>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Info ze strony Fortuny:

Szanowni Klienci. Informujemy, że w związku z planowaną przerwą techniczną nastąpi przerwa w działaniu strony internetowej oraz aplikacji mobilnej w dniu 25.08.2020 od godz. 04:30 do godz. 06:30. Przepraszamy za utrudnienia.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dzien dobry. Chcialem tylko powiedziec, ze Fortuna jest dziadem. Wlasnie zaoralem kilkoma zlotymi ich pol oferty H2H z Formuly 1. Wiekszosc zdarzen H2H wyleciala w kosmos po tym jak chcialem je zagrac a u drugiej polowy kursy mocno spadly. I takie to wlasnie sa te nasze licencjonowane gowna. I oni chca sie porownywac do najlepszych bukow zagranicznych? Niech sie lepiej karmieniem bydla na polu zajma a nie oferowaniem zakladow bukmacherskich. Chlystkom i przegrywom to z checia oferuja mozliwosc gry u nich ale jak juz ktos troche potrafi pomyslec to jest momentalnie outowany. Ponizej kupon za 20zl nie przyjety po kilku juz odrzutkach. Pozniej to nawet byle co dla jaj dodawalem do kuponu zeby zobaczyc jak bardzo moge zniszczyc ich oferte bukmacherska. Niczego nie przyjeli :)

1598653084374.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Dzisiaj pojawił się u mnie problem z wchodzeniem na stronę fortuny na mozilli, ponieważ strona nie chce się załadowac i wyskakuje taki błąd jak na zdjęciu. Miał ktoś podobny problem?
err.png
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Dobrze wiedzieć, że to ogólny problem. Co ciekawe tylko na mozilli mi to wyskakuje, bo już na chromie da się normalnie zalogować, tak samo mobilnie.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Mam to samo.Pisalem na czacie bo mi sie udalo raz normalnie zalogować to oczywiście nie maja zadnego problemu. Mam wyczyscic ciasteczka i ma być spoko heh
 
L 285

leskinen

Użytkownik
Parodia z tą fortuną dzisiaj.... cały dzień mają problemy nie idzie postawić na LC piszą, że naprawiają ahaha ładne mają tempo cały dzień. Powinni dać rekompensatę za takie cyrki...
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Kiedys nie zagladalem przez weekend na fortune i dostalem 100zl w punktach w ramach rekompensaty za awarie.Gdzie nawet nie widziałem o awarii. Teraz zero rekompensaty przez ich awarie ktore są częste.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Ja im na fb pisalem w poprzedni weekend to głupa palili że żadnej awarii nie mają gdzie całą sobotę i niedziele strona nie działala .Gdy im odpisałem że na forach ludzie mają podobny problem jak ja to odpisali że to chwilowa awaria była.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
'Szanowni Klienci, informujemy, że w wyniku przerwy technicznej dostęp do oferty przedmeczowej jest chwilowo niedostępny w klasycznej wersji strony internetowej. W razie problemów zachęcamy do skorzystania z pełnej oferty w aplikacji mobilnej lub na mobilnej wersji strony internetowej. Przepraszamy za utrudnienia. '
 
Do góry Bottom