>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Film, czyli co ogląda prawdziwy bukmacher

Status
Zamknięty.
crs84 85

crs84

Użytkownik
Wczoraj widziałem Hooligan&#39;s - świetny film. Wreszcie film, w którym ktoś ginie, a nie kolejna bajka gdzie każdemu udaje się przeżyć i wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Polecam ... nie będę już nic opowiadał, żeby nie psuć oglądania ...
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Jak widze podoba sie How High dla mnie tez jest to swietny film ale lepszy jest Chlopaczki z Sasiedztwa ( nie mylic z Chlopaki z sasiedztwa bo to dramat) oryginalny tytul to &quot;Don&#39;t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood&quot;
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
To ja wam polece cos co naprawde umie trzymac momentami w napieciu - wojenny - &quot;9-ta Kompania&quot; rosja podbija afganistan - nowy film - swietnie nakrecony !! POLECAM

PS: nie ma ktos napisow do &quot;monachium&quot; - bo te co zdobyl...niezbyt wspolgraja z filmem - a wrecz - wcale - ma ktos moze?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przez ferie też pare filmów obejrzałem.

1. Zaginiony Batalion- super film, wojenny, mnie się takie filmy najbardziej podobają. Super efekty. Akcja rozgrywa się w 1918 roku. Polecam
2.Aniołowie Apokalipsy- też ciekawy film. Można to nazwać horror/thriller. Nawiązaniem filmu są Jeźdźcy Apokalipsy, którzy zabiją Apostołów. Ale nie ma to związku z fantastyką, Ci Apostołowie to cywile, którzy wykonywują prace i nazywają się jak Apostołowie z Ewangelii. Dosyć fajny film. Warto zobaczyć.
3.Marksman- film wojenny. Brygada Amerykańskich comandosów wyjeżdżają na misje do Czeczenii. Tam mają odbić elektrownie jądrową z rąk partyzantów. Szybka akcja i dużo fajnych efektów
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Aniołowie i batalion to stare filmy :p - ale przyznam ze dobre, jakbym wiedzial jak wam nowosci powrzucac to by bylo fajnie;) szkoda ze meilem sie nie da 700 mb :p eh ???? pozostaja ftp itd....ale tego nie posiadam..... chyba ze ktos daje czyste plytki to mu wypale co chce:p
 
peja 1

peja

Użytkownik
A ja jako komedie polecam - &quot; CHŁOPAKI NA IBIZIE &quot; i &quot; CHŁOPACZKI Z SĄSIEDZTWA &quot;

a oglądał ktoś &quot; CZŁOWIEK RINGU &quot; i &quot; KIN KONG &quot; ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
3 filmy, które należy wg mnie zobaczyć:

&quot;Człowiek w ogniu&quot;- gienialny film z 2004 roku. W roli głownej wystepuje D. Washington.

Zielona Mila- też starszy film, lecz chyba każdy wie o czym jest, a jak ktoś nie ogladał musi zobaczyć

Skazani na Shawshank- film oparty na faktach. Więksość filmu rozgrywa się w więzeniu. Bardzo dobry film.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Zgadzam się co do niektórych filmów, ale polecam dwa SUPER FILMY:
1. &quot;DZIEWIąTA KOMPANIA&quot;
tytuł oryginalny: &quot;9-POTA&quot; - jak ktoś zna rosyjski to wie...; nie należy się stresować, są do niego napisy, chociażby na www.napisy.org; film opowiada o bezsensie wojny i bezpodstawności jakichkolwiek jej usprawiedliwień (jak to robią np. Amerykanie w Iraku) na przykładzie konfliktu afgańskiego, wojna jest wojna, bez względu na powód...

tytuł tego filmu tłumaczony jest też czasem jako&quot; Dziewiąta rota&quot;

polecam, film jest naprawdę bardzo dobry, a mniej znany od wielu amerykańskich, bo rosjanie nie maja takiej kasy na promocję

2. &quot;BESTIA WOJNY&quot; (&quot;The beast of war&quot;)
tym razem amerykański, ale opowiadający tak jak &quot;Dziewiąta kompania&quot; o wojnie w Afganistanie, POLECAM!!!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Moje ulubione filmy to:

1. &quot;Dzień Niepodległości&quot; - film SF opowiada o inwazji obcych na Ziemię. NAPRAWDE POLECAM :!:

2. &quot;8 mila&quot; - film fabularny
 
banji 13

banji

Forum VIP
1. &quot;Dzień Niepodległości&quot; - film SF opowiada o inwazji obcych na Ziemię. NAPRAWDE POLECAM
amerykańska chujnia za przeproszeniem, naiwny film tylko tyle w nim jest, że są efekty specjalne
Są gusta i guściki, jedni lubią to, inny tamto, a wracając do tematu.......

Wczoraj obejrzałem &quot;Hostel&quot;, i ???? ???? ???? , mnie filmik ruszył, i mimo ogólnie panujących negatywnych ocen na jego temat, jak dla mnie 8/10.

ps. motyw z oczkiem japonki mnie rozwalił ???? trzeba miec mocne nerwy.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom