>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher forBET - opinie

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem jak reszta buków, ale iforbet ma dość absurdalny przepis, a mianowicie nie mogę wypłacić swoich własnych pieniędzy które wpłaciłem nie licząc na jakieś bonusy czy cokolwiek od nich. A absurd jest tym większy, że odmówili przyjęcia zakładu. I co teraz muszę na siłę nie wiem jak to nazwać obracać własnymi środkami aby móc wypłacić haha, żeby to była chociaż płatność skrillem i wypłata na konto bankowe to już bardziej rozumiem, ale tej sytuacji wcale.
Mialem taka sytuacje tylko, ze na STSie. Wplacilem kase i chcialem cos zagrac. Dwukrotnie odrzucili przy recznej weryfikacji moj kupon. Zlecilem wyplate a oni ja cofneli. Uderzylem wiec do nich na czat i zrobilem raban, ze wymagaja obrotu przed wyplata ale mi jednoczesnie nie pozwalaja jej dokonac. Kazano mi chwile poczekac na czacie bo poszlo pytanie gdzies wyzej. Po kilku min powiedzieli zebym ponownie zlecil wyplate i ze teraz nie bedzie problemu. Tym razem sie udalo i kasa pojawila sie w moim banku.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Nie wiem jak reszta buków, ale iforbet ma dość absurdalny przepis, a mianowicie nie mogę wypłacić swoich własnych pieniędzy które wpłaciłem nie licząc na jakieś bonusy czy cokolwiek od nich. A absurd jest tym większy, że odmówili przyjęcia zakładu. I co teraz muszę na siłę nie wiem jak to nazwać obracać własnymi środkami aby móc wypłacić haha, żeby to była chociaż płatność skrillem i wypłata na konto bankowe to już bardziej rozumiem, ale tej sytuacji wcale.
Przerabiałem podobne tematy w wielu firmach i nigdy nie miałem problemu z wypłatą. Tutaj powinno być podobnie. Aczkolwiek mam uzasadnione podejrzenia, że w lvbet moja dosadna prośba o wypłatę po odrzuceniu kuponu skończyła się abstrakcyjnym limitem. Wbij więc na czat, opisz sytuację i na pewno dostaniesz kasę. Automat który robi wypłatę zapewne sprawdził tylko obrót, którego de facto nie było.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Oto jaki komunikat dostaję przy próbie wypłaty z forBET: "Uwaga! Wypłata środków spowoduje anulowanie aktywnego bonusa!"
No takiej historii się nie spodziewałem...
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
W ostatnim czasie bardzo często mają problemy techniczne. Jest to spory kłopot dla grających, zwłaszcza live. A i regulamin oraz konsultantów mają nie do gadki. Sam byłem świadkiem jak jednemu gościowi anulowali wygrany kupon na kilkanaście tysięcy, pograny na live, bo ich zdaniem dali za wysoki kurs, jak oni to ocenili "nieadekwatny". Jeśli macie inne opcje - to je wybierzcie. Forbet tylko w ostateczności.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ktoś gra live? Jeżeli tak to zatwierdziło komuś wyższy kurs niż ten po którym stawiał? Mi chyba nigdy ale w drugą stronę za każdym razem. Teraz przykładowo grałem na kosza e-nba. Stawiałem po kursie 6.75 zatwierdziło po 5.35 Przez cały czas akceptacji kuponu byłem wpatrzony w ekran i nawet na chwilę poniżej 6 nie spadł. Takie kwiatki mam w co drugim becie u nich.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Szkoda w ogóle się zajmować graniem u tego buka. Jak trafisz wysoki kurs za wysoką stawkę to zrobią zwrota powołując się na swój regulamin (bo mogą). O wiele niższe kursy niż u konkurencji. A w supporcie na czacie same filozofy... Nie polecam.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Ktoś gra live? Jeżeli tak to zatwierdziło komuś wyższy kurs niż ten po którym stawiał? Mi chyba nigdy ale w drugą stronę za każdym razem. Teraz przykładowo grałem na kosza e-nba. Stawiałem po kursie 6.75 zatwierdziło po 5.35 Przez cały czas akceptacji kuponu byłem wpatrzony w ekran i nawet na chwilę poniżej 6 nie spadł. Takie kwiatki mam w co drugim becie u nich.
Jestem daleki od obrony polskich buków, ale w tym przypadku zwracasz uwagę na opcję "Akceptuj tylko wyższe kursy"? Owszem, zdarzało mi się, ale zdecydowanie częściej jest tak, że nie udaje mi się postawić w ogóle, bo kurs w ostatniej chwili spada i zakład jest blokowany przez powyższą opcję. Tak jest na każdym buku, ale zwracam uwagę na tę opcję bo po co np. postawić nagle coś po kursie 1.02. Co do e-nba weź pod uwagę, że w grach komputerowych wszystko może zmienić się szybciej niż np. na rzeczywistym parkiecie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Niezłego casha mają. Zakład zagrany za 100 zł. Do wygrania blisko 700 dają casha ponad 500. Przy próbie skorzystania z tej opcji wyskakuje komunikat że cash nie może być mniejszy niż stawka kuponu. Suma sumaru zakład przegrany i zostaje z niczym.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ostatnio założyłem tam konto, póki co dużo nie grałem ale już widzę parę dziwnych jak dla mnie rzeczy. Po pierwsze, standardowy podatek 12% pobierają od kursu a nie od stawki. Nie robi to różnicy przy wygranej, ale robi już przy obrocie jeśli ma się wymagany kurs np 2.5 to tak naprawdę kupon trzeba postawić z kursem co najmniej jak dobrze liczę 2.85, to dość spora wada. Druga to dziwne pory przerw technicznych, na przykład mają jakąś teraz, niby chwilowa ale jednak wszędzie gdzie grałem były one nad ranem kiedy po prostu najmniej osób gra.
 
Do góry Bottom