>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał: Francja - Chorwacja [15.07.2018, niedziela godz. 17:00]

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jak karne nabite przypadkowo bedziemy gwizdac to czym jest ten sport ?? to jest jakas żenada jak dla Ciebie to normalne. Nawet nie mial czasu schowac ręki i tą rękę chował ale nie zdążył .. zenada
Nie no jeżeli dla Ciebie wrzutka z rzutu rożnego to jest nabita ręka to spoko.... Matuidi piłki nie dotknął więc o jakim nabiciu mówisz?
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A jak miał się zachować jak nie widział piłki? Ręka ułożona naturalnie i jeszcze ją chował . Jak takie coś mają gwizdać a takich jak w meczu Argentyny z Nigerią nie to te nowe przepisy nie mają najmniejszego sensu. Pierwszej bramki też nie powinno być
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A jak miał się zachować jak nie widział piłki? Ręka ułożona naturalnie i jeszcze ją chował . Jak takie coś mają gwizdać a takich jak w meczu Argentyny z Nigerią nie to te nowe przepisy nie mają najmniejszego sensu. Pierwszej bramki też nie powinno być
W takim razie samobója też nie powinniśmy zaliczać bo on przypadkiem strzelił a nie chciał...
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
W takim razie samobója też nie powinniśmy zaliczać bo on przypadkiem strzelił a nie chciał...
Ale co Ty porównujesz w ogóle ... Rozumiem, że postawiłeś na Francję ale spójrz obiektywnie jak byśmy mieli takie przypadkowe karne gwizdać to było by ich min. 5 na mecz
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
No i wygra kto pierwszy strzelił. A że strzelili dla niego samobója, nie ma znaczenia. A ten karny na zamówienie, tak jak wpadnięcie ludzi na boisko.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No coz , gestulacje dla Francuzów. W drugiej polowie byli lepsi ale żal Chorwatów. Pierwszy gol po rzucie wolnym , ktorego nie bylo , potem taki naciagany karny , wiem zaraz będziecie pisac , ze ewidentny ale gdyby tak bylo to sędziowie Var nie kazali by głównemu ocenic to samemu tylko dali by znac , ze ewidentny karny , wskazuj na 11 metr i tyle. Nie kazdy by to gwizdnal. Jeszcze raz gratulacje dla Francuzów ale dla mnie to Chorwacja jest mistrzem świata , zostawili serce i pluca w Rosji i to sie ceni !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pokaz ten gruby kupon, chcemy cieszyc się razem z Toba !
Typ podawałem w maju w dziale ciekawe zakłady - każdy mógł pograć jak inne moje typy na mundial. Osoby grające typy które podawałem na mundial mogły nieźle zarobić... Z 80% typów z większością wysokich kursów powchodziło..
Dzisiejszy dzień uwieńczeniem moich doskonałych typów :dance::dance::dance::dance::dance::dance:
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Typ podawałem w maju w dziale ciekawe zakłady - każdy mógł pograć jak inne moje typy na mundial. Osoby grające typy które podawałem na mundial mogły nieźle zarobić... Dzisiejszy dzień uwieńczeniem moich doskonałych typów :dance::dance::dance::dance::dance::dance:
Mi chodzi o to zebys wrzucił screena tego grubego kuponu bo nurtuje mnie to ile wlozyles w taki zaklad ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Francja byla faworyem , w drugiej polowie lepiej zagrali a bramkarz Chorwatow za drewniany , gdyby tam stał Cortouis to by goli nie bylo zza pola karnego .. Karny dostali za free od Infantino.. Szkoda ze takie cos psuje widowisko bo gdyby nie to mecz zakonczylby sie remisem pewnie.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chlop specjalnie po tym jak pilka minela Matuidiego opuszcza reke zeby nie przeszla dalej a wy mowicie, ze sedzia przekupiony i ze karny sie nie nalezal. Rece opadaja jak cos takiego sie czyta. Karny jak najbardziej zasluzony i niech nikt nie pisze tekstow w stylu &quot;reka przypadkowa, gdzie on mial ja schowac&quot; bo tylko sie skompromituje. Obejrzyjcie kilka razy na slow mo powtorke i wtedy zobaczycie ze on ta reka specjalnie zatrzymal pilke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 861

amigo007

Użytkownik
Bukovina to samo chciałem, żeby Adamo80 wrzucił screen kuponu przy zakładzie na rożne Anglia - Szwecja. Twierdził że postawił na to bardzo grubo, a nie wiedział o limicie na zakład 220zł w STS. Później stwierdził, że przecież mógł pograć kilka takich zakładów. Ale screena nie chciał pokazać, i tu jakoś też nie chce pokazać. Adamo80 pokaż screen, chcemy ci pogratulować.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ale co Ty porównujesz w ogóle ... Rozumiem, że postawiłeś na Francję ale spójrz obiektywnie jak byśmy mieli takie przypadkowe karne gwizdać to było by ich min. 5 na mecz
No właśnie chyba postawiłeś na Chorwację i nie patrzysz obiektywnie...
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Napiszę coś od siebie ( to oczywiście moje zdanie): Francja mistrzem świata jednak uważam, że nie jest najlepszą drużyną świata. Tzn pamiętam jak wygrywała Hiszpania i Niemcy ( ostatnie 8 lat) to można było zdecydowanie powiedzieć, że mistrzowie świata to najlepsze drużyny na ten moment na świecie, o Francuzach w tym roku ciężko tak powiedzieć, moim zdaniem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Napiszę coś od siebie ( to oczywiście moje zdanie): Francja mistrzem świata jednak uważam, że nie jest najlepszą drużyną świata. Tzn pamiętam jak wygrywała Hiszpania i Niemcy ( ostatnie 8 lat) to można było zdecydowanie powiedzieć, że mistrzowie świata to najlepsze drużyny na ten moment na świecie, o Francuzach w tym roku ciężko tak powiedzieć, moim zdaniem.
A kto jest lepszy?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja się nie znam na przepisach piłkarskich, ale nawet jak dla mnie jako laika to był wykonany ruch ręką. Skoro kilku varowców i sędzia główny mieli wątpliwości i podjęli decyzję to dla mnie też ich nie ma. Zresztą co to by niby miało zmienić ? Widzieliśmy jak zagrała Francja. Francja zasłużenie ma medal. To, że nie pokazywali siły w ofensywie na całym mundialu nie znaczy, że ich nie mieli... Jak widać remisy i undery kompletnie nie weszły...
Co do pytania kto jest lepszy od Francji to możliwe, że Brazylia i możliwe, że jak by ona grała zamiast Belgii to by ona dzisiaj była, ale Francja na pewno poziom zbliżony lub równy.
I jedno zdanie o moich kuponach. Nie ma takiej praktyki na forum aby wklejać kupony i co do zasady nie widzę żadnej potrzeby ani celu udowadniania komukolwiek czegokolwiek... Niby w czym to ma pomóc do lepszego typowania ? Jak pisałem przed meczami, że coś gram grubo to był sygnał z mojej strony, że można to zagrać mocniej i mogło to być przydatne w stawkowaniu i tyle. A teraz mam się tłumaczyć forumowiczom wklejaniem jakiś kuponów i chwaleniem się... Dla mnie to słabe...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do samego meczu wbrew naszym obawom był świetnym widowiskiem... Był karny, był VAR była walka, a najważniejsze aż 6 bramek !!! To nie były nudne flaki z olejem jak choćby Francja - Belgia... Odkupił nam ten finał wszystkie nudne mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe... Jak fajnie zauważyli komentatorzy szachy były, ale tylko na koszulkach reprezentacji Chorwacji...
Właśnie co do Chorwacji jak już pisałem w meczu z Anglią to są dla mnie bohaterowie tych mistrzostw. Postawą, zaangażowaniem, walką doszli do półfinału MŚ... Grałem na nich cały czas i dzięki nim zarobiłem... Nasza reprezentacja mogła by wziąć przykład z tej walki, z tego zaangażowania... Na Francję to nie starczyło jak pisałem przed meczem, ale należy im się wielki szacunek za to co zrobili...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
I jedno zdanie o moich kuponach. Nie ma takiej praktyki na forum aby wklejać kupony i co do zasady nie widzę żadnej potrzeby ani celu udowadniania komukolwiek czegokolwiek... Niby w czym to ma pomóc do lepszego typowania ? Jak pisałem przed meczami, że coś gram grubo to był sygnał z mojej strony, że można to zagrać mocniej i mogło to być przydatne w stawkowaniu i tyle. A teraz mam się tłumaczyć forumowiczom wklejaniem jakiś kuponów i chwaleniem się... Dla mnie to słabe...
no nie ma takiej praktyki, ale jak chce się udowodnić wartość swoich słów to się to robi czynami, a nie słowami, ty z wszystkich użytkowników na forum najbardziej się wszystkim chwalisz, także nic dziwnego że ludzie ci nie wierzą, tym bardziej że nie jesteś w stanie poświęcić 2 minut żeby to ludziom udowodnić, jak chcesz się kreować na poważnego zawodnika i bukmachera to to rób, bo nie mam z tym żadnego problemu, ale dowody są potrzebne bo póki co to wychodzisz na pajaca
a karny oczywiście słuszny
 
Do góry Bottom