>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Film, czyli co ogląda prawdziwy bukmacher

Status
Zamknięty.
T 9

tosterkm

Użytkownik
ogladal ktos z was
MAN BEHIND THE SUN
(
Hak taai yeung 731)

??

ostatnio trafilem w necie na recenzje tego filmu i sie szczerze mowiac obawiam troche go obejrzec bo mimo ze 20 lat jakis czas temu skonczylem to nie do konca jestem pewien czy chce sie narazac na cos w tym klimacie...
znalazlem urywek w necie na maxiorze (wcale nie jest smieszny ten fiolmik :/ )
no jest ostro... dalej nie wiem czy ogladac :/


Ja osobiście polecam filmy wojenne, czyli : Sztandar Chwały, 9 Kompania, 300.
9 Kompania - rosyjska kampania wojenna w Afganistanie. Jak wyczytałem na filmweb: &quot;Film osnuto na autentycznej historii radzieckiej 9. Kompanii&quot;. Osobiście polecam.
Sztandar Chwały - Film oparty na książce &quot;Flags of Our Fathers: Heroes of Iwo Jima&quot;. Historia ataku na wysepkę Iwo Jima. Po wyniszczającej bitwie sześciu osobm udało się zatknąć amerykańską flagę na wzgórzu. Również polecam.
300 - Właśnie dziś zamierzam obejrzeć, ale przeglądając recenzję na internecie jak najbardziej warty obejrzenia.
9 kompania
jak najbardziej polecam, film inny niz wszystkjie amerykanskie filmy wojenne o &quot;amerykanskich chlopcach&quot;, rosyjski film pokazyjacy wojne o wiele ciekawiej i wg mnie lepiej niz nas przyzwyczailo hollywood; POLECAM!!!
Sztandar Chwały

nie ogladalem ale opinie jakie slyszalem nie byly pochlebne i obejrzec raczej nie zamierzam
300
jak sie komus podobaja amerykanskie filmy wojenne i historyczne to polecam, jak dla mnie nic specjalnego, za duzo w nim amerykanskosci, nie jest to zly film, ale niczym mnie nei zaskoczyl, wszystko to juz gdzies bylo
POLECAM 9 KOMPANIE (rus: 9 POTA )
 
B 0

barttel

Użytkownik
to ja dodam coś od siebie dla mnie klasyki ponad wszystko
Życie Carlita
Żółtodzioby
Reqium dla snu
Czlowiek z blizną
Las Vegas parano

a tak dla odmiany najbardziej pojeb... film jaki widziałem to Donie Darko
 
A 2

areklipno

Użytkownik
Wrong Turn (Droga bez powrotu) - obie cześci
Wzgórza maja oczy - 1 cześć
Hitman - najlepszy jaki widziałem w ostatnim czasie
Oszukac przeznaczenie (Final destination) - wszystkie cześci

a z komedii
Wieczny student
Chłopaki na Ibizie
z serii takich młodzieżowych
American Pie - wszytkie po kolei
Wycieczka szkolna
z produkcji polskich
Job
Wściekłe pięści węża (najdebilniejszy film jaki w życiu widziałem ???? a musze obejrzeć II cześć - Sarnie żniwo ???? )
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
ogladal ktos z was
MAN BEHIND THE SUN
(
Hak taai yeung 731)

??

ostatnio trafilem w necie na recenzje tego filmu i sie szczerze mowiac obawiam troche go obejrzec bo mimo ze 20 lat jakis czas temu skonczylem to nie do konca jestem pewien czy chce sie narazac na cos w tym klimacie...
Zaciekawiłeś mnie tym i dzisiaj oglądałem ... Jak dla mnie nic specjalnego ... Chociaż jak wiadomo każdy ma inną psychikę i inne podejście do życia tak więc jeśli jesteś bardzo wrażliwy na takie rzeczy to nie oglądaj :] Chociaż scen tortur i jakiś tam konkretnie okrutnych nie ma za wiele ...
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Forrest Gump - Wydaje mi się, że to film psychologiczny czasem dobra dawka humor.
Głównym bohaterem jest włąśnie postać z tytułu Forrest Gump w którego wcielił się wspaniały Tom Hanks. Forrest był dzieckiem nie zbyt inteligętnym, który ma problem z kręgosłupem, stał się obiektem kpin wobec równieśników jak i ludzi z pobliskiego miasteczka. Tak naprawdę bohater miał tylko dwie osoby które kochał w dziecinstwie, matkę i sowją przyjaciółkę Jenny z którą spędzał mnóstwo wolnego czasu.
Jak Forrest już dorósł, odnosił wielkie sukcesy, początkowo na uniwersytecie w swojej drużynie futbolowej, później stał się bohaterem wojennym,stał się reprezentantem kraju w &quot;ping-ponga&quot; czyli w tenisie stołowym, a później stał się multimilionerem dzięki sprzedazy krewtek. :wink: Ach...można pisac i pisać, ale lepiej zobaczyć :p
Film naprawdę godny polecenia, bardzo mi się podobał byłtaki inny ;)
Ścieżka dźwiekowa wybrana niemal perfekcyjnie.
Film chyba ma nam przekazać, że nie trzeba być mądrym aby zaistnieć, aby zyć, aby kochać i aby zbijać kokosy.
Podam kilka cytatów z filmu, które mi sięnajbardziej podobały :p
- &quot;Może jestem głupi, ale wiem co to miłość&quot;
- &quot;Zawsze jak gdzieś szedłem, to biegłem. &quot;
- &quot;Poznasz głupiego po czynach jego&quot;
- &quot;Nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy od innych&quot;
- &#39;Aby ruszyć na przód, trzeba zapomnieć o przeszłości&quot;
- &quot;Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.&quot;
Jeszcze było parę, ale mi umkneło... ;)

Dziś lub jutro zobacze Film pt. &quot;Zielona mila&quot; Dopiero teraz go zobacze :roll: :p
Z 6lat temu przeczytałem książkę pod wpływem tego filmu. I jeszcze nie znalazłem lepszej! Bardzo polecam.
Dla mnie w dziedzinie filmu najlepsze są:
Forrest Gump
Skazany na Showshank po prostu cudo!!!
Za wszelką cenę o boksie film Clinta Eastwooda
21Gram
Życie jest piękne

Czy też dobry jest Miasto Boga który był ostatnio na Uczcie Kinomana w tvp1.

Filmy te sprawiły duże wrażenie na mnie! Głównie na emocjach nie jakieś wielkie hollywódzkie produkcje z efektami specjalnymi, a przede wszystkim o życiu! I na pewno wszystkich nie wymieniłem.
Polecam.

Wpiszcie w google.pl :spokodfhgfh:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Zaciekawiłeś mnie tym i dzisiaj oglądałem ... Jak dla mnie nic specjalnego ... Chociaż jak wiadomo każdy ma inną psychikę i inne podejście do życia tak więc jeśli jesteś bardzo wrażliwy na takie rzeczy to nie oglądaj :] Chociaż scen tortur i jakiś tam konkretnie okrutnych nie ma za wiele ...
ja nie ogladalem ale w recenzji koles pisal ze to jest mega hardcore i wogole tylko dla ludzi ktorzy lubia takie filmy i wiele juz widzieli, a ja nie gustuje i chcialem zapytac czy to rzeczywiscie takie straszne jest.... no ale wychodzi ze nie wiec se obajrze
POLECAM:
9 KOMPANIA
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Prawdziwy bukmacher musi obejrzeć:
Barbarzyńska nimfomanka w piekle dinozaurów Surfujący naziści muszą umrzeć
Toksyczny mściciel
Wieśniaccy zombie
Maniakalne pielęgniarki odnajdują ekstazę
Holywoodzkie dzi&amp;^$ki uzbrojone w piły łańcuchowe
Jesus Christ Vampire Hunter
To nie ściema - te filmy istnieją i są zaj*&amp;^te na faze ????
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam &quot;Army of Darkness&quot; osobiście widziałem 2 różne zakończenia ale dochodziły mnie słuchy, iż istnieje też i 3-cie.
Stary film jest to 3-cia częśc cyklu filmów pt &quot;Straszne Zło&quot;, które również polecam. Każda kolejna częśc jest kontynuacją poprzedniej, niemniej jednak nie trzeba oglądać poprzednich by zorientować sie w ostatniej.
Jest to hmm Horror z bardzo dużą dawką humoru. Drugiego tak dobrze gatunkowo filmu nie widziałem. Pozdro...
 
matex 0

matex

Użytkownik
Od siebie dodam, kilka moich ulubionych filmów, które oglądałem juz po pare razy:

- Green Street Hooligans
- Szeregowiec Ryan
- Wróg u bram
- Forrest Gump
- Kompania Braci
- 9 kompnia

pewnie jak sobie jeszcze cos przypomnę to dodam ????
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Z &quot;normalnych&quot; nowych filmów których nikt nie wymieniał to:
Sweeney Todd
Bucket List [normalnie komedia i wyciskacz łez - dobra na sam na sam z laseczka ???? ]
Reno911: Miami Beach - heh
Nocna i Dzienna Straż - fajny słowiański klimat
Klasyka:
Mechaniczna Pomarańcza
Full Metal Jacket
Beast of War
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Klasyka:
Mechaniczna Pomarańcza
Full Metal Jacket
Beast of War
pozwole sobie ocenic:
Mechaniczna Pomarańcza - 8,5
Full Metal Jacket - 9,5
Beast of War - 9
polecam wszystkie wymienione, do Full Metal Jackett dorzucam jeszcze inne wielkie filmy o wietnamie, jak np
Pluton - 9,5
Czas Apokalipsy - 8
Lowca Jeleni - 8,5
POLECAM!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom