>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

M 1,1K

mazi_10

Użytkownik
cytat z dnia 17 listopada 2019 22:28 przez kojocik89Jak to jest oni mają czy nie mają szybkich wypłat? Kolejny raz wypłata w historii konta widnieje jako przetworzona, a środków na koncie brak od kilku godzin. Wcześniej nie było z tym problemu. 

Ja mam kasę po kilku minutach za każdym razem, a jeśli chodzi o limity nigdy nie miałem żadnych problemów
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Już wszystko jasne. Właśnie otrzymałem informacje od konsultanta z czatu: szybkie wypłaty nie są obligatoryjne - jeżeli Pana bank znajduje się na liście pod poniższym linkiem a nie dostał Pan wypłaty w ciągu kilkunastu minut od jej zlecenia oznacza to, że wypłata została (lub zostanie) zlecona zwykłym przelewem i dotrze do Pana w ciągu 48 h roboczych. https://www.iforbet.pl/podstrona/quick-pay
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Mi wypłacili w poniedziałek dopiero z soboty wypłatę. A jutro po obrocie bonusem zlecam kolejną, mam nadzieję że odrazu wypłaca tym razem. To co oni zbankrutowali przez rozdawanie bonusów w grudniu czy co. Maxizyski, bonusy z obrotem 1x. Sam jestem u nich w tym miesiącu prawie 2k na plus przez bonus 100%. Obrociłem 500 (10x50pln) i miałem tylko 75 PLN straty i zagrałem całosć 500 na Milan bonusem, do tego mała tasiemka na KSW za 100 z maxizyskiem 2x. Pewnie ludzie też tak robili i teraz jest problem.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zagrałem na live kosza za 500 zł, kupon zaakceptowali po ponad godzinie gry w końcówce meczu gdy było wiadome że zespół na który postawiłem przegra.
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Ogólnie lubię bardzo forbet za szatę graficzną i bogatość oferty, ale niestety niszowych sportów i zakładów na żywo ciężko zagrać za większą kwotę bez problemów. Nie raz też tak miałem, że tenisa (jakieś ITFy na live) przyjmowali mi po kilkunastu minutach po zmienionym kursie (np chciałem grać po 4,5 a przyjmowało już po 1,60).
Potem w najlepszym wypadku zwracali stawkę jak się napisało skargę i tyle.
To samo z dartem gdzie wszystko jest dynamiczne. Potrafili czekać z przyjęciem zakładu, aż skończy się leg i wtedy go odrzucać mimo, że stawki wynosiły 100/200 zł, więc nie jakieś astronomiczne kwoty
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


UWAŻAJCIE NA FORBET !!!! NIE GRAJCIE U TEGO BUKMACHERA !!! TO OSZUŚCI !!!

Przed chwilą miała akcja zbanowania przez support FORBETU kolegi, który od jakiegoś czasu podawał trafne w większości typy.

Właśnie został przez nich zbanowany. To jest skandal !!! Podał typ na ruski hokej i weszło, zagrało kilku ludzi. Po chwili już go nie było na czacie, został bezczelnie zbanowany. UNIKAJCIE TEGO BUKMACHERA JAK OGNIA !!!!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2020 18:59 przez successfulAle zbanowany tylko na czacie? Czy zabrano mu dostęp do konta? Otrzymał wygraną?
Gosciu podał jakies typy z hokeja które weszly(ponoć miał info u ustawkach) Podawal potem maila do kontaktu i dostal bana. 
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Kilka dni temu obstawiłem mecz tenisa; według Forbet był to pojedynek T. Yevloyev - M. Mokrousov. W rzeczywistości do takiego spotkania nigdy nie doszło bo M. Mokrousov grał tego dnia z T. Evloev.  Mimo to Forbet rozliczył zakład jako przegrany. Zakład dotyczył turnieju amatorskiego w którym udział mógł brać każdy obywatel Rosji, mimo to firma uznaje to za oczywisty błąd który nie podlega zwrotowi. Jest to dość niebezpieczny precedens w dobie zagrożenia epidemicznego gdzie coraz więcej mówi się o sporej ilości tzn.meczów widmo (spotkaniach które były oferowane przez bukmacherów i rozliczane na podstawie fikcyjnego wyniku a które w rezultacie nigdy nie miały miejsca). Więcej na ten temat można poczytać tutaj: 

https://interplay.pl/mafie-bukmacherskie-wykorzystaly-pandemie-by-ustawic-mecze-towarzyskie/
lub
https://www.sportal.bg/news.php?news=834843

Jakby tego było mało w dobie pandemii w/w firma nie respektuje reklamacji w formie elektronicznej i wymaga reklamacji w formie listownej narażając w ten sposób swoich graczy na niebezpieczeństwo związane z COVID-19
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 3 kwietnia 2020 12:18 przez kojocik89Kilka dni temu obstawiłem mecz tenisa; według Forbet był to pojedynek T. Yevloyev - M. Mokrousov. W rzeczywistości do takiego spotkania nigdy nie doszło bo M. Mokrousov grał tego dnia z T. Evloev.  Mimo to Forbet rozliczył zakład jako przegrany. Zakład dotyczył turnieju amatorskiego w którym udział mógł brać każdy obywatel Rosji, mimo to firma uznaje to za oczywisty błąd który nie podlega zwrotowi. Jest to dość niebezpieczny precedens w dobie zagrożenia epidemicznego gdzie coraz więcej mówi się o sporej ilości tzn.meczów widmo (spotkaniach które były oferowane przez bukmacherów i rozliczane na podstawie fikcyjnego wyniku a które w rezultacie nigdy nie miały miejsca). Więcej na ten temat można poczytać tutaj: 

https://interplay.pl/mafie-bukmacherskie-wykorzystaly-pandemie-by-ustawic-mecze-towarzyskie/
lub
https://www.sportal.bg/news.php?news=834843

