>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
To się komuś przyfarcilo


Powyższy puszczony 2 razy

i jeszcze takie cus

Tak zwany fart życia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +611
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFO!

Wczoraj Fortuna uruchomiła nowy sposób rejestracji konta. Oprócz standardowego wypełnienia formularza jest teraz również opcja rejestracji przez bank, przy wykorzystaniu usługi MojeID. Jest to duże ułatwienie dla gracza, który może się zarejestrować oraz uzyskać pełną weryfikację konta w zaledwie kilka minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +571
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Taak fortuna po wycofaniu się głównych firm zagranicznych z Polski oraz nawet portfeli internetowych, to chyba jedyne źródło ratunku dla chcących grać profesjonalnie. Wiadomo nie mówimy tutaj o singlach bo to niemożliwe niestety, buk zeżre za duży procent z wygranej i na dłuższą metę to bezsensowna robota, a dochodzi jeszcze przecież marża. Ale doskonały bukmacher do taśm, można sobie puścić i zgarnąc jakiś atrakcyjny bonus który nie dość że skasuje podatek to jeszcze da nam dodatkowe profity, co naprawdę potrafi się opłacać nawet względem buków internetowych. Zdecydowanie moim zdaniem fortuna wciąga inne firmy na rynku polskim i polecam również w niej grać jak już marzymy coś ugrać a nie za 2 zł zagrać taśme w sts xd pozdrawiam
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Dajcie spokój z live w Fortunie, kpiny jakieś ...Jak to ma być profesjonalna firma równająca do unibetów, 365 , itd. to sorry ale chyba ktoś rozum stracił...Zanim wymieli ten ich system to chyba pojde kupe zrobić na kibel szybciej...:)
 

Załączniki

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
dziś złote globy i co złodzieje z fortuny dają np:kategoria : NAJLPESZY FILM the fabelmans - 1,35 fortuna inni (sts,ewinner ,betclick,betfan ) 1,5 ( ruski 1xbet 2,1 :) ) Druga pozycja w tym samym dziale NAJLEPSZY FILM Top Gun Maverick 2,5 fortuna inni (sts,ewinner ,betclick,betfan i jeszcze kilku ) uwaga 4,5 !!!
To teraz chce zagrać przykładowo w fortunie na fabelmans za 1000 zł to moja wygrana to 188zł a w ruskim za klocka 1100zł prawie 6razy tyle zysku -NO COMMENT
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
odnoszę wrażenie że fortuna idzie na łatwiznę i raczej obrala kierunek w tył - w zeszlym roku biatlon na przyklad mozna bylo grac ilosc bledow zawodnikow na strzelnicy!!! dzis zapomnijcie czyli marsz w dół - i waska oferta pojedynkow zawodników ograniczona do 1 dziesiatki
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Polecam uważnie czytać regulaminy tego pseudobukmachera. W ich bonusach wystarczy że jeden mecz skończy się zwrotem lub (uwaga!) zostanie przełożony (np mecz tenisa jest dokanczany na drugi dzień z powodu pogody) to bonus jest deaktywowany . Już nie chodzi nawet o te marne 50zl ale o sam fakt
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ten zwrot jest po to, żeby osoba która wie, że jakiś mecz się nie odbędzie nie wykorzystała tego na swoją korzyść. Znajdzie bukmachera, który nie daje wtedy zwrotów i wykorzystajcie to na swoją korzyść.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Chodzi o to że przez zwrot anulują bonus .
Np kurs minimalny jest 3.00 i gościu ma na kuponie 4 mecze. Wystarczy że z jednego meczu będzie zwrot i ci nie wypłacają bonusu nawet jeśli kurs po ponownym przeliczeniu dalej spełni warunki kursu. Albo że jeden z meczy przerwa z powodu pogody i dokończą jutro. Też ci nie wypłacają bonusu . Gdy reklamują bonus tego nie masz na stronie głównej opisu oferty tylko musisz szukać kruczków w regulaminie szczegółowym promocji.
Post automatycznie złączony:

Jedyny bukmacher, prócz superbet, który regularnie rzuca bonusami , a wy jeszcze narzekacie, bo nie doczytaliście regulaminów.
Mam konto we wszystkich bukach ze względu na bonusy (gram tylko bonusy 4fun bo z podatkiem się nie opłaca). Mnóstwo buków daje bonusy . Betx , betters bardzo regularnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
mogę prosić o linka do tego regulaminu?
Niestety nie wiem jak sprawdzić regulamin historycznej promocji. Moja historia tyczy się wtorkowego bonusu dokładka / bezpiecznik . Przełożyli mecz ramosa i bonus wygasł przed dokończeniem meczu. Dokończyli go na drugi dzień wieczorem. Mam na telefonie zapisany regulamin wczorajszej promocji. Widzę że tu zwiększyli do 48h. Ale sprawa zwrotu identyczna. Oto kruczek.
3.1.4 i 3.1.5


Screenshot_2023-02-23-09-41-25-821_cn.wps.moffice_eng.jpg
 
Do góry Bottom