>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna nie chce wyplacic graczowi ponad 100 000 zl

B 482

bmoran

Użytkownik
Hmm kazdy ma czesciowo racje kto tu sie wypowiada. Facet postawil 25 tys - nie ma informacji, czy gra tak sobie co weekend, raz na rok czy pierwszy raz. Oczywiscie, to jego sprawa co robi ze swoimi pieniedzmi jesli sa uczciwie zdobyte, a raczej sa bo grajac za ponad 2000 euro zostaje sie "spisanym" u buka bo takie sa przepisy. Te pieniadze z wygranej powinien otrzymac i co do tego chyba kazdy nie ma watpliwosci, ale teraz stawiamy sie w roli wlasciciela buka lub pracownika jakiegos dzialu kontroli i co robimy? No jakos wypadaloby zweryfikowac ta wygrana przed zleceniem przelewu takiej kwoty. Tez jak wiekszosc uwazam, ze przeciaganie ponad termin jest nie fair, ale nie wiemy czy bukmacher ma jakis powod ku temu. Ja pisalem, ze moim zdaniem podejrzewa, ze inny gracz z Tczewa ma cos z tymi kuponami zwiazanego, ale jesli tylko ma takie podejrzenia jak ja i nic wiecej, to jedyne co moze zrobic to dokonac jakiejs dodatkowej weryfikacji (ktora i tak raczej nic mu nie da). Ktos pisal, ze mogl jezdzic i wyplacac w kilku punktach to teraz niech sie nie dziwi, druga osoba, ze skoro gral w legalnej firmie to nie powinien sie obawiac i mogl wyplacic od razu - no oboje macie macie. Renomowane swiatowe buki tez przy wiekszych wygranych moga chciec selfie z dowodem, potwierdzenia zamieszkania jakims rachunkiem czy wideorozmowy, a jak czasem widac tematy to taka weryfikacja trwa u niektorych tygodniami. Ja z Revolutem nigdy problemu nie mialem, choc korzystam okazjonalnie, a znajomy, ktory przyjal legalny przelew juz ponad 2 miesiace ma zamrozone ponad 50 000zl i wysylal wszystko co chcieli razem z zaswiadczeniem z pracy o zarobkach czy PITy z ubieglych lat, jedyne co dostaje gdy raz na tydzien pyta czy cos ruszylo to kopiuj/wklej odpowiedz.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Nie ma czegos takiego jak 'zawodowy gracz, obstawiacz'

Zawod wiaze sie z praca, a praca wiaze sie z okreslonymi uwarunkowaniami. Jedny mz nich jest pewnosc wyplaty, a takze minimalne wnagrodzenie. U bukmachera tego nie ma. Nigdy nie ma pewnosci, ze wygramy, codziennie napewwno nie bedziemy wygrywac

Pozostaje jeszcze termin dzialalnosci gospodarczej. Tu wkalkulowane jestryzyko i brak dodatniego wyniku finansowego, ale chcialbym zobaczyc w klasyfikacji GUS czy jest taki przedmiot dzialnosci gospodarczej jak 'obstawianie zakladow sportowych, w kasynie, lotto'. Serio cos takiego sie znajdzie?

Jesli nie ma nic takiego zdefiniowanego bukmacher nie moze sie bronic.

Poza tym to, ze ktos 'podpisal regulamin rejestrujac sie wiec musi sie zgodzic' nie ma nic do rzeczy, jak regulamin jest niezgodny z prawem. Wedy on po prostu nie obowiazuje i nie ma zadnego znaczenia czy gracz wyrazil zgode czy nie.

Tak przynajmniej bylo jak w Polsce byla 'praworzadnosc' teraz na czele trybunalu konstytucyjnego jest kucharka, ktora do zamowionego werdyktu dodaje rosol, zupke, flaczki, czy cokolwiek sobie pan prezes zyczy to roznie moze byc :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Te same powody które spowodowały, że przeszła ustawa hazardowa, spowodują, że sądy będą po stronie buka :) :(
Sądy na szczęście jeszcze wciąż są niezależne od władzy choć wyborcy PiS robią wszystko aby się to zmieniło... Z tego co wiem w sporze człowiek vs firma lub człowiek vs urząd zarówno sądy cywilne jak i sądy administracyjne stają po stronie ludzi... Sam miałem spór z US, który zakończył się w NSA i sąd adm. w I instancji jak i w NSA przyznał mi rację... Choć ja miałem sprawę ewidentną...
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Dla mnie tylko nie zrozumiała sprawa, że gościu przychodzi po 100k z walizką... no ok. po przelew...

Czy on nie wie gdzie żyje i jak wielkie to są pieniądze ? Jak nie miał przelewu to powinien wysłać do Fortuny pismo za potw. odbioru z żądaniem wygranej. A ja jeszcze bym poszedł do notariusza, który by poświadczył, że zostało wysłane... To nie gruszki, ale 100 000zł...

Być może przy takich kwotach jest jakaś standardowa procedura sprawdzająca... Nie bronię wcale Fortuny i piszę "być może", ale to trochę dziwne, że ktoś gra u ziemniaka za 25k... Generalnie każdy buk w regulaminie blokuje grę dla zawodowców i gry są "przeznaczone dla amatorów"...

Zawodowiec, który wie, że jest zawodowcem ;) to chodzi od punktu do punktu i gra mniejszymi stawkami żeby nie było takiej sytuacji... My tu na forum się trochę bardziej znamy niż przeciętny Kowalski więc pomyślmy nad tym... Wg mnie to albo grał sure bety - może mu się udało mimo podatku (ale w to wątpię) albo jest zawodowcem - tym mitycznym graczem, który każdy by chciał być, ale... zagrał za dużo... albo gościu rzeczywiście trafił taśmę życia... Z tym, że taśmy to ludzie grają po 10zł albo 100zł, a nie po 25k... Skoro ma mieć 100k zysku to był gdzieś łączny kurs ok 5,00 - to nie jakaś wielka taśma, ale taśma... Od razu nasuwa się pytanie - jak często grał takimi stawkami, ile wcześniej stracił...

Nie przesądzam o winie lub jej braku Fortuny, ale też nie można moim zdaniem z miejsca krzyczeć o złym buku... Trochę za mało informacji.. Sama decyzja o wstrzymaniu na 30 dni jest zgodna z regulaminem i może służyć właśnie sprawdzeniu gracza... Gościu miał podejrzenie, że mu nie dadzą i poszedł z policją, ale tak naprawdę nie ma odmowy wygranej tylko jest to wstrzymanie...
Post automatycznie złączony:

Ludzie na co dzień nie grają stawkami po 25 000zł... :D A jak grają są zawodowcami... A jak są zawodowcami to zgodnie z regulaminami wszystkich buków mogą być na tej podstawie pozbawieni wygranej... Gościu ewentualnie przed sądem musiał by udowodnić, że sobie po prostu postawił 25 000zł i wygrał a np. w ciągu roku zagrał kilka razy taką stawką - to gra amatorska... Oczywiście sąd by musiał się zająć co jest grą amatorską, a co nie...
Po pierwsze i najważniejsze. Jeżeli nie mają zamiaru wypłacać dużych wygranych to niech nie przyjmują kuponów za duże stawki. Po drugie sam znam osoby które za gruby hajs grają w punktach stacjonarnych bo uważają to za bezpieczniejszą opcje niż granie online (w którymś wpisie przytoczyłeś historię dziewczyny która wygrała ponad 20k). No i po trzecie zamiast gdybać to mógłbyś przeczytać artykuł który zamieścił ranczo0123 ranczo0123 przy zakładaniu tematu. Gość nie zagrał jednego kuponu za 25k o kursie łącznym ok 5 (co by mogło świadczyć że według Twojego mniemania jest zawodowym graczem) tylko kilkadziesiąt takich samych kuponów maxikombi za stawkę łączną ok 25k.

PS. Nigdy nie bronisz buków a zawsze szukasz jakiegoś usprawiedliwienia w ich działaniu.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
zanim opisze ze szczegolami kto i dlaczego tak gra chcialbym wiedziec co w tym smiesznego :)
A to nic osobistego... Tak dałem dla Ciebie uśmiech...
Post automatycznie złączony:

Gość nie zagrał jednego kuponu za 25k o kursie łącznym ok 5 (co by mogło świadczyć że według Twojego mniemania jest zawodowym graczem) tylko kilkadziesiąt takich samych kuponów maxikombi za stawkę łączną ok 25k.
Ale zagrał u tego samego buka... O to mi chodziło... Że zagrał tylko dlatego żeby nie płacić dodatkowego haraczu, a nie po to żeby uniknąć takiej sytuacji... No i kilkadziesiąt to oznacza pow 50 a tyle chyba nie zagrał... Może kilkanaście lub kilka..

Pisanie jakie to buki złe itd naprawdę nic nie zmieni ! Głosujcie w wyborach na odpowiednią partię i tylko to zmieni... Jak "jest jak jest" to nie warto płakać tylko omijać system i dlatego pisałem, że w takiej sytuacji zagrałbym o różnych buków...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A to nic osobistego... Tak dałem dla Ciebie uśmiech...
dziekuje xd u mnie w miescie gral tak jeden milioner... byly wlasciciel 'formacja port mostki 2000'. sprawdzilem ranking totolotka to widze, ze jednak juz tak nie gra. druzyna chyba znana na tym forum, bo z tego co pamietam to ludzie sie zastanawiali, dlaczego 'dominator' ligi zaczal przegrywac mecze. moj kolega tam gral, potem gral w uz w futsal a nastepnie w lesznie przyczyniajac sie do awansu druzyny do ekstraklasy. a ten milioner co gral u mnie w punkcie to gral, bo lubil a dlaczego u mnie? bo 'siwy' nazwiska nie podam byl bylym zawodnikiem formacji... i sie znal z wlascicielem, taka specyfika mniejszych miejscowosci


i wszyscy grali na jego karte, bo dzieki temu nie placilo sie podatku xd gral sobie gosc dla rozrywki, bo rozne ludzie maja zainteresowania.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
"adamo80" - sądy w Polsce nigdy, nawet za Zygmunta Starego nie były niezależne, i w innych krajach też nie, a w PRL czy obecnej RP tym bardziej. Teoria tylko mówi o 3 władzy, jako były prawnik napewno to wiesz! Napisał ktoś powyżej "KASA" i masz sprawę wygraną, no chyba że granat :):(
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Moze ktoś z was napisac, u ktorego polskiego buka najbezpieczniej grac i nie robi takich szwindli z wyplatami ?
nie ma takich ;) kazdy moze zrobic problem jak bedzie chcial. poczytaj sobie regulaminy np. fortuna moze zarzadac videorozmowy aby zweryfikowac tozsamosc. jak bukmacher bedzie chcial ci utrudnic zycie to to zrobi. ten gosc popelnil serie bledow wystawiajac sie bukowi i tyle. jak poczytasz regulamin to bedziesz wiedzial co cie moze czekac i jak tego uniknac.

edit; ktos tutaj napisal, ze te regulaminy tworza prawnicy i pewnie ma racje.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Dla mnie tylko nie zrozumiała sprawa, że gościu przychodzi po 100k z walizką... no ok. po przelew...

Czy on nie wie gdzie żyje i jak wielkie to są pieniądze ? Jak nie miał przelewu to powinien wysłać do Fortuny pismo za potw. odbioru z żądaniem wygranej. A ja jeszcze bym poszedł do notariusza, który by poświadczył, że zostało wysłane... To nie gruszki, ale 100 000zł...

Być może przy takich kwotach jest jakaś standardowa procedura sprawdzająca... Nie bronię wcale Fortuny i piszę "być może", ale to trochę dziwne, że ktoś gra u ziemniaka za 25k... Generalnie każdy buk w regulaminie blokuje grę dla zawodowców i gry są "przeznaczone dla amatorów"...

Zawodowiec, który wie, że jest zawodowcem ;) to chodzi od punktu do punktu i gra mniejszymi stawkami żeby nie było takiej sytuacji... My tu na forum się trochę bardziej znamy niż przeciętny Kowalski więc pomyślmy nad tym... Wg mnie to albo grał sure bety - może mu się udało mimo podatku (ale w to wątpię) albo jest zawodowcem - tym mitycznym graczem, który każdy by chciał być, ale... zagrał za dużo... albo gościu rzeczywiście trafił taśmę życia... Z tym, że taśmy to ludzie grają po 10zł albo 100zł, a nie po 25k... Skoro ma mieć 100k zysku to był gdzieś łączny kurs ok 5,00 - to nie jakaś wielka taśma, ale taśma... Od razu nasuwa się pytanie - jak często grał takimi stawkami, ile wcześniej stracił...

Nie przesądzam o winie lub jej braku Fortuny, ale też nie można moim zdaniem z miejsca krzyczeć o złym buku... Trochę za mało informacji.. Sama decyzja o wstrzymaniu na 30 dni jest zgodna z regulaminem i może służyć właśnie sprawdzeniu gracza... Gościu miał podejrzenie, że mu nie dadzą i poszedł z policją, ale tak naprawdę nie ma odmowy wygranej tylko jest to wstrzymanie...
Post automatycznie złączony:

Ludzie na co dzień nie grają stawkami po 25 000zł... :D A jak grają są zawodowcami... A jak są zawodowcami to zgodnie z regulaminami wszystkich buków mogą być na tej podstawie pozbawieni wygranej... Gościu ewentualnie przed sądem musiał by udowodnić, że sobie po prostu postawił 25 000zł i wygrał a np. w ciągu roku zagrał kilka razy taką stawką - to gra amatorska... Oczywiście sąd by musiał się zająć co jest grą amatorską, a co nie...
Co to znaczy że są zawodowcami w bukmacherce? Robi się jakiś kurs na to, albo dyplom dostaje? Jest jakaś baza zawodowców od ogrywania buków w PL? :) Z tego co piszesz to zawodowcem nazywasz kogoś kto gra grubo, a grubo może zagrać nawet biznesman z pierwszej setki forbsa (mimo że wcześniej tego nie robił). Czy jak zagra za np. 100 tys zł kupon i będzie to jego pierwszy kupon w życiu to czy stanie się od razu "zawodowcem"? :)
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
"portowiecmks" - Moim zdaniem to fałszywa wiadomość (scam; fake news) a ty jeśli przjeąłeś konto to trochę się podłucz!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No dobra ale ktos z was przeciez wygrywal po 10 k i wyplacal, napewno bez problemu. przeciez nie kazdy znowu ma problem by wyplacic.
no to sts xd ale potem dostalem limit 50zl xd

Co to znaczy że są zawodowcami w bukmacherce? Robi się jakiś kurs na to, albo dyplom dostaje? Jest jakaś baza zawodowców od ogrywania buków w PL? :) Z tego co piszesz to zawodowcem nazywasz kogoś kto gra grubo, a grubo może zagrać nawet biznesman z pierwszej setki forbsa (mimo że wcześniej tego nie robił). Czy jak zagra za np. 100 tys zł kupon i będzie to jego pierwszy kupon w życiu to czy stanie się od razu "zawodowcem"? :)
wg bukmachera zawodowiec to ktos kto gra bledy, wykorzystuje oprogramowanie, gra surbety/arbitraze. w regulaminach bukmacherow jest napisane kto jest wg nich zawodowcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom