>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Filmy, które polecacie.

knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Ostatnio świetny film który widziałem to Atlas Chmur, historia rownoległych swiatów mowiaca o tym iż każda sytuacja ma swoje miejsce nie wazne w którym roku naszego świata
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Film, który ostatnio oglądałem i wywarł na mnie spore wrażenie to bez wątpienia BOGOWIE ULICY. Serdecznie polecam!
z filmweb.pl: &quot;Taylor i Zavala, dwóch młodych policjantów, patroluje niespokojne ulice południowego Los Angeles. Podczas rutynowego patrolu wpadają na trop makabrycznej zbrodni. Stojący za nią gang narkotykowy wydaje na nich wyrok.&quot;
 
E 0

ejdzi

Użytkownik
Zgadzam się, jeżeli chodzi o Symetrię, Nietykalnych i Skazanych na Shawshank.
Od siebie polecam klasyk nad klasykami:
Zielona mila (1999) - genialny dramat, który na długo pozostaje w pamięci. Niespotykany klimat filmu, silnie oddziałujący na odbiorcę poprzez wyróżnienie motywu śmierci i niesprawiedliwości.
Polecam też coś zupełnie innego, mianowicie dramat erotyczny, pt. Kobieta, która pragnęła mężczyzny (2010). Sama nie wiedziałam czego spodziewać się po tym filmie, ale po obejrzeniu go, uważam, że jest to naprawdę dobry film. Ukazuje bezsilność w walce ze swoimi pragnieniami ukrytymi, wydawałoby się głęboko w nas.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Gorąco polecam naszą polską produkcję &quot;Sęp&quot; zdecydowanie odbiega przede wszystkim fabułą a także samą akcją od poprzednich &quot;niby&quot; dobrych filmów z naszego podwórka. Nie będę zdradzał nic bo warto zobaczyć i samemu ocenić, ale po wyjściu z kina byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.
 
amen20 0

amen20

Użytkownik
Ja się boję iść na &quot;Sępa&quot;... Wszyscy huczą, że film genialny jak na Polskie realia ale już to kiedyś słyszałem i z tym filmem może być podobnie.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Gorąco polecam naszą polską produkcję &quot;Sęp&quot; zdecydowanie odbiega przede wszystkim fabułą a także samą akcją od poprzednich &quot;niby&quot; dobrych filmów z naszego podwórka. Nie będę zdradzał nic bo warto zobaczyć i samemu ocenić, ale po wyjściu z kina byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Dokładnie. Może ja jakimś wielkim kinomanem nie jestem i dużo filmów nie oglądam - ale raz na miesiąc w kinie jestem i te komercyjne hity oglądam. Co do Sępa - jak dla mnie 8/10 czyli naprawdę godna obejrzenia produkcja. Osobiście mogę doczepic się jedynie roli Pawła Małaszyńskiego, ale Grabowski z Żebrowskim - klasa sama w sobie. Zwrócił na mnie uwagę także Kolega &quot;Leman&quot; - kawał mocnej roli.

Polecam - mogliby puścic za Ocean. Nie mamy się czego wstydzic.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
polecam 2 filmy od siebie.
Hobbit- fanom gatunku na pewno sie spodoba
Flight(lot)- chyba nawet jakieś nominacje do oscara dostał ale nie jestem pewien. wszak film swietny imo Denzel trzyma poziom:cool:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Uwikłanie (2011) - polska produkcja, w której jest bardzo ciekawa intryga pomieszana z niekiedy mocno tandetnymi scenami na wzór amerykańskich filmów.Młoda pani prokurator prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa człowieka, który miał w przeszłości powiązania z SB.Film ukazuje również wpływy byłych SBków w dzisiejszym czasie, fabuła jest wciągająca i w zasadzie wszystko się zazębia, ale trochę irytujące są bardzo słabe sceny na wzór amerykańskich bijatyk czy też absurdalne sprawdzanie numerów totolotka, które jak się okazuje później mają ogromne znaczenie.Nie mniej obejrzeć można.6/10.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Obejrzałem Django i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że po Bękartach Wojny Tarantino trzyma poziom. Rewelacyjne role Di Caprio, Waltza i przede wszystkim L. Jacksona którego prawdopodobnie bym nie rozpoznał gdybym nie wiedział że w owym filmie występuje. Sporo akcji jak to u Tarantino ale na co bardziej zwróciłbym uwagę to kapitalny humor opowieści (scena z Ku Klux Klanem zniszczyła system ???? ) oraz świetna muzyka. Co prawda ze dwa razy muzyka kompletnie nie pasuje do sceny no bo po kiego czorta umieszczać rapy w westernie ? Ale generalnie ścieżka dźwiękowa jest bardzo dobra. Epizodyczna rola samego Quentina, mógłbym powiedzieć że wybuchowa ale nie będę spojlerował ????
 
Do góry Bottom