Jakby tego było mało w dobie pandemii w/w firma nie respektuje reklamacji w formie elektronicznej i wymaga reklamacji w formie listownej narażając w ten sposób swoich graczy na niebezpieczeństwo związane z COVID-19
Zapewne T. Yevloyev i T. Evloev to ci sami zawodnicy. Tylko tych ruskich kazdy inaczej zapisuje. Tak jak masz davydenko czy Dawidienko. Kazdy zapisuje inaczej a to ta sama osoba, wiec dobrze ci rozliczyli
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nie mnie rozstrzygać czy translator google jest odpowiednim narzędziem do tłumaczenia czegokolwiek a języka rosyjskiego w szczególności. Z doświadczenia wiem że jest to tłumacz pełen błędów Zapis tego spotkania we wszystkich bukmacherach był jednolity  T. Evloev - M. Mokrousov (STS, Bet365, Unibet, Marathonbet czy nawet Betcity). Jedynym wyjątkiem był forbet. Zapis spotkania z ruskich w linku poniżej: 

https://prnt.sc/rsaupz 

Na chwilę obecną na stronie forbet nie widzę informacji iż jest to bukmacher dostępny dla obywateli zamieszkałych na terenie Rosji (chyba że o czymś nie wiemy). Nie posiada on również strony w wersji rosyjskiej. Taki a nie inny zapis spotkań to w mojej ocenie celowe wprowadzanie graczy w błąd i łatwo mi sobie wyobrazić sytuacje w której gdyby zakład był wygrany zostałby rozliczony jako zwrot. No ale jak widać rynek dzielimy na bukmacherów i twory buko-podobne, 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie jest, ale jak cyrylice przetlumaczysz na literki z alfabetu lacinskiego to wyjdzie  Yevloyev. zawsze mozesz powolac sie na oficjalna strone turnieju. powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
Forbet jako jedyny bukmacher z tych zarejestrowanych (a gram przez neta od jakichś 7-8 lat) wyskoczył nagle z żądaniem przesłania dodatkowego zdjęcia, na którym trzymam dowód osobisty. I owszem, jeśli jest to w Regulaminie - ich prawo. Ale sam pomysł jest dla mnie absurdalny. Na informację ode mnie, że w takiej sytuacji chcę zamknąc konto odpowiedzieli, że dopiero gdy doślę zdjęcie... Dobrze, że nie miałem akurat żadnego depozytu - w przeciwnym wypadku albo dosyłasz zdjęcie albo żegnaj się ze swoją kasą. Piękne praktyki, piękne. Nie polecam zdecydowanie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
cytat z dnia 3 kwietnia 2020 18:59 przez mateusz92Forbet jako jedyny bukmacher z tych zarejestrowanych (a gram przez neta od jakichś 7-8 lat) wyskoczył nagle z żądaniem przesłania dodatkowego zdjęcia, na którym trzymam dowód osobisty. I owszem, jeśli jest to w Regulaminie - ich prawo. Ale sam pomysł jest dla mnie absurdalny. Na informację ode mnie, że w takiej sytuacji chcę zamknąc konto odpowiedzieli, że dopiero gdy doślę zdjęcie... Dobrze, że nie miałem akurat żadnego depozytu - w przeciwnym wypadku albo dosyłasz zdjęcie albo żegnaj się ze swoją kasą. Piękne praktyki, piękne. Nie polecam zdecydowanie.
O kurde niezle, chyba rzeczywiście idą w kierunku rosyjskich buków i zapisywanie cyrylicą może nie być tu przypadkiem bo praktyki o których piszesz to znam tylko z 1XBET (także ruski buk). Szkoda wydawało się, że są bukmacherem godnym polecenia.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nie wiem jak reszta buków, ale iforbet ma dość absurdalny przepis, a mianowicie nie mogę wypłacić swoich własnych pieniędzy które wpłaciłem nie licząc na jakieś bonusy czy cokolwiek od nich. A absurd jest tym większy, że odmówili przyjęcia zakładu. I co teraz muszę na siłę nie wiem jak to nazwać obracać własnymi środkami aby móc wypłacić haha, żeby to była chociaż płatność skrillem i wypłata na konto bankowe to już bardziej rozumiem, ale tej sytuacji wcale.

na Pana/Pani koncie odnotowano ostatnio transakcje wpłat i wypłat bez zawierania zakładów za min. 50% kwoty wpłaconego depozytu. Konto gracza forBET służy do zawierania zakładów wzajemnych, a wpłaty i wypłaty bez ich zawierania są niezgodne z przeznaczeniem platformy.

Prosimy o grę za min. 50% wpłaconej kwoty depozytu.
 
Do góry Bottom