>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Finał Copa del Rey - FC BARCELONA - REAL MADRID - Estadio de Mestalla 20.04.2011

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wydaje się, że po pierwszej połowie, lepiej wygląda gra Realu. Jak na Gran Derbi przystało, mecz rozgrywany na bardzo wysokich obrotach, akcja goni akcję, jednak gra Realu wydaje się być bardziej poukładana. Messi jest bardzo dokładnie kryty i już nie jest tak łatwo mijać zawodników, jak tyczki slalomowe. Villa również nie prezentuje się najlepiej. Xavi całkowicie niewidoczny w środku pola, Iniesta również coś próbuje dryblować i przyspieszać akcje, jednak do tej pory, nie było to zbytnio możliwe. Można pochwalić grę bramkarza Barcelony - Pinto, szybkie wyjścia do piłek, które dochodziły do pola karnego &quot;Blaugrany&quot;. Rzeczywiście, Pepe był bliski zdobycia bramki, oddał potężny strzał głową i tylko szczęście uratowało Barcelonę przed stratą bramki w samej końcówce pierwszej połowy. Wygląda na to, że będzie to kolejny mecz do jednej bramki.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Po pierwszej połowie jestem w szoku ... Real gra jak Barca a Barca gra jak polska druzyna ... Normalnie szok i straszny pech ;/ slupek i akcja Ronaldo . Mecz naprawde twardy i ostry . Jeszcze posypia sie kartki pewnie i ???? no Królewscy z Mourinho na czele zadziwili cały świat a wiec czas na wygrana z Barca !
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
piszecie czemu nic nie graja zawodnicy Barcy i wynmieniacie ich po kolej.....ale pilka nozna nie polega tylko na przerywaniu itp trzeba tez konstruowac.....
BARCA DO BOJU
mowimy precz anty futbolowi realu jego jose - musicie ich ukarac i pokazac ze majac takie umiejetnosci powinni sprobowac otwartej walki 0 tworzac prawdziwe widowisko....a nie mecz jakby bylo caly czas 0-1 dla realu -- bo tak ten zespol sie prezentuje ..

&quot;ALEZ REAL TERAZ CIERPI&quot; super komentarz podczas meczu i kolejnej akcji Barcy....hehhe
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
piszecie czemu nic nie graja zawodnicy Barcy i wynmieniacie ich po kolej.....ale pilka nozna nie polega tylko na przerywaniu itp trzeba tez konstruowac.....
BARCA DO BOJU
mowimy precz anty futbolowi realu jego jose - musicie ich ukarac i pokazac ze majac takie umiejetnosci powinni sprobowac otwartej walki 0 tworzac prawdziwe widowisko....a nie mecz jakby bylo caly czas 0-1 dla realu -- bo tak ten zespol sie prezentuje ..

&quot;ALEZ REAL TERAZ CIERPI&quot; super komentarz podczas meczu i kolejnej akcji Barcy....hehhe
Po pierwszej połowie to właśnie gra Realu bardziej przypominała dobrze zgrany kolektyw i można było odnieść wrażenie, że to Barca będzie miała ogromne problemy z &quot;Galacticos&quot;.
Teraz jednak po zmianie stron trzeba Ci przyznać rację, bo Barcelona całkowicie zdominowała mecz, pokazuje, że to właśnie ona chce zdobyć Puchar, bo ich akcje są coraz bardziej zgranei przede wszystkim potrafią szybko przejąć znów piłkę. Co do graczy Realu, to przede wszystkim na OGROMNE wyróżnienie zasługuje postawa golkipera - Ikera Cassilasa.

A więc przed nami dogrywka, znów musimy czekać z niecierpliwością na dalszą część spotkania. ????
 
R 0

r0xor

Użytkownik
no i druga polowa dla barcy. koncowka realu bdb.
dobrze, ze dzisiaj nie postawilem na ten over 0.5.
kto by sie spodziewal, ze nie bedzie bramki.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
No i mamy bramke ... wszyscy tak jechali Ronaldo ze sie pali w wielkich meczach i to prawda dzis nie gral nic ale strzela bramke . Czy bramke dajaca puchar ? Real !
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mourinho - mistrz taktyki. Jedyny trener, który wie jak ustawić zespół, żeby znaleźć sposób na Barcelonę. Real nie grał dzisiaj pięknie, ale ten autobus postawiony na 40. metrze zdał egzamin. Bardzo dużo nabiegali się dzisiaj destruktorzy jak chociażby Khedira, czy Xabi Alonso. Świetną robotę w obronie robił Carvalho. W ogóle cała drużyna zagrała perfekcyjnie w defensywie. Znowu Mou zrobił powtórkę z zeszłego weekendy, czy wtedy gdy jego Inter eliminował Katalończyków z LM. Brawo. Nie trzeba wymieniać podań na jeden kontakt, robić rekordów w utrzymywaniu piłki - wystarczy umieć przeszkadzać i czasem wyprowadzić ten autobus z garażu ???? Guardiola chyba nie wyciągnął wniosków z meczu ligowego. Przecież można było spodziewać się tego samego, co wtedy.
Edit: damian1948 - strasznie dużo wniosłeś do dyskusji swoim postem.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
1 połowa zdecydowanie dla drużyny z Madrytu, grali bardzo mądrze i dzięki czemu barca nei stworzyła prawdziwego zagrożenia dla Casillasa. Do buzero, widać tutaj jaki jesteś zaślepiony. Futbol to także taktyka jeśli grali taki anty-futbol (co to za określenie, stworzone przez kibiców barcy) to czemu real stworzyl sobie dużo lepsze sytuację od barcy w 1 połowie meczu? Na prawdę jesteście zaślepieni tym stylem barcy, który prezentuję się na prawdę fajnie ale jeśli ktoś się interesują piłką dostrzega też inne aspekty które robią na nim wrażenie. (np wyłączenie całkowite 2 linii w barcelonie, przynajmiej w 1 połowie. Było wiadome że 2 połowa na pewno się zmieni bo musieli coś zmienić)

2 połowa to już dominacja Barcy, real sprawiał wrażenie wyczerpanego. Guardiola dobrze nastawił zespół oraz zmienił grę drużyny.

Dogrywka to znów twarda i nieustępliwa gra Realu, barca przypominała częściowo drużynę z 1 połowy.

Wg mnie mecz był wyrównany i mało brakowało a byłyby karne.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Futbol to także taktyka jeśli grali taki anty-futbol to czemu real stworzyl sobie dużo lepsze sytuację od barcy w 1 połowie meczu?
Pewnie dlatego, że zdecydowanie łatwiej jest wyprowadzić kontre aniżeli konstruować akcje od obrony czego Real ani razu dzisiaj nie pokazał.
Pierwsza połowa meczu to straszna kopanina po nogach. Królowały faule i ciągle irytowali mnie tylko piłkarze Realu biegnący z płaczem do arbitra. Przypomniał mi się Ballack i jego płacz w meczu Chelsea- Barca...
W 2poł Barca już grała swoje, kilka okazji stworzyli, ale świetnie obronił Cassillas.
Ronaldo nic nie grał, a nagle strzela bramke głową.
Brawo dla Realu, widac, że potrzebowali tego, ale i tak nie podobało mi się to co zaprezentowali.
Mourinho znowu triumfuje..
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
NIE TYLKO OSMIORNICA......

Wygrana zasluzona... Bravo Real....sprowadziliscie katalonie na kolana ???? ....
Liga Mistrzów ... Finał.. : Real - Man Utd... z tym, ze wygranej zycze ekipie Diabłów ???? hehe ????

REAL MADRYT dzisiaj zasluzyl na ten puchar za ducha walki...
Pepe swietny mecz....o dziwo Adebayor to samo wszedł i robil niezle zamieszanie.......
Dzisiaj Mourinho zlikwidował &quot;tą samą piłkę&quot; co gra zawsze barca.....
I prawidlowo...
Pamitajcie... Liczy sie WYNIK a nie gra.... ile mozna ogladac klepanie Barcy i probowanie wejscia do bramki ?? to ich zgubilo. W tych czasach licza sie wyniki. A Mourinho zawsze gral defensywnie i dzieki temu osiaga sukcesy.
Strzała
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
robson no właśnie to się nazywa kontra.. Zapomieliście co to znaczy?; p

Real zagrał inteligentnie, dzisiaj nie powiecie na pewno że barca zagrała na 10-50% procent swoich możliwośći, że się oszczędzali lub coś. Kopanina była ale z strony Barcy również więc nie gadaj. Co do płaczów mnie też niby to denerwowało ale o to chodziło Mourinho,żęby wywierać presję na arbirtsze oraz próbowaniu wyprowadzić z równowagi piłarzy barcelony.

Na pewno pokazali kawał dobrego futbolu, jednak nie wszyscy potrafią to zauważyć już nie chce tego drążyć. Real zagrał dzisiaj na prawdę dobry mecz bo mało jaka drużyna umię zrobić coś takiego jak real w 1 połowie gdzie barca nie umiała stworzyć zagrożenia pod bramką Casillasa.
 
grzegorz6589 0

grzegorz6589

Użytkownik
Witam mam pytanie jestem początkującym w kwestii zakładów i tutaj moje pytanie dzisiaj obstawilem na moim kuponie real madryt i mimo tego że wygrał na moim kuponie jest status ŹLE, wytłumaczy mi ktoś czemu?
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Witam mam pytanie jestem początkującym w kwestii zakładów i tutaj moje pytanie dzisiaj obstawilem na moim kuponie real madryt i mimo tego że wygrał na moim kuponie jest status ŹLE, wytłumaczy mi ktoś czemu?
Ponieważ zakład jest na regulaminowe 90 minut, nie uwzględniana jest dogrywka i karne. Po 90 minutach wynik był 0 do 0, dlatego masz rozliczone na - .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Hala Madrid!
Świetna pierwsza połowa w wykonaniu Realu, odcięli Barce od gry, a sami wyprowadzali groźne kontry, które niestety w większości źle kończył CR. W drugiej połowie totalna dominacja Barcy i tylko cudem Real to przetrzymał, a konkretnie uratował nas Iker. W dogrywce przypływ nowych sił i gra podobna do sytuacji z początku meczu, wreszcie wykorzystana kontra po odbiorze i gol Ronaldo. Potem jak wiadomo gra na czas, ale chyba nikt w takiej sytuacji by nie atakował. Real na puchar zapracował grą całym zespołem i chyba nikt nie zawiódł dzisiaj. Trzeba też pochwalić arbitra bo chyba nie popełnił dzisiaj błędu który by znacząco wpłynął na mecz.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Swietny mecz, Mourinho znowu pokazal, dlaczego uwazany jest za najlepszego trenera na swiecie! Znakomita taktyka, najlepszy bramkarz swiata i pilkarz, ktory zamknal &#39;gadaczom&#39; twarze, Ronaldo pokazal klase, gral do konca, oplacalo sie.
Mecz mogl sie zakonczyc kazdym wynikiem, pierwsza polowa to zdecydowana przewaga Realu, druga to dominacja Barcy (zwlaszcza pod koniec) - dogrywka jak sie skonczyla kazdy wie. Z wyniku ciesze sie jak cholera, kilkanascie lat za Realem, kilkadziesiat jeszcze przede mna!
HALA MADRID!
pozdrowienia dla kibicow Realu i Barcelony ????
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Hala Madrid!

Świetna pierwsza połowa w wykonaniu Realu, odcięli Barce od gry, a sami wyprowadzali groźne kontry, które niestety w większości źle kończył CR. W drugiej połowie totalna dominacja Barcy i tylko cudem Real to przetrzymał, a konkretnie uratował nas Iker. W dogrywce przypływ nowych sił i gra podobna do sytuacji z początku meczu, wreszcie wykorzystana kontra po odbiorze i gol Ronaldo. Potem jak wiadomo gra na czas, ale chyba nikt w takiej sytuacji by nie atakował. Real na puchar zapracował grą całym zespołem i chyba nikt nie zawiódł dzisiaj. Trzeba też pochwalić arbitra bo chyba nie popełnił dzisiaj błędu który by znacząco wpłynął na mecz.
Dokładnie sędzia miał bardzo trudne zadanie. Zawodnicy realu wywierali na nim bardzo duża presję ale poradził sobie z nią bardzo dobrze. Na dodatek obydwie drużyny często faulowały ale sędzia spisał się dobrze i nie wypatrzył wyniku spotkania. Mniejsze błędy się zdarzały ale nie można krytykować sędziego bo poprowadził na prawdę dobre zawody. Pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie dawał nabierać się na symulację i nie wstrzymywał nie potrzebnie gry. Takich sędziów powinno być więcej.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Kolejne posty, które będą miał na celu napinkę między kibicami obydwu stron a nie będą nic wnosić do tematu, z miejsca karze kartką.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Najlepszy komentarz do tego spotkania : &quot;Autobus był, ale jeździł po całym boisku&quot;.
W pierwszej połowie Real zdominował Barce , w drugiej Barca zdominowała Real dlatego też remis 0-0 . Dogrywka natomiast to popis Królewski w defensywie co schodzi po przerwie to wracali na boisko z jeszcze wieksza determinacja i checia walki oraz sukcesu . Special One znakomicie przygodowal ich do 120 minutowego maratonu . Jak juz to napisalem pare stron wczesniej, taktyka Barcelony jest znana juz od lat i opiera sie glownie na trzymaniu pilki przy sobie i krotkich podaniach dlatego tez aby wygrac trzeba zagrac ostro i tak dzis zagrali Królewscy . Mecz ułożył sie w 100 % tak jak chcial Mourinho od pierwszej minuty ostre wejscia , nerwowosc z obu stron , masa zlych podan i wielka presja na przeciwniku . Czy ta wielka Barca oddala chodzby strzal w pierwszych 45 minutach ? Mourinho pokazal poraz kolejny ze bledem jest stawienie go na jednym stopniu z Pepe Guardiola . On jest poprostu number ONE .
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
On jest poprostu number ONE .

Hmm.Rozmawiam ze znajomymi , czytam tutaj i ciężko mi jest to troszeczkę pojąć.Trener wygrał jeden mecz z Barceloną w stylu w jakim wygrał [ tak, trzeba przyznać, że skutecznym ] i tytułuje się go geniuszem, używa patetycznych określeń.W takim razie dlaczego w lidze jest na -8 punktów w stosunku do Barcelony, tytułu raczej nie zdobędzie, zostaje LM.Hipotetycznie załóżmy, że Barcelona ogra Real w LM i czy nadal będzie można używać takich określeń.Może mi ktoś wytłumaczyć jakie trzeba spełniać kryteria aby niejako otrzymać taki tytuł ? Nie przyrównywać Pepa - pewnie, mogę zrozumieć, ale dlaczego taka dysproporcja jest przy tym jak Mourinho wygrał CdR a Pep wygrał x6 ? Trochę dla mnie to jest nie zrozumiałe takie wynoszenie na piedestał tego trenera.
Zwróciłbym też uwagę na to iż ucieka się non stop do ciągłego nacisku na sędziego czy to na konferencjach czy podczas meczu, sugeruję nie ścinać murawy, nie nawadniać - raczej tego nie zaliczyłbym do umiejętności trenerskich.

PS Nie kibicuję Barcelonie.

Brawo dla jednego kolegi co podał typ na gol po 32 minucie, dobrze przewidział scenariusz meczu.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Dlaczego number one ?

Wygral z Porto puchar Uefa w 2003 , lige mistrzow w 2004 .
Z Chelsea doszedl dwa razy do polfinalu LM
Bedac trenerm Interu pokazal ze wie jak rozpracowac Barce na czynniki pierwsze i wygral LM w 2010 a teraz gdy wszyscy byli przekonani ze Barca siegnie po trzy najwieksze puchary to on stworzył autobus jezdzacy po calym boisku . Podaj mi drugiego takiego trenera ktory w czterech roznych klubach dojdzie do polfinalu LM itd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom