>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Hej, czy dostał z Was ktoś limity na grę w Fortunie. Od paru dni przy jakimkolwiek zakładzie mam wiadomość "Możliwa wygrana przekroczyła dopuszczalną granicę". Nawet na najbardziej popularne zdarzenie nie mogę postawić nawet 2 zł. Może ktoś jest zorientowany czy taki ban jest nakładany dożywotnio na konto gracza czy może czasowo?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hej, czy dostał z Was ktoś limity na grę w Fortunie. Od paru dni przy jakimkolwiek zakładzie mam wiadomość "Możliwa wygrana przekroczyła dopuszczalną granicę". Nawet na najbardziej popularne zdarzenie nie mogę postawić nawet 2 zł. Może ktoś jest zorientowany czy taki ban jest nakładany dożywotnio na konto gracza czy może czasowo?
chyba od 3 lat mam limity na fortunie i nic sie w tej kwestii nie zmienilo w moim przypadku :)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Hej, czy dostał z Was ktoś limity na grę w Fortunie. Od paru dni przy jakimkolwiek zakładzie mam wiadomość "Możliwa wygrana przekroczyła dopuszczalną granicę". Nawet na najbardziej popularne zdarzenie nie mogę postawić nawet 2 zł. Może ktoś jest zorientowany czy taki ban jest nakładany dożywotnio na konto gracza czy może czasowo?
Ja mam takie w STS od około dwóch lat mimo konta VIP. Raz na jakiś czas sprawdzam czy znieśli to nawet za 2 zł nic nie przyjmują.
 
L 0

lucas27

Użytkownik
Ja mam takie w STS od około dwóch lat mimo konta VIP. Raz na jakiś czas sprawdzam czy znieśli to nawet za 2 zł nic nie przyjmują.
Jeśli klient nie ma multikonta czy konta założonego na kogoś to nie powinno dochodzić do sytuacji że jest blokowany. To jest jakiś absurd. Nie można zabronić konkretnemu klientowi korzystania z usług bo wygrywa kasę.
Nie rozumiem kompletnie czemu prawo tego nie zabrania. Jeśli nie chcą przyjmować zakładów od wszystkich to niech zamkną firmę
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Być może pytanie z d..y ale zadam
Czy ktoś z tych którzy mają takie blokady u buków zadał kiedyś pytanie konkretnemu bukmacherowi skąd tego typu blokada i na jakiej podstawie?!
Ciekawi mnie odpowiedź na takie pytanie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
§ 30 Odmowa przyjęcia Zakładu. 1. Fortuna ma prawo odmówić przyjęcia Zakładu w każdym przypadku bez podania przyczyny takiej decyzji.
2. Wstrzymanie przyjmowania Zakładów nie uprawnia Klienta do odszkodowania, ani żadnego innego roszczenia, o ile niniejszy regulamin nie stanowi inaczej.

Przeciez kazdy bukmacher ma taki zapis w regulaminie, ze moze odmowic przyjmowania zakladow, przyznania bonusu, rejestracji konta bez podania przyczyny. Czytajcie regulaminy... ciekawe co jakby w regulaminie byla np. oplata za brak aktywnosci na koncie...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Być może pytanie z d..y ale zadam
Czy ktoś z tych którzy mają takie blokady u buków zadał kiedyś pytanie konkretnemu bukmacherowi skąd tego typu blokada i na jakiej podstawie?!
Ciekawi mnie odpowiedź na takie pytanie
"Jest to decyzja dzialu finansowego po wnikliwej analizie Pana konta"Takie coś zazwyczaj mialem:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +273
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Być może pytanie z d..y ale zadam
Czy ktoś z tych którzy mają takie blokady u buków zadał kiedyś pytanie konkretnemu bukmacherowi skąd tego typu blokada i na jakiej podstawie?!
Ciekawi mnie odpowiedź na takie pytanie
Jozzy pytałem dlaczego pomimo statusu VIP który obejmuje indywidualne limity mam takie że nic nie da się obstawiać. Odpowiedzi dokładnej nie pamiętam ale było coś w ten deseń że buk zastrzega sobie prawo do wykluczenia danego gracza z udziału w zabawie
 
Otrzymane punkty reputacji: +273
pawelh 0

pawelh

Użytkownik
Fortuna schodzi na psy i to bardzo. Pamiętam czasy kiedy sts był daleko w tyle ze swoimi kuponami wygladajacymi jak jakaś faktura. Teraz fortuna oferta, obsluga, podejściem do klienta schodzi calkowicie na psy. Wypłata wisi od wczoraj od 13 i cały czas jest możliwa do anulowania. Teraz przeszedłem się do punktu stacjonarnego po wypłatę z kuponu - wiedząc że o 13 jest polgodzinna przerwa. Co się okazuje? Starsza Pani o 11.30 zamyka mi przed nosem drzwi bo szef wzywa do banku. Może zamiast informacji o przerwie niech sobie wywiesza informacje w jakich widelkach czasowych obsługują klientów. Nie dziwi ze tu na osiedlu nie tylko sts ale nawet lvbet powoli zaczął odstawiac fortunę...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Chcesz sobie przyjść do punktu fortuny i zagrać zakład na kartki w meczach eliminacji Ligi Mistrzów? Nie ma takiej możliwości: musisz mieć kartę fortuny. Ale już 1x2 możesz sobie bez karty zagrać. Fajna patologia
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
Do góry Bottom