>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna nie chce wyplacic graczowi ponad 100 000 zl

ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak w tytule. Fortuna nie chce wyplacic graczowi ponad 100 000 zl. Do akcji wkroczyla policja kryminalna.

 
Otrzymane punkty reputacji: +231
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kabaret, i tak ich wypłata nie ominie, a stracą wiarygodność. Dodając do tego ich ostatnie awarie strony i inne problemy, strasznie obniżyli loty. Nawet jeśli stracili płynność finansową, zawsze mogli się próbować z gościem dogadać. W ten sposób tylko stracą - nie dość, że kasę, to jeszcze właśnie wiarygodność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
chory kraj chore prawo po takich jajach natychmiastowa utrata licencji na 5 lat proste wpuscic na rynek innych
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to teraz z górki, śledztwo 2/3 lata (chyba, że umorzą, to powództwo cywilne zostanie), potem wolne sądy tak gdzieś po 6/7 latach (przy dobrym adwokacie i biegłych ofc) jakiś wyrok (oby się nie okazało, że to gracz jest winny, nasz wymiar "sprawiedliwości" nie takie akcje widział) i tadaaam.... A nie, jeszcze odwołania, apelacje, zmiany składu orzekającego, zagubienie dowodów, zmiany prokuratorów, odroczenia i cała reszta sądowej patologii. Wyrazy współczucia dla tego Pana...
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Komedia , Tak "płaczki" płakali ze Polacy grają u "nielegalnych" bukmacherów ktorzy nie placa podatkow w Polsce a gdy do tego doszlo i pozbyli sie konkurencji to teraz problem zeby pieniadze wypłacić. Jakieś wylegitymowania sie , ciekawe czy jak zagral to tez musial sie wylegitymować ?, ma kupony i jest wypalata i te fejkowe kupony ze grającym wypłacają po 500 tys. :) to tylko dla naiwniakow.

Najbardziej chce mi sie smiac jak jedna z firm reklamuje sie ze 500 tys. do wygrania w nagrodach, gdzie reklamuje to bramkarz. Grajacym limity po 10 zlotych robia :), bo wygrali wcześniej parę groszy, tak 500 tys to oni bramkarzowi zapłacili za reklame, ktos kto nie ma pojecia to go wkreca.

A teraz jakbyś taka nagrodę wygrał przez konto internetowe :), od razu śladu nie ma, chyba ze sreenshot-a zrobiłeś wcześniej ale tez bylby problem ze photoshopem zrobiles kupon :). pamiętam jak w latach 2005, Centerbet(Australia) zmieniał grającym żużlowe handicapy na kuponach już zagranych , hehe tez komedia była :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Buki naziemne działające na terytorium RP to teraz jedno wielkie bagno i szmira bo teraz robią różne trudności pod każdym względem a te kupony które wklejają z z wygranymi na kilkaset tysięcy złotych to przeważnie dobrze spreparowane fejki a jak się znajdzie ktoś co faktycznie wygrał wysoką kasę to robią trudności.Grałem w Fortunie kiedyś Profesjonal od początku wejścia jej na polski rynek to już prawie 25 lat gdzie jeszcze podatek wynosił 8% i zawsze miałem do nich sentyment ale teraz co wyprawiają to się w głowie nie mieści np.co chwilę przerwy techniczne,live tragedia itd.!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie tylko nie zrozumiała sprawa, że gościu przychodzi po 100k z walizką... no ok. po przelew...

Czy on nie wie gdzie żyje i jak wielkie to są pieniądze ? Jak nie miał przelewu to powinien wysłać do Fortuny pismo za potw. odbioru z żądaniem wygranej. A ja jeszcze bym poszedł do notariusza, który by poświadczył, że zostało wysłane... To nie gruszki, ale 100 000zł...

Być może przy takich kwotach jest jakaś standardowa procedura sprawdzająca... Nie bronię wcale Fortuny i piszę "być może", ale to trochę dziwne, że ktoś gra u ziemniaka za 25k... Generalnie każdy buk w regulaminie blokuje grę dla zawodowców i gry są "przeznaczone dla amatorów"...

Zawodowiec, który wie, że jest zawodowcem ;) to chodzi od punktu do punktu i gra mniejszymi stawkami żeby nie było takiej sytuacji... My tu na forum się trochę bardziej znamy niż przeciętny Kowalski więc pomyślmy nad tym... Wg mnie to albo grał sure bety - może mu się udało mimo podatku (ale w to wątpię) albo jest zawodowcem - tym mitycznym graczem, który każdy by chciał być, ale... zagrał za dużo... albo gościu rzeczywiście trafił taśmę życia... Z tym, że taśmy to ludzie grają po 10zł albo 100zł, a nie po 25k... Skoro ma mieć 100k zysku to był gdzieś łączny kurs ok 5,00 - to nie jakaś wielka taśma, ale taśma... Od razu nasuwa się pytanie - jak często grał takimi stawkami, ile wcześniej stracił...

Nie przesądzam o winie lub jej braku Fortuny, ale też nie można moim zdaniem z miejsca krzyczeć o złym buku... Trochę za mało informacji.. Sama decyzja o wstrzymaniu na 30 dni jest zgodna z regulaminem i może służyć właśnie sprawdzeniu gracza... Gościu miał podejrzenie, że mu nie dadzą i poszedł z policją, ale tak naprawdę nie ma odmowy wygranej tylko jest to wstrzymanie...
Post automatycznie złączony:

Ludzie na co dzień nie grają stawkami po 25 000zł... :D A jak grają są zawodowcami... A jak są zawodowcami to zgodnie z regulaminami wszystkich buków mogą być na tej podstawie pozbawieni wygranej... Gościu ewentualnie przed sądem musiał by udowodnić, że sobie po prostu postawił 25 000zł i wygrał a np. w ciągu roku zagrał kilka razy taką stawką - to gra amatorska... Oczywiście sąd by musiał się zająć co jest grą amatorską, a co nie...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dla mnie tylko nie zrozumiała sprawa, że gościu przychodzi po 100k z walizką... no ok. po przelew...

Czy on nie wie gdzie żyje i jak wielkie to są pieniądze ? Jak nie miał przelewu to powinien wysłać do Fortuny pismo za potw. odbioru z żądaniem wygranej. A ja jeszcze bym poszedł do notariusza, który by poświadczył, że zostało wysłane... To nie gruszki, ale 100 000zł...

Być może przy takich kwotach jest jakaś standardowa procedura sprawdzająca... Nie bronię wcale Fortuny i piszę "być może", ale to trochę dziwne, że ktoś gra u ziemniaka za 25k... Generalnie każdy buk w regulaminie blokuje grę dla zawodowców i gry są "przeznaczone dla amatorów"...

Zawodowiec, który wie, że jest zawodowcem ;) to chodzi od punktu do punktu i gra mniejszymi stawkami żeby nie było takiej sytuacji... My tu na forum się trochę bardziej znamy niż przeciętny Kowalski więc pomyślmy nad tym... Wg mnie to albo grał sure bety - może mu się udało mimo podatku (ale w to wątpię) albo jest zawodowcem - tym mitycznym graczem, który każdy by chciał być, ale... zagrał za dużo... albo gościu rzeczywiście trafił taśmę życia... Z tym, że taśmy to ludzie grają po 10zł albo 100zł, a nie po 25k... Skoro ma mieć 100k zysku to był gdzieś łączny kurs ok 5,00 - to nie jakaś wielka taśma, ale taśma... Od razu nasuwa się pytanie - jak często grał takimi stawkami, ile wcześniej stracił...
nieprawda... u mnie w miescie gosc regularnie co tydzien gra za takie i wieksze kwoty w totolotku i to na telefon, ale on gra dla funu, bo jest milionerem. jak ktos dostaje kase od obrotu to mu na reke przyjmowac takie kupony. a wyplacic mozna w dowolnym punkcie...


kurs byl 7 kupony zawarte w roznych punktach tak wynika z wywiadu no i jeden z kuponow jest przeciez w artykule... i mogl sobie odbierac w roznych punktach takie wygrane, bo zawrzec to latwo, ale popelnil blad przy odbieraniu. chyba, ze cos sie zmienilo przy odbieraniu i juz nie mozna w roznych punktach?

edit; chyba systemem blokowym gral nie wiem jak mu uwzglednilo wygrana po kursie 7.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Oczywiscie nic nie sugeruje ;) , ale Pan Doktor Marcin K. ktory pozwal Fortune na 60 milionow, ktory wygral dobrych kilka milionow w polskich bukach tez jest z Tczewa. Oczywiscie Fortuna jesli nie ma dowodow to nie ma zadnej podstawy twierdzic, ze ten gracz poszedl puscic kupony za Pana Marcina, ale wydaje mi sie, ze o to chodzi firmie.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Troche potrzymaja, ale raczej wyplaca, bo i jak cos udowodnic nawet jesli moje zalozenie to prawda? Ale jesli moje zalozenie jest sluszne to w gruzach zostaly pogrzebane wypowiedzi chyba najczesciej pojawiajace sie na forum czyli "nie ma opcji byc na plus grajac z podatkiem na dluzsza mete" i "w ziemniakach tylko dziadki puszczaja tasmy za dyszke". Mam jeszcze druga teorie, ale w sumie publicznie pisac bez zadnej podstawy nie bede.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
A jak są zawodowcami to zgodnie z regulaminami wszystkich buków mogą być na tej podstawie pozbawieni wygranej... Gościu ewentualnie przed sądem musiał by udowodnić, że sobie po prostu postawił 25 000zł i wygrał a np. w ciągu roku zagrał kilka razy taką stawką - to gra amatorska... Oczywiście sąd by musiał się zająć co jest grą amatorską, a co nie...
Co? Pierwsze słyszę o takim regulaminie... A może w ogóle gracze nie mogą wygrywać? To jest jakaś paranoja.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Co? Pierwsze słyszę o takim regulaminie... A może w ogóle gracze nie mogą wygrywać? To jest jakaś paranoja.
W sumie kazdy bukmacher taki wpis ma. Przy rejestracji zaznaczales, ze przeczytales regulamin, a chyba tego nie robiles ;) Z ciekawosci sprawdzilem jak w zagranicznych jest i Unibet tez ma zapis " Zainteresowanie Właściciela Konta Usługami i Stroną jest osobiste, a nie zawodowe ".
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Niezłe zdziwienie tutaj widzę. Chyba nie od dziś wiadomo, że Polskie buki to buki do przegrywania. Tylko i wyłącznie, a nowelizacja ustawy tylko to potwierdza. Czy ktoś w tym kraju kiedyś zmienił coś tak, żeby ludziom żyło się lepiej? Nie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie osądzam żadnej ze stron i jeżeli gracz wygrał to wygrana powinna być wypłacona bez dwóch zdań, ale jeżeli wszystkie kupony wyglądają tak jak ten przykładowy w artykule to zapala się czerwona lampka, bo na pierwszy rzut oka widać, że jest to fake. Ogólnie dziwię się autorowi artykułu, że takowy zamieścił. Dawno nie miałem papierowego kuponu w ręku, wiadomo, że teraz większość gra przez neta, ale...jeżeli puszczamy kupon maxikombi to powinna być na końcu rozpiska systemu, ile wygramy przy poszczególnych błędach, tu mimo kuponu systemowego, nawet nie wiemy na ile błędów było zagrane, podsumowanie kuponu jest od normalnego AKO, kurs całkowity kuponu nijak ma się do tego, który wychodzi z poszczególnych bloków systemu, bonus AKO 14+ 50% mimo zagrania 12 zdarzeń, pomimo wygrania powyżej 2280 PLN brak extra podatku, który jest odprowadzany przy takich wygranych, brak kodu kreskowego, ale to akurat mogło być zasłonięte przy skanowaniu, na początku jeszcze pomyślałem, że może podsumowanie jest z innego kuponu i zostało błednie wklejone, ale kurs całkowity z ostatniego bloku "P" się zgadza, więc jeżeli to były takie 'kupony" to ciężko, żeby były wypłacone
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie osądzam żadnej ze stron i jeżeli gracz wygrał to wygrana powinna być wypłacona bez dwóch zdań, ale jeżeli wszystkie kupony wyglądają tak jak ten przykładowy w artykule to zapala się czerwona lampka, bo na pierwszy rzut oka widać, że jest to fake. Ogólnie dziwię się autorowi artykułu, że takowy zamieścił. Dawno nie miałem papierowego kuponu w ręku, wiadomo, że teraz większość gra przez neta, ale...jeżeli puszczamy kupon maxikombi to powinna być na końcu rozpiska systemu, ile wygramy przy poszczególnych błędach, tu mimo kuponu systemowego, nawet nie wiemy na ile błędów było zagrane, podsumowanie kuponu jest od normalnego AKO, kurs całkowity kuponu nijak ma się do tego, który wychodzi z poszczególnych bloków systemu, bonus AKO 14+ 50% mimo zagrania 12 zdarzeń, pomimo wygrania powyżej 2280 PLN brak extra podatku, który jest odprowadzany przy takich wygranych, brak kodu kreskowego, ale to akurat mogło być zasłonięte przy skanowaniu, na początku jeszcze pomyślałem, że może podsumowanie jest z innego kuponu i zostało błednie wklejone, ale kurs całkowity z ostatniego bloku "P" się zgadza, więc jeżeli to były takie 'kupony" to ciężko, żeby były wypłacone
podatek jest dobrze wyliczony, bo wygrana z kazdego bloku nie przekracza 2280

edit; 12 zdarzen? nie jest ich ponad 20?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
podatek jest dobrze wyliczony, bo wygrana z kazdego bloku nie przekracza 2280
z pojedyńczych nie, ale jako wygrana całego kuponu przekracza i raczej powinien być odprowadzony, ale tu nie będę się sprzeczał, bo nie jestem pewien, a osobiście praktycznie nie gram takich kuponów, ale już pomijając nawet to to i tak za dużo rzeczy "nie gra" na tym kuponie
 
Do góry Bottom