>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FINAŁ: Niemcy - Argentyna [13.07.2014 - NIEDZIELA] 21:00

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Argentyna nie gra porywająco. Mało tego gra nudnie do tego stopnia, że ciężko się to ogląda, ale sa skuteczni...Są już w finale, więc to nie jest przypadek. Co prawda spodziewałem się po ich składzie, ze bedą to łatwe i efektowne zwyciestwa tym czasem są wymęczone, ale są. Stawianie tu Niemców w roli faworytów nie może dziwić. Oczywiście, że mecz z Brazylią może troszkę zamydlić stawianie w finale, ale Niemcy są świetnie ułożeni jako drużyna i kolektyw. Argentyna dobrze rozbija ataki przeciwników, ale nikt tak nie atakował przeciwko nim jak potrafią to robić Niemcy całą drużyną i kombinacyjnie. I właśnie tym Niemcy wg mnie pokonają Argentynę.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
A ja pragnę zauważyć że Messi ma 27 lat i to mogą być jego ostatnie Mistrzostwa Świata. Oczywiście nie życzę mu źle jednak widać że piłka go nie cieszy jak kilka lat temu (dodatkowo jego styl był bardzo widowiskowy także kontuzji może być co raz więcej). Możliwe że pojedzie za 4 lata do Rosji jednak na pewno nie będzie aż takim motorem napędowym Argentyny.
Na pewno wyzwoli to w Nim pełną mobilizację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Pablo ciekawe typy podał, ja z kolei zastanawiam się nad zagraniem zakładu - faule popełnione na Lavezzim over 1.5 @ 2,1 unibet. Piłkarz PSG w meczu z Holandią nieźle szarpał skrzydłami i mocno się zdziwiłem jak sprawdziłem sobie match report z półfinału, w którym czarno na białym: Lavezzi fouls suffered: 1 ???? Zupełnie inaczej niż na papierze wyglądało to na meczu i tak małą liczbę można tłumaczyć tylko tym że obie drużyny a w szczególności Holandia, po prostu snuły się po boisku przez długie minuty gry. Mam nadzieję że finał będzie żywszy i zobaczymy kilka szybkich akcji z obu stron. Rozum podpowiada że Argentyna cofnie się i będzie klepała na zero z tyłu ale z drugiej strony przy szybkim otwarciu wyniku to może zrobić się całkiem fajny mecz. W spotkaniu z Holandią Lavezzi sporo atakował prawą stroną boiska bronioną przez Martinsa Indi. Niemcy mają po tej stronie niezbyt giętkiego Howedesa także spodziewam się że Sabella zastosuje ten sam manewr i na defensora Schalke zagra Lavezzi. Najlepiej ofc poczekać do niedzieli i zobaczyć jaką jedenastkę pośle do boju szkoleniowiec Argentyny ale ten zakład wygląda ciekawie i w planach już się znalazł
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Dużo mądrości i interpersonalnych wycieczek...Dla mnie jak praktycznie każdy finał (MŚ, ME, LM) zalatuje remisem, a po @3,25 singla pod oglądanie można śmiało brać (bez sugerowania się meczami półfinałowymi, może oprócz tematu czasu wypoczynku). Do tego cieniutko DW 2-2 po @19 w bet365 i ewentualne kombinacje ze strzelcem gola Gonzalo Higuain, bo jest w gazie, a tylko jeden gol. Dziękuje ????
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Lionel Messi strzeli i Niemcy wygrają 90&#39;
WilliamHill @ 10,00
Panie i Panowie-każdy ma swoje teorie(spiskowe xd) wiec ja gram takie coś za freebeta z konkursu-Jakiekolwiek uzasadnianie typu mija się z celem,typ czysto rekreacyjny-Widze to tak:Nasi sąsiedzi odprawiają z kwitkiem Argentine,myślę ze 2-3 bramki zdobędą a honorowe trafienie zaliczy pod koniec spotkania Messi
POZDR
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Pamietajcie o jednym, moze to przesad ale......
Jeszcze nigdy druzyna z Europy nie zdobyla Pucharu w Ameryce!!!! I mysle ze to sie nie zmieni. Agrentyna moze i nie olsnila ale grala konsekwetnie i doszla do finalu a Niemcy chyba swoj najlepszy mecz w turnieju maja za soba. Czekam na najleszy mecz Argentyny

Pozdrawiam
a Holandia nigdy nie przegrala z argentyna aż do niedawnego momentu , czytam te posty i juz druga strona mnie smieszyla hehe kazdy ma swojego faworyta , dla mnie Niemcy zdobeda mistrzostwo , grAm to razem z meczem , brazyli z Holandia gdzie daje ponizej 2,5 ,plaska stawka , licze tylko na jedno - na porywający mecz
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Niemcy-Argentyna
Koniec pieprzenia o niczym, czas podać konkretny typ. Przede wszystkim opieram się na mojej autorskiej tezie która wg mnie jest niezwykle trafna i do tej pory we wszystkich meczach Niemców się sprawdzała (wyjątkiem jest mecz z USA ale wg mnie to była ustawka i gdyby nadeszły niepokojące wieści z meczu Portugalia-Ghana Neuer byłby gotowy puścić gola w 93 minucie). Owa teza brzmi tak: jeżeli Niemcy nie strzelą Argentynie bramki w pierwszym kwadransie, nie wygrają w regulaminowym czasie gry. Dla potwierdzenia tej tezy spójrzmy w statystyki: mecz z Portugalią wygrany 4:0, Muller strzela w 13 minucie na 1:0. Mecz z Ghaną. Bramka dla Niemców pada dopiero w drugiej połowie-kończy się remisem 2:2. Mecz z Algierią - brak gola w pierwszym kwadransie - po regulaminowym czasie 0:0. Mecz z Francją - gol Hummelsa w 13 minucie- mecz kończy się wygraną 1:0. Mecz z Brazylią, bramka Mullera w 11 minucie - wynik dobrze znany - 7:1. Czy Argentyńczycy wytrzymają jednak napór drużyny Lowa w pierwszych minutach? Moim zdaniem tak. Przede wszystkim przekonuje mnie najlepsza defensywa na tych mistrzostwach. Jeżeli więc przetrwają ten pierwszy napór (a myśle, że będą bronić się całym zespołem), będziemy świadkami walenia głową w argentyński mur, co niestety będzie nędznym widowiskiem dla oka, ale moim zdaniem znacznie zwiększy szansę na wygraną niedocenianych Argentyńczyków. Gdybym grał live a po kwadransie byłby rzeczony remis, postawiłbym na końcową wygraną Argentyńczyków ale, że kurs na remis do przerwy i na koniec jest ciekawy i troszeńkę mniej ryzykowny, skłonię sie ku niemu.

Mój typ:
X/X - 4,20 zł - efortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Niemcy-Argentyna

Koniec pieprzenia o niczym, czas podać konkretny typ. Przede wszystkim opieram się na mojej autorskiej tezie która wg mnie jest niezwykle trafna i do tej pory we wszystkich meczach Niemców się sprawdzała (wyjątkiem jest mecz z USA ale wg mnie to była ustawka i gdyby nadeszły niepokojące wieści z meczu Portugalia-Ghana Neuer byłby gotowy puścić gola w 93 minucie). Owa teza brzmi tak: jeżeli Niemcy nie strzelą Argentynie bramki w pierwszym kwadransie, nie wygrają w regulaminowym czasie gry. Dla potwierdzenia tej tezy spójrzmy w statystyki: mecz z Portugalią wygrany 4:0, Muller strzela w 13 minucie na 1:0. Mecz z Ghaną. Bramka dla Niemców pada dopiero w drugiej połowie-kończy się remisem 2:2. Mecz z Algierią - brak gola w pierwszym kwadransie - po regulaminowym czasie 0:0. Mecz z Francją - gol Hummelsa w 13 minucie- mecz kończy się wygraną 1:0. Mecz z Brazylią, bramka Mullera w 11 minucie - wynik dobrze znany - 7:1. Czy Argentyńczycy wytrzymają jednak napór drużyny Lowa w pierwszych minutach? Moim zdaniem tak. Przede wszystkim przekonuje mnie najlepsza defensywa na tych mistrzostwach. Jeżeli więc przetrwają ten pierwszy napór (a myśle, że będą bronić się całym zespołem), będziemy świadkami walenia głową w argentyński mur, co niestety będzie nędznym widowiskiem dla oka, ale moim zdaniem znacznie zwiększy szansę na wygraną niedocenianych Argentyńczyków. Gdybym grał live a po kwadransie byłby rzeczony remis, postawiłbym na końcową wygraną Argentyńczyków ale, że kurs na remis do przerwy i na koniec jest ciekawy i troszeńkę mniej ryzykowny, skłonię sie ku niemu.


Mój typ:
X/X - 4,20 zł - efortuna.

&quot;Koniec pieprzenia o niczym&quot; dla mnie to co napisałeś to jest dopiero pieprzenie Zauważ że większość drużyn miało problem czy to z Nigerią Algerią czy Ghana a wiesz dlaczego ? bo Afrykańskie drużyny mają to do siebie że szybko bięgają i jest inny Klimat Nie można się tylko opierać na tym że akurat tak było w tamtych Meczach to będzie i w tym to jest finał tu się wszystko może zdarzyć Argentyna też jakoś nie specjalnie grała z Nigerią a po drugie raczej każdy to zauważył że Niemcy wtedy remisowali ale przecież nie zawsze się wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aliant 531

aliant

Użytkownik
Może najpierw napisz coś od siebie a później dopiero krytykuj innych, bo twoja analiza (ta powyżej mojej) jest tak świetna i tak mnie przekonała, że aż mnie korci żeby dać Ci w górę reputację. To jest moja teza i się nie musisz z nią zgadzać. Kto ma rację - to się okaże.
&quot;Nie można się tylko opierać na tym że akurat tak było w tamtych Meczach to będzie i w tym to jest finał tu się wszystko może zdarzyć.&quot;
No to idąc tym tokiem rozumowania, można powiedzieć, że otwieranie tego wątku nie miało sensu bo to finał i wszystko sie może zdarzyć. Ba, może i całe obstawianie w ogóle nie ma sensu bo przecież w każdym meczu wszystko się może zdarzyć, nie tylko w finale.
&quot;Argentyna też jakoś nie specjalnie grała z Nigerią a po drugie raczej każdy to zauważył że Niemcy wtedy remisowali ale przecież nie zawsze się wygrywa.

Argentyna gra cały turniej mało widowiskowo, więc ten mecz nie był wyjątkiem. A co do Niemców, to czy ja gdzieś napisałem, że oni w którymś meczu przegrali? Co najwyżej napisałem, że do 90 minuty był remis.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
a Holandia nigdy nie przegrala z argentyna aż do niedawnego momentu , czytam te posty i juz druga strona mnie smieszyla hehe kazdy ma swojego faworyta , dla mnie Niemcy zdobeda mistrzostwo , grAm to razem z meczem , brazyli z Holandia gdzie daje ponizej 2,5 ,plaska stawka , licze tylko na jedno - na porywający mecz
Ostatnio Holandia tez nie przegrała, a jak patrzysz tez na dogrywki to na mundialu w 1978 był remis 1:1 i Argentyna awansowała po dogrywce w meczu z Holandią 3:1
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Może najpierw napisz coś od siebie a później dopiero krytykuj innych, bo twoja analiza (ta powyżej mojej) jest tak świetna i tak mnie przekonała, że aż mnie korci żeby dać Ci w górę reputację. To jest moja teza i się nie musisz z nią zgadzać. Kto ma rację - to się okaże.

&quot;Nie można się tylko opierać na tym że akurat tak było w tamtych Meczach to będzie i w tym to jest finał tu się wszystko może zdarzyć.&quot;

No to idąc tym tokiem rozumowania, można powiedzieć, że otwieranie tego wątku nie miało sensu bo to finał i wszystko sie może zdarzyć. Ba, może i całe obstawianie w ogóle nie ma sensu bo przecież w każdym meczu wszystko się może zdarzyć, nie tylko w finale.

&quot;Argentyna też jakoś nie specjalnie grała z Nigerią a po drugie raczej każdy to zauważył że Niemcy wtedy remisowali ale przecież nie zawsze się wygrywa.

Argentyna gra cały turniej mało widowiskowo, więc ten mecz nie był wyjątkiem. A co do Niemców, to czy ja gdzieś napisałem, że oni w którymś meczu przegrali? Co najwyżej napisałem, że do 90 minuty był remis.

Nie będę pisać nic od siebie bo nie będę wymyślać jakiś teori spiskowych że tam było ustawione że tu nie strzelili i był remis to jest Piłka nożna i do tego finał każdy ma swojego faworyta i tyle nie napisałem swojego typu by otrzymać reputacje nawet na to nie licze bo jestem w tym nowy więc to by było bezcelowe wiem że nie musze się z nią zgadzać ale wyrazić swoje zdanie moge a czy ja gdzieś napisałem że Niemcy przegrali ? Remis to nie wygrana dlatego napisałem że nie zawsze się wygrywa.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Na początku Shakal napisał że to jest mecz 50-50, i z tym że wynik 7:1 Niemców i Argentyny 0:0 nie mają nic do rzeczy to ma absolutną rację, nie da się w tym meczu wybrać jednego konkretnego typu i postawić go za grubsze pieniądze,oczywiście można próbować, i oczywiście może się udać. Jednak to jest finał i wszystko może się zdarzyć, równie dobrze Argentyna może szybko strzelić bramkę i bronić się przez cały mecz, tak samo Niemcy mogą zrobić,lub jedna z drużyna rozstrzela drugą. Naprawdę chciałbym coś wytypować w tym meczu ale moim zdaniem to niewykonalne, kursy typu 1.5 i poniżej mnie nie interesują więc odpuszczam, na pewno życzę powodzenia wszystkim typującym to spotkanie.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
To co można powiedzieć po meczu Holandia-Brazylia w kontekście finału, Argentyna w stosunku do Brazylii ma zupełnie inny styl, nie chodzi tutaj o efektowność, ale efektywność, potrafią grać spokojnie, konsekwentnie. Wcześniejsze spotkania Argentyny i Niemiec nie będą miały większego znaczenia, więc typowanie zwycięzcy to wróżenie z fusów.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
To, czego jestem pewien w tym meczu to kartek. Linia 2.5 wystawiona przez bet365 jest po prostu śmieszna jak na mecz o taką stawkę. Wiem kto sędziuje i że w poprzednich meczach nie szastał kartkami. Wiem, że tych kartek było bardzo mało w trakcie turnieju, ale dzisiejszy mecz pokazał, że skoro jest ostatnim dla obu zespołów to kartki pokazywać się da. W małym, jednostronnym finale było kartek 5. Nie ma takiej opcji, żeby jutro w ciągu 90 min meczu, na pewno bardziej wyrównanego nie było przynajmniej trzech kartoników, bo stawka jest najwyższa z możliwych. To jest moim zdaniem bet z gatunki lokata na 57%

powyżej 2.5 kartki w meczu ✅✅✅
1.57

bet365

to był najbardziej oczywisty bet finału :]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To, czego jestem pewien w tym meczu to kartek. Linia 2.5 wystawiona przez bet365 jest po prostu śmieszna jak na mecz o taką stawkę. Wiem kto sędziuje i że w poprzednich meczach nie szastał kartkami. Wiem, że tych kartek było bardzo mało w trakcie turnieju, ale dzisiejszy mecz pokazał, że skoro jest ostatnim dla obu zespołów to kartki pokazywać się da. W małym, jednostronnym finale było kartek 5. Nie ma takiej opcji, żeby jutro w ciągu 90 min meczu, na pewno bardziej wyrównanego nie było przynajmniej trzech kartoników, bo stawka jest najwyższa z możliwych. To jest moim zdaniem bet z gatunki lokata na 57%
powyżej 2.5 kartki w meczu
1.57

bet365
Ja chyba się nie skuszę bo to co robią sędziowie w tych MŚ to jest totalna loteria już za dużo wtopiłem na tych kartkach. Niby ostatni mecz, ale za dużo kartek też nie można dać bo co jak by była dogrywka, a ktoś by ostro sfaulował i trzeba by było pokazać 2 żółtą ? A przecież czerwonych prawie nie pokazują.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Niemcy vs Argentyna / Di Maria strzeli gola @ 8 [unibet]
Hmm ...sam nie wiem co napisac...value jak cholera. Ogolnie sa dwa scenariusze - Di Maria nie zagra w tym meczu i bedzie zwrot, badz Di Maria zagra w tym meczu (o czym pisaly gazety) i bedzie jednym z dwoch podstawowych ofensywnych zawodnikow na ktorych beda liczyc Argentynczycy. Patrze sobie na kurs na gola Messiego - 2,85 i kurs na gola Di Marii 8 i zastanawiam sie gdzie tutaj logika. OK, Mesiasz to geniusz pilkarski co udowodnil w spotkaniach z Iranem, Bosnia i Nigeria, ale patrzac na statystyki tych pilkarzy widzimi wyraznie, ze wiecej strzalow oddaje Di Maria (24 strzaly w 5 meczach Di Marii - 19 strzalow w 6 meczach Messiego) a wiecej strzalow przeklada sie po prostu na wieksza szanse strzelenia gola. OK, Mesjasz to mesjasz i w 19 strzalow strzelil 4 gole, Di Maria z 24 wykorzystal 1, ale nie zmienia to faktu, ze probuje i strzela a to jest jedyna droga do osiagniecia celu. Mysle, ze w finale Argentynczycy zagraja dosyc ofensywnie i beda liczyc na skutecznosc swoich najwiekszych gwiazd. W ostatnich meczach Messi gral troche cofniety, duzo rozgrywal pilke, podawal kolegom, gral w odbiorze i nie angazowal sie w akcje ofensywne w takim stopniu jak Higuain czy Lavezzi i wlasnie w tym upatruje szanse dla bocznego pomocnika Argentynskiej druzyny. Mysle, ze Messi bedzie szczelnie kryty przez Niemcow a to sprawi, ze pozostali zawodnicy ofensywni beda musieli wziasc na siebie ciezar gry. Di Maria to szybki, zwrotyn, swietny technicznie zawodnik ktory bez problemu potrafi urwac sie rywalom. Mysle, ze w finale da z siebie wszystko i postara sie oddac kilka strzalow na bramke Niemcow. Po takim kursie nie bede sie zastanawial ani chwili i zagram na gola Di Marii.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Mój typ na ten mecz:
Argentyna nie wykorzysta rzutu karnego @34 Bet365
Typ oczywiście czysto rekreacyjny, ale wcale nie tak mało prawdopodobny jak świadczyłby o tym kurs. Liczę na częste dryblingi Lavezziego, ew. Di Marii lub jakieś techniczne akcje Messiego w polu karnym Niemców i wynikające z nich błędy niemieckich obrońców. A obecność Neuera w bramce może przyczynić się do powodzenia takiego zakładu. Kurs kosmiczny więc idealny do pogrania za małą stawkę, żeby piwko lepiej smakowało. Pozdrawiam.
Edit: Nie wiem tylko czy buk liczy to z dogrywką czy bez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom