>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Filmy, które polecacie.

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ogladal ktos nowe Paranomal Activity?
czuje żenue, powielany temat do granic i robione na siłe. O ile jedynkę można było obejrzeć to potem było już tylko śmiesznie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
nie znam nikogo, kto oglądał (elita) i sam również nie zamierzam, choćby przez wiele mówiąca ocene na RT.
Ted - całkiem zabawne, ale jednak CZEGOŚ mi tu zabrakło. Niewątpliwie Mila Kunis sprawiała, że chciało się dalej oglądać i liczyło na COŚ więcej, a tu jednak nic. Trochę za dużo patosu też się pojawiło O RANY NIE DAŁ MI PIERŚCIONKA czy OJEJ MISIO UMARŁ !!!111. Takie 6/10.
Bitwa Pod Wiedniem - haha. Nie wydawajcie na to nawet złotówki ziomki. Lepsze sceny animowane potrafią stworzyć twórcy reklam Tesco, niż ludzie odpowiedzialni za ten film. Jeśli byłby to film studentów 2 roku szkoły filmowej, OK, propsy, ALE TAK TO WEŹ. 3/10, bo jednak Islam przegrał.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
przykro mi, muszę zdublować.
Lawless - piękny klimat ma ten film, podobny do &quot;Boardwalk Empire&quot;, czasy totalnego bezprawia i napinania muskułów. Męskość, brutalność, charyzma, ten film cieknie tymi określeniami. Tom Hardy coraz wyżej na aktorskim piedestale, oby tak dalej. 7.5/10
The Dark Knight Rises - trylogia zrobiona przez Nolana podoba mi się, bo pomimo ekranizowania komiksu pachnie realizmem. Typowo Nolanowski sznyt, że nawet przy walkach Bane i Batmana wygląda to jak na nowojorskiej ulicy, a nie gali KSW, c&#39;nie. Ostatni z tej serii film IMO słabszy od &quot;Mrocznego Rycerza&quot;, ale również bardzo dobry. 8/10.
Get The Gringo - typowo &#39;hollyłódzkie&#39; kino akcji, w którym występuję Mel Gibson. Dla całkiem zabawnych dialogów i niezłych scen zabijania ludzi, polecam jak Iza Małysz. 6/10
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Spadaj, tato - ostatnio chciałem sobie obejrzeć komedię i wybrałem ten film. Całkiem przyjemnie się oglądało i szło się pośmiać w niektórych momentach. Mimo, że czasami żart trochę prymitywny to mi się podobał. Adam Sandler w głównej roli chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli ktoś lubi tego aktora to polecam film.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Lawless - piękny klimat ma ten film, podobny do &quot;Boardwalk Empire&quot;, czasy totalnego bezprawia i napinania muskułów. Męskość, brutalność, charyzma, ten film cieknie tymi określeniami. Tom Hardy coraz wyżej na aktorskim piedestale, oby tak dalej. 7.5/10
Duży plus za postać graną przez Hardego &lt;3 mam słabość do tego aktora. Dobry, męski, brutalny nieskomplikowany film. Choć Shia mnie irytował w tym filmie ale być może tak miało to wyglądać.

The Expartriate- Były agent CIA przeprowadza sie do Belgii aby poprawić swoje relacje z córką. Zostaje zatrudniony w miedzynarodowej korporacji. Pewnego dnia wszystko zaczyna sie psuć. Okazuje sie , że jego miejsce pracy nie istnieje, wszyscy z którymi pracował nie żyją albo zagineli w tajemniczych okolicznościach. Film to taka mieszanka Bourna albo Szpiega ale jednak jakby czegoś mu brakowało. Takie 6.5 ale mozna obejrzeć.

The Divide- Film , który początkowo dawał nadzieje na dobre kino. Wizja końca świata całkowicie odmienna od wielu hoolywodzkich produkcji. Mamy doczynienia nie z atakiem zielonych stworów a z końcem i wyniszczeniem w wyniku wojny nuklearnej. Film jak sadze miał na celu ukazanie granic ludzkiej psychiki w wyniku sytuacji niemal bez wyjścia( pewne grupa obcych sobie osób zamknieta w piwnicy apartamentowca po wybuchu). Jednak wydaje się , że reżyser zagalopował sie w zoobrazowaniu brutalności człowieka i niemal każdy istotny moment filmu jest poprzez właśnie brutalność i zezwierzęcenie ukazany. Troche przesadzony - 4.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Ogladal ktos nowe Paranomal Activity?

czuje żenue, powielany temat do granic i robione na siłe. O ile jedynkę można było obejrzeć to potem było już tylko śmiesznie.
Kumpel był w kinie z dziewczyną. Jej się podobało. Jest blondynką...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Moonrise Kingdom - mocna obsada, ciekawy i oryginalny scenariusz, sprawnie nakręcone, ładny film o dzieciństwie i PIERWSZEJ MIŁOŚCI &lt;3. 8/10
The Amazing Spider-Man - miałem nawet nie tracić na to limitu, ale po dobrych pomidorach na RT, sprawdziłem i się nie zawiodłem. Ludzki Spider, piękna Emma, BYM. 7/10
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Bóg zemsty(2011) - fajna produkcja z Cage, opowiada historię, w której jego żona zostaje zgwałcona - jakaś nieznana agencja proponuje mu to, że zabiją gwałciciela za pewną przysługę - bohater się godzi, ale potem popada w tarapaty i sam staje się wrogiem agencji, która to ma członków w policji, wśród normalnych obywateli.Trzyma w napięciu, takie kino na wieczór, noc dobre.
Po raz kolejny dobre opinie o Lawless, nie tylko tutaj także skuszę się w najbliższym czasie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
October Baby (2011) - o dziewczynie, która w wieku 19 lat dowiaduje się że jest adoptowaną ofiarą nieudanej aborcji. Niszowi aktorzy dali radę, ale jednak za mało dramatu w dramacie, choć rozterki głównej bohaterki dają do myślenia. Na plus jak najbardziej soundtrack. Za próbę obrony życia poczętego dam 6,5/10, ciekaw jestem opinii kogoś bardziej neutralnego wobec zagadnienia aborcji.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie podniecałbym się, aż tak jak BukmacherTSW (najlepsze filmy to dopiero nadejdą ???? ), ale faktycznie ciekawy film, pomimo zgranego motywu -ziomków policjantów - nakręcony w niezły sposób (choć męczy trochę oko) i wbrew pozorom na szczęście nie przesiąknięty patosem. Takie 8/10, może trochę przesadzone.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Takie 8/10, może trochę przesadzone.
To sie zdecyduj.
8 lub 9 nawet na 10.
Poczatkowo musiałem przyzwyczaić się do sposobu pokazania filmu, który przez pierwsze minuty mnie drażnił. Jak wyżej: bez patosu, dużo mięcha, prawdziwych historii, jest przyjaźń jest miłość . Dobre kino.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jeśli ktoś lubi dokumenty to polecam na temat Ayrtona Senny, jeśli ktoś ma c+ to myślę że jest do złapania na dniach ;) akurat mi się udało dzisiaj włączyć na początku i już do końca czyli dobre 1,5 h nie myślałem o zmianie programu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
End of Watch- Jestem można rzec na gorąco po obejrzeniu napisze tylko , że dla wielu ( być moze i dla mnie ?) film roku...POLECAM
Obejrzałem i nie popadłem w zachwyt.Typowe kino policyjne,mamy policjantów brutali,mamy policjantów pipki.Mamy bandziorów,mamy strzelaniny,pościgi.Mi tu czegoś jednak zabrakło,nie wiem do końca czego.Chyba jednak scenariusz nie powala,nie lubię filmów gdy po obejrzeniu jakichś 30 % całości wiem jak to się skończy.No i najbardziej denerwujący sposób kręcenia,czyli &quot;z ręki&quot;.I co najśmieszniejsze kamerkami bawią się nie tylko policjanci,ale też gangsterzy;)

Ode mnie 7/10 bo jednak obejrzałem w całości i gdybym nie oczekiwał zbyt wiele to film wybroniłby się.Ale nie nazwałbym tego &quot;filmem roku&quot;.Teraz jak pomyślę,który film mógłbym tym mianem określić to nic mi nie przychodzi do głowy.Albo z wiekiem robię się wybredny albo kino mainstream&#39;owe się stacza.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Filmem roku....zdecydowanie Operacja Argo...End Watch może temu filmowi buty czyścić..świetne kino szpiegowskie, kapitalny klimat przede wszystkim, fabuła i zakończenie..
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
La piel que habito (Skóra w której żyję) (2011) - MINDFUCK, czyli to co tygryski lubią najbardziej ✅ Pod względem fabuły rewelacja (po części zapożyczona z jakiejś książki z tego co mi wiadomo). Na ⛔ na pewno wątpliwy momentami realizm, sporo scen seksualnych przedstawiających nic więcej niż płytkie, jałowe ruchanie, a i odniosłem wrażenie że można było zagrać lepiej niż zrobił to Banderas. Dam 8/10, bo moja psychika już nigdy nie będzie taka sama.
 
Do góry Bottom