzw.&quot;zakład bezpieczny&quot; w &quot;Fortunie&quot;? Niedawno &quot;Fortuna&quot; wprowadzila tę nowość ,a ja nie nie wiem jakie sa zasady .Z gory dziękuję.
 
R 0

rookie

Użytkownik
witam
mam pytanie, bo słyszałem już tyle różnych opinii, że sam sie pogubilem.
Mianowicie:
obstawiam zdarzenia systemem np. 3z5. Możliwych kombinacji=10
I teraz pytanie: stawke (załóżmy 3 zł) mnoże w fortunie razy ilość kombinacji na kuponie czy razy ilość zdarzen podanych na kuponie. Ja myslalem ze razy ilosc kombinacji czyli w tym przypadku 10 czyli 3x10=30zł , ale znajomy mi mówil, który kiedys sie bawil w obstawianie ze to sie mnozy razy ilosc zdarzen na kuponie czyli w tym wypadku razy 5 czyli 5x3=15zł. Jak sami widzicie do zapłąty jest 2 razy mnie , przy wiekszych stawkach jest to wyrazne, az za wyrazne...
Teraz mam problem, obstawiam w totomixie , ale jesli w ten sposob sie placi w fortunie to sie na nia przerzuce mimo, ze jest po 2. stronie miasta
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
witam

mam pytanie, bo słyszałem już tyle różnych opinii, że sam sie pogubilem.

Mianowicie:

obstawiam zdarzenia systemem np. 3z5. Możliwych kombinacji=10

I teraz pytanie: stawke (załóżmy 3 zł) mnoże w fortunie razy ilość kombinacji na kuponie czy razy ilość zdarzen podanych na kuponie. Ja myslalem ze razy ilosc kombinacji czyli w tym przypadku 10 czyli 3x10=30zł , ale znajomy mi mówil, który kiedys sie bawil w obstawianie ze to sie mnozy razy ilosc zdarzen na kuponie czyli w tym wypadku razy 5 czyli 5x3=15zł. Jak sami widzicie do zapłąty jest 2 razy mnie , przy wiekszych stawkach jest to wyrazne, az za wyrazne...

Teraz mam problem, obstawiam w totomixie , ale jesli w ten sposob sie placi w fortunie to sie na nia przerzuce mimo, ze jest po 2. stronie miasta
z tego co ja sie orientuje to znajomy Cie wprowadzil w blad, u kazdego buka w zakladach systemowych placimy stawka razy ilosc kombinacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom