>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Film, czyli co ogląda prawdziwy bukmacher

Status
Zamknięty.
D 0

darek

Forum VIP
Mam chęć na obejzenie sobie jakiegoś filmu, może ktos coś zapoda ;)

Podajcie sowje ulubione filmy, jestem ciekaw co oglądacie ;)

Pozdrawiam

Darek
 
D 0

darek

Forum VIP
Ja bym polecił
Gladiatora, Patriotę ( z M. Gibsonem), Więzień nienawiści, Zły skręt...

Dziś będe oglądał klasyk Forrest Gump, napewno napisze jakąś recenzję. Chciałbym abyscie również takl robili ????

Pozdrawiam
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Showtime - ( De Niro, Murphy)
Zabawna komedia sensacyjna w doborowej obsadzie. Film opowiadająca o parze policjantów, którzy decyzją burmistrza stają się bohaterami reality show opowiadającego o pracy stróżów prawa.

Hitch - ( Will Smith, Eva Mendes ???? )

Will Smith wciela się w postać profesjonalnego &quot;swata&quot;, niestety jego metody są nie zawsze uczciwe. Eva Mendes gra dziennikarkę, która śledzi jego nieuczciwe postępowanie.


Sin City - niezly film (czarno bialy). ( Bruce Willis, Jessica Alba, Mickey Rourke...)

Akcja filmu rozgrywa się w Basin City, zwanym Miastem Grzechu, które jest siedliskiem prostytutek, przestępców i wszelkiego rodzaju szumowin. Przedstawione są trzy zazębiające się historie. Głównym wątkiem filmu jest historia Marva (Mickey Rourke), twardziela, który stara się odnależć zabójców swojej kochanki Goldie (Jaime King). Równolegle ukazane są historie Dwighta (Clive Owen), który chroni znajome prostytutki z Old Town przed skorumpowanym gliną, zwanym Jackie Boy (Benicio Del Toro) - oraz emerytowanego policjanta Hartigana (Bruce Willis), który stara się chronić striptizerkę Nancy (Jessica Alba) przed psychopatą zwanym Junior lub Żółty drań (Nick Stahl).

Pacyfikator - Vin Diesel wciela się w rolę tajnego agenta służb specjalnych, którego zadaniem jest ochrona ważnych osobistości. Podczas jednej z takich misji, odkrywa, iż rodzina chronionego przez niego człowieka jest w wielkim niebezpieczeństwie. Zostaje przydzielony do ochrony jego dzieci. Niebawem okaże się, iż jest to najtrudniejsze zadanie z jakim kiedykolwiek miał do czynienia.

13 dzielnica - bardzo dobra sensacja . Warto zobaczyc! ???? ( Cyril Raffaelli, David Belle, Tony D&#39;Amario..)

Akcja filmu rozgrywa się w Paryżu w roku 2013, który jest podzielony na dzielnice. Jedną z nich jest 13 Dzielnica, którą na polecenie rządu oddzielono murem od reszty miasta. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad... Jedyną osobą, która próbuje utrzymać porządek w DZIELNICY jest Leito ( w tej roli znakomity David Belle) walczący z gangsterami i handlarzami narkotyków.
Damien (Cyril Raffaelli) znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, specjalista sztuk walki dostaje do wykonania nowe zadanie. Tym razem rząd stawia go na czele najbardziej niebezpiecznej misji w jego karierze. W ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia, która została skradziona przez gang Tahy(Bibi Naceri).
Odpowiedzialny za akcje musi znaleźć sprzymierzeńca. Będzie nim Leito. Poza nim, nikt nie zna 13 DZIELNICY lepiej niż on. Szybko okazuje się, że oprócz odnalezienia bomby, Leito musi odszukać i uratować Lolę (Dany Verissimo) młodszą siostrę, która również została porwana przez gang. Leito zaczyna podejrzewać, że przełożeni Damiena są zamieszani w porwanie bomby.
Narażając się na niebezpieczeństwo, rozpoczynają śledztwo na własną rękę. Damien nagle znajduje się w sytuacji, kiedy po raz pierwszy musi zakwestionować rozkazy przełożonych...

Witajcie w Dżungli - Rowniez polecam ???? ???? Glowna rola The Rock.

Travis - syn potężnego gangstera wyrusza do amazońskiej dżungli w poszukiwaniu bezcennego artefaktu. Niestety, po jakimś czasie słuch po nim ginie. Na poszukiwania Travisa zostaje wysłany Beck (The Rock)- jeden z ludzi gangstera....


Przyjaciel Gangstera - mozna niezle z tego posmiac. Super komedia ???? Polecam ????

Komedia akcji z doskonałymi kreacjami Reno i Depardieu. Ruby, roztargniony bandyta po ukryciu łupu trafia do więzienia. Tam spotyka Quentina gadatliwego kolesia, który okazując mu życzliwość udaremnia Ruby&#39;emu ucieczkę, co sprawia, że uciekać muszą razem.
 
D 0

darek

Forum VIP
Forrest Gump - Wydaje mi się, że to film psychologiczny czasem dobra dawka humor.
Głównym bohaterem jest włąśnie postać z tytułu Forrest Gump w którego wcielił się wspaniały Tom Hanks. Forrest był dzieckiem nie zbyt inteligętnym, który ma problem z kręgosłupem, stał się obiektem kpin wobec równieśników jak i ludzi z pobliskiego miasteczka. Tak naprawdę bohater miał tylko dwie osoby które kochał w dziecinstwie, matkę i sowją przyjaciółkę Jenny z którą spędzał mnóstwo wolnego czasu.
Jak Forrest już dorósł, odnosił wielkie sukcesy, początkowo na uniwersytecie w swojej drużynie futbolowej, później stał się bohaterem wojennym,stał się reprezentantem kraju w &quot;ping-ponga&quot; czyli w tenisie stołowym, a później stał się multimilionerem dzięki sprzedazy krewtek. :wink: Ach...można pisac i pisać, ale lepiej zobaczyć :p
Film naprawdę godny polecenia, bardzo mi się podobał byłtaki inny ;)
Ścieżka dźwiekowa wybrana niemal perfekcyjnie.
Film chyba ma nam przekazać, że nie trzeba być mądrym aby zaistnieć, aby zyć, aby kochać i aby zbijać kokosy.

Podam kilka cytatów z filmu, które mi sięnajbardziej podobały :p
- &quot;Może jestem głupi, ale wiem co to miłość&quot;
- &quot;Zawsze jak gdzieś szedłem, to biegłem. &quot;
- &quot;Poznasz głupiego po czynach jego&quot;
- &quot;Nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy od innych&quot;
- &#39;Aby ruszyć na przód, trzeba zapomnieć o przeszłości&quot;
- &quot;Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.&quot;
Jeszcze było parę, ale mi umkneło... ;)


Dziś lub jutro zobacze Film pt. &quot;Zielona mila&quot; Dopiero teraz go zobacze :roll: :p
 
mantorras 0

mantorras

Użytkownik
Dziś lub jutro zobacze Film pt. &quot;Zielona mila&quot; Dopiero teraz go zobacze

fenomenalny film :wink: zielona mila...plakac mi sie chcialo przy nim..

a co do moich ulubionych filmow to:

- Człowiek w ogniu
- Święci z bostonu
- Szeregowiec Ryan
- Wróg u bram
- Helikopter w ogniu (realizm w tym filmie to mistrzostwo)
- 60 sekund
- Memento
- Dzień próby
- Kill Bill 1&amp;2
- Se7en (Siedem)
- Skazani na shawshank
- K-pax

:twisted:
 
zoledz 0

zoledz

Użytkownik
&quot;American histroy X&quot;, czyli po polsku &quot;Więzień nienawiści&quot; to FENOMENALNY film, glowna role gra Edward Norton, porusza rasizm. Fantastyczny film, polecam!!!

Poza tym &quot;Billy Elliot&quot; to tez extra dzielo

pzdr
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
&quot;Wyspa&quot; &quot;Atak na posterunek&quot; &quot;Komórka&quot; swietne filmy ???? Polecam ???? Nie polecilbym filmu &quot;Czas Surferow&quot;, jednym slowem porazka. Wiadomo, polacy nie umia zrobic dobrego filmu :/ Ci aktorzy sa jacys dretwi :/
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
A dla mnie jesen z najlepszych to &quot;GRA&quot; z Michaelm Duglasem (nie wiem czy dobrze napisalem :roll: ) Jesli ktos nie ogladal, to serdecznie polecam !!!
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
a ja polecam film &quot; Męska Gra&quot; :wink:

Akcja filmu rozgrywa się w środowisku amerykańskiego futbolu. Miejsce legendarnego zawodnika w drużynie Miami zajmuje młody i utalentowany gracz. Jego gra nadaje sens pracy podstarzałego trenera, znajdującego się pod presją, żądnej zwycięstw zespołu, nowej współwłaścicielki drużyny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom