>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher forBET - opinie

C 0

Charlzz

Użytkownik
Odradzam granie u tego bieda buka. Ta firma to jest kpina i groteska. Postawiłem zakład z dwóch zdarzeń ako. Wygrałem 200 zł z hakiem. Znowu coś tam postawiłem na live i wygrałem z 80 zł. Porobiłem kuponów i znowu postawiłem, a resztę wypłaciłem jakieś 170 zł. Po dwóch dniach iforbet mi wysyła e-maila, że w tym zakładzie pierwszym ako z dwóch zdarzeń jest błąd i jest jako przegrany. Wsadzili mi minusowe saldo na konto w iforbet i ja niby mam im to regulować teraz haha. Straszą jakimś regulaminem, który ma zapis straszący sądem. Nie wierzę, że ta durna firma pójdzie do sądu za 200 zł ahahhah. Jeszcze tak beznadziejnej robiącej błędy w rozliczeniach i za swoje błędy nękającej klienta firmy to nie widziałem. Stawiam od ponad 20 lat i miałem podobne sytuacje wśród różnych firm i jeszcze nigdy firma robiąc błąd nie kazała mi czegoś oddawać. Pokrywała swoje błędy z własnych środków, dzięki czemu później bardziej uważała na to co robi. Polskie firmy to jest jednak stan umysłu. Przestrzegam przed graniem u nich skoro szczypią się na drobne i popełniają błędy (nie wierzę, że błąd był przypadkiem, to mechanizm wkręcania gracza).
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Odradzam granie u tego bieda buka. Ta firma to jest kpina i groteska. Postawiłem zakład z dwóch zdarzeń ako. Wygrałem 200 zł z hakiem. Znowu coś tam postawiłem na live i wygrałem z 80 zł. Porobiłem kuponów i znowu postawiłem, a resztę wypłaciłem jakieś 170 zł. Po dwóch dniach iforbet mi wysyła e-maila, że w tym zakładzie pierwszym ako z dwóch zdarzeń jest błąd i jest jako przegrany. Wsadzili mi minusowe saldo na konto w iforbet i ja niby mam im to regulować teraz haha. Straszą jakimś regulaminem, który ma zapis straszący sądem. Nie wierzę, że ta durna firma pójdzie do sądu za 200 zł ahahhah. Jeszcze tak beznadziejnej robiącej błędy w rozliczeniach i za swoje błędy nękającej klienta firmy to nie widziałem. Stawiam od ponad 20 lat i miałem podobne sytuacje wśród różnych firm i jeszcze nigdy firma robiąc błąd nie kazała mi czegoś oddawać. Pokrywała swoje błędy z własnych środków, dzięki czemu później bardziej uważała na to co robi. Polskie firmy to jest jednak stan umysłu. Przestrzegam przed graniem u nich skoro szczypią się na drobne i popełniają błędy (nie wierzę, że błąd był przypadkiem, to mechanizm wkręcania gracza).
Miałem analogiczną sytuacje w iforbet.pl jakiś czas temu. Również - w granicach 200 ziko z ich winy. Kilka @ z tą samą bajką o sądach i spłacie długu dziś mija rok od pierwszego @ w tej sprawie, żaden Ziobro się w tej sprawie nie odezwał, więc możesz spać spokojnie.
 
C 0

Charlzz

Użytkownik
Miałem analogiczną sytuacje w iforbet.pl jakiś czas temu. Również - w granicach 200 ziko z ich winy. Kilka @ z tą samą bajką o sądach i spłacie długu dziś mija rok od pierwszego @ w tej sprawie, żaden Ziobro się w tej sprawie nie odezwał, więc możesz spać spokojnie.
Dzięki za odpowiedź byku. Też sądzę, że nic nie zrobią. Poza tym mają w regulaminie odpowiedzialnej gry zapis, że nie mogą kredytować użytkowników oraz na koncie nie może wystąpić debet, a zrobili mi minusowe saldo, więc sami łamią swój własny regulamin. Dwa różne regulaminy mają sprzeczne ze sobą punkty hehe. Komiczna sytuacja. Rezygnuję z nich bo strach u nich grać.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Co za oszuści. Stawiam mecz w kosza kurs 4.80 W czasie zawierania zakładu zmienia się na 3.45 Po takim kursie zatwierdza po czym wraca do 4.80 W tym czasie wynik nie zmienia się nawet na sekundę.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
W fortunie w punkcie mi raz odrzucili @2.85, zmienili kurs na 2.2, po czym olałem granie już po takim kursie, to po około 20minutach kurs wrócił do poprzedniej wartości xD Takie to uroki grania w LEGALNYCH bukach ;)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Przecież to norma na iforbet. Jakiś czas temu grałem mecz 3 ligi polskiej pregame. Kupon trafia do akceptacji po czym kurs w trakcie trwania akceptacji jest zmieniany bez żadnej informacji dla gracza. Oczywiście brak zaznaczonej opcji o akceptacji zmian kursów. Gracz o tym dowiaduje się dopiero wchodząc w historie kuponów. W tym przypadku zmiana była na tyle duża ze pomniejszyła wygraną o trzykrotność stawki, stąd była zauważalna. Przy zmianie kursu o 0.05 czy o 0.1 takie zagrania bukmachera zazwyczaj umykają graczowi.
 
Mordu 36,3K

Mordu

Użytkownik
Wracam do Forbet jak tylko u innych bukmacherów w ofercie live nie ma meczu, którego chcę obstawić.Mogliby organizować fajniejsze promocje ,poza tym uważam, że bonus urodzinowy i strefa gracza jest okej. Jeszcze wałka na Forbet nie miałem.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Mordu, akurat do promocji nie ma co narzekać. Co jakiś czas daja maxi zysk ( min. raz w miesiącu), co jest chyba najlepsza promocją wśród buków. Bonusy na start też są bardzo przyjemne, warunki obroty akceptowalne. Przez 2 miesiące była możliwość gry bez podatku w godz. 7.30- 10.30. aktualnie jest gra bez pdoatku na roland garros. możliwość łączenia zakładów live z pre. No i betarchitekt, który jest już na IOS, a niedługo ma się pojawić na android. Obsługa na czacie bardzo sprawna. Szybkie wypłaty.
Także ja od bardzo polecam tego buka.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Mordu, akurat do promocji nie ma co narzekać. Co jakiś czas daja maxi zysk ( min. raz w miesiącu), co jest chyba najlepsza promocją wśród buków. Bonusy na start też są bardzo przyjemne, warunki obroty akceptowalne. Przez 2 miesiące była możliwość gry bez podatku w godz. 7.30- 10.30. aktualnie jest gra bez pdoatku na roland garros. możliwość łączenia zakładów live z pre. No i betarchitekt, który jest już na IOS, a niedługo ma się pojawić na android. Obsługa na czacie bardzo sprawna. Szybkie wypłaty.
Także ja od bardzo polecam tego buka.
Na kilometr śmierdzi wpisem ze strony bukmachera :)))
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Na kilometr śmierdzi wpisem ze strony bukmachera :)))
uwierz mi, że nie mam nic wpólnego z tym bukmacherem. Po prostu przybliżyłem plusy jakie są jeśli zdecydujesz się na grę w forbecie. Nikt cie nie zmusza do grania tam. Ja osobiście zwiedziłem większośc bukmacherów i w chwili obecnej po prostu gram u nich bo wg mnie wypadaja bardzo korzystnie na tle konkurencji.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
uwierz mi, że nie mam nic wpólnego z tym bukmacherem. Po prostu przybliżyłem plusy jakie są jeśli zdecydujesz się na grę w forbecie. Nikt cie nie zmusza do grania tam. Ja osobiście zwiedziłem większośc bukmacherów i w chwili obecnej po prostu gram u nich bo wg mnie wypadaja bardzo korzystnie na tle konkurencji.
a graj sobie Pan gdzie chcesz, nie dziwi mnie, że pracownicy grają u pracodawcy :)
 
Do góry Bottom