>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Film, czyli co ogląda prawdziwy bukmacher

Status
Zamknięty.
S 0

sebastian28

Użytkownik
Infiltracja panowie to według mnie najlepszy obraz gangsterski jaki widziałem.Genialne dzieło Scorseze .Gra tam Matt Damon,Jack Nickolson i Leonardo Di Caprio.Poprostu niema co opisywać ,trzeba zobaczyć ...miazgaaa
 
Z 0

zidler

Użytkownik
&quot;Tożsamość&quot; - wciąga, 1 raz oglądałem w Finlandii ???? palce lizać, końcówka naprawdę fajna ????
&quot;Abre los ojos/Otwórz oczy/Vanilla Sky&quot; - P. Cruz.. no wiadomo ;)
&quot;Armagedon&quot; - stary dobry Bruce Willis
&quot;Forrest Gump&quot; - nieśmiertelny ;) / Hanks pokazał klasę.
&quot;Co gryzie Gilberta Grape&#39;a&quot; - bardzo dobry film
&quot;Szeregowiec Ryan&quot; - w/w T.Hanks
&quot;Efekt Motyla 1 &amp; 2&quot; - coś genialnego
&quot; A.I&quot; - Spielberg na podstawie scenariusza Aldissa i Watsona.

Hiszpańskie filmy są bardzo dobre, Almódovar, Amenábar czy Buñuel to
mistrzowie w tym co robią.

Pewnie jeszcze coś dopiszę ;)
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Taxi driver - De Niro, po prostu klasyka z końca lat siedem siedemdziesiątych: &quot;are you talking to me?&quot; 8)
Forrest Gump - no comments
Głupi i Głupszy - dla mnie nic nie przebije tej komedii
Gladiator - no comments
Władca pierścieni - wielu Tolikenistów zaciekle film krytykuje, mi ta lekkostrawna wersja Jacksona przypadła do gustu
Trainspotting - must see:-D
Victory - oldskulowy film ze Stallone - II wojna ŚW, mecz Niemcy-więźniowie, obowiązkowy dla fanów futbolu.
Rocky i Rambo - filmy dzieciństwa, Sylwuś w najlepszej formie
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
&quot; Czas Surferów &quot;
teksty 10/10
kretynizm Kozła 11/10 ????
taa Ten film moge ogladac co Tydzień;]
ale poza tym:
&quot;wykiwać klawisza&quot;
&quot;Taxi 4&quot;
&quot;Sadysta&quot;
&quot;wieczny student&quot;
&quot;Byle zaaliczyć&quot;
&quot;Wysokie loty&quot;
eee mozna wymieniać;d
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Dzikie rzadze - to sie nazywa prawdziwy thriller. Dawno nie ogladalem takiego filmu trzymajacego w napieciu i nie wiedzy do samego konca, wczoraj byl na TVP2 o 23 jakos
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
ogladal ktos moze te filmy :
Więzień - Prisoner
Żołnierze mafii - Crime Insiders
Mad Money
The Comebacks
Supersamiec - Superbad
Spirala życia i śmierci - The Deaths Of Ian Stone
Oko - The Eye
1408
albo moze ktos z Was poleci jakis film warty obejrzenia
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
1408 - ujdzie ale przereklamowany, pare pomysłów nie trafionych, zakończenie pogmatwane, mogłoby być lepsze
The Eye - widziałem wersję oryginalną azjatycką. Przyzwoity horror, ze 2 razy się nawet przestraszyłem. Pewnie gdybym nie widział The Shutter wywarł by na mnie większe wrażenie. Do wersji amerykańskiej nawet nie będę podchodził bo jak w bukmacherce nie ma pewniaków, tak tu jest pewne że spieprzyli jak tylko się da ;)
Filmy warte obejrzenia: Miasto Gniewu, Złodziej Życia, Łowcy Umysłów, Potęga Strachu, Wykolejony, Człowiek w Ogniu, Polowanie na Druhny, Droga przez Piekło, As w Rękawie, Krwawy Diament, Gra, Spacer po Linie, Za Wszelką Cenę, Zabójczy Numer i wiele innych ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
egzorcyzmy anelise michele czy jakos tak, balem sie ogladac ale bylo warto... jak ktos chce uslyszec Lucyfera i innych demonow, Polecam, film jak najbardziej autentyczny. zostaje po nim slad
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
pioterek15
dzieki pewnie cos wybiore bo o wielu nieslyszalem
egzorcyzmy anelise michele czy jakos tak, balem sie ogladac ale bylo warto... jak ktos chce uslyszec Lucyfera i innych demonow, Polecam, film jak najbardziej autentyczny. zostaje po nim slad
pewnie Ci chodzi o Egzorcyzmy Emily Rose a to juz ogladalerm ale film fajny (podobno na faktach):jezora::jezora::jezora:
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Proszę bardzo ???? Te wszystkie co wymieniłem to daje im minimum 8/10.
A i jeszcze z nowszych filmów polecam zassać i obejrzeć &quot;The Air I Breathe&quot;
http://www.filmweb.pl/f265563/Air+I+Breathe%2C+The,(2007) , jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem.
Co do &quot;Egzorcyzmów...&quot; to się zgodzę że film daje do myślenia i wywiera spore wrażenie (wciąż czuję się nieswojo o godz. 3:33 w nocy :jezora ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
JA ze swojej strony polecam horror hiszpański [REC] być może swojej roli jako horror tak dobrze nie spełnia ale za to zdjęcia i klimat taki, że niemalże przeżywamy akcję z głównymi bohaterami ;) Do tego jeszcze mocno pokazane reakcje ludzi na taką a nie inną sytuację ;)
PS. Co Do The Eye w wersji USA to nie polecam :p Chyba, że w ogóle nie zamierzacie obejrzeć oryginału ????
 
P 0

profi

Użytkownik
A oglądał ktoś film pt &quot;Choć goni nas czas&quot; lub &quot;Juno&quot; ? Nie wiem na co sie wybrac do kina.
Kto coś poleci? ???? (Tylko nie koncert U2 3D) ????
 
masa 0

masa

Użytkownik
Juno i ogladałem i nie polecam w ogóle tego filmu zero smiechu a niby taka komedia. Przejrzałem cały temat t nie zauważyłem tytułu THE RING jest to stary film ale moim zdaniem najlepszy i najstrasznieszy horror jaki widziałem a poza tym to tak:

Straszny film 1 i 2
Oszukać przeznaczenie był dobry
Helikopter w ogniu - masakra
Twierdza
Skarb Narodów
Ultimatum Bourne&#39;a
Strzelec
Transformers
Czas Surferów jak juz wielu powiedzialo mega film

Duzo tego jest mozna by wymieniac i wymieniac.
 
P 0

profi

Użytkownik
Mi sie głównie podobały takie filmy jak: Piła (wszystkie części), Oszukać przeznaczenie (wszystkie części), Green Street Hooligans. The Simpsons Movie też było w miare ???? A z polskich jeden z ostatnich jaki oglądałem to Testosteron.
o 18:30 ide na &quot;Choć goni nas czas&quot; więc jak wróce i nie zapomne to podziele sie wrażeniami ????
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Mi się podobały:
-Piła (wszystkie części)
-Oszukać przeznaczenie
-Green Street Hooligans.
-Goal!
-Step up 2: the streets
-Forest Gump
-Mafia (komedia)
-Taxi (wszystkie części)

Narazie tyle sobie przypominam :-D
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja polecam:

- Piła (każda część)
- Klątwa
- Futbol Factory
- Green Street Hooligans
- Oceans 13
- Shooter
- Supersamiec
- Babcki synek

I wiele innych ... ????
 
P 0

profi

Użytkownik
o 18:30 ide na &quot;Choć goni nas czas&quot; więc jak wróce i nie zapomne to podziele sie wrażeniami ????
Nie zapomniałem ???? A więc jest to komediodramat i myślę, że niektóre sceny były troszkę zabawne, ale bardziej akcja mogła wzruszyć niż rozśmieszyć. Nareszcie jakiś amerykański film który coś przekazuje widzowi ???? Nie żałuje 15 zł i polecam ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom