>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ: Niemcy - Argentyna [13.07.2014 - NIEDZIELA] 21:00

ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Śmieszy cię, że ktorys bramkarz jest lepszy bo wpuscil mniej bramek. To w takim razie pod jakim kątem można oceniać bramkarza na turnieju? .....
Niemcy stracili 4 gole, Argentyna ... 3, kolosalna różnica. Na bramkę naszych zachodnich sąsiadów oddano jednak 85 strzałów w tym 33 w światło u Argentyny wygląda to 68 / 18. Niemcy strzelili 17 bramek ich finałowy przeciwnik 8 ale to z kim tam ci Niemcy grali po drodze, same słabe ekipy ????
Zawsze mówiło się, że dobrym atakiem wygrywa się pojedyncze mecze a dobrą obroną całe turnieje. Ostatnio jednak ta zasada jest notorycznie podważana. Formacja obronna Brazylii to chyba najdroższa taka formacja na Mundialu. Na Euro 2012 Włosi przed finałem mieli też tylko 3 bramki stracone a skończyli z 7. Ale gdzie tam obrońcom Włoskim do takiego np. Demichelisa ????
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Cebulaki jak myslicie ze wczorajszy mecz byl slaby i nudny to wiele jeszcze nie wiecie o futbolu. Wczorajszy mecz byl genialny, spotkaly sie dwie rowne sobie druzyny i zagraly majstersztyk w defensywie. Jak by Brazylia tak umiala w polowie to nie stracila by nawet 1 bramki z Niemcami. Ale co wy o tym mozecie wiedziec jak dla was futbol to tylko gole i widowiskowe akcje. Owszem dla zwyklego polaczka-cebulaczka i amerykanca z browarem tak - ale ogolnie futbol to jednak cos wiecej i wczoraj kazdy kto to wie zachwycal sie meczem. Kempak chlopcze ile ty masz lat ? Wez ochlon i poczytaj co pisales, wylewasz swoje frustracje na Argentyne, piszesz ze nie maja szans, ze nie zadnych argumentow na nich. Czy ty masz 13 lat ? czy ty czasem nie powinienes jeszcze 5 lat poczekasz zeby moc obstawiac ? W futbolu nie ma czegos takiego jak bez szans i bez argumentow. Piszesz ze Mesiego nie ma od roku juz w futbolu, no tak czyli jest juz taki slaby ze czas na transfer do Ekstraklasy mowisz ? Jest taki slaby, a wzial na swoje barki praktycznie 3-4 mecze w tym turnieju. Owszem nie strzela na zawolanie, ale jest kryty przez 3-4 gosci zazwyczaj a i tak potrafi zrobic zagrozenie.Wczoraj zagral dwie setki idealne swoim kolegom i to ze ich nie wykorzystali to tylko ich wina. Mocno sie mozesz zdziwic po finale jeszcze.
Pozdr, bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ding 125

ding

Użytkownik
Do meczu pozostało jeszcze kilka dni, konkretne typowanie można odpuścić do soboty/niedzieli. Czekam na info czy zagra Di Maria. Widzę straszną gloryfikację siły Niemców po półfinale. Niemcy wchodzą z hukiem, Argentyna po cichutku gra swoje, solidność w defensywie i efekt osiągnięty. Jak ktoś wcześniej słusznie zauważył z 7 bramek Niemców 4-5 padła po indywidualnych błędach na poziomie ligi juniorów. Widzieliście jakie Brazylia zostawiała luki pomiędzy linią pomocy a obrony? Jak defensywa nie trzymała linii spalonego? Przecież to był kryminał. I śmieszne są tezy, że Niemcy rozjadą Argentynę bo wklepali siódemkę Brazylii. Jak jest faktyczna siła Niemców? Ta z meczu z Brazylią czy ta z meczu z Algierią czy chociażby z Francją?
Oczywiście Niemcy to wielki team, personalnie wyglądają lepiej niż Argentyna, ale proponuje spojrzeć chłodnym okiem na ten finał. Bo wielu użytkowników ma nałożone okulary na oczy ze szkłami 7:1.
Choć tego nie lubię można dostrzec analogię gry Niemców z poprzednich MŚ. Pogonili Anglików i Argentynę. To samo mieli zrobić z &quot;nudnie grającą Hiszpanią&quot;, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Solidność gry obronnej i Niemców nie było.
Sabella mimo że człowiek bez charyzmy poukładał drużynę od tyłu. Jest asekuracja bocznych obrońców, nie gubią krycia i to wystarcza.
Jeśli już szukamy porównań śnieżno-lodowych, że Argentyna się ślizga i tak dotarła do finału to przychodzi mi na myśl, że jedynym właściwym porównaniem z lodem będzie to, że Holendrzy po raz kolejny na nim zostali :grin: Potwierdziło się to, że Holandia to Robben i nic więcej.
Przed turniejem pograłem, że Argentyna wygram Mundial, stawiałem na nią konsekwentnie w kolejnych fazach i w finale też stawiam na Argentynę.
 
N 5

newbie92

Użytkownik
Nic nie muszą. Przegrają finał to i tak będzie progres patrząc na ostatnie cztery lata, bo zajmą drugie miejsce a nie trzecie jak w 2010.
Właśnie muszą bo dla nich jakaś wygrana w meczu o 3 miejsce to jest porażka, nie mówiąc już o przegranym finale... kto wtedy wspomni o progresie ???? Całe Niemcy są już znudzone tym ciągłym odpadaniem przed finałem w wielkich imprezach i staną na głowie żeby w końcu to zmienić. Po meczu Z Brazylią wszystkie media pisały, że no dobra Brazylia zniszczona ale wy macie wygrać finał i nic więcej sie nie liczy.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Właśnie muszą bo dla nich jakaś wygrana w meczu o 3 miejsce to jest porażka, nie mówiąc już o przegranym finale... kto wtedy wspomni o progresie ???? Całe Niemcy są już znudzone tym ciągłym odpadaniem przed finałem w wielkich imprezach i staną na głowie żeby w końcu to zmienić. Po meczu Z Brazylią wszystkie media pisały, że no dobra Brazylia zniszczona ale wy macie wygrać finał i nic więcej sie nie liczy.
Ciekawe skąd wiesz co siedzi Niemcom w głowach. Chyba, że bierzesz to przez pryzmat cebulactwa, że tyle wtop to teraz musi im się udać. Chcesz albo nie, ale dla większości obywateli tego kraju sprawą ważniejszą jest awans w pracy, urlop, sprawy rodzinne niż jakiś mecz, który nie ma żadnego przełożenia na ich życie. Media pisały i pisać będą.
 
N 5

newbie92

Użytkownik
Widze, ze bardzo popularnym slowem na tym forum jest &quot;cebulak&quot; i inne tego odmiany. Macie jakis kompleks co niektorzy ?
A co do meczu to moze troche zle sie wyrazilem, cale Niemcy moze nie sa murem za ich reprezentacja bo trzeba odliczyc ciapatych itp. ale media niemieckie ich zjedza jesli znow przegraja, sami pilkarze musza miec swiadomosc, ze ile mozna ciagle byc drugim albo trzecim ? Dlatego stawiam na zwyciestwo Niemcow w regulaminowym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 33

damianus627

Użytkownik
Brazylia miała wygrać, z presją sobie nie poradziła i widać jak się skończyło.
Niemcy po rozwalleniu Brazylii teraz też mają wygrać. Nie wiadomo co się dzieje teraz w ich głowach. Jak sobie nie poradza z presją to może być różnie. Neuer jak będzie też tak wychodził to trafi na kogoś dobrego i albo dostanie czerwo, albo wpadnie gol na pustą. Niektóre mecze Bayernu też wyglądały podobnie. Rozwalali kogoś by w następnym się męczyć. Nie mowie już o meczu z Manchesterem bo tam mieli ich rozwalaic, a wesoło nie było. Realowi też nic nie wladowali.
Nie ma co porównywać Bayernu do Niemiec ale większość stanowi moc w tej reprezentacji.
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Leo wyjdzie w pełni zmobilizowany. Sam powiedział że porzucił inne nagrody by wygrać w Brazylii. W południowej Ameryce z Europy nikt nie wygrał mundialu. Tak będzie jeszcze przez kilka kolejnych lat.
Każda passa się kiedyś kończy. W tym passa jednobramkowych zwycięstw Argentyny. Wczoraj wiedziałem, że awansują dalej. Nie uczestniczyłem w masówce na Holandię. 4 lata temu kibicowałem Hiszpanii, a nie Niemcom. I wszelakie porównania Argentyny do Hiszpanii z 2010 roku to jawna KPINA z piłki nożnej. Piszecie o indywidualnościach Argentyny? To gdzie oni wczoraj byli? W szatni?? Haha.
Argentyna traci mało goli - ale każda seria kiedyś się kończy. A Nigeria pokazała, że można im strzelić więcej niż jedną bramkę. Niemcy na tym turnieju zaliczyli już wpadkę (dogrywka z Algierią). Jakoś nie widzę mistrza świata bez wpadki we wcześniejszej fazie rozgrywek. Szanse 50/50 ? W finale Euro 2012 też takie były bo to był finał?? Dajcie spokój, bo się spinacie tutaj jakbyście pracowali dla buków - wcześniej wywyższanie Brazylii (np. argument Shakala o ścianach) w meczu z Niemczuchami. Teraz Argentyna, bo gra na swoim kontynencie...
A stawiajcie sobie nawet domy na tą Argentynę, bo Messi strzeli hat-tricka. This is a future................. NOT! ????
 
S 0

sonsiat21

Użytkownik
Nie mówię że Niemcy nie wygrają , ale jeżeli ktoś twierdzi że Argentyna gra bez koncepcji trenera itp to tak jest dla mnie debilem który z bukmacherką powinien miec tyle wspólnego co pies z kotem. Mój typ na ten mecz to Argentyna +0.5. @Kempak ewidentnie widac że jesteś uprzedzony do Albicelestes , ale fakty są aktualnie takie że grają mądrze typowo jak drużyna turniejowa , bez fajerwerków - przede wszystkim na 0 z tyłu a z przodu coś się zawsze urodzi. Jeśli uważasz że grają bez koncepcji to przenalizuj sobie dokładnie ich mecze a może zapali Ci się lampka w głowie ... Popieram pana @Mobilnego
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Puchar wręcza Puyol.
Jak czytam komentarze na różnych stronach (nie tutaj) to widzę ze większość za Niemcami bo Messi nie może wygrać mistrzostwa... Niektórzy juz styczniowe złote piłki przyznają. Jakby tacy zobaczyli Messiego odbierajacego puchar od Puyola to by chyba telewizorami rzucali.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Shakal wczoraj to chyba miałeś zły dzień albo jakąś większą wtopę, albo naprawdę nienawidzisz Niemców, ale pisać o gwałconych Polkach, o nazistach z okazji finału MŚ w roku 2014 to lekka przesada. To nie jest nawet forum sportowe tylko bukmacherskie, a na pewno nie historyczno - społeczne. Jak w kontekście prawidłowego typowania w finale MŚ ma informacja o gwałconych Polkach ? Może jakąś wartość miała by jak by Niemcy grali z Polską.
Rosjanie i Niemcy nas krzywdzili w przeszłości bo byliśmy słabi, a oni silni. Trzeba zawsze pamiętać aby kogoś z nich wybrać bo skłóconym z 2 nie można. Ja wybieram Niemcy, tak na marginesie. Dzisiejsze Niemcy to najłagodniejszy system prawny w Europie (wyroki za każdy czyn są o połowę mniejsze niż w Polsce), jedne z najlepszych więzień i po rewolucji obyczajowej lat 60-70 (Zieloni itd) mają w kwestiach militarnych łagodne podejście. Nie ma śladu po nazistach i gwałconych Polkach. Każdy jednak ma prawo do swojego zdania tylko, że to nie wnosi nic w temacie finału MŚ.
Każdy ma własny rozum, własne pieniądze i każdy widział lub powinien widzieć wszystkie mecze mundialu. Każdy widział drogę Niemiec i Argentyny. Często się mówi, że finał rządzi się swoimi prawami, że jest 50/50 i tak zazwyczaj jest jak gra np Bayern z Borussią albo Real z Atletico; ale w tym wypadku mówiąc w skrócie Niemcy to suma świetnych, zgranych graczy na każdej pozycji z rewelacyjnym bramkarzem, a Argentyna to suma zgranych przeciętnych graczy na obronie + nie zgrane indywidualności jak Messi czy Aguero w przodzie. Jeszcze jak by grał DiMaria można by coś było myśleć o zagrożeniu ze strony Argentyny. O wiele bardziej bałbym się Holandii, która ma w przodzie lepiej, ale dajcie spokój z tą Argentyną. Jak ktoś to gra niech poda typ i najlepiej stawkę, bo za 5zł to i ja mogę pograć, ale najgorsze są &quot;mądre rady&quot; bez ryzykowania własną kasą.
A tak w ogóle to może niech ktoś zacznie dawać jakiekolwiek typy, nie koniecznie z 1x2.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
beznadziejna Argentyna,ale gra w finale,beznadziejna Argentyna,ale nikt im w fazie pucharowej nie strzelił bramki,a fantastyczni niemcy juz mają puchar i mogą jechać do domu,taki pewniak według całej zgrai kibicującej niemcom ,że szkoda w ogóle gadać i się nad tym zastanawiać,po prostu trzeba grać,bo cała masa volksdeutschów jaka się ujawniła i teraz kibicuje swoim tak mówi,nie którzy wchodzą im w dupę aż po kolana,ale jak przegrają i się zesrają to was stamtąd wydalą i co wtedy będziecie gadać,a tak nawiasem mówiąc to nie mogę tego fenomenu zrozumieć cała masa Polaków kibicuje szwabom jak swoim,jakby to Polacy grali,przy tym się podniecają i wpadają w euforie,cos tu jest nie tak,coś tu się nie zgadza.Argentyna wygra ,stawiam po pięknym kursie i kibicuje im żeby zbili tych przereklamowanych niemców,zwłaszcza teraz po wygranej 7:1 nad Brazylią,to już wszyscy są pewni,a tu psikus będzie i płacz całej masy szwabów i volksdeutschów,co ten puchar już sobie przyznali.Argentyna może gra nie efektownie,ale efektywnie,(a mecz wygrywa ten kto strzeli bramkę więcej,lub ewentualnie wygra karne),mają solidna obronę,a w ataku ma kto grać,poza tym jest szansa,że wróci Di Maria,a na finał będą zmotywowani bardziej niż na jakikolwiek inny mecz jaki kiedykolwiek grali,a na tym kontynencie jeszcze żadna europejska drużyna nie wygrała i mam nadzieje,że teraz też nie wygra po volksdeutsche dostaną orgazmu i może jeszcze wybiegną na nasze ulice z niemieckimi flagami.
Bardzo pięknie podsumował cię dx2 - nie odróżniasz sportu od historii. Kto gra na boisku - piłkarze, którzy nie mają nic wspólnego z terrorem sprzed 75 lat, czy naziści pod przykryciem trykotów piłkarskich, a w rzeczywistości posiadający w szatni karabiny i gotowi do szturmu na Polskę? Ochłoń człowieczku (tak, człowieczku - tak właśnie nazywam ludzi, którzy są maluczccy i przy okazji wyzywają 3/4 populacji, która kibicuje lepszym w tym sporcie, bo ja na przykład będąc fanem piłki nożnej lubię oglądać ciekawy, interesujący, ofensywny futbol do przodu, a nie prześlizgiwanie się i dojście do finału najmniejszą linią oporu).
Tak jak wcześniej pisałem wszystko dla mnie przeważa w tym meczu za Niemcami począwszy od zawodników H2H (każda pozycja), a skończywszy na trenerze (lepszy wcinający gile Loew, niż Sabella, którym Messi miota po szatni).
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Niemcy stracili 4 gole, Argentyna ... 3, kolosalna różnica. Na bramkę naszych zachodnich sąsiadów oddano jednak 85 strzałów w tym 33 w światło u Argentyny wygląda to 68 / 18. Niemcy strzelili 17 bramek ich finałowy przeciwnik 8 ale to z kim tam ci Niemcy grali po drodze, same słabe ekipy ????

Zawsze mówiło się, że dobrym atakiem wygrywa się pojedyncze mecze a dobrą obroną całe turnieje. Ostatnio jednak ta zasada jest notorycznie podważana. Formacja obronna Brazylii to chyba najdroższa taka formacja na Mundialu. Na Euro 2012 Włosi przed finałem mieli też tylko 3 bramki stracone a skończyli z 7. Ale gdzie tam obrońcom Włoskim do takiego np. Demichelisa ????
Różnica czy nie... Nie o to mi chodziło. Chcialem tylko pokazać ,że oni tez nie są perfekcyjni. Bo po ostatnim meczu większość ma ich za bogów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak to do niedzieli można pisać na 10 stron kto wygra ten mecz. Jedni będą pisać o zabójczym ataku i dyscyplinie taktycznej reprezentacji Niemiec, a drudzy o solidnej obronie Argentyny również mocno zdyscyplinowanej.
Argentyna ma Messiego który wygrał już wszystko i brakuje mu właśnie tylko MŚ. Oraz Papieża Franciszka, może to głupie, ale właśnie los płata figle. Kiedyś trener Greków (Rehhagel) który wygrał mistrzostwa Europy w wywiadach mówił, że brał pod uwagę i mocno wierzył w jakieś horoskopy, układ gwiazd itd. Ile w tym prawdy? Szczerze nie wiem, ale jednak może...
Wiara czyni cuda? ???? Kto wie...
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Cebulaki jak myslicie ze wczorajszy mecz byl slaby i nudny to wiele jeszcze nie wiecie o futbolu. Wczorajszy mecz byl genialny, spotkaly sie dwie rowne sobie druzyny i zagraly majstersztyk w defensywie. Jak by Brazylia tak umiala w polowie to nie stracila by nawet 1 bramki z Niemcami. Ale co wy o tym mozecie wiedziec jak dla was futbol to tylko gole i widowiskowe akcje. Owszem dla zwyklego polaczka-cebulaczka i amerykanca z browarem tak - ale ogolnie futbol to jednak cos wiecej i wczoraj kazdy kto to wie zachwycal sie meczem. Kempak chlopcze ile ty masz lat ? Wez ochlon i poczytaj co pisales, wylewasz swoje frustracje na Argentyne, piszesz ze nie maja szans, ze nie zadnych argumentow na nich. Czy ty masz 13 lat ? czy ty czasem nie powinienes jeszcze 5 lat poczekasz zeby moc obstawiac ? W futbolu nie ma czegos takiego jak bez szans i bez argumentow. Piszesz ze Mesiego nie ma od roku juz w futbolu, no tak czyli jest juz taki slaby ze czas na transfer do Ekstraklasy mowisz ? Jest taki slaby, a wzial na swoje barki praktycznie 3-4 mecze w tym turnieju. Owszem nie strzela na zawolanie, ale jest kryty przez 3-4 gosci zazwyczaj a i tak potrafi zrobic zagrozenie.Wczoraj zagral dwie setki idealne swoim kolegom i to ze ich nie wykorzystali to tylko ich wina. Mocno sie mozesz zdziwic po finale jeszcze.

Pozdr, bez odbioru.
Jestem z rocznika 1993 i mam lat 21. Nie życzę sobie takiego traktowania, bo raczej to ty pokazujesz brak klasy i zero kinder-sztuby rzucając takimi płytkimi inwektywami oraz dodatkowo obrażając innych Polaków - cebulaki, masz jakis kompleks, czy coś? Messi jest cieniem samego siebie od roku i zostaję przy tym zdaniu, tak samo przy tym, że Argentyna nie ma czego z taką grą szukać w starciu z Niemcami. A takich ludzi jak ty po prostu zaczynam dalej ignorować, bo jak mawia przysłowie: nie zaczynaj dyskusji z deb..., bo sprowadzi cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem. No w twoim wypadku jeszcze by się sprawdził cytat Stanisława Lema a propos internetu i wielu debili w nim krążących.. ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Śmieszy cię, że ktorys bramkarz jest lepszy bo wpuscil mniej bramek. To w takim razie pod jakim kątem można oceniać bramkarza na turnieju? A co do Sabelli to nawet ten którego zacytowałem pisał, że to argentyński Smuda. Czy walec rozjedzie Argentynę czy nie to sie jeszcze okaże. Pamiętam jak w 1/4 LM walec z (o ironio) Bayernu Monachium miał rozjechać już w pierwszym meczu słaby Man Utd a mało brakło a byłaby niespodzianka.

BTW. Przeanalizujcie te bramki z meczu z Brazylią. Te 5 bramek z 7 to były indywidualne błędy brazylijskiej defensywy. I śmiem twierdzić, że przeciętny forumowicz także potrafiłby wykorzystać takie sytuacje. Więc przestańmy już tak gloryfikować tych Niemców, bo tak jak piszę. Większość bramek w tym meczu dostali w prezencie.
Z całym szacunkiem Romero to moze Manuelowi rękawice czyścić Ty uważasz inaczej ok szanuje to ale od bycia dobrym a genialnym jest cienka linia i Romero tam gdzie Neuer nigdy nie wskoczy.
Mało brakowało a United by sie obsralo Bayern pokazał im w rewanżu miejsce w szeregu a ze taki był styl no cóż Guardiola to jest jak taki Romero genialny nigdy nie bedzie no chyba ze ktoś mu Messiego do Bayernu podesle;)
Umniejszanie zwycięstwa jego rozmiarów nad Brazylia to dla mnie kpina.Walec po mistrza kocham Was wunderwafle!!!!
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Z całym szacunkiem Romero to moze Manuelowi rękawice czyścić Ty uważasz inaczej ok szanuje to ale od bycia dobrym a genialnym jest cienka linia i Romero tam gdzie Neuer nigdy nie wskoczy.
Mało brakowało a United by sie obsralo Bayern pokazał im w rewanżu miejsce w szeregu a ze taki był styl no cóż Guardiola to jest jak taki Romero genialny nigdy nie bedzie no chyba ze ktoś mu Messiego do Bayernu podesle;)
Umniejszanie zwycięstwa jego rozmiarów nad Brazylia to dla mnie kpina.Walec po mistrza kocham Was wunderwafle!!!!
Ale ja nie twierdzę, że Romero to lepszy bramkarz od Neuera biorąc pod uwagę całą karierę. Ale faktem jest, że więcej bramek wpuścił Niemiec podczas tego turnieju. A to, że więcej strzałów oddano na bramkę naszych sąsiadów to dowodzi, że Argentyńczycy mają lepszą obronę i nie dopuszczają do takich sytuacji.:razz: jak czytam te wasze posty to naprawdę śmiać mi się chce. Normalnie olałbym to i napisał cos dopiero przed meczem ale patrzeć nie mogę jak non stop gnoicie tą Argentynę ile wlezie. Gdyby tak wymazać tytuł i nazwy państw to możnaby pomyśleć, że to mistrz świata gra z drużyną z polskiej okręgówki. Jesteście tacy pewni jakbyście zagięli czasoprzestrzeń i znali juz wynik. Teksty typu &quot;Niemcy już mogą odbierać puchar&quot; czy &quot;Argentyna nie ma czego z taką grą szukać w starciu z Niemcami&quot; to nadają się chyba na strony ezoteryczne a nie bukmacherskie. Holandia tez miała rozwalić Argentynę a jakoś grali równą nędzę jak w poprzednich dwóch meczach. Ba, można powiedzieć, że przez większość tych regulaminowych minut to Argentyna miała przewagę. Dodatkowo widzę, że niektórzy poszli o krok dalej od kelnerów u Sowy i zamontowali podsłuchy w argentyńskiej szatni pisząc, że Sabella jest sponiewierany czy miotany. Jak się Niemcom w niedzielę noga powinie to przeczuwam na tym forum koncert świerszcza (przynajmniej ze strony tych co byli tacy pewni zwycięstwa Niemaszków). Wunderwafle? Póki co to na tym forum widzę głównie Wunderwaffe.
 
K 0

kijanka11

Użytkownik
Pamietajcie o jednym, moze to przesad ale......
Jeszcze nigdy druzyna z Europy nie zdobyla Pucharu w Ameryce!!!! I mysle ze to sie nie zmieni. Agrentyna moze i nie olsnila ale grala konsekwetnie i doszla do finalu a Niemcy chyba swoj najlepszy mecz w turnieju maja za soba. Czekam na najleszy mecz Argentyny

Pozdrawiam
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
No Messi chuja gra na tych mistrzostwa. Jebną 4 bramki, to dzięki niemu Argentyna awansowała z grupy.
Portugalia = CR7 =&gt; dzięki niemu Portugalia awansowała na te MŚ
Holandia = Robben =&gt; dzięki niemu Holandia dotarła do półfinałów obecnych MŚ
Argentyna = Messi =&gt; dzięki niemu Argentyna zajęła drugie miejsce na MŚ 2014
Poczuj analogię w temacie reprezentacji, gdzie 1 zawodnik to ich być albo nie być. Pewnie można by tu jeszcze dorzucić Neymara i Brazylię. Idąc dalej tym tropem wychodzi na to, że w półfinałach grała tylko jedna poukładana drużyna. Argentynie bliżej do Holandii niż do Niemiec. Co było widać po wczorajszym meczu = grali jak równy z równym.
Nie proponuje nikomu obstawiania jedynki na Niemców (chociaż ja już w nocy za drobne zagrałem na Niemczuchów z handi ???? -2 , kurs 10 na BetClic. no i jeszcze postawiłem za drobne: Gole gospodarzy Powyżej 2,5; kurs 6 ), ale też radzę uważać z graniem live - jak strzeli szybko Argentyna (tak jak z Belgią) to OK bo kurs na wygranie MŚ przez Niemców nieźle wzrośnie, a z drugiej strony - jak Niemcy znowu się rozpędzą od pierwszych minut to nie będzie już co zbierać nawet z typami na handi.
Oraz Papieża Franciszka, może to głupie, ale właśnie los płata figle.
A Niemcy mają swojego Benedykta, także w temacie wiary szanse są wyrównane. Pewnie będą ten mecz razem oglądać przy mszalnym ????
 
Do góry Bottom