>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ: Niemcy - Argentyna [13.07.2014 - NIEDZIELA] 21:00

kempak 113

kempak

Użytkownik
Dalej nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi, pisałem o ich wcześniejszych spotkaniach, które obecnie stały się konstansem - grają cały czas tak samo słabo. To, że nie stracili bramki i &quot;świetnie&quot; grają w środku futbol, który idealnie usypia widza. Z resztą kto miał im ładować bramki? Szwajcaria? Belgia, która strzeliła na mundialu raptem 7 goli ( w tym 2 Algierii i 2 USA w doliczonym czasie gry?).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
a na obecnym poziomie Niemcy biją na głowę Argentyńczyków.
Jakie biją na głowę? Zespołowo tak, indywidualnie nie.
Di Maria, Messi, Higuain, Aguero, Lavezzi, Mascherano, Zabaleta, Garay to klasa światowa. Perez i Rojo wkrótce zasilą gigantów europejskiej piłki. Sprawdź w jakim stylu Argentyna przeszła eliminacje. Tych graczy się nie da porównać z Brazylijczykami. Martwi mnie tylko osoba Demichelisa, najsłabsze ogniwo. Argentyna zagra bardzo defensywnie, co czynić potrafi, a w przodzie jest kim straszyć, bo Messi, Di Maria etc. to gracze trochę lepsi niż Hulk czy Fred...
Oczywiście Niemcy są faworytem, bo inaczej być nie może, ale na pewno nie będzie miazgi. Uważam, że Argentyna zagra jak równy z równym. Puchar zostanie na kontynencie uważam, choć obym się mylił dla większości, bo będzie, ba już się zaczęła fala zakładów na Niemców...
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Di Maria, Messi, Higuain, Aguero, Lavezzi, Mascherano, Zabaleta, Garay to klasa światowa.
Ten pierwszy owszem, rwie, dośrodkowuje, wszędzie go pełno, chociaż w meczu z Iranem oraz Bośnią też grał piach. Reszta to tylko papier i papier. Messi jest cieniem samego siebie, człapie po boisku, jego zrywy w meczu z Iranem mnie kompletnie nie przekonywały. Piłkarz na takim poziomie, nazywany najlepszym graczem globu powinien gryźć trawę i gdy zespół zawodzi brać grę na własne barki, a nie chować się w bocznych sektorach boiska. No tak, ale dyktując taktykę zespołu w szatni jest już łatwiej, kiedy trener bez charyzmy się nie postawi.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Zobaczcie jak gra obrona Argentyny (która miała być najsłabszą)+ Mascherano. 4 czyste konta (chyba najwięcej na mundialu)
Niech wygrają dla Di Stefano!
Argentyna zdobędzie trofeum @2.20 Unibet
Oprócz tego - Messi strzeli @3.45 Unibet
Leo wyjdzie w pełni zmobilizowany. Sam powiedział że porzucił inne nagrody by wygrać w Brazylii.

W południowej Ameryce z Europy nikt nie wygrał mundialu. Tak będzie jeszcze przez kilka kolejnych lat.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
4 lata temu Niemcy też mieli na koncie solidny oklep (z Argentyną) ale przegrali w półfinale z równo grającą Hiszpanią - też wszystko 1:0, w dość brzydki sposób, &quot;bez stylu&quot;, ale mimo to dostali.
Ot chociażby kolejny przykład na miejscu. 4-1 z Anglią (Lampard na 2-2), 4-0 z Argentyną i pachołek za sterami Argentyny (sorry Diego). Z drugiej strony Hiszpania, 1-0 Portugalia, 1-0 Paragwaj (na farcie strasznym, karny obroniony przez Ikera, chwile potem kontra i 1-0 Villa)...
A potem?
Każdy mecz jest inny...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
STARY...
123 lata ZABORÓW, niewoli, gwałcenia, niszczenia polskości itd.
DWIE NAJWIĘKSZE WOJNY ŚWIATOWE WYWOŁALI NIEMCY
Jak można lizać lance niemieckim kurwom? Ten naród, oni chcą się wybielić ze swoich czynów, że niby to (PRUSY, NAZIŚCI itd.), a to przecież NARÓD NIEMIECKI chciał zgładzić Polskę.
Niemcy dziś z kebsami w pomocy i Polakiem w ataku chcą zdobyć MŚ.
Shakal to sie nazywa wnoszenie do tematu ciekawych informacji ????
Widzę ze dyskusja rozgorzała na dobre wiec i ja dorzuce swoje z typem.
Niemcy są poukladani Niemcy są mocni Niemcy to walec i czy komuś sie to podoba czy nie grają najlepszy futbol.Dominacja Bayernu oczywiście spieprzona przez tego śmiesznego trenera Guardiole nie moze tego przesłonic.Pilka niemiecka zdominowała Europę i moim zdaniem to Niemcy po 24 latach zdobędą mistrzostwo.Z całym szacunkiem ale porównywanie indywidualności to raczej nie to tu liczy sie DRUŻYNA!!!
A Niemcy drużynowo zjadają każdą reprezentację świata.
Która drużyna zrobiłaby z Brazylii takie pośmiewisko urządzając sobie w ich polu karnym gierkę treningową?
Argentyna podobnie jak Brazylia nie zachwycała mnie od początku mistrzostw.Łatwa grupa słabo wyglądająca gra jednak mecz z Belgią zagrali naprawdę świetnie z Holandią także pokazali dojrzałość.
Koniec końców to będzie jak dla mnie dla Argentyny taki sam mecz jak dla Brazylii.
Oczywiście wyniku nie będzie tak wysokiego bo Sabella nie jest idiotą i nie wyjdzie odważnie tylko raczej skupią się na defensywie ale moim zdaniem Niemcy wygrają ten mecz i to oni przejdą w tym roku do historii.
Widzę taką samą analogię co do tych winów Hiszpanii.
Dominacja w Europie co przełożyło się także na reprezentację.
Czas na Niemcy
Oczywiście stawka bez szaleńst jak w meczu z Brazylią bo to jednak finał.
Niemcy zdobędą puchar:1.671 Pinnacle ✅ ✅ ✅

Ps.Czasem warto pójść w masówkę bo nie zawsze faworyci wtapiają.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Argentyna jest niepozorna ale skuteczna, nie ma co wyciągać wniosków na podstawie tego czy ładne dla oka i jak efektowne były poprzednie mecze, każdy przeciwnik jest inny i wcale z Argentyną nie musi być Niemcom łatwo.Holandia nie potrafiła oddać celnego strzału na bramkę przez większość meczu to chyba coś znaczy.
Niemcy owszem solidna maszynka ale Argentyna może coś im powrzucać w trybiki i to wykorzystać właśnie tymi indywidualnościami.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Argentyna jest niepozorna ale skuteczna, nie ma co wyciągać wniosków na podstawie tego czy ładne dla oka i jak efektowne były poprzednie mecze, każdy przeciwnik jest inny i wcale z Argentyną nie musi być Niemcom łatwo.Holandia nie potrafiła oddać celnego strzału na bramkę przez większość meczu to chyba coś znaczy.
Niemcy owszem solidna maszynka ale Argentyna może coś im powrzucać w trybiki i to wykorzystać właśnie tymi indywidualnościami.
Szczerze powiedziawszy to ja problemy Holandii widziałem juz wcześniej.Watpie zeby jakakolwiek reprezentacja mogła zastopowac rozgrywanie piłki Niemco by zmusić ich do nie dochodzenia do sytuacji.To jest niewykonalne a obrona Argentyny tez ma swoje grzeszki.Niemcy to wykorzystają a mysle ze sami zagrają uważnie w obronie no i Neuer ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Argentyna wygra Mistrzostwa 2014
kurs 2,20 SNAI

Ja gram przeciwko Niemcom, bo mnie kompletnie na tym mundialu nie zachwycili.
Tak kompletnie nie zachwycili...Meczu z Brazylia nie licze, bo tam bylo w 20 minucie po wszystkim. To był wypadek przy pracy, a nie żadne cudowne Niemcy.
Co przeciwnik od początku z Bośnią mowi się, że Argentyna przegra, odpadnie itp.
Moim zdaniem Messi się obudzi, a reszta to pociągnie. Wygrają z Niemcami.
 
B 8

blichu

Użytkownik
Przede wszystkim to tak:
-Niemcy dzien wiecej odpoczynku od Argentyny,
-Argentyna po dogrywce i karnych,
-Argentyna pomimo pokonania Belgii i Holandii, bez polotu, bez klarownych sytuacji, piłkarze człapiący po boisku, jakby biegali z workiem zimniakow na plecach,
-Wg mnie zdecydowana lepsza gra i przede wszystkim jakakolwiek proba wygrania meczu i proba stwarzania sobie sytuacji w meczach przez reprezentacje Niemiec,
-Niemcy nie beda czekac jak Belgia i Holandia nie wiadomo na co tylko zaatakuja i beda dazyc do zwyciestwa,
-Zdecydowanie szersza i lepsza ławka rezerwowych po stronie Niemiec, ktora moze zrobic roznice,
-Manuel Neuer,
-moim zdaniem bardziej doswiadczony trener Loew,
-ogolnie jak sie oglada w ostatnich meczach Niemcow to wygladaja na bardziej swiezszych i lepiej przygotowanych motorycznie pilkarzy,
- zelazna taktyka, psychika i doswiadcznie Niemcow,
-kontuzja i brak Di Marii,
-kapitalna atmosfera w druzynie Niemiec jak podkreslaja ludzi zwiazani blisko z kadra,
- brak mistrzostwa juz od 24 lat to jak dla mnie zbyt długo ????
Dlatego dla mnie jedynym słusznym wyborem jest typ:
Niemcy win 90min 2.30
Niemcy zdobeda puchar 1.66
Niemcy -1,5 4.65
Powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Widzac przyszly mecz Niemcy-Argentyna
widze przed oczami mecz na MS 2010.
Niemcy rozbijaja Argentyne 4-0 i awansuja dalej.
Niestety gdyby to nie byl final mozna by isc w Niemcow ale niestety tak nie jest.
Finaly rzadza sie swoimi prawami i szanse sa 50-50.
Mysle ze dobrym typem moglby byc tu over 2.5
Niemcy sa w gazie a i Argentyna grajac z taka ekipa tez powinna probowac cos strzelic.
Dziwi mnie to co tutaj wymieniaja gracze:
Ze niby Niemcow wygrana sie nie liczy z Brazylia bo po 20minutach bylo po wszystkim.
Gdyby nie Niemcy a Polacy grali to nie bylo by tych goli do 20minuty.
Jest to zasluga Niemcow bo jednak potrafili tak przeciwnika przydusic.
Tak samo z Portugalia - rozjechali slaba Portugalie i tyle.
Choc mecz meczowi nie rowny to jednak ciezko oczekiwac by jakas ekipa na MS jechala wszystkich po 4-0 lub wyzej.
Wole takich Niemcow co potrafia co ktorys mecz odpalic niz bezbarwna Hiszpanie co wszystkich tlukla 1-0
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Argentyna jest niepozorna ale skuteczna, nie ma co wyciągać wniosków na podstawie tego czy ładne dla oka i jak efektowne były poprzednie mecze ......
Można by się zgodzić gdyby:
  • Z Bośnią oddali więcej niż jeden strzał w światło bramki
  • Z Iranem po kwadransie prowadzili 1:0 i dalej grali taki &quot;piach&quot; jak grali
  • Nie byli o kilka &quot;cm&quot; od rzutów karnych w meczu ze Szwajcarią
  • Nie padł trochę przypadkowy gol w meczu z Belgią
  • Nie grali karnych z Holendrami, którzy cudem dwukrotnie się śliznęli w fazie pucharowej.

Niemcom można wypomnieć mecz z Algierią, ale do niespodzianki by doszło tylko, jeśli drużyna z Afryki strzeliłaby w ostatnich minutach (chyba nawet sekundach). W innym przypadku szybko byłaby odpowiedź. Przytoczę może mecz Bayernu w Monachium z Manchesterem w tegorocznej CL. Bayern grał słabo i zapowiadało się na sensację. Bramka Evry i po 20 kolejnych minutach Bawarczycy prowadzą już 3:1.
Już w nocy, po półfinale, zagrałem:
Niemcy @ 2.330 Pinnacle
Nie gram za wielkie kwoty, więc nie sugerujcie się, ale podwoiłem cały budżet w półfinale i myślę, że teraz będzie podobnie.
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Niemcy-Argentyna (zdobedzie trofeum) 1
Ledwo czlowiek rano wstanie, a tu juz dwie strony &quot;madrosci&quot;. Na poczatku dwie perelki, ktore mnie rozbawily.
&quot;Niemcy ewidentnie jada na farcie od poczatku turnieju&quot;. - Chyba najzabawniejszy wpis tego Mundialu, ale niech bedzie, ze na farcie sa faworytem.
&quot;Muszą nie muszą. Zobacz sobie posty przed meczem Holandia- Argentyna. 90% było za Holandią. Jak się skończyło wiemy&quot; - No tak, Holandia wygrac nie mogla. Mecz rozstrzygnal sie &quot;juz&quot; w rzutach karnych. Prosze was drugi raz, podchwycona opinia jednej czy dwoch osob na konkretnym forum w Polsce nie jest wykladnia swiatowa, poniewaz w innym razie kursy na Kolumbie w meczu z Brazylia powinny wynosic ok. 1.3.
&quot;Będzie mega masówka na Niemcy. Kurs na mistrzostwo Niemców już jest absurdalnie niski [...]. &quot; Faktycznie ponad dwukrotne przebicie postawionej stawki to bardzo nisko. Dno, mozna rzec. Oczywiscie tutaj polecam slowo &quot;sarkazm&quot;. Poza tym tutaj na pewno znowu udzieli sie Niemcom na boisku to zjawisko psychologiczne jak w meczu z Brazylia, ze kazdy pilkarz bedzie myslec o niejakiejs &quot;masowce&quot;.
Teraz do meczu. Niemcy sa bez oslabien, bez kartek i to najwazniejsze. Nie bede sie sugerowac zadnym 7-1, ale zwykla organizacja gry i ta Niemcy maja lepsza, a to znaczy ze przy kazdym wyniku co najmniej remisowym beda miec w tym meczu inicjatywe. Zgodze sie tez z opiniami, ze Argentynie duzo lepiej gra sie z zespolami, ktore sie nie bronia i nie trzymaja kurczowo wlasnego pola karnego, ale Argentyna to takze niemoc w ofensywie, co dobitnie pokazaly mecze ze Szwajcaria w regulaminowym czasie, przypadkowa bramka z Belgia, ktora ustawila mecz, czy wczorajszy bezbramkowy remis w polfinale z Holandia. Na pewno nie bedzie takiej gry jak robila to Holandia, ze grala wszerz boiska lub do 35 metra Argentynczykow i dalej nic z tego nie wynikalo.
Argentyna sie slizga do tego finalu, zupelnie jak Brazylia do polfinalu i pod tym wzgledem widze prawdopodobienstwo duze.
Niemcy beda miec inicjatywe w tym meczu, sa lepiej zorganizowany i za caloksztalt na pewno bardziej zasluguja na tytul Mistrza Swiata swoja postawa. Nie trzeba grac na czysta wygrana, kurs na triumfatora imprezy mnie zadowala i od poczatku fazy pucharowej podtrzymuje zdanie, ze to Manschaft siegnie po najcenniejsze trofeum pilkarskie w tym roku. Dziekuje za uwage. Bylo zabawnie, tresciwie, czasem konstruktywnie, a czasem groteskowo. Konczymy wpisy na temat mistrzostw swiata. Nastepny Mundial i dysksuje o sedziach, zapalkach, spiskach i pogodzie za cztery lata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aliant 531

aliant

Użytkownik
Nie wiem jak racjonalnie można wytłumaczyć dotarcie tak słabego zespołu do finału mistrzostw świata. Kilka indywidualności które nic nie grają, słaby bramkarz, trener bez charyzmy (taki argentyński Smuda), problemy zdrowotne Aguero i Di Maria, ich styl to słanianie się po boisku i cieniowanie, Messi dalej nic nie gra w reprezentacji (gol z Iranem czy jeden zryw z Bośnią to trochę mało). Mam nadzieję że Niemcy ich rozjadą tak samo jak tą pseudo Brazylię.
Przede wszystkim solidna defensywa. Nie wiem po czym niby wnioskujesz, że Romero to słaby bramkarz? W takim razie Neuer to chłopak do podawania piłek (wpuścił więcej bramek). Spójrz pierw w statystyki i zobacz, że Argentyna ze wszystkich półfinalistów, straciła najmniej goli. W 4 na 6 meczów zagrali na zero z tyłu. To głównie dzięki defensywie, będą grali w niedziele w finale. Nie zdziwię się, jeśli ten mecz to będzie takie klasyczne walenie Niemców głową w mur.
Było to do przewidzenia. Wczoraj masówka na Holandię dziś zaczyna się na Niemców :razz:.Nie daję jeszcze konkretnego typu bo za wcześniej i dużo się może zmienić, ale nastawiam się na dogrywkę albo i karne. Jestem niemal pewny, że ci co tak pewnie stawiają na Niemców w regulaminowym czasie, przejadą się po nich jak po maśle.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przede wszystkim solidna defensywa. Nie wiem po czym niby wnioskujesz, że Romero to słaby bramkarz? W takim razie Neuer to chłopak do podawania piłek (wpuścił więcej bramek). Spójrz pierw w statystyki i zobacz, że Argentyna ze wszystkich półfinalistów, straciła najmniej goli. W 4 na 6 meczów zagrali na zero z tyłu. To głównie dzięki defensywie, będą grali w niedziele w finale. Nie zdziwię się, jeśli ten mecz to będzie takie klasyczne walenie Niemców głową w mur.
Było to do przewidzenia. Wczoraj masówka na Holandię dziś zaczyna się na Niemców :razz:.Nie daję jeszcze konkretnego typu bo za wcześniej i dużo się może zmienić, ale nastawiam się na dogrywkę albo i karne. Jestem niemal pewny, że ci co tak pewnie stawiają na Niemców w regulaminowym czasie, przejadą się po nich jak po maśle.
Nagle Romero z przecietniaka robi sie super bramkarzem ???? O Manuelu prosze tak nie pisac bo piszesz kolego o najlepszym bramkarzu swiata także prosze ogarnij.Smiesza mnie teksty ze ktorys bramkarz jest lepszy bo wpuscil mniej bramek.Argentyna to prawda straciła mało goli i gra bardzo dobrze w defensywie ale to wszystko to zasługa Sabelli bo w końcu sie znalazł trener w Argentynie po idiocie Maradonie który potrafi myśleć i wie ze drużyna wpierw musi bronić a potem atakować.Wielkie brawa dla tego pana a co poniektorzy sobie jaja z niego robili nie ładnie.
I tak to sie nie zda na Niemców bo walec tam wjedzie i zrobi porządek amen
diegoforlan1 ja gram Niemcy zdobędą puchar
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Nagle Romero z przecietniaka robi sie super bramkarzem ???? O Manuelu prosze tak nie pisac bo piszesz kolego o najlepszym bramkarzu swiata także prosze ogarnij.Smiesza mnie teksty ze ktorys bramkarz jest lepszy bo wpuscil mniej bramek.Argentyna to prawda straciła mało goli i gra bardzo dobrze w defensywie ale to wszystko to zasługa Sabelli bo w końcu sie znalazł trener w Argentynie po idiocie Maradonie który potrafi myśleć i wie ze drużyna wpierw musi bronić a potem atakować.Wielkie brawa dla tego pana a co poniektorzy sobie jaja z niego robili nie ładnie.
I tak to sie nie zda na Niemców bo walec tam wjedzie i zrobi porządek amen
Śmieszy cię, że ktorys bramkarz jest lepszy bo wpuscil mniej bramek. To w takim razie pod jakim kątem można oceniać bramkarza na turnieju? A co do Sabelli to nawet ten którego zacytowałem pisał, że to argentyński Smuda. Czy walec rozjedzie Argentynę czy nie to sie jeszcze okaże. Pamiętam jak w 1/4 LM walec z (o ironio) Bayernu Monachium miał rozjechać już w pierwszym meczu słaby Man Utd a mało brakło a byłaby niespodzianka.
BTW. Przeanalizujcie te bramki z meczu z Brazylią. Te 5 bramek z 7 to były indywidualne błędy brazylijskiej defensywy. I śmiem twierdzić, że przeciętny forumowicz także potrafiłby wykorzystać takie sytuacje. Więc przestańmy już tak gloryfikować tych Niemców, bo tak jak piszę. Większość bramek w tym meczu dostali w prezencie.
 
M 5

michal3

Użytkownik
beznadziejna Argentyna,ale gra w finale,beznadziejna Argentyna,ale nikt im w fazie pucharowej nie strzelił bramki,a fantastyczni niemcy juz mają puchar i mogą jechać do domu,taki pewniak według całej zgrai kibicującej niemcom ,że szkoda w ogóle gadać i się nad tym zastanawiać,po prostu trzeba grać,bo cała masa volksdeutschów jaka się ujawniła i teraz kibicuje swoim tak mówi,nie którzy wchodzą im w dupę aż po kolana,ale jak przegrają i się zesrają to was stamtąd wydalą i co wtedy będziecie gadać,a tak nawiasem mówiąc to nie mogę tego fenomenu zrozumieć cała masa Polaków kibicuje szwabom jak swoim,jakby to Polacy grali,przy tym się podniecają i wpadają w euforie,cos tu jest nie tak,coś tu się nie zgadza.Argentyna wygra ,stawiam po pięknym kursie i kibicuje im żeby zbili tych przereklamowanych niemców,zwłaszcza teraz po wygranej 7:1 nad Brazylią,to już wszyscy są pewni,a tu psikus będzie i płacz całej masy szwabów i volksdeutschów,co ten puchar już sobie przyznali.Argentyna może gra nie efektownie,ale efektywnie,(a mecz wygrywa ten kto strzeli bramkę więcej,lub ewentualnie wygra karne),mają solidna obronę,a w ataku ma kto grać,poza tym jest szansa,że wróci Di Maria,a na finał będą zmotywowani bardziej niż na jakikolwiek inny mecz jaki kiedykolwiek grali,a na tym kontynencie jeszcze żadna europejska drużyna nie wygrała i mam nadzieje,że teraz też nie wygra po volksdeutsche dostaną orgazmu i może jeszcze wybiegną na nasze ulice z niemieckimi flagami.
 
N 5

newbie92

Użytkownik
Argentyna wygra ,stawiam po pięknym kursie i kibicuje im żeby zbili tych przereklamowanych niemców
Jak oni sa przereklamowani to co powiedziec o Argentynie ? To czwarty mundial z rzędu na, którym mają podium, na dwóch ostatnich Euro też. 3/4 drużyn na świecie może pomarzyć o takich osiągnięciach. Niemcy muszą w końcu wygrać mundial, nie ma na to siły. Jak nie teraz to chyba nigdy ????
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Argentyna wygra ,stawiam po pięknym kursie i kibicuje im żeby zbili tych przereklamowanych niemców,zwłaszcza teraz po wygranej 7:1 nad Brazylią,to już wszyscy są pewni,a tu psikus będzie i płacz całej masy szwabów i volksdeutschów,co ten puchar już sobie przyznali.Argentyna może gra nie efektownie,ale efektywnie,(a mecz wygrywa ten kto strzeli bramkę więcej,lub ewentualnie wygra karne),mają solidna obronę,a w ataku ma kto grać,poza tym jest szansa,że wróci Di Maria,a na finał będą zmotywowani bardziej niż na jakikolwiek inny mecz jaki kiedykolwiek grali,a na tym kontynencie jeszcze żadna europejska drużyna nie wygrała i mam nadzieje,że teraz też nie wygra po volksdeutsche dostaną orgazmu i może jeszcze wybiegną na nasze ulice z niemieckimi flagami.
Typowy wpis czlowieka nie odrozniajacego rywalizacji sportowej od uprzedzen spolecznych na tle narodowosciowym. I co tu dodac ? Ochlon. Sam tym wpisem obraziles wielu Polakow. Szczerze to wpis powienien zostac usuniety. Od siebie moge polecic, bys pracowal nad rozroznieniem zycia prywatnego i otaczajcej rzeczywistosci od sportu i wyodrebieniu dziedzin zycia. Wiesz....kultura, gospodarka, polityka, sport... To troche inne dziedziny zycia. Jeszcze nie dorosles wystarczajaco, ale Twoje zdanie tez uszanujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 37

misterchef

Użytkownik
Powiem szczerzę, że jeszcze w przypadku półfinałów miałem przeczucie, ze akurat te drużyny wygrają, to teraz mam kompletna pustkę. Logika podpowiada, że Niemcy mają więcej szans na wygraną, ale w finale może wszystko się zdarzyć. Wiem tylko jedno, ze od Niemcy od wielu lat nie mogą wygrać w finałach, chociaż zawsze pokazują wysoki poziom gry. Może Papierz Franciszek pomoże swojej drużynie, ma wtyki na górze.
 
Do góry Bottom