>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Film, czyli co ogląda prawdziwy bukmacher

Status
Zamknięty.
T 9

tosterkm

Użytkownik
ogladal ktos z was
MAN BEHIND THE SUN
(
Hak taai yeung 731)

??

ostatnio trafilem w necie na recenzje tego filmu i sie szczerze mowiac obawiam troche go obejrzec bo mimo ze 20 lat jakis czas temu skonczylem to nie do konca jestem pewien czy chce sie narazac na cos w tym klimacie...
znalazlem urywek w necie na maxiorze (wcale nie jest smieszny ten fiolmik :/ )
no jest ostro... dalej nie wiem czy ogladac :/


Ja osobiście polecam filmy wojenne, czyli : Sztandar Chwały, 9 Kompania, 300.
9 Kompania - rosyjska kampania wojenna w Afganistanie. Jak wyczytałem na filmweb: &quot;Film osnuto na autentycznej historii radzieckiej 9. Kompanii&quot;. Osobiście polecam.
Sztandar Chwały - Film oparty na książce &quot;Flags of Our Fathers: Heroes of Iwo Jima&quot;. Historia ataku na wysepkę Iwo Jima. Po wyniszczającej bitwie sześciu osobm udało się zatknąć amerykańską flagę na wzgórzu. Również polecam.
300 - Właśnie dziś zamierzam obejrzeć, ale przeglądając recenzję na internecie jak najbardziej warty obejrzenia.
9 kompania
jak najbardziej polecam, film inny niz wszystkjie amerykanskie filmy wojenne o &quot;amerykanskich chlopcach&quot;, rosyjski film pokazyjacy wojne o wiele ciekawiej i wg mnie lepiej niz nas przyzwyczailo hollywood; POLECAM!!!
Sztandar Chwały

nie ogladalem ale opinie jakie slyszalem nie byly pochlebne i obejrzec raczej nie zamierzam
300
jak sie komus podobaja amerykanskie filmy wojenne i historyczne to polecam, jak dla mnie nic specjalnego, za duzo w nim amerykanskosci, nie jest to zly film, ale niczym mnie nei zaskoczyl, wszystko to juz gdzies bylo
POLECAM 9 KOMPANIE (rus: 9 POTA )
 
B 0

barttel

Użytkownik
to ja dodam coś od siebie dla mnie klasyki ponad wszystko
Życie Carlita
Żółtodzioby
Reqium dla snu
Czlowiek z blizną
Las Vegas parano

a tak dla odmiany najbardziej pojeb... film jaki widziałem to Donie Darko
 
A 2

areklipno

Użytkownik
Wrong Turn (Droga bez powrotu) - obie cześci
Wzgórza maja oczy - 1 cześć
Hitman - najlepszy jaki widziałem w ostatnim czasie
Oszukac przeznaczenie (Final destination) - wszystkie cześci

a z komedii
Wieczny student
Chłopaki na Ibizie
z serii takich młodzieżowych
American Pie - wszytkie po kolei
Wycieczka szkolna
z produkcji polskich
Job
Wściekłe pięści węża (najdebilniejszy film jaki w życiu widziałem ???? a musze obejrzeć II cześć - Sarnie żniwo ???? )
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
ogladal ktos z was
MAN BEHIND THE SUN
(
Hak taai yeung 731)

??

ostatnio trafilem w necie na recenzje tego filmu i sie szczerze mowiac obawiam troche go obejrzec bo mimo ze 20 lat jakis czas temu skonczylem to nie do konca jestem pewien czy chce sie narazac na cos w tym klimacie...
Zaciekawiłeś mnie tym i dzisiaj oglądałem ... Jak dla mnie nic specjalnego ... Chociaż jak wiadomo każdy ma inną psychikę i inne podejście do życia tak więc jeśli jesteś bardzo wrażliwy na takie rzeczy to nie oglądaj :] Chociaż scen tortur i jakiś tam konkretnie okrutnych nie ma za wiele ...
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Forrest Gump - Wydaje mi się, że to film psychologiczny czasem dobra dawka humor.
Głównym bohaterem jest włąśnie postać z tytułu Forrest Gump w którego wcielił się wspaniały Tom Hanks. Forrest był dzieckiem nie zbyt inteligętnym, który ma problem z kręgosłupem, stał się obiektem kpin wobec równieśników jak i ludzi z pobliskiego miasteczka. Tak naprawdę bohater miał tylko dwie osoby które kochał w dziecinstwie, matkę i sowją przyjaciółkę Jenny z którą spędzał mnóstwo wolnego czasu.
Jak Forrest już dorósł, odnosił wielkie sukcesy, początkowo na uniwersytecie w swojej drużynie futbolowej, później stał się bohaterem wojennym,stał się reprezentantem kraju w &quot;ping-ponga&quot; czyli w tenisie stołowym, a później stał się multimilionerem dzięki sprzedazy krewtek. :wink: Ach...można pisac i pisać, ale lepiej zobaczyć :p
Film naprawdę godny polecenia, bardzo mi się podobał byłtaki inny ;)
Ścieżka dźwiekowa wybrana niemal perfekcyjnie.
Film chyba ma nam przekazać, że nie trzeba być mądrym aby zaistnieć, aby zyć, aby kochać i aby zbijać kokosy.
Podam kilka cytatów z filmu, które mi sięnajbardziej podobały :p
- &quot;Może jestem głupi, ale wiem co to miłość&quot;
- &quot;Zawsze jak gdzieś szedłem, to biegłem. &quot;
- &quot;Poznasz głupiego po czynach jego&quot;
- &quot;Nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy od innych&quot;
- &#39;Aby ruszyć na przód, trzeba zapomnieć o przeszłości&quot;
- &quot;Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.&quot;
Jeszcze było parę, ale mi umkneło... ;)

Dziś lub jutro zobacze Film pt. &quot;Zielona mila&quot; Dopiero teraz go zobacze :roll: :p
Z 6lat temu przeczytałem książkę pod wpływem tego filmu. I jeszcze nie znalazłem lepszej! Bardzo polecam.
Dla mnie w dziedzinie filmu najlepsze są:
Forrest Gump
Skazany na Showshank po prostu cudo!!!
Za wszelką cenę o boksie film Clinta Eastwooda
21Gram
Życie jest piękne

Czy też dobry jest Miasto Boga który był ostatnio na Uczcie Kinomana w tvp1.

Filmy te sprawiły duże wrażenie na mnie! Głównie na emocjach nie jakieś wielkie hollywódzkie produkcje z efektami specjalnymi, a przede wszystkim o życiu! I na pewno wszystkich nie wymieniłem.
Polecam.

Wpiszcie w google.pl :spokodfhgfh:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Zaciekawiłeś mnie tym i dzisiaj oglądałem ... Jak dla mnie nic specjalnego ... Chociaż jak wiadomo każdy ma inną psychikę i inne podejście do życia tak więc jeśli jesteś bardzo wrażliwy na takie rzeczy to nie oglądaj :] Chociaż scen tortur i jakiś tam konkretnie okrutnych nie ma za wiele ...
ja nie ogladalem ale w recenzji koles pisal ze to jest mega hardcore i wogole tylko dla ludzi ktorzy lubia takie filmy i wiele juz widzieli, a ja nie gustuje i chcialem zapytac czy to rzeczywiscie takie straszne jest.... no ale wychodzi ze nie wiec se obajrze
POLECAM:
9 KOMPANIA
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Prawdziwy bukmacher musi obejrzeć:
Barbarzyńska nimfomanka w piekle dinozaurów Surfujący naziści muszą umrzeć
Toksyczny mściciel
Wieśniaccy zombie
Maniakalne pielęgniarki odnajdują ekstazę
Holywoodzkie dzi&amp;^$ki uzbrojone w piły łańcuchowe
Jesus Christ Vampire Hunter
To nie ściema - te filmy istnieją i są zaj*&amp;^te na faze ????
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam &quot;Army of Darkness&quot; osobiście widziałem 2 różne zakończenia ale dochodziły mnie słuchy, iż istnieje też i 3-cie.
Stary film jest to 3-cia częśc cyklu filmów pt &quot;Straszne Zło&quot;, które również polecam. Każda kolejna częśc jest kontynuacją poprzedniej, niemniej jednak nie trzeba oglądać poprzednich by zorientować sie w ostatniej.
Jest to hmm Horror z bardzo dużą dawką humoru. Drugiego tak dobrze gatunkowo filmu nie widziałem. Pozdro...
 
matex 0

matex

Użytkownik
Od siebie dodam, kilka moich ulubionych filmów, które oglądałem juz po pare razy:

- Green Street Hooligans
- Szeregowiec Ryan
- Wróg u bram
- Forrest Gump
- Kompania Braci
- 9 kompnia

pewnie jak sobie jeszcze cos przypomnę to dodam ????
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Z &quot;normalnych&quot; nowych filmów których nikt nie wymieniał to:
Sweeney Todd
Bucket List [normalnie komedia i wyciskacz łez - dobra na sam na sam z laseczka ???? ]
Reno911: Miami Beach - heh
Nocna i Dzienna Straż - fajny słowiański klimat
Klasyka:
Mechaniczna Pomarańcza
Full Metal Jacket
Beast of War
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Klasyka:
Mechaniczna Pomarańcza
Full Metal Jacket
Beast of War
pozwole sobie ocenic:
Mechaniczna Pomarańcza - 8,5
Full Metal Jacket - 9,5
Beast of War - 9
polecam wszystkie wymienione, do Full Metal Jackett dorzucam jeszcze inne wielkie filmy o wietnamie, jak np
Pluton - 9,5
Czas Apokalipsy - 8
Lowca Jeleni - 8,5
POLECAM!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom