>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Film, czyli co ogląda prawdziwy bukmacher

Status
Zamknięty.
S 0

sebastian28

Użytkownik
Infiltracja panowie to według mnie najlepszy obraz gangsterski jaki widziałem.Genialne dzieło Scorseze .Gra tam Matt Damon,Jack Nickolson i Leonardo Di Caprio.Poprostu niema co opisywać ,trzeba zobaczyć ...miazgaaa
 
Z 0

zidler

Użytkownik
&quot;Tożsamość&quot; - wciąga, 1 raz oglądałem w Finlandii ???? palce lizać, końcówka naprawdę fajna ????
&quot;Abre los ojos/Otwórz oczy/Vanilla Sky&quot; - P. Cruz.. no wiadomo ;)
&quot;Armagedon&quot; - stary dobry Bruce Willis
&quot;Forrest Gump&quot; - nieśmiertelny ;) / Hanks pokazał klasę.
&quot;Co gryzie Gilberta Grape&#39;a&quot; - bardzo dobry film
&quot;Szeregowiec Ryan&quot; - w/w T.Hanks
&quot;Efekt Motyla 1 &amp; 2&quot; - coś genialnego
&quot; A.I&quot; - Spielberg na podstawie scenariusza Aldissa i Watsona.

Hiszpańskie filmy są bardzo dobre, Almódovar, Amenábar czy Buñuel to
mistrzowie w tym co robią.

Pewnie jeszcze coś dopiszę ;)
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Taxi driver - De Niro, po prostu klasyka z końca lat siedem siedemdziesiątych: &quot;are you talking to me?&quot; 8)
Forrest Gump - no comments
Głupi i Głupszy - dla mnie nic nie przebije tej komedii
Gladiator - no comments
Władca pierścieni - wielu Tolikenistów zaciekle film krytykuje, mi ta lekkostrawna wersja Jacksona przypadła do gustu
Trainspotting - must see:-D
Victory - oldskulowy film ze Stallone - II wojna ŚW, mecz Niemcy-więźniowie, obowiązkowy dla fanów futbolu.
Rocky i Rambo - filmy dzieciństwa, Sylwuś w najlepszej formie
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
&quot; Czas Surferów &quot;
teksty 10/10
kretynizm Kozła 11/10 ????
taa Ten film moge ogladac co Tydzień;]
ale poza tym:
&quot;wykiwać klawisza&quot;
&quot;Taxi 4&quot;
&quot;Sadysta&quot;
&quot;wieczny student&quot;
&quot;Byle zaaliczyć&quot;
&quot;Wysokie loty&quot;
eee mozna wymieniać;d
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Dzikie rzadze - to sie nazywa prawdziwy thriller. Dawno nie ogladalem takiego filmu trzymajacego w napieciu i nie wiedzy do samego konca, wczoraj byl na TVP2 o 23 jakos
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
ogladal ktos moze te filmy :
Więzień - Prisoner
Żołnierze mafii - Crime Insiders
Mad Money
The Comebacks
Supersamiec - Superbad
Spirala życia i śmierci - The Deaths Of Ian Stone
Oko - The Eye
1408
albo moze ktos z Was poleci jakis film warty obejrzenia
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
1408 - ujdzie ale przereklamowany, pare pomysłów nie trafionych, zakończenie pogmatwane, mogłoby być lepsze
The Eye - widziałem wersję oryginalną azjatycką. Przyzwoity horror, ze 2 razy się nawet przestraszyłem. Pewnie gdybym nie widział The Shutter wywarł by na mnie większe wrażenie. Do wersji amerykańskiej nawet nie będę podchodził bo jak w bukmacherce nie ma pewniaków, tak tu jest pewne że spieprzyli jak tylko się da ;)
Filmy warte obejrzenia: Miasto Gniewu, Złodziej Życia, Łowcy Umysłów, Potęga Strachu, Wykolejony, Człowiek w Ogniu, Polowanie na Druhny, Droga przez Piekło, As w Rękawie, Krwawy Diament, Gra, Spacer po Linie, Za Wszelką Cenę, Zabójczy Numer i wiele innych ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
egzorcyzmy anelise michele czy jakos tak, balem sie ogladac ale bylo warto... jak ktos chce uslyszec Lucyfera i innych demonow, Polecam, film jak najbardziej autentyczny. zostaje po nim slad
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
pioterek15
dzieki pewnie cos wybiore bo o wielu nieslyszalem
egzorcyzmy anelise michele czy jakos tak, balem sie ogladac ale bylo warto... jak ktos chce uslyszec Lucyfera i innych demonow, Polecam, film jak najbardziej autentyczny. zostaje po nim slad
pewnie Ci chodzi o Egzorcyzmy Emily Rose a to juz ogladalerm ale film fajny (podobno na faktach):jezora::jezora::jezora:
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Proszę bardzo ???? Te wszystkie co wymieniłem to daje im minimum 8/10.
A i jeszcze z nowszych filmów polecam zassać i obejrzeć &quot;The Air I Breathe&quot;
http://www.filmweb.pl/f265563/Air+I+Breathe%2C+The,(2007) , jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem.
Co do &quot;Egzorcyzmów...&quot; to się zgodzę że film daje do myślenia i wywiera spore wrażenie (wciąż czuję się nieswojo o godz. 3:33 w nocy :jezora ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
JA ze swojej strony polecam horror hiszpański [REC] być może swojej roli jako horror tak dobrze nie spełnia ale za to zdjęcia i klimat taki, że niemalże przeżywamy akcję z głównymi bohaterami ;) Do tego jeszcze mocno pokazane reakcje ludzi na taką a nie inną sytuację ;)
PS. Co Do The Eye w wersji USA to nie polecam :p Chyba, że w ogóle nie zamierzacie obejrzeć oryginału ????
 
P 0

profi

Użytkownik
A oglądał ktoś film pt &quot;Choć goni nas czas&quot; lub &quot;Juno&quot; ? Nie wiem na co sie wybrac do kina.
Kto coś poleci? ???? (Tylko nie koncert U2 3D) ????
 
masa 0

masa

Użytkownik
Juno i ogladałem i nie polecam w ogóle tego filmu zero smiechu a niby taka komedia. Przejrzałem cały temat t nie zauważyłem tytułu THE RING jest to stary film ale moim zdaniem najlepszy i najstrasznieszy horror jaki widziałem a poza tym to tak:

Straszny film 1 i 2
Oszukać przeznaczenie był dobry
Helikopter w ogniu - masakra
Twierdza
Skarb Narodów
Ultimatum Bourne&#39;a
Strzelec
Transformers
Czas Surferów jak juz wielu powiedzialo mega film

Duzo tego jest mozna by wymieniac i wymieniac.
 
P 0

profi

Użytkownik
Mi sie głównie podobały takie filmy jak: Piła (wszystkie części), Oszukać przeznaczenie (wszystkie części), Green Street Hooligans. The Simpsons Movie też było w miare ???? A z polskich jeden z ostatnich jaki oglądałem to Testosteron.
o 18:30 ide na &quot;Choć goni nas czas&quot; więc jak wróce i nie zapomne to podziele sie wrażeniami ????
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Mi się podobały:
-Piła (wszystkie części)
-Oszukać przeznaczenie
-Green Street Hooligans.
-Goal!
-Step up 2: the streets
-Forest Gump
-Mafia (komedia)
-Taxi (wszystkie części)

Narazie tyle sobie przypominam :-D
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja polecam:

- Piła (każda część)
- Klątwa
- Futbol Factory
- Green Street Hooligans
- Oceans 13
- Shooter
- Supersamiec
- Babcki synek

I wiele innych ... ????
 
P 0

profi

Użytkownik
o 18:30 ide na &quot;Choć goni nas czas&quot; więc jak wróce i nie zapomne to podziele sie wrażeniami ????
Nie zapomniałem ???? A więc jest to komediodramat i myślę, że niektóre sceny były troszkę zabawne, ale bardziej akcja mogła wzruszyć niż rozśmieszyć. Nareszcie jakiś amerykański film który coś przekazuje widzowi ???? Nie żałuje 15 zł i polecam ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom