>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Finał Copa del Rey - FC BARCELONA - REAL MADRID - Estadio de Mestalla 20.04.2011

Status
Zamknięty.
airborne 105

airborne

Użytkownik
Messi jak i cała Barcelona nie umieją przegrywac. Nie umieja nawet przyjac remisu do siebie.
Messi pokazal wlasnie jakim jest Chamem. Nawet Ronaldo nie mial tego typu sytuacji. Rownie dobrze mogla tam siedziec staruszka 70 letnia dostac w leb i umrzec na stadionie....

A panowie dobrze pisali.. Barca gra nudna pilke..bo gra w kolko to damo..i to jest ich problem.
Mam nadzieje, ze Real pokaze zeby bo zasluzyli na to trofeum.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A panowie dobrze pisali.. Barca gra nudna pilke..bo gra w kolko to damo..i to jest ich problem.
Mam nadzieje, ze Real pokaze zeby bo zasluzyli na to trofeum.
Nie no jak czytam takie wpisy to mi się chce śmiac... Zapewne kibice Realu tym się pocieszają po kolejnym niewygranym meczu z Barcą.
Wy chyba nudnego futbolu nie widzieliście, że tak mówicie na gre FCB.
No to włączcie sobie polską Ekstraklase i będzie nudą wiało całe 90min ;)
Problemem jest to, że utrzymują się przy piłce ?
Problemem jest raczej taktyka Mourinho na mecze z Barcą. System 7 do bronienia i 3 do ataku na własnym Bernabeu mówi wszystko. Jeżeli ktoś ma problem to raczej jest to Real. Poprostu boją się, że skończy się kolejną kompromitacją..
Co do jutrzejszego meczu to na Mestalla będzie interesująco. Ktoś wygrac musi. Jeżeli Real znowu ma zamiar się murowac no to im gratuluje..
Barca jak jest w gazie to gra niesamowicie. Nie zachwycac się tym to grzech. Klepa, klepa, prostopadła piła w uliczke i wchodzą to bramki. Miazga!
A co do sytuacji Messiego to nie róbcie z igły widły znowu jakby nie wiadomo co się stało.
Cantona zrobił kiedyś o wiele gorsze rzeczy :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A co do sytuacji Messiego to nie róbcie z igły widły znowu jakby nie wiadomo co się stało. Cantona zrobił kiedyś o wiele gorsze rzeczy
Jasne ze gorsze ale zostal zawieszony na pol roku i ponad sto godzin prac spolecznych musial odrobic (i bardzo niewiele brakło a trafił by na parę tyg. do więzienia nawet). Zobaczymy jaka kare (czy w ogole) dostanie Messi i dopiero wtedy stawiaj te dwie sytuacje obok siebie :razz:
A co do samego meczu to wydaje mi sie ze atmosfera jest obecnie taka ze jak Realowi nie bedzie szlo to posypia sie kartki. Murinho na pewno kaze im grac twardo bo wtedy Barcelona nie czuje sie tak pewnie. Wiec ja osobiscie poszukam overu kartkowego w calym mecvzu albo moze gdzies znajde over kartkowy Realu (jak by ktos widzial to prosze o PW).
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Tak, tak Barca gra nudną piłkę, Messi to cham i prostak, lepiej uderzyć kogoś na boisku/skopać niż zrobić to co Leo;) To ma być dział łapu capu czy temat dotyczący finału Pucharu Króla?
Co do samego meczu to Barcelona jest drużyną piłkarsko lepszą od Realu, niemniej jednak uważałbym z jakimiś wyższymi stawkami na zwycięstwo FCB. Tym bardziej, że większego fachowca od rozgrywania potyczek pucharowych od Mourinho obecnie nie ma. Jose zrobi wszystko aby maksymalnie ograniczyć przewagę czysto piłkarskich umiejętności Katalończyków, czego próbkę widzieliśmy w sobotę. Z tego też względu, jak i z racji, iż jest to spotkanie finałowe gdzie nikt nie będzie chciał popełnić błędu widzę w tym meczu
under 2.5. Kursy na to zdarzenie w okolicach 2.20 są bardzo przyzwoite jak dla mnie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ta powinni Messiego zamknąć w lochu przed następnymi meczami......
chamsko może i było ale to świadczy o nim i tyle ,piłka była w boisku równie dobrze mógłby zrobić na 11 metrze kupę... nie ma co winić sędziego .

Co nie którzy biją piane nie dlatego że kibicują Realowi tylko nienawidzą Barcelony dlatego że wygrywa(?) i sprzyja jej szczęście...
więc psychofani tych i tych powinni się zastanowić nad swoimi kompleksami



czekam aż usuniecie ????
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Tak, tak Barca gra nudną piłkę, Messi to cham i prostak, lepiej uderzyć kogoś na boisku/skopać niż zrobić to co Leo:wink:
Moim zdaniem kopnięcie przeciwnika na boisku, podczas walki o piłkę, i to bez różnicy czy kopnięcie było umyślne czy też nie, jest wynikiem walki. Walki o punkty, trofea dla jednych walki o sławę a dla innych walki o honor. I takie sytuacje w piłce zdarzały się od kąt tylko &quot;powstał&quot; futbol. A Messi wychodząc na boisko nie walczy z kibicami, a jego zachowanie nie było &quot;odkopnięciem piłki przy grze na czas&quot;, było to ewidentne zachowanie wobec kibiców. A to dzięki takim kibicom Messi co roku dostaje na swoje konto bankowe kilkanaście milionów euro, i występując w &quot;czymś więcej niż klubie&quot; (czyt. Barcelona) postępuję w taki sposób.
Miało nie być już o tym mowy, ale nie mogłem siedzieć cicho.
Więcej już nie będę zaglądał do tego tematu bo mam naprawdę dość tego Pro Barcelońskiego bełkotu. I szczerze nie mogę się doczekać kiedy skończy się ta &quot;era Barcelony&quot; bo ewidentnie większości ludzi już odbiło. W niedalekiej historii piłki też zdarzały się momenty dominacji jednego klubu ale nie były to tak chore sytuacje.
Pozdro.

Ode mnie, typ na finał:
Czas ostatniej bramki? 74.00 min. - 90+ min. - @1,85 (betsafe)
 
Z 972,9K
Co do tego meczu to typuje ze tym razem gora bedzie druzyna Realu.Toprawda ze Barcelona jest lepsza druzyna od Realu i w ostatnim pojedynku w lidze prezentowala sie lepiej,ale napewno niezdobeda wszystkich trofeuf.Stawiam ze wygraja lige i beda w finale ligi mistrzow.Mysle ze w pucharze Hiszpani to Real bedzie gora
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tak... i zwalił mi kupon :p Ewidentna żółta kartka, w ogóle jak można było takie coś odebrać jako przypadek... Czysty strzał z premedytacją w publiczność...
Za takie coś federacja powinna go zawiesic ale to najwieksza gwiazda ligi wiec pewnie tego nie zrobia.

Jestem w stanie zrozumiec jeszcze uderzenie przeciwnika (wiadomo prowokacje itp.) ale wyladowywac sie na kibicach? Zenujace zachowanie
Piłka którą kopnął Messi była jeszcze w boisku więc miał prawo zrobić z nią co chciał ;) nikt mu nie udowodni że to było celowe zagranie w publiczność , zawsze może się wybronić ze chciał uratować piłkę i powinniście przyjąć to do swojej wiadomości , gdyby sędzia pokazał mu żółtą kartkę to by się ośmieszył na całej linii.
Messi jak i cała Barcelona nie umieją przegrywac. Nie umieja nawet przyjac remisu do siebie.
Messi pokazal wlasnie jakim jest Chamem. Nawet Ronaldo nie mial tego typu sytuacji. Rownie dobrze mogla tam siedziec staruszka 70 letnia dostac w leb i umrzec na stadionie....
Równie dobrze Ronaldo jednym ze swoich strzałów 50 metrów nad bramką (jakich oddaje średnio po 5 na mecz) mógł trafić jakąś staruszkę i mogła umrzeć na stadionie ???? ZA KAŻDY STRZAŁ RONALDO KARAĆ GO ŻÓŁTĄ KARTKĄ! TO CO ROBI JEST NIE DO POMYŚLENIA BO MOŻE ZROBIĆ KOMUŚ KRZYWDĘ! ????
A to dzięki takim kibicom Messi co roku dostaje na swoje konto bankowe kilkanaście milionów euro, i występując w &quot;czymś więcej niż klubie&quot; (czyt. Barcelona) postępuję w taki sposób.
Na pewno dostaje tyle dzięki kibicom Realu którzy jeśli tylko by mogli to zjedli by go żywcem ????
Co do samego meczu Real jeszcze nie jest zespołem który może rywalizować jak równy z równym grając przeciwko Barcelonie i nie ma większych szans aby poważnie zagroził jej ani w finale CDR ani tym bardziej w 1/2 LM. Ostatni remis Real zawdzięcza tylko odpuszczeniu meczu w końcówce przez Barcelonę , Katalończycy nie musieli wygrywać tego meczu bo wystarczył im remis , natomiast remis dla Realu to ogromny sukces i dlatego mniej więcej to spotkanie zakończyło się takim wynikiem . W spotkaniu w którym Barca będzie zmuszona dać z siebie wszystko Real dostanie lekcje dobrej gry w piłkę .
Typ: Barcelona (1.90)
Barcelona zdobędzie puchar (1.40)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja ogladajac mecz troche inaczej odebralem zachowanie Messiego. Mysle, ze po prostu kopnal pilke ze zlosci przed siebie, bo nie mogl jej utrzymac w boisku,a dopiero ulamek sekundy pozniej kapnal sie, ze kopie w kibicow. Ja tak to odczytalem, z jego ruchu podczas tej sytuacji i zachowaniu po. To nie bylo chamstwo a bardziej po prostu glupota. Co do meczu finalowego, to jestem przekonany, ze Barca odniesie sukces. Na neutralnym terenie Real nie bedzie sie juz czul tak pewnie jak u siebie.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
No miał prawo zrobic co chcial...tylko ze jak ty bys siedzial w tym miejscu na stadionie co ten typ i dostal specjalnie pilka w leb to chyba inne mialbys zdanie ???? ... Po prostu lipne jest to, ze Gwiazdeczka ma inne przywileje....

Dobra wiadomosc jest taka:: Ze Pepe Sam oswiadczyl ze nie da pograc Messiemu w nastepnym meczu ???? ... (zreszta juz w poprzednim nie dal mu pograc.... 18 strat Messiego dzieki Pepe....w porpzednim meczu obu ekip).
 
duda 380

duda

Użytkownik
Równie dobrze Ronaldo jednym ze swoich strzałów 50 metrów nad bramką (jakich oddaje średnio po 5 na mecz) mógł trafić jakąś staruszkę i mogła umrzeć na stadionie
Czy Ty jesteś w stanie dostrzec różnicę pomiędzy nieudanym strzałem na bramkę, a celowym kopnięciem piłki w trybuny z kilku metrów w siedzących tam ludzi?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No miał prawo zrobic co chcial...tylko ze jak ty bys siedzial w tym miejscu na stadionie co ten typ i dostal specjalnie pilka w leb to chyba inne mialbys zdanie ???? ... Po prostu lipne jest to, ze Gwiazdeczka ma inne przywileje....
Jakie przywileje? jeśli umiesz czytać to racz przeczytać mojego ostatniego posta w którym ci wszystko ładnie wytłumaczyłem , Messi mógł zrobić z pilą co chciał bo BYŁA ONA JESZCZE W BOISKU , nie było to zagranie ani po gwizdku ani kiedy piłka było poza grą więc nie było podstaw aby ukarać Messiego , jeśli uważasz inaczej to naucz się przepisów.
Czy Ty jesteś w stanie dostrzec różnicę pomiędzy nieudanym strzałem na bramkę, a celowym kopnięciem piłki w trybuny z kilku metrów w siedzących tam ludzi?
Nie wiesz tego co jest celowe a co nie no chyba że czytasz piłkarzom w myślach ;)
 
ultimate 68

ultimate

Użytkownik
Typ: poniżej 8,5 kartki

W ostatnich 5 konfrontacjach Realu Madryt i Barcelony sędziowie wyciągnęli aż 44 kartki, co daje średnią 8,8 kartonika na mecz, ale tylko raz było ich w meczu więcej niż 8. Ciężko określić na ile dzisiejsza gra będzie twarda i brutalna, ale na Estadio Mestalla kartki na pewno będą, choć myślę, że nie aż tyle ile padło w ostatnich konfrontacjach. Mój typ na finał Copa del Rey - poniżej 8,5 kartki.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Dyskusja zeszła na inny temat ale i ja coś dopiszę.Piłka jak widać na filmiku była max 50 cm od linii.Messi był nie atakowany a futbolówka i tak by spokojnie opuściła boisko.Może i jego celem nie było kopnięcie w kibiców lecz w bandy ale to nie zmienia faktu że facet był sfrustrowany swoją nieporadnością w tym meczu.Pepe nakrył czapą w tym spotkaniu 3/4 ofensywnych piłkarzy FCB.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wystarczy tego pisania o Messim i Ronaldo, nawiązując do ostatniego meczu. To historia.
Proszę pisać tylko pod kątem bukmacherskim o meczu Copa del Rey. Inne posty będą kasowane.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Temat na razie przeczytałem dość pobieżnie, dlatego nie wiem czy się czasem nie powtórzę, ale chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz.
Parę dni przed sobotnim meczem pojawiła się informacja, że Carles Puyol nie ma praktycznie szans na występ w finale CdR. Dlatego wszyscy byli zaskoczeni, że Puyol znalazł się w meczowej osiemnastce, a jeszcze bardziej, gdy Puyol zagrał od pierwszej minuty. Nie ulega więc wątpliwości, że Puyol musiał być gotowy do gry od co najmniej tygodnia, więc zasłona dymna była perfekcyjna. Pytanie tylko, co jeszcze Guardiola przygotował zaskakującego, bo nie ulega wątpliwości, że skoro przygotowywało to na teoretycznie najmniej ważny z czterech nadchodzących pojedynków z Realem, to znajdzie także coś na kolejne spotkania.
Oglądając sobotni mecz wydawało mi się, że Barcelona miała w poważaniu wynik tego spotkania. Grali, jakby było im wszystko jedno czy wygrają, przegrają czy zremisują. I myślę, że tu można szukać tej szykowanej niespodzianki: ukrycie swojej prawdziwej formy.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Piszesz ze grali jakby im bylo wszystko jedno i wynik niby dla nich nie mial znaczenia ? To chyba jakas kpina . Napewno obie strony nie chcialy pokazac swoich wszystkich atutow przed najwazniejszymi spotkanami no ale wynik mial znaczenie i widac bylo w niejednej sytuacji ze robia wszystko aby wygrac ... ( najlepszy przyklad bezradnosc Messiego i wyladowanie sie na kibicach ) czy tez wiele ostrych wejsc . Twoim zdaniem Barcelona sie oszczedzala i chciala ukryc swoja mega forme a moim zdaniem ten zespol juz jest syty dlatego tez szanse w pucharze oceniam 50/50 . Styl Barcelony jest juz od paru lat znany i to nie wazne z kim by grali i tak zawsze maja 70%-80% posiadania pilki w tym wiekszosc na swojej polowie i kazdy rywal sie na to godzi i czeka na kontre na moment w spotkaniu aby przejac na chwile inicjatywe . Przeciw Barcelonie trzeba grac ostro i tylko taka gra przyniesie sukces ( zeby wymieniali te podanie jak najblizej swojego pola karnego i bali sie wyjsc wyzej :cool:
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
posiadanie piłki BARCELONY over 64,5% 1,75

Troszkę wysoko postawiony pułap.
Choc na co mozna było liczyc po 69% w pierwszym meczu na SB gdzie w tym elemencie nie istniał REAL tylko pytanie czy w tym meczu Real znowu zagra 7 zawodnikami z zadaniami defensywnymi to jestem pewien że typ wejdzie 8/10.
Zaczekam do składów jak wyjdą tylko z 6 zawodnikami defensywnymi i OZILEM to typ będzie bardziej ryzykowny 6/10.

Pytanie jeżeli Barca szybko strzeli gola to typ będzie trudno ale wcale nie realny...
Pytanie zasadnicze MOU czy zagra tym samym stylem - to do wygranej w cale nie będzie daleko - ten trener wychodzi z założenia a niech maja nawet 70% ale wazne są gole - a tutaj sytuacji takich bramkowych chyba więcej miał REAL w pierwszym meczu...
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
GRAN DERBI NR 2! MECZ O PUCHAR, HONOR I PRESTIŻ

Już w środę wieczorem będziemy świadkami drugiej z czterech wiosennych odsłon El CLasico! Wszem i wobec wiadomo, że mecze pomiędzy odwiecznymi rywalami, czyli Realem Madryt a FC Barceloną od dziesięcioleci wzbudzają ogromne emocje. Przed nami kolejne piłkarskie zmagania, które niewątpliwie przejdą do historii futbolu.

W pierwszym zakończonym już starciu, Królewskim nie powiodło się zmazanie plamy z honoru po listopadowej porażce 5:0 na Camp Nou. W sobotę w ligowej konfrontacji na Santiago Bernabeu w Madyrcie, Real zremisował z Barceloną 1:1 po bramkach z rzutów karnych największych gwiazd w obu zespołach - Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo. W BetClic na wynik 1:1 postawiło 568 graczy. W sumie wygrali oni ponad 35 000 zł!

W tym tygodniu przyszła pora na następny pojedynek kastylijsko-kataloński. W najbliższą środę Real Madryt i Barcelona zagrają na neutralnym boisku w Walencji w finale Pucharu Hiszpanii. Rozgrywki o Puchar Króla są w Hiszpanii bardzo szanowane i prestiżowe. Zdobycie tego trofeum jest równie ważne dla kibiców, jak mistrzostwo kraju. Oczywiście BetClic ma dla Was w swej ofercie szeroką gamę zdarzeń do obstawiania zakładów dotyczących najbliższych, i nie tylko, Gran Derbi. Każdy z Was ma także zapewne swoją opinię i typ. Pamiętajcie tylko, iż w meczu finałowym Copa del Rey musi zostać wyłoniony zwycięzca. Jeśli mecz zakończy się w reguloaminowym czasie gry remisem, tak jak to miało miejsce w minioną sobotę, to dojdzie do dogrywki i być może do rzutów karnych. Powtórka wyniku 1:1 wyceniona jest przez bukmacherów BetClic po kursie 7,00, a sam remis po kursie 3,75. Za zwycięstwo Barcelony po 90 minutach gry BetClic płaci 1,90, a za wygraną Realu 3,50. Bardzo opłacalne kursy znajdziecie także klikając w BetClic na zakład &quot;Zakończenie meczu&quot;. Na wygraną Barcy w dogrywce mamy kurs 11,00, w rzutach karnych 13,00. Analogicznie kursy na Real wynoszą 12,00 i 13,00.

Niezmiennie w dalszym ciągu możecie także skorzystać ze specjalnej oferty BetClic. Dla przypomnienia dodam, że dzięki niej między innymi możecie zatypować na bezpośrednią rywalizację strzelecką Messiego z Ronaldo.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Pawoman
Piszę o swoich odczuciach dotyczących tego meczu. Barcelona zamiast siąść na rywalach od momentu strzelenia bramki i wyrzucenia Arbeloi, wyraźnie przystopowała, rozgrywając piłkę bez większych zrywów przez dość długi okres. Oczywiście, że wpływ na taką, a nie inną grę miała także bardzo dobra dyspozycja piłkarzy Realu, ale poza tym wydaje mi się, że aż tak bardzo Barcelonie na powiększeniu tej przewagi nie zależało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom